House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jeanne & Serenity

3 posters
YazarMesaj
Jeanne d'Arc
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Jeanne d'Arc

En Belirgin Özelliği : Fransa'dan getirdiği güzel elbiseleri
Kediniz : Finn , beni ilk geldiğim gün seçti taa Fransa'dan

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 3:16 pm

Jeanne elindeki dergiyi son hızla okuyordu. Bugün odasına yeni bir kız geleceğini öğrenmişti. Elindeki dergi Fransızca'ydı. Bu dergiye annesi sık sık Kreasyonlarını verirdi, ünlü bir modacıydı. Jeanne'da ara sıra eskiz çizerdi ama bunları dergilere satmak gibi bir hayali yoktu. Dergiyi katlayıp masanın üstüne koydu. O sırada koridordan ayak sesleri duyuyordu. Bu yeni oda arkadaşı olmalıydı.
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Serenity Lilith Athena

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 12:08 pm

Serenity hızlı adımlarla yürüyordu.Odasının değiştirildiğini ve en üst kattaki ikili odalara verildiğini öğrenmişti.
Ders saatleri bittikten sonra son hız yatakhaneye gitmişti.Açıkçası biraz endişeliydi.Jeanne d'Arc'ı sadece kıyafetlerinden tanıyordu.
Oda kapısına gelince durdu ve tıklatıp açtı.
Jeanne kendi masasının yanındaydı.Kapının açıldığını duyunca dönüp baktı.Yüzünde ne soğuk ne de sıcak bir ifade vardı.Serenity başını hafifçe eğdi ve yürüyüp camın kenarında durdu.
"Ben Jeanne d'Arc."diyen sesle geriye döndü ve kıza baktı.Kızın yüzünde sen ne yaparsan bende öyle davranırım diyen bir gülümseme vardı.
"Bende Serenity Lilith Athena."dedi ve elini uzattı.Jeanne uzatılan eli sıktı ve konuştu.
"Olympos'tan değil mi?"
"Evet.Sen de Fransanın ünlü d'Arc ailesindensin değil mi?"
"Evet."dedi Jeanne gülümseyerek.Bununla gurur duyduğu belliydi.Serenity gözlerini hafifçe masaya çevirdi ve dergiye baktı.Suratında bir sırıtış belirdi oda arkadaşından epey şey öğreneceği belliydi.
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 12:27 pm

Jeanne kapıdan giren kızın çok konuşkan olmadığını tahmin ediyordu. Biraz çekingen davranmıştı. İlk adımı Jeanne kendisinin atması gerektiğini anladı.
"Ben Jeanne d'Arc" dedi. Kızda kendini emin olmayan bir ifadeyle tanıttı. Nereden geldiklerinden bahsettiler.
Lilith ona "Fransanın ünlü d'Arc ailesindensin değil mi?" diye sorduğunda Jeanne şaşırdı her yerde bu kadar tanındıklarını bilmiyordu. Oysa o buraya ailesinin şaşalı hayatından biraz olsun uzaklaşabilmek için gelmişti. Bu tesadüfe şaşırıp kendiside güldü.
Jeanne eliyle duvar kenarındaki yatağı gösterip
" Üzgünüm cam kenarında ben yatıyorum. Diğer yatağa geçebilirsin." Kitaplarını düzeltmek için arkasını döndü
" Ah buraya kimseyi göndermeyeceklerini sanmıştım." dedi.
" Bu arada etrafta gördüğün kıyafetler için üzgünüm hepsini dolaba sığdıramadım da" dedi...
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:29 pm

Serenity gülerek elbiselere baktı.Jeanne açıklamadan da bunu tahmin edebilmişti.
"Sorun değil."dedi gülerek."Odayı yeniden dekore etmemiz gerektiği çok açık."
Jeanne kafasını sallayarak onayladı.Serenity odayı incelemeye başladı.Jeanne tedirgin bir sesle konuştu.
"Serenity ailemin ününü nerden biliyorsun?"
Serenity döndü ve kızın yüzündeki ifadeyi çözmeye çalıştı.
"Berlin Gece Evi'ndeyken Paris Gece Evi'ne gelmiştim bir haftalığına.Fransız tarihinde epey önemli bir yeri var d'Arcların oradan biliyorum."dedi güven verici olduğunu umduğu bir sesle.
Jeanne'in gerginliği kayboldu ve gülümsedi.Serenity ailelerden söz edilince her zamanki gibi hüzünlendi.Kendi ailesi Olympostaydı.
"Odaya neler yapmamızı önerirsin?"diye sordu Jeanne'ye .
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:44 pm

Jeanne Serenity'nin ona alıştığını hissetmeye başlamıştı yada Jeanne öyle düşünüyordu. Serenity ailelerden bahsedince gözlerini yere indirmişti. Jeanne bu yere bakışta trajik ya da özlem dolu bir şeyler olduğunu hissetmişti ama bunu şimdi ona sormanın zamanı değildi. Henüz yeni tanışmışlardı ve kız belki anlatmak istemeyebilirdi. Jeanne bu olayı zamana bırakmanın daha iyi olacağına karar verdi.
" Bana kalırsa oda çok fazla basit hazırlanmış. Bu odayı zevklerimize göre yeniden döşeyebiliriz. Mesela seç birini:
Metal, Pembe, Classic, Antika, Mavi, Bej, Country....
İsteyeceğin modelden eşyalar alabiliriz."
Jeanne çantasına uzanıp Gold Kartı gösterdi. Odalarını istedikleri şekle sokabilirlerdi.Ve jeanne derginin içinden birkaç fotoğraf çıkardı. Fotoğrafları sırayla Lilith'e gösteriyordu."Üzgünüm gelmeden ancak bu kadar resim bulabildim. Ama çok fazla kafamdakini yansıtmıyorlar.Ben yinede sana göstereyim."Jeanne Serenity'nin cevabını bekliyordu.
Jeanne & Serenity Gen%C3%A7+k%C4%B1z+yatak+odas%C4%B1

Jeanne & Serenity Gen%C3%A7+yatak+odas%C4%B1+4

Jeanne & Serenity Img57l-495x364
Jeanne & Serenity Eksilipilav_matin-dete-kids-bedroom-furniture
Jeanne & Serenity 2
Jeanne & Serenity 68549_Ece_Ceylan_Baba
Jeanne & Serenity Teen-room-inspiration-from-zalf-1
Jeanne & Serenity Zalf-teen-room-furniture-design-in-orange
Jeanne & Serenity Modern-stylish-purple-teen-room-design-for-two-kids
Jeanne & Serenity Cool-Black-and-White-Boys-Teen-Room-Designs-by-Hulsta
Jeanne & Serenity New-ikea-2010-boys-teen-room-design-ideas-499x360
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 10:33 am

Serenity kendi çantasına uzandı ve kendi kredi kartlarını çıkardı.Eheem Olymposlu olmanın tek faydası kandaki sihir değildi Very Happy:D
Ailesi onun herşeyini karşılıyordu zaten.
Jeanne'in epey şık bir kız olduğunu oda seçimlerine bakınca daha da anladı.Kendisi gibi moda konusunda doğuştan özürlü olan birine epey yardımı dokunabilirdi.
Jeanne'e alışmaya başlamıştı ki bu korkularını büyük ölçüde yenmesini sağlıyordu.
"Bence 1-2-3 en güzelleri.Yaşamda modernliği sevsemde oda koşullarında ben romantizmden ve şirinlikten yanayım.Sanırım oda tavanına tül falan ekleyebiliriz.Ve bizim odamızın iki duvarı bahçeye bakıyor bu duvarları cama dönüştürebiliriz?"dedi tek kaşı havada birşekilde .
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 12:07 pm

"Pekala, güzel tercihler. Dediğin gibi biraz daha özgünleştirmek için tüller, duvar yapıştırmaları, posterler, simetrik aynalar, ışıltılı avizeler ve hatta yatakların üstüne duvak yani sineklik dediklerinden bile aldırabiliriz."
Jeanne çevreye şöyle bir göz gezdirdi, her şeyin yerini kafasında tasarlıyordu.
"Sanırım yarın çıkış izni alabiliriz. Böylece hem Tulsa'yı gezmiş oluruz hemde alacaklarımızı belirlemiş oluruz. Tek sorun Neferet'in odamızı bu kadar yenilememize izin verip vermeyecek olması." Jeanne elini boşver havasında salladı.
"Sorun değil, bir şey olsa bile bunlar tek telefonla yada göz doyuracak bağışlarla halledilecek işler. Genel anlamda zaten kötü bir şey yapmıyoruz."
Serenity güldü, Jeanne'ın neyi kastettiğini anlamıştı. Okul yönetimi bağış adı altında çenesini sıkı tutmayı bilirdi. İkiside birbirlerinin anladığını farkedince yüksek sesli bir kahkaha koyverdiler....
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 1:27 pm

Serenity güldü.Neferet'in babasına karşı çıkmaya çalıştığı sahneyi merak ediyordu.Jeanne'in bağış demesiyle daha da gülmeye başladı.
"Sanırım şu yer içinde iyi bir halı düşünmemiz gerekecek."dedi Serenity kaşını kaldırarak."Banyoları da düşünmek gerekecek.Bence de yarın Tulsa'ya çıkmalıyız.Home Depot bize bu konularda epey yardımcı olabilir.Ayrıca süslemeler falan için de bu konuda uzmanlaşmış insanlara gitmek daha mantıklı olabilir.Duvarları bu bej renginden kurtarabiliriz.Boyatırız ve tüllerle kaplatabiliriz..."dedi gene kaşı havada bir şekilde.Sonra odaya döndü ve yürüyerek konuştu.
"Camlar içinse bütün duvarı kaplayabileceklerini düşünüyorum.Birde balkonumuz var orayı teras haline getirebiliriz,tabi sana da uygunsa.Terası dekore etmek çok güzel olabilir ayrıca bahçenin en güzel kısmı bizde."
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 7:13 pm

Jeanne Serenity'le iyi anlaşacağını düşünüyordu. Zevkleri çok hoşuna gitmişti.
"Evet, bahçenin en güzel tarafı bizde."
Jeanne balkona doğru yürüdü ve eliyle Lilith'in gelmesini işaret etti. Serenity onu takip etti. Jeanne balkonun sağ tarafından aşağıyı işaret ederek:
" Biliyor musun şu duvar kenarı tam aşıkların yeri,
burda şafak sökmeye görsün yani vampirlerin yurtlarına çekilme vakti, buraya yalnız kalma maksadıyla kızlar süslenip gelirler. Erkekler de 'öylesine geçiyoduk' havasında saçlarını jöleleyip takımlarını giyerler. Ah şu vampir-çaylaklar sanki kimse niye geldiklerini anlamaz." dedi. Jeanne çoğu akşam bu çiftlere rastlamıştı. Ama onları rahatsız etmek gibi bir niyeti yoktu.
"Ama korkma insanları röntgenlemem yani onlar 'mucuk' sesi çıkarıncaya kadar beklemiyorum."
"Desene burda işler değişikmiş. Bizim Olympos'ta erkeklerin aşklarını cesurca ilan etmeleri gerekir." dedi S.
Jeanne:
"Korkma insan buraya gelince alışıyor böyle şeylere..." dedi.
Serenity'de öyle olacağını umuyordu.....
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:14 pm

Serenity Jeanne'i şaşkınlıkla dinliyordu ama Berlin ve Atina'dakilerden sonra Tulsa'nın onu çok şaşırtacağına inanmıyordu.
"Olympos'ta tanrılar ve tanrıçalar arasındaki entrikaları duysan.."dedi gülümseyerek.Jeanne kaşını kaldırarak Serenity'e baktı.
"Hades,Zeus ve benim babam Poseidon hep didişirler.Hera kimseyi çekemez özellikle Athena ve Aphrodite'yi.Hermes hiçbir işe karışmaz gibi görünür ama aslında Dionysos ile hep ortalığı karıştırırlar.Ares ve Hephaistos ise en sinsilerdir özellikle Hephaistos."dedi kaşlarını çatarak."Hephaistos Aphrodite ile evlendiğinden beri hiç kimse rahat değil.Athena'yı istedi,Metis'i istedi..Zeus olmasa Hephaistos hepimizi mahvedecek."dedi kaşlarını iyice çatarak.
Jeanne'in ona şaşkınlıkla baktığını görünce kızardı.
"Ahh üzgünüm bizim aile işlerimizle seni sıktığım için."
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 8:30 pm

"Yoo, beni sıkmadın ben sadece onların daha asil ve daha olgun olduklarını sanmıştım." dedi Jeanne.
Gerçekten haklıydı da kendisi Fransa'nın asil soylu ailelerden birinden geldiği için bunu biliyordu. Orada bu tür şeylere çok dikkat edilir ve önem verilirdi. Jeanne küçüklüğünden beri sürekli asil davranmak ve asalet kurallarını öğrenmesi için eğitilmişti.
"Bana kalırsa tanrı ve tanrıçalar saygı duyulacak varlıklar. Olympos'ta onlardan çok olduğu için sorgulamayız. Hangisi bize uygun gelirse biz ona taparız."
"Peki sen hiç Nausikaa'yı duymuşmuydun. O tanrıçalar kadar güzel bir kızmış. Skeria adasının kralı Alkinoos'un kızı, Odyseus'a yardım etmiş ve bu prenses Asaletin sembolüymüş. Bana kalırsa tanrı ve tanrıçaların böyle didişmeleri anlamsız. Belki görevlerinden dolayı birbirlerinin işine karışabilirler ama çocuk gibi dalaşmak ... bilemiyorum."
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 12:40 pm

"Evet Odyseus'u Truva Savaşı'ndan dönerken kurtaran prensese Ithaca çok şey borçluydu."dedi Serenity.Jeanne'in asaletinde Nausikaa'nın epey örnek gösterildiğini tahmin ediyordu.
"Ve haklısın."dedi Serenity gülümseyerek."Kavgalarının çocukça ve saçma olduğunu babama kaç kere söyledim bilmiyorum."
"Baban Poseidon değil mi?"dedi Jeanne merakla.
"Evet,Poseidon."dedi Serenity sesinde belirgin bir gurur ve saygıyla.Jeanne güldü.
"Babana 'taptığın' belli."deyince Serenity kahkahalarla gülmeye başladı.
"Ama Olympos'u yanlış tanıtmak istemem.Onlar olmasaydı ne hale gelebileceğimizi düşünmek istemiyorum.Olymposlular olarak karakterlerimizde çok fazla farklılık barındırıyoruz.Aynı anda herşey olabiliriz,her zıtlığı taşıyabiliriz.Mesela Zeus'u al
herkese gözdağı verir ama Hera'dan ödü patlar."dedi sırıtarak.O an gök gürleyince Jeanne'yle aynı anda kafasını kaldırıp konuştular.
"Zeus."dediler kıkırdayarak.Serenity sırıttı ve gözlerini devirdi.
"Peki ya sen?Ben 3 Gece Evi değiştirdim kanımdan dolayı.Sen neden Tulsa'ya geldin?"
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 4:33 pm

"Ben aslında Paris ve d'Arc şaşasından biraz olsun kurtulmak ve insan-vampir biraz daha normal bir hayat yaşamak için geldim. İzin almam bayağı zor oldu. Ama Amerika'nın doğu yakasında yaşayan bir teyzem var, beni ona emanet ettiler. Aslında ben küçükken teyzemle çok görüşmezlerdi. Sonradan öğrendimki oda vampirlerle karşılaşmış ,başta işaretlenmemiş ama bir gün Vampir Konseylerinden biri onun ölmesindense vampir olmasının kendileri için daha iyi olacağını düşünmüş ve işaretlemişler. Ben Amerikaya ilk geldiğimde teyzemle kaldım o bana yol gösterdi. Ve benim için Tulsa'nın daha iyi ve güvenli olacağını anlattı.Bende kabul ettim. Ve sonra da ... işte burdayım."
Jeanne anlattıklarında bir terslik varmış gibi sustu. Ama sonra bir terslik bulamadığını farketti.
"Değişik bir hikayen varmış."
Jeanne güldü.
"Seninki kadar değişik olamaz."
Şimdi gülme ve konuşma sırası Serenity'deydi...
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 8:09 pm

Serenity Jeanne'in sözlerini tartarak söylediğini anladığında bu özelliğini takdir etmişti.Jeanne kendi hikayesini anlattıktan sonra Serenity sıranın kendine geldiğini anlayarak pencereye doğru yürüdü.
"Ben..Hikayem öyle kısa ve öyle uzunki.Poseidon ve Metis'in ilk ve tek kızı olarak dünyaya geldim.Metis'in kızı olduğumdan Zeus'la ilişkim biraz tuhaftır hem amcam hem üvey babam gibi birşey o benim.."dedi kaşlarını çatarak.Bundan hep nefret etmişti."Her neyse tanrıların hakimiyet konusunda iyi olmadıkları bilinir zaten..Athena'nın kardeşiyim,Metis yüzünden.Genelde demigodların tek bir tanrı ya da tanrıçayla bağı olur ancak ben 12siyle de kan yoluyla akrabayım.Bu da kanımdaki sihri dünyanın tüm demigodlarına eş değer yapıyor..."dedi gözlerini devirerek.Jeanne sessizce dinliyordu.
"Tabii bu yüzden hakkımda tedirginlik Olymposta tavan yapmış durumda.Nyx'in çaylağı olmam bu durumu daha da karıştırdı.Hakkımda konseyler açıldı falan..Poseidon Zeus'u ilk defa bu kadar kötü tehdit etti.Gerçekten annemin beni öldürmesini isterken Nyx ortalığı düzeltti..."
"Peki Konsey ne yapardı?"diye sordu Jeanne ilgiyle.
"Beni yok ederlerdi."dedi Serenity kırgın bir gülüşle."Neyse hikaye daha yeni başladı.İşaretlenince Olympos'tan uzak tutulmam istenmedi ve Atina Gece Evi'ne gönderildim.Ama amcam,Hades benim yok edilmemi istiyordu.Furialarını Atina'ya gönderdi ve bu durum Atina'yı tehdit etti.Bende babamı savaşın eşiğinden çekip Berlin'e gittim.Berlin'de Demigod Çaylak olmanın zorluğunu yaşadım ve açıkçası neden şimdi Tulsa'dayım bilmiyorum..."dedi Serenity ve camdan dışarıya gözlerini dikti.
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 2:09 pm

Jeanne Serenity'nin anlattıklarını ilgiyle dinlemişti. Serenity'nin oldukça ilginç bir hikayesi vardı. Jeanne yanında sihirli bir kan olduğu için mutluydu. Bu ona anlaşılmaz bir huzur vermişti.
" Peki ya Hades Furialarını buraya gönderirse o zaman başka yere mi gideceksin. Yoksa burda kalıp onalrla savaşacak mısın?" Jeanne bu soruyu sorarken yanlış anlaşılmaktan korktu. Ama cevabın 'burda kalmak ve eğer gelirlerse savaşmak' olmasını diliyordu. Jeanne'ın bildiklerine göre Hades hiç bulaşılmayacak çok belalı bir tanrıydı ve ölüler dünyasının hakimiydi. Bu bilgilerden yola çıkarak Lilith'in hayatı ölmedikten sonra daima tehlikedeydi Very Happy ...
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:45 am

Serenity gülmeye başladı.Jeanne'in keskin algısı ona tuhaf bir huzur vermişti kızın zekası oldukça yüksekti.
Serenity sırıtarak konuştu.
"Hades için hoş olmayan hediyelerim var Very Happy"dedi yüzünde çok sinsi bir ifadeyle.Jeanne kaşını kaldırınca devam etti.
"Ben de dünyadaki en güçlü demigod çaylağım bana bulaşan Furiaların başına gelenler hoş değildi."dedi gözlerini devirerek.
"Ne yaptın?"diye sordu Jeanne.Konu ilgisini çekmiş gibiydi.
"Onlar şimdi Tartaros'da.."dedi kız üzüntüyle."Bir Furia'nın bile Tartaros'a gitmesini istemezdim..."
"Peki ya Gece Evi'nde güvende misin?"diye sorunca Jeanne Serenity güçlü bir gülme krizine tutuldu.
"Sana bunu 3 yolla anlatabilirim.Vampir olursam,ölürsem ya da tanrıça olarak Olympos'a katılırsam Hades bana dokunamaz.yani bunu ölüm ya da ölüm olarak nitelendirebiliriz.Ve hayır ben güvende değilim."dedi gülerek.Hades'in peşinde olmasını çoktan kanıksamıştı ömrü Hades-Hephaistos-Dionysos düşmanlığıyla baş ederek geçirmişti.Gülümseyerek Jeanne'ye baktı.

"Eğer sormak istediğin sorular varsa kırılacağımdan çekinme lütfen."dedi gülerek.
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:22 pm

Jeanne güldü, anlaşılan Serenity her şeyi çok kafaya takmayan bir tipti. Jeanne küçükken Olympos'a gitmişti. Çok hatırlayamasa da büyük tapınaklar falan geliyordu aklına.
Fransa... Jeanne düşünmemeye çalışsa da ailesini özlüyordu, Teyzesini bile özlemişti, ailesinden birileri keşke buralarda olsaydı.
"Aileni özlüyor musun? Sonuçta gece evinin okyanusa manzarası yok." dedi ve güldü.
Serenity'ye de komik gelmişti.
"Suyun olduğu her yerde onu hissedebiliyorum.....
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 3:29 pm

"Su varsa Poseidon oradadır.Ve biliyor musun aileni özlediğinde illa onları görmen gerekmez.Ben Yunanistan'ı ve kolonim yüzünden Ephesos'u her özlediğimde yaptığım birşey vardır."dedi Serenity konunun Jeanne'in de ilgisini çektiğini bilerek.Kız ne kadar zarif de olsa ailesini özlediği açıktı.
"Nedir?"dedi Jeanne hafif kırgın bir sesle.
"Bak."dedi Serenity ve topraktan bir saksı ve küçük bir maketi Jeanne'in önüne koydu."Burası Ephesos'un maketi.Ve bu da Ephesos toprağı.Ben her Ephesos'u özlediğimde toprağı makete serper ve ellerimi orada gezdiririm.Bu özlemi dindiriyor inan."dedi gülümseyerek.Jeanne'in gözleri parladı."Bence Fransa'dan böyle bir toprak senin işine yarayabilir.Elbiselerine acıma birazcık toprak zarar vermez."deyince kız sırıttı.
"Teşekkürler S çok nazik bir yorumdu.Moda algın sürünüyor ayrıca."
"Biliyorum."dedi Serenity gülerek."Ben togalara,Yunan usulü elbiselere alışkınım."dedi ve Yunan deyince Jeanne konuştu.
"Peki ya ailen?Onları özlemiyor musun?"dedi Jeanne.Serenity cama dönüp konuştu.
"Özlüyorum tabii.Ama biliyorum ki bu sonsuza kadar sürmeyecek."dedi ve geceye baktı.
"Peki ya sen Jeanne?Fransa'da geride bıraktığın neler var Smile"dedi Serenity gülümseyerek.Jeanne'in konuşma sırasıydı.
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 3:58 pm

Jeanne düşündü geride bıraktığı çok şey vardı. Kendi yatağının üstüne oturdu. Elleriyle sayar gibi yaparak:
"Lune (Gökteki Ay) küçük kız kardeşim,annem, babam, evim ve en çok kendi odam, kansız ve insani şeyler, Paris, oradaki arkadaşlarım, şahane balolar, eski sevgilim, gazeteciler, haftalık yurt dışı gezileri, elbiselerimin buraya getirmediğim kısmı, insanken eski lisem, lüks restorantlar..."
S soruyu sorarken bu kadar uzun cevap alacağını beklemiyordu.
"Sence insan olmak mı daha iyi yoksa vampir olmak mı?"
S ve J bu soru üzerine uzun uzun konuşacaklarını biliyorlardı...
"Ahh bilemiyorum... Bana kalırsa her ikisininde kendine göre avantajları var. Ama eğer vampir olursan senden önce bütün ailenin öldüğünü görürsün, bu dünya senin cennet ve cehennemin olur öbür tarafa gidemezsin sanırım vampir-çaylak bendenlerimiz bu yüzden bu kadar çekici .....
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 4:23 pm

"Bilmem hiç çekici olduğumu düşünmedim."diye konuştu Serenity.Dalgınca söylediği bu sözler üzerine Jeanne'yle kahkahaya boğuldular."Ciddiyim."dedi S kendini topladığında."Ama haklısın özel güçlerimiz bu yüzden olmalı.Kolayca atlatabilmemiz için.Lune ismini sevdim benim ismime benziyor anlamı."dedi kibarca gülümseyerek.
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 5:40 pm

"Ben çekici derken anlatmak istediğimi anlatamadım herhalde... Yani öbür tarafa gidemeyeceğimiz için bütün güzellikler burada verilmiş..."

rp out:üzgünüm vaktim yoktu kısa oldu
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Jeanne & Serenity Empty
MesajKonu: Geri: Jeanne & Serenity   Jeanne & Serenity I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:08 pm

Rp bittiği için konu kilit.
Rp yaptığınız için tşk. ederiz .)

Jeanne & Serenity
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeanne d'Arc
» Serenity Lilith Athena