Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Shika Yei Iva
Vampir Sosyolojisi Profesörü

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Tem. 21, 2010 2:26 pm

Elizabeth oturmuş kahvesini yudumluyordu. Gece evine gelmesinin üstünden 1 hafta geçmişti ve o insan sevgilisini çok özlüyordu. Pencereden dışarı baktı. Artık David'i unutma zamanı gelmişti. Elizabeth bunları düşünürken telefonu çalmaya başladı. Çantasını karıştırdı, çantanın içindeki eşyaları alt üst etti ve en sonunda telefonunu buldu. Ama yetişememişti. Telefonun üzerinde '4 cevapsız arama ' yazıyordu. Demek o kadar çok dalgındı ki diğer üç aramayı duymamıştı bile. Arayan, telefon defterine kayıtlı değildi. Elizabeth numarayı tuşladı ve 'ara' düğmesine bastı. Karşıdaki kişi ilk çalışta telefonu açtı.
'' Alo!'' karşıdaki kişinin sesi çok telaşlı çıkmıştı.
Kullanıcı profilini gör
Emma Sun Montage
3.Sınıf Çaylak
3.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : yeşil ve parlak gözlü.
Kediniz : Momo

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 50
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Tem. 21, 2010 6:43 pm

' Alo!'' karşıdaki kişinin sesi çok telaşlı çıkmıştı.
Emma duraksamadan konuştu.
"Elizabeth, tanrıya şükür!! Hemen seninle konuşmalıyım! Neredesin?" Elizabeth konuşanın Emma olduğunu sesinden anlamıştı.
"Starbucks'tayım." dedi. Emma;
"Hemen oraya geliyorum!" dedi ve telefonu yüzüne kapattı. Elizabeth Emma'nın bu halinden nefret ediyordu. Ama şimdi bunu düşünemezdi. Acaba Emma onunla ne konuşacaktı? Uzun bir bekleyiş sonrası içeriye Emma girdi. Etrafına bakındı ve gözleriyle Elizabeth'i buldu. Koştu ve yanına oturdu.
Kullanıcı profilini gör
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : İri kahverengi gözlerim.
Kediniz : Eleanor, gri ve kabarık tüy yumağım ^^

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Paz Ağus. 01, 2010 8:03 pm

O sırada Hannah onları izliyordu. Meraklı bir kız olduğu için ve Elizabeth telefonda biraz yüksek sesle konuştuğu için merakı iyice arttı. Onun bu gereksiz merakı başına hep iş açmıştı. Ama merakına engel olamadı. Kahve dolu bardağını ve kekini eline aldı. Onları izlediğini anlamasınlar diye oraya yeni gelen kadına masasını verdi ve onlara en yakın masaya oturdu. O sırada Elizabeth, Emma'ya şaşkın şaşkın bakmakla meşguldü. Elizabeth konuştu
"Emma? Neler olduğunu açıklar mısın lütfen?"
Emma bir an duraksadı. Sonunda iç geçirdi ve konuştu.
Kullanıcı profilini gör
Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : kahve rengi saçlarım,Kalça sallama makinası ve herkezi hem korkutan hemde sevdiren bir yeteneğim var :D :D
Kediniz : :Candy: benim küçk tüy yumağım herkezle iyi anlaşır. beyaz ve sarı karışımı tüyleri var :):)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 94

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Ağus. 04, 2010 10:58 am

Emily bugün derslerin az olduğu günü seçmişti starbucks'a gitmek için.Emily starbucks'a doğru arabasını kullanırken bir yandanda aklından geçen her türlü saçmalığı düşünüyordu. Starbucs'a geldiğinde arabasını park etmek için boş yer aradı ve sonunda bulmuştu.Arabasından inip o Starbucks'ın sıcak kahvelerinden içmek için feci can atıyordu. Kapının önüne geldiğinde karşısında duran kızların tulsa gece evinden olduğunun gördü. Oda arkadaşı Hannah, Elizabeth ve Emma'nın arada olduklarını gördü. Hannah uzakta durmuş kahvesiyle keki'ni yerke. Elizabeth'le Emma karşılıklı hararetli bir konuşma yapıyorlardı sanki.
Emily içeriye girdi ve Hannah'nın yanına oturdu. Hannah şaşırmış bir şekilde Emily'e baktı ve ses çıkarma der gibi eliyle işaaret etmişti.Emily çok kızmıştı. Hannah'nın kulağına gidererk.
- Neden sesiz duruyarum anlayamadım. Neden yanlarına gitmiyoruz uzakta kalıyoruz.
- Çünkü bizim burda olduğumuzu bilmiyorlar. Elizabeth burda tek otururken telefon çaldı. Bir süre sonrada aceleli ve birazda sinirli bir şekilde Emma geldi biraz susmayı denersen neler olduğunu anlamaya çalışıcam.
Emily oda arkadaşının yanağından öptü ve gülümseyerek tamam der gibi kafasını salladı. ağaı kalkıp kek ve kahve almak için kasaya gitti. Geldiğinde Hannah pür dikkatle onları dinliyordu. Emily'de oturup onları dinlemeye koyuldu.
Kullanıcı profilini gör
Shika Yei Iva

Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Ağus. 04, 2010 2:59 pm

Emma ağzındaki baklayı çıkarmıyordu. Lafı dolanfırıp duruyordu. En sonunda Elizabeth sinirlendi.
' Emma! Ne söyleyeceksen söyle artık! Hem huzurumu bozuyorsun, hem de beni meraklandırıyorsun.
Ya hemen sçyle ya da çek git!'
Elizabeth birden karşısındaki kişinin ruh hastası olduğunu unutuvermişti. Emma çift kişilikliydi ve Elizabeth, onun diğer kişiliğini henüz tanımamıştı.
' Pekala, söylüyorum.' Elizabeth rahat bir nefes aldı. Anlaşılan korkması gereken kişi kendisi değildi.
Emma birden ağlamaya başladı.
' Sanırım o öldü! Onu ben öldürdüm!' Hayır, korkması gereken kişi, Elizabeth'di.
Kullanıcı profilini gör
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Ağus. 04, 2010 3:18 pm

"Sanırım o öldü! Onu ben öldürdüm!"
Bu kelimeleri duyunca Hannah, beyninden vurulmuşa döndü.
Ölüm.
Hannah'nın en çok korktuğu şeydi.
Kafasını yavaşça çevirdi ve Emily ile göz göze geldi. Birbirlerine bir süre bakıp tekrar Emma'ya döndüler.
Emma. Birini öldürmüştü.
Ölüm ve ölüme gönderenler.
İkisi de Hannah için tehlikeli şeylerdi.
Bir anda ayaklanıp oradan kaçmak, arkasına bile bakmadan olabildiğince hızlı koşmak istiyordu.
Ama imkansızdı.
Çünkü oraya mıhlanmış gibiydi.
Ölüm.
Ölüm
Bu kelime zihninin içinde dolaşıyor, oradan oraya çarparak, Hannah'yı daha çok korkutuyordu.
Kullanıcı profilini gör
Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : kahve rengi saçlarım,Kalça sallama makinası ve herkezi hem korkutan hemde sevdiren bir yeteneğim var :D :D
Kediniz : :Candy: benim küçk tüy yumağım herkezle iyi anlaşır. beyaz ve sarı karışımı tüyleri var :):)

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Ağus. 04, 2010 3:30 pm

"Sanırım o öldü! Onu ben öldürdüm!"

Bu cümle Emily ve Hannah'ya çarparak geçmişti. İkisi de birbirlerine bakıp şaşkın balık gibi gözlerini patlattılar.
Emily çok korkmuştu.Ölüm okadar güzel bir kelime değildi.Emily çok korkuyordu fısıldıyarak Hannah'ya bir şeyler sölemişti.
- Bu kızın derdi ne böyle...
Hannah bilmiyorum der gibi kafasını salladı ve ikiside çok korkmuşlardı buradan gitmeleri lazımdı ama ne olduğunu ikiside çok merak ediyordu.
Emily 'ruh hastası bu kız galiba' Diye düşündü.
Evet ruh hastası olabilirdi. Ama ne saçmalıyordu kızı tanımıyordu bile.
Kafasını kaldırdığında Hannah'nın ona dinle der gibi işaret yapmıştı. Ve ikiside pür dikkatle kızları dinlemeye koyuldular...
Kullanıcı profilini gör
Emma Sun Montage
3.Sınıf Çaylak
3.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Ağus. 04, 2010 3:41 pm

"Sanırım o öldü! Onu ben öldürdüm!" Emma hıçkırarak ağlıyordu.
'' Herşey bir anda oldu Elizabeth, istemeden oldu, lütfen bana yardım et!'' Elizabeth'in gözleri kocaman olmuştu. Emma'ya sarıldı.
'' Hiç görgü tanığı var mı?''
Emma kafasını hayır anlamında salladı.
'' Koridorda yanlızdık ama çoktan onu görmüşlerdir.'' dedi ve Elizabeth'e tekrar sarıldı. O kadar çok ağlıyordu ki gözleri acımıştı.
'' Kim?'' Dedi Elizabeth.
'' Bilmiyorum. İkinci kişiliğim biliyor.'' dedi ve ağlama krizine devam etti.
'' Ah Emma, çok üzgünüm.'' Elizabeth Emma'nın diğer kişiliğini tanımıyordu, Emma da diğer kişiliğini tanımıyordu.
'' Tekrar Emma olduğumda çocuk önümdeydi ve kanlar içindeydi. Hemen seni aradım.''
Kullanıcı profilini gör
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Ağus. 04, 2010 3:50 pm

O anda Hannah öksürmeye başladı. Boğazına birşey kaçmıştı.
Kek mi? Evet.
Emma, artık gözünde çok tehlikeli bir kişilikti.
Emily'nin elini tuttu ve sıktı.
"Emily, gidelim buradan..."
"Dur bir saniye..."
Hannah, Emily'nin eline tırnaklarını batırmaya başladı. Hannah, heyecanlandığı veya korktuğu zaman, temas ettiği şeye tırnaklarını geçirirdi.
"Emily lütfen..."
"Sakin ol Hannah. Bize birşey yapamaz..."
Hannah sakin olamıyordu. Tırnaklarını Emily'nin eline daha çok batırmaya başladı.
"Keser misin şunu?" Emily'nin sabrı taşmıştı.
"Emily, gidelim buradan ve o kıza birdaha yaklaşmayalım!"
Hannah bunu bağırırcasına söylemişti.
O anda Elizabeth ve Emma, onlara döndü.
Hannah ve Emily donakaldılar.
Hiçbirşey belli etmemek içingülümsediler ve el salladılar.
Elizabeth ve Emma da zoraki bir şekilde gülümseyerek el salladılar. Arkalarını döndüklerindeyse, Emma'nın sarsılması, ağlamaya devam ettiğini belli ediyordu...
Kullanıcı profilini gör
Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Ağus. 04, 2010 4:05 pm

Emily korkamaya başlamıştı.Çünkü bu kzı çift kişilikliydi. Hannah Emily'nin eline tırnaklarını okadar çok kötü geçirmiştiki bu acıya dayanamayan Emily bağmamak için büyük bir çaba sarf etti.
- Keser misin şunu?.canı acıyordu hemde çok.
Hannah bu lafa dayanamayarak yüksek bir sesle.
-
Emily, gidelim buradan ve o kıza birdaha yaklaşmayalım!. çok korkmuştu hannah.Emily'de korkmuştu ama bukadar bağırması hiç hoşuna gitmemişti.
Emma ve eliz, Hannah ve Emily bakmışlardı. İkiside çaktırmamak için el salladılar. Emily çok kızmıştı hannah'ya.
- Ne yapıyorsun Emily öldürtmeye mi çalışıyorsun bizi biraz sakin ol ve otur neler olsuğunu çok merak ediyorum.
Hannah korkuyordu ama Emily'nin ısrarı üzerine oturdu ve Emma'la Eliz dinlemeye koyuldular. çok merak ediyorlardı neler olduğunu...
Kullanıcı profilini gör
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Çarş. Ağus. 04, 2010 4:21 pm

Elizabeth dinlenildiklerinin farkındaydı. Emma ağlıyordu ama Elizabeth'e sanki;
' Nereden çıktı bunlar?' der gibi bakıyordu. Elizabeth Hannah ve Emily'e baktığında onların Emma'ya baktığını gördü.
'' Emma, bence Kalona'dan yardım istemelisin. O sana diğer karakterini terketmen konusunda yardım edebilir.'' dedi ve boynundaki siyah kanatlı kolyeyi kendi boynundan çıkarmadan Emma'nın boynuna da doladı. Emma titredi ve güldü.
'' Elizabeth, ne yapmam gerekiyor?'' diye sordu.
'' Bu kolye benim Kalona'yla iletişimimi sağlıyor. Eğer bir şey olur da ölürsem, bu kolye senin olacak. Şimdi, diğer karakterin hakkında ondan yardım iste.'' Emma gözlerini kapattı ve içinden Kalona'ya sessiz bir dua gönderdi. Elizabeth de onun için merhamet istiyordu.
Kullanıcı profilini gör
Emma Sun Montage
3.Sınıf Çaylak
3.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Perş. Ağus. 05, 2010 9:50 am

Emma içinde yükselen gücü hissetti ama sonra boğulacak gibi hissetti ve kolyeyi boynundan çıkardı.
'' Ne oldu? Güç sana çok mu fazla geldi Sun?'' Emma sırtını dikleştirdi.
'' Bilemiyorum Eliz. Kalona bile bana yardım edemiyorsa, belki de ölmeliyim...'' Elizabeth gözlerini iri iri açtı.
'' Hayır Sun! Ölmemelisin! Sen benim en yakın arkadaşımsın, ölmene izin veremem!''
'' Bir kere bana Sun demeyi bırak! Ben Emma'yım!'' dedi ve başını masaya dayadı.
'' Ölmeyilim.'' bu söz Emma'nın ağzından bir fısıltı gibi çıkmıştı.
Kullanıcı profilini gör
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Perş. Ağus. 05, 2010 11:14 am

''Emma, bence Kalona'dan yardım istemelisin. O sana diğer karakterini terketmen konusunda yardım edebilir.''

Hannah, bu cümleyi duyunca tüyleri diken diken oldu.
Elizabeth'in kolyesine dikkatle baktı, yaptıklarını izledi. Kalbi çok hızlı çarpıyordu.

''Bilemiyorum Eliz. Kalona bile bana yardım edemiyorsa, belki de ölmeliyim...'' Elizabeth gözlerini iri iri açtı.
''Hayır Sun! Ölmemelisin! Sen benim en yakın arkadaşımsın, ölmene izin veremem!''
''Bir kere bana Sun demeyi bırak! Ben Emma'yım!'' dedi ve başını masaya dayadı.
''Ölmeliyim.'' Bu söz Emma'nın ağzından bir fısıltı gibi çıkmıştı.

Ölmeliyim.
Hannah, bir an için onları korkutup kaçırmaya çalıştıklarını düşündü. Aslına, Hannah neredeyse korkudan ölecekti. O sırada Emily de onları pürdikkat dinliyordu.
"Emily..."
"Şşt..."
"Ama Emily..."
"Sessiz ol biraz..."
"Emily, görmüyor musun onlar karanlık taraftalar ve çok tehlikeliler. Gidelim buradan!"
"Bize birşey yapamazlar."
Hannah kaşlarını çattı.
"Nasıl emin olabiliyorsun? Emma karanlık tarafta, çift kişilikli, birini öldürdü ve şu anda onları dinlediğimiz için bize sinir oluyor. Bir anda 2. kişiliğine geçerse bizi öldürmeyecek de kimi öldürecek?"
Emily de kaşlarını çattı.
"Korkaklıktan vazgeç Hannah. Canımı sıkıyorsun."
Hannah masadan kalktı. Gitmek istiyordu.
"Çıldırmışsın sen. Sen ölümüne susamışsın. Ben gidiyorum."
Hannah, Emily'nin tepki vermediğini görünce o da durdu ve tekrar oturdu.
Emily gibi, onun da merakı korkusunu bastırmıştı.
Kullanıcı profilini gör
Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Perş. Ağus. 05, 2010 11:34 am

Ölmeliyim...
Emily bu lafa siniri bozulmuştu.Karşısında ki arkadaşı değildi hatta kalona'nın tarafındalardı. Emily genede karşısında ki bir insan olduğu için onun adına üzülmüştü.
Emily korkmaya başlamıştı ama Hannah ondan daha çok korkuyordu. Hannah sürekli Emily'e
"Emily, görmüyor musun onlar karanlık taraftalar ve çok tehlikeliler. Gidelim buradan!"diyip duruyordu en sonunda hannah dayanamayıp ayağı kalktı gitmek üzereyken Emily.
- Korkaklıktan vazgeç Hannah.Canımı sıkıyorsun.!Emily Hannah'nın bukadar korkacağını bilmiyodu.
- Çıldırmışssın sen. Sen ölümüne susamışsın.Ben Gidiyorum.Emily bu söze hiç bir cevap vermedi çünkü Hannah genede gitmeyecekti Merakına yenik düşecekti.Emily Hannah'nın elini tuttu.
- Korkma canım ben yanındayım birşey yapmayacaklar.Sanırım birazdan kalkarız hem tamam Biraz bekle durumu öğrenmeye çalışıyorum. Emily bu ikana edici sözlerinden sonra Hannah'nın biraz daha rahatladığını hissetmişti. Ama ne fayda o hiç rahatlamamıştı. İkiside büyük bir dikkatle dinlemeye devam ettiler...

Kullanıcı profilini gör
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Perş. Ağus. 05, 2010 11:42 am

Elizabeth göz ucuyla Hannah ve Emily'e baktı. Onları dinliyorlardı. Emma hala ağlıyordu.
Elizabeth ayağa kalktı ve;
'' Sun! Yeter artık, ağlamayı kes!'' diye haykırdı. Herkes dönüp onlara baktı. Elizabeth usulca yerine oturdu.
'' Ölmeyi bu kadar çok istiyorsan git öl!'' Elizabeth bu sözcüklerin duyulmaması için fısıltıyla konuşmuştu. Emma kafasını kaldırdı ve o anda öksürmeye başladı. Elizabeth Emma'nın yüzünü elleriyle kavradı.
'' Emma! Emma!'' Emma öksürük krizine girmişti. Çok istediği şey oluyordu. Ölüyordu işte.
Kullanıcı profilini gör
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Cuma Ağus. 06, 2010 12:00 pm

Öksürüyordu Emma. Hemde çok şiddetli.
Ölüyor mu? Tanrıçam hayır!
Hannah'nın aklında bu cümle dolaşıyordu.
Hannah, gözlerini Emma'dan ayıramıyordu.
Gözünün önünde birisi mi ölecekti yoksa?
"Emily..." diye fısıldadı.
Tırnaklarını yine Emily'nin eline batırmaya başlamıştı Hannah.
Emily bu sefer ona kızmadı. Aslında, kızamadı. İkisi de donup kalmıştı. Kızmak yerine Hannah'nın elini daha sıkı tuttu.
"Hannah... Sanırım o, o, ölüyor..."
"Ama kan çıkmıyor."
"Evet. Tuhaf."
İkisi de onlara bakarken, Emma öksürmeye devam ediyordu.
Kullanıcı profilini gör
Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Cuma Ağus. 06, 2010 5:23 pm

Emily korkmaktan çıkmıştı artık daha çok üzülüyordu.Emma gözünü önünde ölmek üzereydi.Birşeyler yapmaları lazımdı uzaktan onları izleyemezlerdi.
Bu sefer Hannah Emily'nin eline daha çok tırnaklarını batırmaya başlamıştı.Ama Emily kızmamıştı çünkü aynı şeyi Emily'de Hannah ya yapıyordu.
Emily ağlamak üzereydi.Emma öksürüyordu ama kan çıkmıyordu.Emily donup kalmıştı.

"Hannah... Sanırım o, o, ölüyor..."
"Ama kan çıkmıyor."
"Evet. Tuhaf."
Tabiki de çıkmıcaktı daha başındaydı. Emma biraz daha çok öksürmeye başladı ve en sonunda burnundan kan gelmeye başladı.
Emily dayanamayarak Emma ve Elizabeth'in yanına gitti.Hannah'da arkasından yavaş adımlarla gelmeye başlamıştı.
"Elizabeth hemen benim arabaya taşıyalım Emma'yı burada ki herkez bizim vampir olduğumuz bilmiyorlar öğrenmemeliler."
Emma küçük bir kız çocuğu gibi hem ağlıyor hemde yürümeye çalışıyordu.Emily'i hannah'ya telefonu uzattı.
"Hannah neferet'i ara ve değişimi rededen bir çaylak getirdiğimizi söyle bu arada al şu anahtarı ve biz gelirken sen arabayı park yerinden çıkar."
" Tamam" Hannah donuk ve bir okadarda üzgün bir şekilde söylemişti.
Son olarak Emma'nın ağzından da kan gelmeye başladı.Emily bir yandan havluyu tutuyor bir yandan da oarabaya götürmeye çalışıyordu.
Elizabeth durgun ve ağlamaklı bir sesle Emily'e birşeyler söylüyordu.

Elizabeth;
Kullanıcı profilini gör
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Cuma Ağus. 06, 2010 9:57 pm

Elizabeth;
'' Emma! O ölmeyecek değil mi? Lütfen ölmeyeceğini söyle! Hayır, Emma!'' Elizabeth resmen inliyordu. Anlaşılan Emma'yı çok seviyordu.Arabaya bindiler.Emily, Elizabeth'e sarıldı ve;
'' Her şey yoluna girecek, merak etme. Her şey yoluna girecek.'' diye sayıkladı. Elizabeth ağlıyordu. Emma'nın her yerinden kan gelmeye başlamıştı. Elizabeth havluya gerek kalmadığını anlamıştı. Emma'ya sarıldı. Emily arabayı sürmeye başlamıştı. Emma'nın kan kusması yavaşlamıştı. Ölmek üzereydi. Emma Elizabeth'in kolları arasında öldü. Elizabeth Emma'nın öldüğünü anlayınca;
'' Emily. O öldü!'' diye inledi. Emily hem Elizabeth'i sakinleştirmeye çalışıyor, hem de araba sürmeye çalışıyordu. Gece evine geldiklerinde Neferet Emma'nın cansız bedenini morga götürdü. Elizabeth arabadan inince ağlamaya başladı...
Kullanıcı profilini gör
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   Perş. Eyl. 16, 2010 4:49 pm

Konu Kilit.

MesajKonu: Geri: İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)   

İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» katılaşma tekniği
» WWE Fatal Four Way İlk Maçı !
» ÇEKİRDEK AİLE TİPİ ve BÜYÜK ÖLÇEKLİ BÜYÜKBAŞ HAYVAN ÜRETİMİ İŞLETME KAPASİTESİ HESAPLAMASI
» Cennetin Katları
» Emma Watson'dan İlginç Açıklamalar