Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...
 
AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Serenity Lilith Athena

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)
Nerden : Olympos-Atina Gece Evi-Berlin Gece Evi.
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 01/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Serenity Lilith Athena   Çarş. Tem. 21, 2010 4:33 pmSerenity Lilith Athena
Olympos'tan gelmiş az sayıdaki çaylaktan biriyim ve Poseidon kızı olduğum ve Olympos Tanrı ve Tanrıçalarının neredeyse hepsiyle kan bağım olduğu için kanımdaki sihir oranı tüm demigodlardan daha yüksek.

Kişisel
Soğuk,zeki,moda algısı yerlerde sürünen,çalışkan,gururlu ve hafif kindarım.Poseidon sevgim yüzünden her yerde tanınan biriyim.Öfkemi kontrol edemem ve bu benim en büyük sorunum eh babam denizler kadar depremlerinde tanrısı Very Happy Olympos'ta doğduğumdan beri Hephaistos ve Hades benden nefret ediyor.Aslında Metis'in annem olmasından dolayı tanrı sayılıyorum ama Zeus Metis'i yok ettiğinden annem olarak Delphi Kahini Leaned gösteriliyor.Bu da beni Demigod yapıyor.


Fiziksel
Minyon,büyük kahverengi gözleri ve beyaz teniyle porselen bebek denilen bir kız .

Sevdiklerim
-Olympos'la ilgili herşey.
-Okumak,okumak ve gene okumak.
-Piyano,çello ve keman.
-Psikoloji
-Arkadaşlarla vakit geçirmek.
-Araştırma yapmak(Özellikle Kalona ve Tsi Sgili hakkında Very Happy)
-Mimari
-Edebiyat.Hem yazmak hem okumak.
-Yunanistan,Almanya.
-Tasarım yapmak.

Sevmediklerim
-Yalan söylemek
-Moda için insanların kendine yakışmayanları giymesi.
-Moda
-Kavga etmek.
-Peşime takılan tüm o canavarlar.
-Kalona ve Tsi Sgili.
-Sarı ve turuncu renk.
-Topuklu ayakkabılar.
-Yenilmek~ A R K A D A Ş L A R~

[Kardeşim Diyebileceğim İnsan]


Jeanne d'Arc:
Oda arkadaşım ve Gece Evi'nde en çok sevdiğim insanlardan.Olymposlu değil ama tam bir Olymposlu gibi davranıyor bu yüzden onu çok yakın görüyorum.Moda konusunda bütün Gece Evlerine yayılmış ilahlığından biraz faydalansam fena olmayacak O benim Gece Evi'ndeki tek sırdaşım ve deliliklerimi asaletiyle dengeliyor.Bilgili ve zeki olması gözümdeki değerini epey arttırıyor umarım vampir olduğumuzda bile hep dost kalacağız.Ve kedisi Finn'le Zuko'nun birbirleriyle bağlı olması bizim dostluğumuza iyi bir işaret Very Happy

Kramisha
Mavi bir çaylak olarak Kırmızı çaylakları sevme nedenim Stevie Rae'nin değişimiyle beraber değişen Kramisha'ydı.Kramisha'nın Zoey'nin yanında olması ve şiirleriyle bize Kalona ve Tsi Sgili'ye karşı hazır olma şansını vermesi çok hoş.Herkes gibi bende Kramisha'nın şiirlerini seviyorum ama beni Kramisha'ya çeken bu değil.Mavi-Kırmızı Çaylak ikililerinde Kramisha ve ben olağanüstü bir uyum yakalıyoruz çünkü ikimizin zekası Gece Evi'ndeki en parlak ve tehlikeli zekalardan Very Happy Bu da bizi tehlikeli düşmanlar kılıyorJohanna Rachelle Morgan
Önceleri sınıftaki en zeki kızlar olmamızdan dolayı gelen bir bağ vardı ama sonra Johanna benim asla vazgeçemeyeceğim biri oldu.O benim gerçek dostlarımdan.Her zaman onunla anlaşabiliriz kavga ederken bile çookk tatlıyız Very Happy
[Dost]

Svetlena Xenoisse
Tulsa'ya geldiğim ilk gün tanıştık.O da bir Olymposlu olduğundan onu tanıdığımda çok sevindim burada yalnız olmamak güzel.O benim için önemli bir dost ve benim evimden olduğu için ona değer veriyorum.Lena gerçekten iyi biri.


Loquisha Meredith O' Down
Loquisha ile Lena sayesinde tanışmıştık.Lo'yu cidden severim çok harika biridir.İlk başta çok soğuk görünmüştü ama tanıdıkça karakterinin güçlülüğü ve sağlamlığı beni çok etkiledi.Lena Lo ve ben 4.sınıflarda yakın bir üçlüyüz .
[Yakın]

Meredith Dexter Dimly
Nyx'in tarafında olan harika bir çaylak.Tanıştığımız ve arkadaş olduğumuz için çok mutluyum umarım hep böyle kalırız.

Mesecina Despared
Gece Evi'ne ilk geldiğimden beri karşılaşıyoruz.Bu yıl Gece Evi'ni bitirecek olması beni üzüyor ama vampir olduğumuzda da görüşeceğiz.Mesecina çok sevimli biri ve modadan anladığı için elbiselerime destek oluyor Very Happy Ve kedisi Serena benim kedim Zuko'yla çok iyi anlaşıyor.
[Değer Verdiklerim]

Zoey Redbird
Hepimizin bu savaşta onun yanında olması gerekmez mi?Sırf Nyx'e duyduğu sadakat bile ona verdiğim değeri arttırıyor.Ayrıca o çok iyi bir kız Nyx'in Seçilmiş'i olmasına rağmen bir çoğunun yaptığı gibi havalanmamış.Tulsa'ya geldiğimden beri onu inceliyorum vardığım sonuç o kesinlikle lider.
[Kanımın Isınık Oldukları ]

Amy Clare
Nyx konusunda şüpheli ama bu kızı cidden seviyorum.Tulsa'ya ilk geldiğimde onun Olympos'a yakın olduğunu düşünmüştüm hala da böyle düşünüyorum.Çok tatlı özellikle saçları ve gülüşü çok güzel.Nyx hakkında fikirleri netleşirse harika bir vampir olacak.Onunla aramızın bozulmasını hiiç istemem.
[Sıradan ]


Angela Parts
Karanlık Kız olduğundan ritüellerden tanıyorum.Ara sıra koridorlarda görüyorum.Pek hoşlandığım bir çaylak değil tavırları kibirli olduğunu gösteriyor ama özellikle bir sorunum yok.
[Göz Aşinalığı Olanlar]

Dan Humphrey
Onu epeydir Jeanne'in dibimde görüyorum.Jeanne'den hoşlandığı çok belli ve benim moda özrümle genelde dalga geçiyor ama kırılmıyorum çünkü komik çocuk.Nyx yolunda olması Jeanne'in onunla olmasını istememin baş nedeni.
[Tanıdık]


Afrodit Lafonte
Tulsa Gece Evi'nin en tanınmış simalarından.Karanlık Kızların lideri olduğundan tanıyorum onu.Sadece ritüellerde karşılaştığımızdan çok konuşmuşluğumuz yok.Afro tuhaf ama ilgi çekici biri.O Nyx'in Kahini ve bu bize güzel bir avantaj veriyor.

Hannah Simon
Pek tanıdığım biri değil,5.sınıf çaylaklardan ama hoş kız.Kitaplarla epey ilgilendiğinde sürekli kütüphanede karşılaşıyoruz.Genelde Mesecina'yla yanyanalar bazen beraber çalışıyoruz.

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]


Emma Sun Montage
Elizabeth Nonickname'in yanından ayrılmayan üçüncü sınıf çaylaklarından.Kalona'nın tarafından olması beni gerçekten sinirlendirsede bu kıza kızgın değilim.Nyx yoluna en kısa zamanda dönmesini diliyorum.Arkadaşları gibi değil sadece Kalona gözünü kamaştırıyor.
[İşe yaramazlar]
[Rakip]
[Hoşlanmadığım]


Elizabeth Nonickname
Gece Evi'ne ilk geldiğinde hoş kızdı ama sonradan KalonaFanatikleri'nden oldu ve gerçekten çok değişti.Hoşlandığımı söyleyemem ama onu Nyx'e çevirmek için her Karanlık Çaylak 'a gösterdiğim nezaketi ona da göstereceğim.Umarım ruhundaki kötülüğü yok edip bize katılabilir.
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]


Kalona:
Tamamen tiksindirici.Gece Evi'ndeki herkesin ondan neden etkilendiğini anlayamıyorum bu adam saf kötülüğün maddesel hali.Çekici olmasıysa tam bir yalan.Nyx'in aleminin huzurunu bozduğu yetmemiş gibi topraktan geri döndü.Zoey'e takıntılı olması da huzur kaçırıcı bir durum çünkü Kalona'ya tapan çaylakların Zo'dan nefret etmesini sağlayıp birliğimizi bozuyor.Kısacası nefret ediyorum ve onun ölmesi için dua ediyorum.
[Baş Belası]


Conerus Hell Greyn
Tam bir baş belası.Çok havalı ve gıcık.Herkesin dikkatini çekmeye çalışıyor ama bu onu sadece baş belası yapıyor.O da benden hiç hoşlanmadığından birbirimize sorun yaratmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyoruz.


~ A Ş K ~

[Hayatımın Anlamı]
[Gözümün kaldıkları]
[Eski]
[Kullandıklarım]
[Şehvet Duyduğum]
[Karşılıklı]


Dylan Summer
Tam bir muamma!Karanlık tarafta olmasına rağmen onunla aramızda birşeyler var.Ne Karanlık ne Aydınlık bizi beraber istiyor ama ne olacak bilemiyorum.Aynı sınıftayız ve ben ona derslerinde hep yardım ediyorum.Geleceğin ne getireceğini bilmek istediğim tek insan ^^
[Arzuladığım ]
[Beni Sevenler]


P R O F E S Ö R L E R İ M ~

[Nefretliğim]
[Örnek Adıklarım]
[Sevdiklerim]
[Değer Verdiklerim]
[Saygı Duyduklarım]


Profesör Nolan

Tulsa Gece Evi^ne geldiğimde ikinci dersim Drama'ydı ve Profesör Nolan'ı ilk gördüğümden beri seviyorum.Saygı duyduğum bir profesör ve dersi çok dikkat çekici.

Eklenmek için ;

Ad-Soyad:

Kurgu:

Icon:En son Serenity Lilith Athena tarafından Çarş. Ağus. 11, 2010 12:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Shika Yei Iva
Vampir Sosyolojisi Profesörü
Vampir Sosyolojisi Profesörü
avatar

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)
Nerden : Koreden 17 yaşımda Tulsa Gece Evi'ne geldim :)
Mesaj Sayısı : 240
Kayıt tarihi : 12/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Çarş. Tem. 21, 2010 4:42 pm

Elizabeth Nonickname - karanlık taraftayım. Nereye eklersen ekle Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Jeanne d'Arc
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Fransa'dan getirdiği güzel elbiseleri
Kediniz : Finn , beni ilk geldiğim gün seçti taa Fransa'dan
Nerden : Fransa, Paris Gece Evi
Mesaj Sayısı : 259
Kayıt tarihi : 12/03/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Perş. Tem. 22, 2010 6:31 pm

Canım benide biliyorsun eklersin Wink
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)
Nerden : Olympos-Atina Gece Evi-Berlin Gece Evi.
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 01/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Cuma Tem. 23, 2010 11:23 am

Ekledim Very Happy Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh
Nerden : tulsa gece evinden
Mesaj Sayısı : 796
Kayıt tarihi : 13/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Cuma Tem. 23, 2010 1:50 pm

sağol tatlım eklediğin için şimdi eklicem bende seni Very Happy bu arada svetlena ile kuzeniz biz o olimpuslu ise bende öyleyimdir hehe Very Happy

_____________________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Jeanne d'Arc
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Fransa'dan getirdiği güzel elbiseleri
Kediniz : Finn , beni ilk geldiğim gün seçti taa Fransa'dan
Nerden : Fransa, Paris Gece Evi
Mesaj Sayısı : 259
Kayıt tarihi : 12/03/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Cuma Tem. 23, 2010 1:58 pm

Saol canım çok güzel yazmışsın
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)
Nerden : Olympos-Atina Gece Evi-Berlin Gece Evi.
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 01/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   C.tesi Tem. 24, 2010 9:49 am

Yazmam mı Jeanne'm Very Happy
Sende Olymposlusun oleey yalnız değilim Very Happy Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Shika Yei Iva
Vampir Sosyolojisi Profesörü
Vampir Sosyolojisi Profesörü
avatar

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)
Nerden : Koreden 17 yaşımda Tulsa Gece Evi'ne geldim :)
Mesaj Sayısı : 240
Kayıt tarihi : 12/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   C.tesi Tem. 24, 2010 9:54 am

hehe, demek ben zararsızım, görücezzz Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)
Nerden : Olympos-Atina Gece Evi-Berlin Gece Evi.
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 01/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   C.tesi Tem. 24, 2010 10:19 am

Şu an için Very Happy
Daha nefretlik bir cadı olmadın Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
avatar

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny
Nerden : Gecenin içinden....
Mesaj Sayısı : 250
Kayıt tarihi : 04/01/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Ptsi Tem. 26, 2010 11:14 amKramisha:)
Kurgu:
Nyx'denim.Şiirlerimi herkes gibi sende biliyor ve okuyorsun.Zoey'nin yanında seni ilk gördüğüm andan beri hoşlanıyorum senden:)
Gözlerindeki zeka pırıltıları beni çekenlerden...
Aslında neden seviyorum seni biliyor musun?İkimiz de tehlikeli derecede zekiyiz....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)
Nerden : Olympos-Atina Gece Evi-Berlin Gece Evi.
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 01/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Ptsi Tem. 26, 2010 11:27 am

Güncelledim Smile
Umarım beğenirsin Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
avatar

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny
Nerden : Gecenin içinden....
Mesaj Sayısı : 250
Kayıt tarihi : 04/01/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Ptsi Tem. 26, 2010 11:30 am

Vay canına Smile
Süpper!!
Teşekkürler bende seni ekliyorum:)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..
Nerden : marstan...
Mesaj Sayısı : 202
Kayıt tarihi : 12/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Salı Tem. 27, 2010 4:47 pm

bnide eklermisin? Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)
Nerden : Olympos-Atina Gece Evi-Berlin Gece Evi.
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 01/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Salı Tem. 27, 2010 4:54 pm

Güncellendi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Johanna Rachelle Morgan
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..
Kediniz : Tera.. Benim beyaz, yumuşacık tüylü, şımarık kedim (:
Nerden : Gece Evi
Mesaj Sayısı : 171
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Salı Tem. 27, 2010 5:57 pm

Beni de eklermisin ? Kurguyu sana bırakıyorum..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)
Nerden : Olympos-Atina Gece Evi-Berlin Gece Evi.
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 01/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Salı Tem. 27, 2010 6:20 pm

Güncelledim Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Meredith Dexter Dimly
Müzik Dersi Profesörü
Müzik Dersi Profesörü
avatar

En Belirgin Özelliği : Hangi yönden baktığına bağlı....
Kediniz : Dafne:Buraya geldiğim ilk günden beri bana sadık kalan gri tatlı kedim....
Nerden : Chicago
Mesaj Sayısı : 177
Kayıt tarihi : 17/06/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Çarş. Tem. 28, 2010 3:14 pm

Tatlım eklersen çok sevinirim kurgu sana kalımş icon lejantta var Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://tulsa-gecevi-rpg.yetkinforum.com
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)
Nerden : Olympos-Atina Gece Evi-Berlin Gece Evi.
Mesaj Sayısı : 143
Kayıt tarihi : 01/07/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Çarş. Tem. 28, 2010 3:38 pm

Güncelledim tatlım ^^
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..
Nerden : Springfield, İllinois..
Mesaj Sayısı : 469
Kayıt tarihi : 20/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Salı Ağus. 10, 2010 7:37 pm

Beni de ekler misin? Lejantıma bakıp karakterim hakkında bilgi edinebilirsin Very Happy

_____________________________


Sevmediği gerçeği cisimleşip
Bir duvar gibi yüzüne çarptığında,
Derin bir uykudan uyanmış gibi
Etrafa yabancı ve tanımaz gözlerle bakarsın.

Küçük bir anı hatırlamaya çalışırsın
Körelmiş beyninde.
Kalbine baktığında ise;
Büyük bir boşluk dışında hiçbir şey göremezsin.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Serenity Lilith Athena
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
House Of Night :: Karakter Oluşturma :: Karakter Kartı-
Buraya geçin: