House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth

2 posters
YazarMesaj
Shika Yei Iva
Vampir Sosyolojisi Profesörü
Shika Yei Iva

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  Empty
MesajKonu: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 1:23 pm

Mesecina oturmuş, yeni oda arkadaşını bekliyordu. Yeni oda arkadaşının soyadı yoktu. Mesecina bunu çok garip bulmuştu. Oturduğu açık mavi koltukta bir haftadır bitiremediği kitabını okuyordu. Mesecina kapı gıcırtıları duyduğunda daha sadece iki sayfa okumuştu. İçeri siyah- turuncu renkte bir kedi girdi ve Mesecina'nın yürüdü. Mesecina kedinin yumuşak tüylerini okşamaya başladı. Sonra bir ses duydu.
'Tak tak, girebilir miyim?' Bu yeni oda arkadaşı Elizabeth olmalıydı. Elizabeth'in elinde sadece bir valiz vardı. Mesecina elindeki kitabı yere koydu ve koltuktan kalktı.
' Merhaba, sen benim yeni oda arkadaşım omalısın.' dedi ve elini Elizabeth'e doğru uzattı. Elizabeth kıkırdadı ve Mesecina'nın elini sıktı.
'Ben Mesecina Despared.' dedi Mesecina.
'Ben de Elizabeth. Sadece Elizabeth.' dedi.
Mesecina soyadı hakkında soru sormayı bir kenara bıraktı çünkü Elizabeth çoktan boş olan dolaba eşyalarını yerleştirmeye başlamıştı bile.

En son Soyadsız Elizabeth tarafından Çarş. Tem. 28, 2010 5:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mesecina Despared
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Mesecina Despared

En Belirgin Özelliği : Pürüzsüz Teni , İlgi çekici görüntüsü
Kediniz : Serena :) Tamamen beyaz sadece kafasının üstünde ay şeklinde siyah bir iz var :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 10:43 am

Mesecina oturmuş, yeni oda arkadaşını bekliyordu. Yeni oda arkadaşının soyadı yoktu. Mesecina bunu çok garip bulmuştu. Oturduğu açık mavi koltukta bir haftadır bitiremediği kitabını okuyordu. Mesecina kapı gıcırtıları duyduğunda daha sadece iki sayfa okumuştu. İçeri siyah- turuncu renkte bir kedi girdi ve Mesecina'nın yürüdü. Mesecina kedinin yumuşak tüylerini okşamaya başladı. Sonra bir ses duydu.
'Tak tak, girebilir miyim?' Bu yeni oda arkadaşı Elizabeth olmalıydı. Elizabeth'in elinde sadece bir valiz vardı. Mesecina elindeki kitabı yere koydu ve koltuktan kalktı.
' Merhaba, sen benim yeni oda arkadaşım omalısın.' dedi ve elini Elizabeth'e doğru uzattı. Elizabeth kıkırdadı ve Mesecina'nın elini sıktı.
'Ben Mesecina Despared.' dedi Mesecina.
'Ben de Elizabeth. Sadece Elizabeth.' dedi.
Mesecina soyadı hakkında soru sormayı bir kenara bıraktı çünkü Elizabeth çoktan boş olan dolaba eşyalarını yerleştirmeye başlamıştı bile.

Mesecina kızın çok sevimli olduğunu düşündü. Elizabeth mütiş bir kızla kyafetlerini yerleştirirken Mesecina'da onun tatlı kedisiyle oynuyordu. İşini bitiren Elizabeth "Oh! Be sonunda bitti" dedi ve son düzenlemeler için dolabına bir kez daha baktıktıktan sonra olduğuna kanaat getirdi. Elizabeth yeni oda arkadaşıyla tanışıp kaynaşmak için zaman kaybetmek istemiyordu. Dönüp yeni oda arkadaşına sevecen bir gülümsemeyle bakarak yatağa oturdu. Mesecina kızın sevimli olduğu kadar güzel olduğunu da fark etti. Altında üzerine tam oturan ve sanki onun için yapılmış gibi duran siyah dar paça bir kot vardı. Üzerinde ise siyah dantelli ve ben burdayım dedirten şıklıkta bir t-shirt ayaklarında ise uzun ince topuklu bir ayakkabı vardı. Elizabeht Mesecina'nın onu incelediğini fark etti .Elizabeth sevecen bir gülümsemeyle Mesecina'ya bakıp yatağına oturdu.Mesecina konuşmaya başladı ;
"Merhaba seni gerçekten uzun zamandır bekliyordum. Aslında o kadar uzun değil ama benim için uzun Yüksek Rahibemiz 1 hafta sonra geleceğini haber verince ne kadar sevindim bilemesessin. Oda arkadaşımı kaybedeli uzun zaman oldu ve ben yalnız kalmaktan çok sıkıldım. Gerçi konuşacak daha çok vaktimiz var.Ayrıca sana bi ara neden soyadın olmadığınıda sormak isterim ama cevap vermek istemessen sorun olmaz. Aslında.. "dedi sustu ve tek eliyle ağzını kapattı. Aman Tanrım ne kadar çok konuştum kız heralde benim tam bir moron olduğumu düşünmüştür, yine çenem düştü diye düşündü Mesecina. Utançtan yüzü kızardı. Elindeki kedi koşarak sahibinin üzerine atladı. Elizabeth ilk tanıştıklarındaki gibi kıkırdadı. Sonra konuşmaya başladı ;
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 10:58 am

'' Aslında soyadım var, ama onu duymak bile istemezsin, zaten yüzün yeterince kızarık.''
Elizabeth tekrar kıkırdadıktan sonra bir iç çekti ve kedisini okşamaya başladı. Mesecina elini ağzının üstünden kaydırdı ve kucağına koydu. Yüzünde alaycı bir gülümseme vardı.
'' Pekala. Saat 16:30, üç buçuk saat sonra dersler başlayacak. Senden önce ders kitapların ve programın geldi, seçmeli dersini seçmelisin. '' dedi ve işaret parmağını bir dizi kitap yığınının olduğu yere çevirdi. Elizabeth kitapların yanına fırladı. Kitapların adları ne kadar da değişikti.
Mesecina da Elizabeth'e rehberlik ediyordu.
''Ben şiir dersini seçtim. ''
'' Pekala, ben de şiir dersini seçeceğim. Profesör Loren Blake nasıl biri?'
diye sordu Elizabeth.

Mesecina Despared
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Mesecina Despared

Kediniz : Serena :) Tamamen beyaz sadece kafasının üstünde ay şeklinde siyah bir iz var :)

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 2:08 pm

Mesecina hınzır bir ifadeyle gülümsedi ve anlatmaya başladı;
"Hmm.. Onu anlatmaya nereden başlasam bilemiyorum , o kendisine taptırtan yakışıklılığından mı yoksa insanı büyüleyen bakışlarından mı , hmm.. ya da belki insanın içinde tuhaf duygular oluşturan kadifemsi sesinden başlamalıyım" dedi güldü ve ekledi ;
" Kesinlikle şiir dersini seçmelisin" dedi ve göz kırptı. Saatine bakarak konuşmaya devam etti ;
" Daha vaktimiz var. Eee? Anlat bakalım işaretlenmeden önce neler yapıyordun ?"
Elizabeth çengingen bir ifadeyle ;
"Hiç" dedi .
"Ah.! Hadi ama oda arkadaşıyız sonuçta ve ben iyi bir dinleyiciyimdir. Bana her şeyi anlatabilirsin" dedi Mesecina
Elizabeth derin bir iç çekti ve ardından anlatmaya başladı ...
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 5:26 pm

'' İşaretlenmeden önce hem okula gidiyordum, hem de bir barda garson olarak çalışıyordum. Üniversiteyi bitirince evlenecektim. Ama işaretlenince bütün planlarım altüst oldu. Sevdiğim kişi beni terk etti ve işte buradayım.'' dedi Elizabeth.
Mesecina iç çekti
'' Üzgünüm.'' dedi Mesecina. Sorduğuna pişman olmuşa benziyordu. Elizabeth;
' Hayır, üzülme. Artık onu unuttum sayılır. Hem baksana, burada bir sürü hoş çocuk var.'' dedi ve kıkırdadı ama sonra durdu. Geldiğinden beri o kadar çok kıkırdamıştı ki, Mesecina onu deli sanabilirdi. Elizabeth konuyu kapatmak istercesine;
'' Ee işaretlenmeden önce sen ne yapıyordun?''
Mesecina Despared
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Mesecina Despared

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 7:55 pm

Mesecina " Aslında benim hikayemin sonu mutlu" dedi ve acı acı gülümsedi.
" İşaretlenmeden önce çok ilginç biri değildim aslında okulun ucubiklerindendim. Bilmem neden ama her zaman haytımda bir şeylerin eksik olduğunu düşündüm. Sürekli böyle bi hisse kapılıyordum. Ben burda olamam ,burası ayit olduğum yer değil gibi bir his. Ama işaretlenip Gece Evine gelince her şey değişti . 15 yıllık hayatımda ilk defa bir yere ait hissettim kendimi. Burda çok mutluyum." dedi. Elizabeth onun adına sevindi. Keşke bende böyle hissedebilsem diye düşündü Elizabeth. Mesecina Elizabeth'in gözlerindeki hüznü gördü. Oda arkadaşına yardımcı olmalıydı. Onu gerçekten sevmeye başlamıştı .
"Merak etme zamanla alışırsın. Hem bende sana yardım ederim" dedi Mesecina ve elini yeni oda arkadaşının elinin üzerine koydu. Elizabeth samimi bir tavırla gülümseyip Mesecina'nın elini sıkarak

"Teşekkür ederim" dedi ama aslında Mesecina şu hayatta en çok sevdiğim insanı geri getiremediğin ve şu aptal işareti başımdan söküp atamadığın sürece bana hiçbir yardımın olamaz diye geçirdi içinden ama tabiki bunu yüksek sesle söylemeyecekti. Şu Tanrıça neden işaretledi ki sanki beni ben mutluydum diye düşündü.
Bu arada Mesecina konuşmaya devam ediyordu.

"... Orası gerçekten çok güzel" Elizabeth konunun başını kaçırdığı için Mesecina'nın dediğinden bir şey anlamamıştı.
Elizabeth "Pardon en son dediğini anlamadım çok güzel olan yer neresi ?"
"Nyx'nin tapınağı" dedi Mesecina ama gördüğüne inanamadı Nyx'den bahsettiği anda Elizabeth'in gözlerinde gördüğü şey öfke ve nefret miydi ?....
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:14 pm

Mesecina Elizabeth'e şaşkın şaşkın bakıyordu. Nyx'ın adını duyunca neden suratına tiksindirici bir ifade yerleştirmişti?
'' Ne oldu?'' diye sordu Mesecina. Elizabeth gözlerini kaçırarak:
'' Hiç, hiçbirşey .... Saat kaç?'' Elizabeth bir şey gizliyordu. Bir kör bile bunu anlayabilirdi.
'' Saat 16:35 , acelen ne?'' Elizabeth yürüdü ve dolabını açtı. Bir yerleri karıştırdı ve bir saç bandı buldu. Saçını birkaç saniyede tutturdu ve yine Mesecina'nın yanına gitti.
'' Öylesine sordum, bu arada hoşlandığın veya çıktığın biri var mı?''' Elizabeth hemen konuyu değiştirmişti ama neden?
Mesecina gülümsemeye çalıştı. Yeni oda arkadaşı tatlı bir kızdı, ama Nyx'tan nefret mi ediyordu yani? Nedenini anlamıyordu. Mesecina konuşmaya başladı.
...

Mesecina Despared
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Mesecina Despared

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 11:56 pm

"Şey..aslında.." Mesecina şaşkınlıktan kekeliyordu.Kendini topladı ciddi bir sesle konuşmaya devam etti.
"Yok." Mesecina bunu o kadar açık ve net bir keskinlikle söylemişti ki bu sefer şaşırma sırası Elizabeth'te idi. Elizabeth'in yüzünde kocaman bir soru işareti oluştu.
Meraklı gözlerle Mesecina'ya bakan Elizabeth ;
"Ne o yoksa aşk acısı çeken birini mi görüyorum" Elizabeth konunun kendisinden uzaklaşmasına sevinmişti. Malesef bu sevinci uzun sürmedi Mesecina'nın gözlerinden okunan
acı onu derinden etkilemişti ama konuyu kendisinden uzaklaştırmalıydı.
"Evet ...? Ve o seni terk etti öyle mi?" dedi Elizabeth. Mesecina'nın eskiden samimi ve sıcak bakan gözleri bir anda öfke acı kırgınlık ve ciddiyet hallerine büründü.
"Hayır . Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Daha yeni geldin yorgunsundur senin için zor bir gün oldu sanırım. Sen biraz dinlen ben banyo yapıcam" dedi
Mesecina. Hızlı adımlarla banyoya girdi.Kapıyı sertçe kapttı. Elizabeth'in şaşkınlıktan dili tutulmuştu. Ne söyleyeceğini bilemiyordu. Pişmanlık tüm ruhunu esir almış gibi
hissediyordu. Mesecina kalbindeki derin acıyla beraber kapıya yaslanmış gözleri kuruyana kadar ağlamamak için kendini zor tutuyordu. Acı içindeydi. Onu çok özlemişti.
Elizabeth'e çok sert çıkışmıştı. Çok üzgündü. Banyoya girdi. Ağladı.. Ağladı.. Artık ağlayamacağını anladığında banyodan çıktı saatine baktı. Yarım saatir banyodaydı. Tanrıçam! berbat görünüyorum diye düşündü. Çıktığında Elizabeth yatağa oturmuş pişmanlıkla kavrulan gözlerle Mesecina'ya bakıyordu. Bu konu açılmadan önceki olayıda unutmamıştı Mesecina. Artık daha dikkatli gözlerle izliyordu Elizabeth'i. Elizabeth konuşmaya başladı...
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 9:25 am

''Çok üzgünüm, gerçekten. Biliyorsun ya, ben de senle aynı durumdayım. David beni işaretim yüzünden terk edince ağlamaktan gözlerim iki balon gibi şişmişti. Mesecina, ben senin oda arkadaşınım, bana her şeyi söyleyebilirsin. Biliyorsun değil mi?''
Mesecina önce tereddüt etti. Elizabeth'i sadece kırk dakikadır tanıyordu ama bu okuldaki son senesini onunla aynı odayı paylaşarak geçirecekti. Başını evet anlamında salladı. Elizabeth elini önce
'gel' işareti yaptı sonra da yanına vurdu. Mesecina usulca Elizabeth'in yanına oturdu. Bu arada Saturday ve Serena diğer yatakta uyukluyorlardı.

'' Dinliyorum..'' Elizabeth kararlı bir şekilde Mesecina'nın gözlerine bakıyordu.
Mesecina Despared
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Mesecina Despared

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:35 pm

"Şey aslında hayır, beni terketmedi. İlk işaretlendiğim zaman tanışmıştık." dedi yüzünde özlem ve sevgi dolu bir gülümseme oluşmuştu. Konuşmaya devam etti;
"Bana her konuda va buraya alışmam konusunda yardımcı oldu. Öyle tatlı ve iyilik dolu biriydi ki.. Ondan gerçekten çok hoşlanıyordum , oda benden hoşlanıyordu ve çıkmaya başladık gerçekten çok mutluydum. Tanrıçamı birazda önün yüzünden çok seviyorum. Eğer o beni işaretlemeseydi onunla tanışamayacaktık. Çok az zaman beraber olsakta , sonuçta çok güzel günlerimizde oldu. Sonra bişey oldu ve yollarımız ayrıldı ama bi yerlerde hala beni beklediğini , sevdiğini hissediyor ve biliyorum." dedi.
Mesecina gözlerinden sicim gibi akan yaşlara rağmen gülümsüyordu. Elizabeth alacağı cevaptan korkarak;
"Yani o.. şey.. " dedi. Sorusunu tamamlayamadan Mesecina cevap verdi ;
"Evet. Vücudu değişimi reddetti ve öldü " dedi. Mesecina arkadaşının elini tekrar sıkarak sevgi dolu bakışlarla ;
"Teşekkür ederim , sana öyle davrandığım içinde özür dilerim ama bu konuda biraz hassasım" dedi ve takrar gülümsedi. Şöyle bir silkinerek kendine gelmeye çalıştı;
"Aman Tanrıçam ! Gerçekten berbat görünüyor olmalıyım , bu kadar zırlamak bende aleji etkisi yaratıyor." dedi ve kocaman bir kahkaha attı. Elizabeth arkadaşıyla arasını düzelttiği için memnundu.;
"Hayır canım o kadar kötü değil.. yani " dedi Elizabeth. Mesecina tek kaşını kaldırmış , gülmemek için kendini zor tutan bir halde Elizabeth'e bakıyordu. Elizabeth sanki pes eder gibi bir hareketle ;
"Tamam belki.. biraz berbat görünüyorsun" dedi ELizabeth . Mesecina'nın kahkahası görülmeye değerdi.
"Elizabeth gerçekten çok kibarsın" dedi ve tekrar güldü kolunu kaldırarak yeniden saate baktı ;
"Saat 17:15 . Gerçekten soruyorum zor bi gün geçirdin sanrım sende , dinlenmek ister misin biraz ? " Elizabeth biraz düşündü daha sonra cevap verdi...
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:18 am

'' Aslına bakarsan başım zonkluyor, yani evet. Biraz dinlenmek iyi gelebilir. Bu arada çalar saatleri sevmem o yüzden beni uyandırsan iyi edersin.'' dedi ve yataktan kalktı. Dolabına yürüdü ve içinden pijamalarını aldı. Elizabeth Mesecina'nın o ana kadar görmediği siyah kanatlı kolyeyi çıkardı. Mesecina kolyeye garipseyerek bakarken Elizabeth üzerine pijamalarını geçirmişti bile.
'' Bu kolye de neyin nesi?'' dedi Mesecina. Elizabeth birden ciddileşti.
'' Sadece bir kolye. '' dedi ve kolyeyi Mesecina'nın elinden çekip aldı. Dolabına yürüdü ve bir kutu çıkardı. Kutuyu açıp kolyeyi özenle içine yerleştirdi. Mesecina'nın soran gözlerine aldırmadan yatağının içine girdi.
'' Bana iyi uykular..'' dedi ve bir kaç dakika içinde uykuya daldı.
Mesecina Despared
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Mesecina Despared

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 12:24 pm

Bu neydi şimdi böyle? Az önce çok iyi anlaşırken niye bu kadar mesafeli oldu? Gibi sorular Mesecina’nın kafasında cirit atıyordu. Kafası kolyede kalmıştı. Beni bu kolyede böylesine etkileyen ne olabilir ki? Diye düşündü. Sonra aklına Elizabeth’in o kolyeyi saklamaya çalışırken ki yüz ifadesi geldi. Bu ifadeyi bir yerlerden hatırlıyordu.

Sonra hatırladı ve gözleri irileşti. Aman Tanrım! Buldum ilk kez Nyx’den bahsettiğinde de böyle olmuştu yüzü öfke ve nefretle kaplanmıştı yüzü. Ne yapıcam şimdi oda arkadaşım başka bir taraftamı yoksa. Yok.. yok.. olamaz! O iyi bir kız hem netarafı seçtiği beni ilgilendirmez. Yoksa ilgilendirir mi? Kafasındaki bu düşüncelerle yavaşça banyoya girdi. Kapıyı kapattı. Olanları unutmak için kafasını dağıtmaya ihtiyacı vardı. İçeri gidip Elizabeth’in dolabını açıp o kolyeye gizli gizli bakmamak için kendini zor tutuyordu. Berbat göründüğünü biliyordu. “Biraz makyaj yapayım sonra kitabımı okurum” dedi kendi kendine.

Kitabını okumaya başladığında yarım saattir suratını boyadığını anladı. Aslında suratında sanki hiç makyaj yokmuş gibi görünüyordu. Zaten bunun için o kadar uğraşmıştı ya.

……

Vakit geldiğinde kitabında daha sadece 30 sayfa okuyabilmişti kafasını toplayamadığı için ne okuduğunu anlamıyor , bu yüzden tekrar baştan okumak zorunda kalıyordu. Evet Elizabeth’i uyandırma vakti geldi diye düşündü.

Yavaşça yaklaştı.

“Elizabeth! Hadi kalk canım yarım saat sonra derler başlayacak. Seni hazırlanman için erken kaldırayım dedim. İyi düşünmüşüm ama dimi ?” dedi Mesecina . Elizabeth uyku dolu gözlerle ona bakarken ;

“Eve iyi yapmışın. Hazırlanayım ben” dedi ve dolabına yürüdü. Kolyesini koyduğu kutuyu açtı zincirinden havaya kaldırıp siyah kanatları elinin içine yerleştirdi.

Mesecina’nın midesi bulanmaya başı dönmeye başlamıştı. Bu kolye ne yapıyordu ona ? Kolyeye baktıkça sanki dünyası kararıyordu. Mesecina;

“Elizabeth ben sana karşı dürüst davrandım senin de bana bu şekilde davranman gerekmez mi? Söyler misin bana nerden çıktı o kolye neden bilmiyorum ama o kolye bende bir takım kötü hisler uyandırıyor. Sana olmuyormu yani midem bulanıyor ve başım.....” Mesecina cimlesini tamamlayamamıştı çünkü ağrı artmaya başladı.

Elizabeth kolyeyi derhal boynuna taktı ve Mesecina’nın yanına koştu ;

“Hey! Neyin var ?! Ne oldu?!” dedi Mesecina’nın toparlanmasına yardım ediyordu ama gerek kalmamıştı kolye ortadan kaybolur kaybolmaz kendine gelmişti.Bunun arkadaşına olmasını istemiyorudu. Elizabeth’te şaşırmıştı bu duruma ama kolyenin gücünü ve Nyx'nin yandaşlarına yaptığı şeyi sevmişti…
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:09 pm

Elizabeth Mesecina'nın koltuğa oturmasına yardım etti. Sonra da hazırlanmaya başladı. Mesecina kolyeyi unutmaya çabalıyordu. Elizabeth hazır olunca Mesecina'ya döndü.
'' Kendini iyi hissediyor musun? İstersen seni revire götürebilirim. ''
Mesecina başını iki yana salladı ve ayağa kalktı.
'' Hayır, ben iyiyim.'' dedi ve üzerine bir ceket aldı. Elizabeth kapıyı açtı ve
'' Emin misin? Gerçekten, çok soluk gözüküyorsun.'' dedi. Mesecina aynada kendine baktı. Gerçekten de mezarından çıkmış bir zombi gibiydi ve teni çok soğuktu.
'' Ben iyiyim.'' diye tekrarladı, ama o kolye yakınlarda oldukça iyi olmayacaktı.
Mesecina kapıdan çıkarken iki şeyden emindi.
Birincisi, Elizabeth Nyx'ın yolundan sapmış bir çaylaktı,
İkincisi; derse geç kalmıştı...

Rp out: Cemre rp bitsin mi yoksa devam mı edelim. Devam edelim dersen bunun sonunu değiştireceğim..
Mesecina Despared
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Mesecina Despared

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:16 pm

Bitsin canım zaten bu sadece tanışma.
Tekrar konu açıp başka Rp yazarız .)
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth    Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth  I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:28 pm

RP SON

Mesecina Despared - Soyadsız Elizabeth
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mesecina Despared
» Mesecina Despared .)
» Elizabeth Nonickname'in bir günü