House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni arkadaşlar

4 posters
YazarMesaj
Shika Yei Iva
Vampir Sosyolojisi Profesörü
Shika Yei Iva

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 10:43 am

Elizabeth tek başına oturmuş yemeğini parçalıyordu. İştahı yoktu. Gece evinde hiç arkadaşı da yoktu. Bu ortama çok yabancıydı. Eski okulunu istiyordu ve özlüyordu.Buradaki kızlar iyiydiler fakat tanıştığı hiçbirini kendine arkadaş olarak görememişti. Kolasından büyük bir yudum aldı ve çantasından bir kitap alıp okumaya başladı. Birden yanına biri oturdu. Kafasını kaldırdığında...

Rp out: Rp'deki kişiler: Amy Clare, Angela Parts, Soyadsız Elizabeth, Afrodit Lafonte - o kadar!

En son Soyadsız Elizabeth tarafından Cuma Tem. 30, 2010 8:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 11:06 am

Yemekhane'de her yer doluydu.İtediği yere otururdu ama moda konuşmalarından bıkmıştı.Yeni gelen çaylak dikkatini çekti.Öle oturuyordu.Konuşacağını sanmıyordu.En azından saçma konularda konuşmazdı.Amy'dende uzak durması gerekiyordu.Her an bir planla gelebilirdi.Kızın yanına gidip oturdu.Kız şaşkın şaşkın Angela'ya baktı.Angela " Burda bir yıl kaldıktan sonra sende yeni gelen çaylakların yanına oturucaksın eminim.Şu gördüklerinin hepsi tam bi deli" dedi ve güldü.Aynı zamanda yemeğini yemeye başlamıştı.Elizabeth'de ona güldü.Elini uzattı "Ben elizabeth." Angela tek taşını kaldırdı ama sonra elini sıktı "Bende Angela." elini tam bırakmıştıki baş belası geldi.

En son Angela Parts tarafından Cuma Tem. 30, 2010 11:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 11:30 am

Amy odasından çıkmaya karar vermişti. Karnı açıkmıştı çünkü. Yemekhane'e doğru yürümeye başladı. İçeriye girdiğinde bütün masaların dolu oldğunu gördü . Aslında son sınıf olmasının faydalarından yararlanıp istediği masaa oturabilrdi. Ama Angela'yı gördü ve onun yanına oturmaya karar verdi. Elinde yemek tepsisi ile ilerledi ve Angelalarn yanında durdu. ' Vay bahsi geçen yeni çaylakta burdaymış.' dedi ve masaya oturdu. Elizabeth ona tuhaf bakışlarla bakıyordu ve ' Ne oldu ? Yemek yiyen bir insan hiç görmedin mi. Ama benim gibi yiyeni görmemişsindir hak veriyorum sana' dedi Amy ve aynı anda Angela ile güldüler. Elizabeth ;
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 11:42 am

Elizabeth ona tuhaf bakışlarla bakıyordu ve
'' Ne oldu ? Yemek yiyen bir insan hiç görmedin mi. Ama benim gibi yiyeni görmemişsindir hak veriyorum sana' dedi Amy ve aynı anda Angela ile güldüler.
Elizabeth ;
'' Bana Eliz veya Ally diyebilirsin, yeni çaylak bana biraz soğuk geliyor da.'dedi ve kitabını çantasına yerleştirdi. Amy kıkırdadı.
'' Pekala Eliz. Buraya dün geldiğini duydum. Yeni gelen çaylakların hep nasıl işaretlendiğini merak ederdim.'' dedi ve yemeğine gömüldü. Elizabeth;
'' Çok kötü bir tecrübeydi. Konuşmak bile istemiyorum.'' dedi ve ekledi. ''Sen nasıl işaretlendin?''
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 11:52 am

'' Çok kötü bir tecrübeydi. Konuşmak bile istemiyorum.Sen nasıl işaretlendin?'' dedi Eliz. Amy kafasını yemeğinden kaldırdı ve biranda ruh hali değişti . O günü pek hatrlamak istemiyordu. Ama hatırlamıştı artık. ' Benim ki tuhaftı aslında. İşaretlenirken ölüyordum 'dedi ve gldü. Eliz ona tuhaf thaf baktı. ' Bana öyle bakma.Nese özet geçiyim. Yüzme yarşındaydım ve biranda iz sürücü karşımda belirdi.Beni herksin içerisinde işaretledi. Benden kaçışları görülmeye değerdi doğrusu. Ama onlar havuzdaN yüzerek kaçarken biri bana çarptı ve boğulma tehlikesi geçirdim. ' dedi ve bir kahkaha attı. Amy omzunda bir el hissetti. Kafasını çevirince bnun Afrodit olduğunu gördü.
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:07 pm

Afrodit yemekhaneye gittiğinde boş bir masa bulamadı. Biraz ilerisinde oturan yeni çaylak , Angela ve Amy'i gördü. Onların yanına gitmeye karar verdi. Çünkü onları seviyordu. Angela'yı kendine benzetirdi her zaman. Masaya yaklaştığında Amy'nin yeni çaylağa işaretlenme serüvenini anlattığını duydu. Amy'nin omzuna elini koyarak '' Vay. Eliz'le hemen kaynaşmışsınız.'' dedi gülümseyerek. Amy Afrodit'e bakıyordu. Afrodit Amy'nin bundan hoşlanmadığını sezdi. Afrodit yemeğinden birkaç kaşık aldıktan sonra '' Merhaba Eliz. Ben Afrodit.'' dedi.
Eliz Afrodit'i izliyordu.Daha sonra Angela'nın sesi duyuldu...
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:20 pm

Bu güzel sohbeti karşıdan izliyordu Angela.Az önce konuşanlardan kaçmıştı öyle deilmi.Pehh anında yenisine yakalanmıştı.Gözüne kapının önünde olanlar ilşti.İrice iki çocuk bir birine kinle bakıyordu.Bunlardan biri Nyx diğeri Kalona tarafındaydı.Sessizce tartışıyorlardı.Ama öfkeleri bütün okulu yakabilecek derecede alev almıştı.Angela yemeğine döndüğünde Amy'nin hikayesini anlattığını duydu.Elizabeth'ye baktı.Kolyesini dikkati çekti.Bu karanlığın simgesiydi.Sonra gözü yeniden çocuklara kaydı.Biri Elizabeth'yi gösteriyrdu.Angela'nın onlara baktığını anlayınca tedirgin oldular.Angela tek kaşını kaldırdı.Daha sonra Afrodit'in geldiğini farketti."Bu olaya engel olmalıyım." Lanet olsun.Bunu sesli düşünmüştü.Kimse duymamış olsun diye dua etti...
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:30 pm

"Bu olaya engel olmalıyım." Angela Elizabethin omzunun üstünden arka tarafa bakıyordu.
Elizabeth kaşlarını çattı.
'' Ne olayı?'' Angela'yı duymuştu. Elizabeth arkasını döndü ve olayı anlamaya çalıştı. Yemekhanenin kapısında iki tane çocuk kavga ediyor gibi gözüküyordu ama bundan ona neydi? Sonra biri elini kaldırdı ve Elizabeth'i işaret etti. Neler oluyordu?
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:48 pm

"Bu olaya engel olmalıyım." dedi Angela. Afrodit anlamıştı.Kapının yanında iki çocuk kavga ediyorlrdı. Ve aralarından uzun olanı Eliz'i işaret etti.
Eliz ''Ne olayı?'' diye sordu Angela'ya. Ardından arkasını döndüğünde olanları anladı. Üstelik çocuğun biri Eliz'i işaret ediyordu. Eliz olanları şaşkın gözlerle izlerken Angela ve Afrodit çocuklara doğru gitmeye başladılar. '' Sanırım anlıyorum seni.'' dedi Afrodit.
Angela...
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 1:01 pm

Afrodit ve Angela Amy ve Elizabeth masada bırakıp çocukların yanına yürüdüler.Çocuklar onların yanlarına geldiklerii fark edince konuyu değiştirmeye çalıştılar.Angela Afrodit'e "Çok büyük bir olay çıkacak sen de farkındasın dimi?" dedi.Afrodit kafasını sallayıp Angela'ya baktı.Artık çocukların yanındalardı."Siz ikiniz o kızı rahat bırakın." Angela konuya drek girmişti.Ian "Angela bu olaya karışmayın" dedi.James "Neden doğru söylüyor.O kıza karışmamanı söylüyorum sana" diye çıkıştı.Afroditle Angela birbirine bakıp aynı anda "Çenenizi kapatın." diye bağırdılar ve gözlerini devirdiler.Ian " Bu kadar benzemek için ne yapıyrsanız vazgeçin " dedi gülerek.Angela ve Afrodit aynı anda "Hçbişey" deyiverdi.Çocuklar şaşkın şaşkın onlara bakıyordu.Yine aynı anda "Kapa çeneni" yine aynı anda "Tamam ben susuyorum." James "Siz ikiniz o kızı neden koruyorsunuz?" dedi sonuçta oda Kalonayı seçmişti.Derin bir sessizlik oldu.Sessizliği bozan Amy'di.
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 1:16 pm

Amy eliz'e ' sen burda bekle ben geliorum ' dedi ve masadan Angela'ların yanına gitmek üzere kalktı. Onların aına geldiğinde Afrodit ve Angela'nın ayn anda aynı şeyleri sölemelerini dinledi ve hafifçe gülümsedi. James "Siz ikiniz o kızı neden koruyorsunuz?" dedi ve Amy daha fazla dayanamayarak konuşmaya başladı. ' Sen neden koruyorsan onlarda o yzden koruyor aptal. ' dedi ve bakışlarını Ian'a çevirdi. Ona baktıkça içinde büyük bir öfke patlaması yaşıyordu. Ian'ın üzerine yürüyerek ' Eğer bir daha o kızla ilgili birşey dediğini duyarsam seni çok kötü yparım Ian.' dedi. 'Ian ise ' Oooo Amy'e bak tehdit etmeyi de bilirmiş.' dedi ve kahkaha attı . Amy artık dayanamdı ve ' Ian seni okulun içinde rezil ettiği gün hatırlıyorsun dimi. Aynı şeyi bir daha yaşamak isteiyorsan o aptal çeneni kapat' dedi ve o günü hatırlamanın verdiği mutlulukla bir kahkaha da Amy patlattı. O sırada yanlarına bile geldiğini fark etmediği Eliz'in sesini duydu:
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 1:28 pm

'' Evet, benim hakkımda mı konuşuyorsunuz?'' Elizabeth'in gözleri James'deydi. Ona öyle kötü bakıyordu ki James gözlerini kaçırdı.
'' Evet, senin karanlık tarafta bir sürtük olduğunu konuşuyorduk!'' James yüzüne alaycı bir gülümseme yerleştirdi. Elizabeth James'e doğru bir adım attı.
'' Eğer bir daha bana sürtük dersen, senin senin ağzını dikerim!'' Amy kıkırdadı.
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 1:40 pm

Hepsi Ian'ın üzerine yürüyordu ama James'te başka birşeyler vardı.Angela Ian'ı kolundan çekip uzaklaştırdı."Heyy dur napıyorsun?" Angela hızlı çekmiş olmlıydı.Kalabalıktan uzaklaştıktan sonra "Ian, James'in planı nedir?" Ian bir an durdu.Sonra ne demek istediğini anladı."Sonunda beni biriniz anladınız?Benim kızla bir derdim yok.James Kalona'nın gözüne girmek için o kızın kolyesini kullanacak.Bildiğim kadarıyla o kolyeye ihtiyacı var öyle değil mi?" Angela bir an durdu.Ve james'e baktı.Elizabeth'in kolyesine bakıp gülüyordu.Angela Afrodit ve Amy'e gelmeleri için işaret etti.Elizabeth James'le konuşmaya daldığı için yanlarından ayrıldıklarını fark etmedi bile.Afrodit "Neler oluyor?" diye sordu.Amy "Nolacak bu sırık yine bir haltlar karıştırıyor.Tekrar söylüyorum o kızdan uzak dur." dedi sinirle.Ian yardım istercesine Angela'ya baktı."Amy hiçbirşey düşündüğün gibi değil.Sinirini bir kenara bırakta mantıklı düşün" dedi.Afrodit James'e bakıp "Evet mantıklı düşünelim" dedi...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:02 pm

Afrodit Angela'yla aynı anda , aynı şeyleri söylemelerinin ne kadar itici olduğunu düşünürken aklına asıl konu geldi. Düşüncelerinden sıyrılıp konuya odaklandı. Angela Ian'ı kenara çekmişti."Sonunda beni biriniz anladınız?Benim kızla bir derdim yok.James Kalona'nın gözüne girmek için o kızın kolyesini kullanacak.Bildiğim kadarıyla o kolyeye ihtiyacı var öyle değil mi?" dedi Ian. O an herşeyi anlamıştı. James karanlığın gücünü kullanabilmek için Eliz'in kolyesini istiyordu.

Afrodit "Neler oluyor?" diye sordu.Amy "Nolacak bu sırık yine bir haltlar karıştırıyor.Tekrar söylüyorum o kızdan uzak dur." dedi sinirle.Ian yardım istercesine Angela'ya baktı."Amy hiçbirşey düşündüğün gibi değil.Sinirini bir kenara bırakta mantıklı düşün" dedi.Afrodit James'e bakıp "Evet mantıklı düşünelim" dedi.
'' Angela konuşmalarınızı duydum. Dün gördüğüm görüş bununla ilgiliydi. Eliz bu kolyenin karanlık gücünü farkkettiği zaman onu kullanmak isteyebilir. Tabi bu kolyenin farkında olan başkalarıda var.'' dedi fısıldayarak. James'i gösterdi.'' Haklısın.''dedi Angela.
James çoktan farketmişti. amacı bir şekilde Eliz'i oyalayarak kolyeyei ele geçirmekti. Kolye hiç iyi değildi. Ancak Eliz kolyenin gücünün farkında değildi. Oysa James çoktan farketmişti. Bu yüzden o kolyenin Eliz'de kalması daha sağlıklıydı.
Amy'de birşeyleri anlamış gibiydi. Düşünür gibi bir hali vardı.
Amy...
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:12 pm

Angela konuşmalarınızı duydum. Dün gördüğüm görüş bununla ilgiliydi. Eliz bu kolyenin karanlık gücünü farkkettiği zaman onu kullanmak isteyebilir. Tabi bu kolyenin farkında olan başkalarıda var.'' dedi fısıldayarak. James'i gösterdi.'' Haklısın.''dedi Angela.
James çoktan farketmişti. amacı bir şekilde Eliz'i oyalayarak kolyeyei ele geçirmekti. Kolye hiç iyi değildi. Ancak Eliz kolyenin gücünün farkında değildi. Oysa James çoktan farketmişti. Bu yüzden o kolyenin Eliz'de kalması daha sağlıklıydı.
Amy'de birşeyleri anlamış gibiydi. Düşünür gibi bir hali vardı.
Amy...

Bu karmaşık durumda Amy'nin aklına ilk gelen şey Elizabeth'in bu kolyeyi nerden bulduğuydu. 'Biiyorum saçma olucak ama Elizabeth bu kolyeyi nerden buldu. Daha dün işaretlendi ve bu Kolona denen yaratık ona insanken ulaşamaz dimi sonuçta o toprağın altında. Yalnız kafamı kurcalayan bir soru daha var . James Nyx'ın tarafnda değiliyd. Ian seni onunla kaç kere bu yuzden kavga ederken görmüştüm' Amy solediklerini bitirdiğinde hepsi ona baktı. İşte ortaya bir sorun daha çıkmıştı.
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:22 pm

Elizabeth James'i terslemeye devam ediyordu. Birden James'in sorusuyla sustu.
'' O kolyeyi nereden buldun? '' Elizabeth eliyle kolyeyi sıkı sıkı tuttu.
'' Bu seni ilgilendirmez!'' James ısrarcı görünüyordu.
'' Elizabeth, bu önemli! Kolyeyi nerden buldun?'' Elizabeth gözlerini kıstı.
'' Onu bana birisi verdi tamam mı?' Elizabeth gözlerini kaçırdı.
'' Kim?''
'' İşaretlendiğim günün sabahıydı. Aslında tam olarak biri benim elime tutuşturmadı, rüya görüyordum. Uyandığımda kolye boynumdaydı.'' James'in gözleri fal taşı bigi olmuştu.
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:59 pm

Amy kesinlikle doğruyu söylüyordu."Kalona o işaretlendiği an mı iletişime geçti diyorsunuz yani." bu gerçekten ürkütücüydü."Ian senden birşey rica edebilirmiyim?" Ian tek kaşını kaldırıp ters ters baktı.Angela güldü" Kötü birşey değil.Yapabileceğin birşey." Ian "Beni onunla karşı karşıya getirmede." Angela güldü "Biraz öyle olacak." Ian sızlanıyordu.Afrodit'in sesi onu yerinden sıçrattı...Bu gerçekten görülmeye değer bir olaydı ...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 3:32 pm

Çok garipti.Kalona Eliz ile işaretlendiği gün temasa geçmişt. Gerçekten hayret verici birşeydi. Bu demek oluyorduki Eliz Kalona için seçilmiş biriydi.

Afrodit sesten bıkmıştı. Herkes kendi arasında birşeyler söylüyordu. Diğer yandan ise James şaşkın şaşkın bakıyordu.

'' Yeterrrrr!''diye bağırdı Afrodit.Olay yeterince karışıktı zaten.Birde uğuldamalar sinirini bozmuştu. Ian , James , Eliz ve Amy'nin bu sesle zıpladığını gördü. Angela sadece başını Afrodit'e çevirmişti. Afrodit'i tanıyordu. Belliki böyle bir çıkışı o da bekliyordu.Btün yemekhanenin gözü Afrodit üzerinde geziyordu.
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 3:38 pm

Amy Ian ile atışırken Afrodit birden ' Yeterr' diye bağırdı ve hepsi bu belenmedik tepki karşısında şaşırdı. Bütün yemekhane afrodt'e bakıyordu ve Afrodit bunu umursamıyordu bile . ' Tamam o zamn . James'in birşeyler karıştırdığını anladık isterseniz onu biraz daha Eliz'le yalnız bırakmayalım' dedi ve onları gösterdi. Eliz kolyesini sıkıca tutuyordu .' Yoksa James kolyeyi heran alıcakmış gibi duruyor ve bunu istemeyiz dimi ' dedi ve gözlerini devirdi.
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 3:46 pm

James Elizabeth'in kolyesine bakıyordu. Elizabeth James'in kolyeyi almak istediğini anlamıştı.
James elini ona doğru uzattı.
'' Kolyeni inceleyebilir miyim?'' Elizabeth gözlerini kıstı ve adeta tısladı. ''Kesinlikle olmaz!''
James gözlerini kolyeden ayırdı ve Elizabeth'in gözlerine sabitledi. Tam bu sırada Amy ve Afrodit yanlarında belirdi. Elizabeth ikisine de içinden teşekkür etmişti.
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:10 pm

Angela hala Ian'la konuşuyordu."Angela Jared'ın yardımına ihtiyacımız var.Yoksa bu işi halledemeyiz." Angela onu doğru söylediğini o kadar iyi biliyordu ki."Pekala sen git onu bul.Ben onu korumaya çalışırım." tam o sırada Elizabeth'in acı çığlığı duyuldu.Afrodit "Angela!!" diye bağırıyordu.Amy James'i Elizabeth'den uzak tutmaya çalışıyordu.Kız yere kapaklanmıştı James'in darbesiyle."O kolyeyi bana ver ELizabeth." Amy onu tutmakta zorlanıyordu.Ve sonunda Amy'i ittirdi.Amy yere düştü.Kafasını kapının önüdeki merdiven kenarına vurdu kan akıyordu.Bayılmış gibiydi.Afrodit Amy'nin yanına koştu.James tam kolyeyi eline almıştı ki Angela yanına gitti."O kolyeden uzak dur.Seni uyarıyorum.Çok güçlü.Sanada zarar verebilir." James güldü."O kolyeyi takınca Kalona'ya bile hükmedebilirim."Angela vakit kazanmalıydı."Saçmalama o kolye ona Kalona'dan geldi.Sence kendini halt edebilecek bir kolyeyi bir çaylağa verirmi?" Jared ve Ian gelene kadar zaman kazanmalıydı.Gözü Amy'e kaydı çaylaklar yardım ediyordu.Afrodit Angela'ya baktı başını eğdi.Amy'in ağzından kan geldiğini gördü.Bu Angela'nın gözyaşlarına neden oldu."Angela!" James Angela'yı ağlarken hiç görmemişti.Şaşırdı."James bırak o kolyeyi bak Amy'e naptın.Bunların sonunda sende yok olacaksın.O kolyeyi bırak Kalona seni kullanıyor.Etrafında kötülük var.Kendine engel ol." James öfkelenmişti.Kolyeyi tam çekmeye hazırlanırken Angela koluna sarıldı ama bu yanlış bir hamleydi çünkü bu o gücün ikisine birden geçmesine neden oldu.Elizabeth titremeye başladı.James kendini yerde buldu.Kolye Angela'nın elinde kaldı.Bu güç bütün bedenini sarıyordu.Hiçbirşey hissetmiyordu.Etrafında güç dalgaları geçiyordu.Sadece Afrodit'in bağırışlarını duydu...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:36 pm

Angela ile Ian birşeyler konuşurken Eliz'in acı çığlığı duyuldu.Afrodit "Angela!!" diye bağırıyordu.Amy James ve Elizabeth'in arasında James'i uzak tutmaya çalışırken James bir hamle yaptı. Kolyeyi eline aldı. Elizabeth ise acıyla kıvranırken Amy'i ittirmişti. Amy'nin başı kanamaya başladı. Afrdodit koşarak onun yanına gitti. Birşeyler yapması gerekiyordu. angela ise James'le uğraşıyordu. Onu oyalamaya çalıştığını anladı Afrodit.

Amy'nin ağzından kan geliyordu. Angela bunu gördüğünde ağlamaya başladı. Ancak hala James'le mücadele içindeydi. James Angela'yı ilk kez ağlarken görmenin şaşkınlığını yaşarken "James bırak o kolyeyi bak Amy'e naptın.Bunların sonunda sende yok olacaksın.O kolyeyi bırak Kalona seni kullanıyor.Etrafında kötülük var.Kendine engel ol." dedi Angela.James öfkelenmişti. Angela ona engel olmak için koluna tutundu. James yere düşerken kolye Angela'nın elindeydi.Amy ise kan kusmaya devam ediyordu. Yemekhanedeki çaylaklar onunla ilgilenirken Afrodit Angela'nın yanına koştu.

Afrodit Angela'nın etrafındaki karanlığı hissetti. Kolyenin gücü Angela'nın vücuduna yayılmaya başlamıştı. Afrodit '' Angela! Kendine gel.'' diye bağırıyordu. Ama çok geçti. Kolyenin bütün gücü , karanlık artık Angela'nın üzerindeydi. Angela elinde kolyeyle yavaşça ayağa kaktı. Afrodit kolundan tuttu. Angela'nın düşmesini istemiyordu.Ama o anda herşeyin farkına vardı. Angela artık karanlığa aitti. Gözlerinde az önce Elizabeth'te gördüğü karanlığı görmüştü.
'' Kalona bırak beni! Senden olmak istemiyorum!'' diye bağırdı Angela. Bütün gözler Angela'nın üzerindeydi.Afrodit içinden bir dua gönderdi Nyx'e.

Rp Out : Diloşum bu rp çok mikemmel oldu Very Happy
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:09 pm

Elizabeth yavaşça doğruldu.. Angela'yı elinde kolyeyle görünce şaşkınlıktan gözleri kocaman oldu.
'' Hayır!'' bağırmak istemişti ama sesi daha çok fısıltı gibi çıkmıştı. Eliz hemen kalkıp kolyeyi Angela'nın elinden almak istiyordu. Yavaşça kalktı. Angela'ya doğru yürüdü ve onun omzuna dokundu. Kolyenin gücünü biliyordu, Angela birden kafasını Eliz'e çevirdi. Gözleri siyah renge bürünmüştü.
'' Angela, kolyeyi bana ver!'' Angela bir kolyeye bir Elizabeth'e baktı ve bir kahkaha attı.
'' O kolye bana ait. Sana zarar verebilir, sen Nyx'ın tarafındasın! Sen benim gibi değilsin! Şimdi hemen şu lanet kolyeyi bana ver Angela!'' Angela kolyeyi asla Eliz'e güzellikle vermeyecekti. Eliza kolyeyi ondan zorla alacaktı. Kolye onda durmalıydı, kalona kolyeyi Eliz'e vermişti ve ebediyen onda duracaktı.
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 11:33 am

Hayatında böyle bir güçle hiç karşılaşmamıştı.Damarlarından güç pompalanıyordu.Ama bu güçte iyi olmayan birşeyler vardı.Ne olduğunu gayet iyi biliyordu.Kötülük onu ele geçiriyordu.Sesindeki güç ve acı onu şaşırtmıştı.'' Kalona bırak beni! Senden olmak istemiyorum!'' Titreşim nefretini kuvvetlendiriyordu.Ama bu nefret Kalona'ya değil Nyx'ydı.Afrodit'in ona ağlayarak baktığını gördü.Etrafına ışık saçan kolye eline hapsolmuştu.Bütün dünyaya hükmedek kadar gücü vardı.Amy'i anımsadı.Ama onu merak etmiyordu.Bu nasıl olabilirdi.Afrodit'in gözyaşlarının hiçbir önemi yoktu.Hepsinden bir anda nefret etti.James yerinden kımıldamıyordu.Jared ve Ian geldiğinde JAred olduğu yerde Angela'ya kilitlenmişti.Ian James'in yanına koştu.James yerde kanlar içindeydi.O artık ölmüştü.Ian onu çaylaklara teslim etti.Angela'nın yanına geldi.Elizabeth yerinden kalkıp Angela'yı görünce bir çığlık koyuverdi."O kolye bana ait. Sana zarar
verebilir, sen Nyx'ın tarafındasın! Sen benim gibi değilsin! Şimdi hemen
şu lanet kolyeyi bana ver Angela!'
Kolyeyi istediği belliydi.Ama Angela o kolyeyi istedikçe ona daha sıkı sarılıyordu.Bu güç hoşuna gitmeye başlamıştı."Onu almak mı istiyorsun?Bu hiç kolay olmayacak Elizabeth!!" yemekhanedeki bütün çaylaklar donup kaldı.Afrodit "Lanet olsun!" diye bağırdı.Çünkü ANGELA ARTIK KARANLIĞIN Bir ÜYESİYDİ......

Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

Rpg Gücü

Yeni arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaşlar   Yeni arkadaşlar I_icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 12:07 pm

Elizabeth kolyenin verdiği güçten mahrum kalmıştı. Bir iyi bir de kötü haber vardı.
Karanlık tarafa bir çaylak daha katılmıştı. Kötü haber ise, kolyeyi almıştı.
Bir ses duymaya başladığında rüyada olduğunu anladı.
'' Elizabeth, sen benim seçilmişimsin, senin kolyeye ihtiyacın yok.'' Elizabeth bu sesi tanımıştı. Kolye ona ilk geldiğinde duyduğu sesti bu.
'' Kalona, lütfen. Bana güç ver, kolye olmadan ben sadece sıradan bir çaylağım!'' Elizabeth sanki yalvarıyordu.
'' İhtiyacın olduğunda hep yanında olacağım seçilmişim... Ayrıca seni ödüllendirmeliyim, sayende bir altıncı sınıf öğrencisi aramıza katıldı. Angela gerçekten işimize yarar.''
Elizabeth uyandığında boynunda aynı kolyeden vardı.

Yeni arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Slm arkadaşlar
» slmmm arkadaşlar xD
» öhm :-) Selam Arkadaşlar
» ~Yeni Bir Gün~
» Yeni Bir Başlangıç