House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Günah

YazarMesaj
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Günah Empty
MesajKonu: Günah   Günah I_icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 4:07 pm

Amanda büyücülerin kraliçesiydi.Her karar ondan çıkardı. Tabi bu vampirler için geçerli değildi. Vampirler ve büyücüler sürekli savaş içerisindeydi. Vampirler büyücülerin kanıyla besleniyordu. Büyücüler sürekli tedirgindi. Savaşın veya baskının ne zaman gerçekleşeceği belli olmuyordu. Amanda en değerli varlığını , oğlunu vampirlerden korumak için bir karar almıştı. Brandon onaltı yaşındaydı ve savaşa bir şekilde dahil oluyordu. Amanda bundan hiç hoşnut değildi. Kocasını bir savaşta kaybetmenin verdiği acıyı düşünerek sarsıldı. ‘’ Oğlumu da savaşta kaybetmeyeceğim. ‘’ dedi. Brandon’ı dünyaya fanilerin yanına gözlemlediği iyi bir ailenin yanına göndermeyi planlıyordu. Bunun için çalışmalara başlamış , oğluna iyi bakabilecek iyi bir aile aramaya başlamıştı. Sık sık dünyaya giderek oradaki insanları , aileleri gözlemliyordu. Parkta bir aile dikkatini çekmişti. Çok mutluydular. İki çocuklu bir aile. İyi olup olmadıklarını anlamak için onlara dokunması yeterliydi. Hepsine dokundu . Hayret verici bir şeydi. İnsanların bu kadar iyi kalpli olacaklarını , hatta büyücülerden bile iyi kalpli olacaklarını düşünmemişti. ‘’ Evet . Kesinlikle bu aile.’’dedi , kendi kendine. Tekrar kendi dünyasına ; Seyfani’ye döndü. Amanda düşünceliydi. Karmaşık duygular içindeydi. Oğlundan ayrılmak istemeiyordu. Ama güvenliği için bunu yapmalıydı. ‘’ Peki Brandon’a nasıl söyleyeceğim bunu?’’ diye düşündü. O sırada Brandon içeri girmişti. Brandon sadece korkuyordu. Annesini kaybetmekten , yok olmaktan korkuyordu. ‘’ Brandon , beni sadece dinle.’’dedi. Brandon şaşkındı. Sadece başını salladı.
‘’ Brandon , canım oğlum. Artık bir yetişkinsin , büyüdün. Vampirlerle olan savaşımıza senin katılmanı istemiyorum.’’ dedi. Brandon ‘’ Ama böyle birşe…’’ sözü yarıda kesilmişti. ‘’Brandon hayır. Sadece dinle. Babanı bu yüzden kaybettim. Senide kaybetmeyi göze alamam. Bu yüzden seni çok iyi bir fani ailenin yanına gönderiyorum. Onlar seni evlat edindikleri çocukları olarak bilecekler. Sana onlar hakkında bütün bilgiyi söyleyeceğim. Böylelikle bir zorluk çekmeyeceksin.’’ dedi. Amanda kendini zor tutuyordu. Brandon’ın yanında ağlayarak bu işi zorlaştırmak istemiyordu. Brandon ne diyeceğini bilemez halde annesini izledi.Hiç bir şey söyleyemiyordu. Böle bir durumda söylencek bir şey de yoktu aslında. Annesinin kararı ortadaydı.Brandon’a orma gereği duymamıştı.
Üzgün bir halde başını salladı. ‘’Tamam anne sana hayır demiyeceğim. Sen zaten kararını vermişsin. Ama mutlaka beni görmeye bir şekilde geleceksin.’’ dedi. Amanda başını salladı. Aradan bir hafta gerçi. Amanda , Coverdale ailesine büyüyü yapmıştı. Brandon’ı evlat edindikleri çocukları sanıyorlardı. Brandon’la vedalaşma zamanı geldiğinde Amanda göz yaşlarına hakim olamadı. Brandon’la sarıldılar. Brandon bi yandan mutlu bi yandan hüzünlüydü. Mutluydu , o savaştan kutuluyordu. Hüzünlüydü , annesinden ayrılıyordu.

Ne Amanda ne Brandon evin büyük kızı olan Sophie’in vampir prensesi olduğunu bilmiyordu.
Sishy’de Amanda kadar akıllı bir kadındı. Ve kızını bu aileye göndermişti. Amanda bunu bilmiyordu. Çünkü Sophie 3 yıl önce bu ailenin yanına gönderilmişti. Brandon zili çaldığında karşısına çıkan Sophie’ydi. Brandon daha önce hiç hissetmediği duygular içerisindeydi. Bunların anlamı neydi bilmiyordu. Çünkü ilk defa bu duyguyla karşılaşıyordu. Gülümseyerek içeri girdi. Tabi karşısındakinin asıl düşmanı , bir vampir olduğunu bilmiyordu.

Sophie, Brandon’ın bir büyücü olduğunu biliyordu. Çnkü vampirlere sıradan büyüler işlemezdi. Aile gibi büyünün etkisi altında değildi. Ama korktuğu başına gelmişti. Her zaman Amanda’nın oğlu çok yakışklı diye bahsedilmişti ona. İlk kez onu canlı canlı görüyordu. Ve gerçekten çok yakışıklıydı. Korkuyordu. Çünkü Brandon’ı görünce farklı duygular içine girmişti. Bu duygunun aşk , sevgi olmasından korkuyordu.

1 Yıl Sonra….

Brandon hala zorluk çekiyordu. Ailesi olmayan kişilere ailesi gibi davranmak. Anne , baba , kardeşim demek…
Sophie’ye zaten kardeşim diyemiyordu. Çünkü onu sevdiğini biliyordu. O duygunun aşk olduğunu.
Sophie bir vampirdi.
Aslında bunu anlaması gerekiyordu. Vampirlerin bariz özellikleri vardır. Bunlara dikkat etseydi bir vampire aşık olduğunu anlayabilirdi.
Sophie’de Brandon’a aşıktı. Üstelik onunkisi daha çılgıncaydı. O Brandon’ın düşmanı olduğunu , bir büyücü olduğunu bildiği halde aşık olmuştu.
Brandon ‘’ Sophie’ye söylemeliyim.’’ dedi kendi kendine.
Sophie’nin karşısına geçti.’’ Sophie , ben sana aşığım.’’dedi. Kelimeler ağzından nasıl dökülmüştü? Bu kadar çabuk olacağını sanmıyordu.
Sophie Brandon’a duygularının karşılıklı olduğunu söylemekle söylememek arasında gidip geliyordu.
Brandon Sophie’nin gözündeki ışığı gördü. Bunu evet olarak algıladı ve dudağını Sophie’ninkilere dayadı. Sophie’de karşılık verince bir sarsıntı hissedildi.Bir anda Amanda ve Sishy belirdi.

Sophie ve Brandon aynı anda ‘’ Anne!’’ dediler.Amanda ve Sishy nolduğunu anlamışlardı. Ancak ne Brandon ne de Sophie bir şey bilmiyorlardı. Sishy söze başladı.
‘’Amana neden burada olduğumuzu anladın değil mi ?’’diye sordu.
‘’ Tabiki anladım. Ama böyle bir şey beklemiyordum. Bu-bu çok ilginç.’’dedi. Gözleri dolmuştu.
Olan şuydu ; Bir vampir ve büyücü aşk ile birbirlerini öperlerse faniye dönüşürler.

‘’ Amanda bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Büyüyle düzeltebilir misin?’'dedi.Amanda ve Sishy ağlıyordu. Brandon ve Sophie ise birbirlerine sarılmış , şaşkın gözlerle annelerini izliyorlardı.
‘’ Üzgünüm. Ama böyle bir büyü yok. Biliyorsun , yaptıkları bir günah!’’dedi. Sesi titriyordu.

‘’ Biri bize ne olduğunu anlatabilir mi ?’’ dedi Sophie.
Bandon’ın aklı karışıktı. Günah demişler. Ne günahıydı bu ?

‘’ Olan şu Sophie. Bir vampir ve bir büyücünün öpüşmesi günah! Siz öpüştünüz ve bu günahın bedelini ödeyeceksiniz. Artık bir fanisiniz ikinizde. Tamamen insanlarla yaşıyacaksınız. Onlardan birisiniz artık.’' dedi Amanda. Hala ağlıyordu. Brandon artık kendini dünyadaki kötülüklerden korumakta zorluk çekecekti.
Sophie ise çok değişik duygular içindeydi. Hem mutluydu hemde üzgündü. Mutluydu çünkü aşkına kavuşmuştu , üzgündü çünkü artık sadece bir insandı. Günah işlemişlerdi.

‘’ Amanda , süremiz doldu. Gitmek zorundayız. Aksi taktirde bizde fani olarak kalırız. Sophie ve Brandon bundan sonra bizi bir daha göremeyeceksiniz. Zaten insan oldunuz , gönlünüzce geçirin bu zamanı. Ve birbirinizi kötülüklerden koruyun.’’dedi Sishy.
Amanda son kez Brandon’a , Sishy ise son kez Sophie’ye sarıldıktan sonra ortadan kayboldular.
Brandon ve Sophie birbirlerine baktılar. İkisininde gözlerinden yaş gelmişti.''Seni seviyorum.''dediler aynı anda. Aşkları artık imkansız değildi. Ancak annelerini bir daha göremeyeceklerdi.

Günah
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Gibi Günah Gibi