House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk gün

3 posters
YazarMesaj
Conerus Hell Greyn
Admin/6.Sınıf Çaylak/Karanlık Erkek
Conerus Hell Greyn

En Belirgin Özelliği : Gözleri olabilir mi?
Kediniz : Kedi sevmem ben, huni severim.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

İlk gün Empty
MesajKonu: İlk gün   İlk gün I_icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 7:28 pm

Bugün Tulsa'ya yeni gelmiştim, okuldaki ilk günümdü. Herkes çok farklı bakıyordu bana yeniyim diye. Belki de diğer Gece Evi'ndeki olaylar yayılmıştı hemen, zaten bu olay yüzünden diğer okuldan buraya aktarılmıştım.

Sevgilim benden ayrılmıştı. Yemekte yanına gelip bu işin artık yürümediğini söylemişti. Ama ben onu hala çok seviyordum. Çok sinirlendim, onu birde ertesi gün sinir olduğum çaylaklardan birinin yanında görünce sinirim dahada arttı. Yemekhanedeydik. Kuytu bir yerde bir masa bulmuştum, tek başıma oturuyordum. Onlar kol kola gelince çatalım elimden düştü. Hala sinirliydim, bunu görünce sinirim dahada artmıştı. Arkadaşlarının yanlarına giderlerken sinir olduğum çaylak bana bir bakış fırlatmıştı. Bu bakışın üstüne kendimi tutamadım ve onların yanına doğru koşmaya başladım. Herkes bana bakıyordu. Yanlarına gelir gelmez ona bir yumruk fırlattım ve yere düştü. Bütün yemekhane ayağa kalkmıştı. Belkide bunun sonucu kötü olacaktı ama işte, kendimi tutamamıştım. Çaylak tam ayağa kalkıp bana vuracaktı ki edebiyat profesörümüz tesadüf üzerine geldi ve bizi ayırdı. Burada suçlu ben bulunduğum için hemen buraya aktarıldım.

Çaylakların bakışlarından sıkılmıştım, avluya indim ve batı duvarına doğru yürümeye başladım. Yürürken gözüme ellerinde yemeklerle benimle aynı tarafa doğru koşan iki kız gördüm. Merak ettim ve onların peşinden gittim. Batı duvarında durdular. Kahkahalar atıp duruyorlardı. Bir ağacın arkasında geçtim ve onları izlemeye devam ettim. Kızlardan biri siyah saçlıydı, esmerdi. Diğeri ise sarışındı. Oturdular ve yemeklerini yemeye başladılar. Bunlar Afrodit ile Angela'ydı. Sabah yatakhanede aynı sınıfta olduğumuz bir çaylağın bahsettiği kişilerdi bunlar. Okulda ünlü olduklarını, ukala olduklarını ve onlardan uzak durmamı söylemişlerdi. Cesaretimi topladım ve onlarla tanışmak için yanlarına doğru yürümeye başladım. Bir ara durdum. Yoksa yapmamalı mıydım? İnsanlar onları sevmezken benimle konuşacaklar mıydı? Gerçekten ukala ve kendini beğenmişler miydi? Dedikodulara inanmazdım. Bunu tekrar düşünerek yoluma devam ettim. Onların yaklaşık bir buçuk metre ötesinde durdum ve "Merhaba!" dedim. Bir süre bana baktılar sonra da birbirlerine. Gülümsediler. Nasıl davranacaklarını merak ediyordum...
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

İlk gün Empty
MesajKonu: Geri: İlk gün   İlk gün I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 1:09 pm

O gün yemekhane çok kalabalıktı.Angela ve Afrodit bu kalabalıktan bıkmıştı.O yüzden yemekleri mutfaktan gizlice çalıp gece yürüyüşlerinide dinlendikleri yere batı duvarına koştular.Yolda Afrodit "Bizi yakalarlarsa neler yapacaklarını biliyorsun dimi?" diyerek güldü.Aynı zamanda koşmaya devam ediyorlardı.Angela kahkaha atarak kafasını salladı."Hemde çok iyi." Afrodit "O zaman koşmaya devam" diyerek güldü.Batı duvarına gittiler yemekleri yerken yeni gelen çaylak yanlarına geldi."Merhaba!" dedi.Afrodit'le Angela'nın tepkisini merak ettiği belliydi.Birbirlerine güldüler ardından Afrodit "Merhaba" dedi.Çocuk "Oturabilirmiyim?" diye sordu."Eğer dırdırımızı dayanabilirsen tabiki." dedi ve Afrodite güldü.Ardından çocuk yanlarına oturdu...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

İlk gün Empty
MesajKonu: Geri: İlk gün   İlk gün I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 4:45 pm

Angela'yla yemekleri aldığımız gibi batı duvarına kaçmıştık. Yemekhaneden sıkılıyorduk. Böylesi daha eğlenceli olmuştu. Elimizde yemeklerle gülüşerek batı duvarına gittik.
Gülüşmeye devam ederken yanımıza yeni bir çaylak geldi. Bugün derste görmüş olduğum çaylak. '' Merhaba.'' dedi.
Angela'yle birbirimize bakıp gülümsedikk. '' Merhaba'' dedim. Yanımıza oturdu. Buraya neden nakil edildiğini , başından geçen olayları anlattı. Angela'yla aynı görüşteydik sanırım.
Bu çocuğu sevmiştik. '' Okuldaki söyletilerin yalan olduğunu anlamıştım.'' dedi Hell. Hemen ne demek istediğini anladım. Okulda Angela ve ben ; ukala , havalı , dedikoducu vebencil olarak nitelendirilirdik. Herkes bizi başbelası olarak görüyordu. Bir kahkaha patlattım.'' Okuldaki söylentileri çok iyi biliyorum .'' dedim. Angela '' Aynen. Okuldakiler bizi çekemiyor. ''dedi. Angela'yla gülmeye başladık.
Hell...
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn

En Belirgin Özelliği : Gözleri olabilir mi?
Kediniz : Kedi sevmem ben, huni severim.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

İlk gün Empty
MesajKonu: Geri: İlk gün   İlk gün I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 5:14 pm

Aslında okulda denilenlere bakacak olursak beni yanlarına almaları beklenemezdi. Ama aksine yanlarına oturmak istediğimde kabul ettiler. Angela "Neden buraya nakil edildin?" diye sordu. Onlara eski sevgilim ile yaşanan olayları anlattım. Beni haklı buldular sanırım. Birgün o kızla görüşmek istediklerini söylediler ve gülüştüler. İlk arkadaşlarımı edindiğimi düşünüyordum. "Neden yemeklerinizi burada yiyorsunuz?" diye sordum Angela ile Afrodit'e. Afrodit "Yemekhane fazla sıkıcı. Böyle yemek daha eğlenceli oluyor." diyerek güldü. Buraya alışıyordum yavaş yavaş. Eski okulumda pek arkadaşım olduğu söylenemezdi doğrusu. Sanırım sevecektim burayı...
Cassandra Parker
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

İlk gün Empty
MesajKonu: Geri: İlk gün   İlk gün I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 10:17 pm

Bizimle anlaşabilen bir çaylak.Pehh bu pek sık rastladığımız birşey değildi.Neden buraya geldiğini anlatırken üzgündü.O kızla tanışıp mahvetmek istedim bir anda.Ardından hep beraber konuşurken üç çaylak gördük.Afrodit ve ben herzamanki gibi yerimizden fırlayıp ağacın arkasına saklandık.Çaylaklar çocuğa ve önündeki yemeklere bakıp gülüştüler.Bu normaldi bu kadar yemeği bir kişi bitiremezdi.Conerus bize bir süre yaramaz çocukmuşuz gibi baktıktan sonra Afroditle herzaman yaptığımız gibi aynı şeyi düşündük ve "Öle bakmaktan vazgeç" dedik ve birbirimize bakıp güldük.Conerus bize garip garip baktıktan sonra "Siz....Napıyorsunuz" dedi şaşkın şaşkın."Alışırsın!" bunuda beraber söylemiştik.Biz gülerken o bize garip garip bakıyordu.Oda ne!Saklanma anı hepimiza gelmişti.Bu manzarada yapılabilecek en iyi iş saklanmaktı.Corneus'u iki kolundan tuttuğumuz gibi ağacın arkasına geçtik ve izlemeye koyulduk...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

İlk gün Empty
MesajKonu: Geri: İlk gün   İlk gün I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 2:48 pm

'' Alışırsın!''dedik Canssandra ile. Bu sefer hepimiz için saklama sırası gelmişti. Bu manzarayı kaçıramazdık. Conerus'uda yanımıza , ağaçların arkasına çektik. İzlemeye başladık. 4. sınıf olduğunu tahmin ettiğim iki kız Conerus hakkında konuşuyordu. Cassandra ile birbirimize bakarak ''Sürtükler!''dedik. Conerus bize bakarak gülümsedi. Aynı zamanda yüzünde kuşku vardı. Kızların ne söylediklerini daha net duyabilmek için eliyle susun anlamında bir işaret gönderdi. Başımızı salladık , dinlemeye başladık. ''Şu yeni nakil olan çaylak çok hoş değil mi?''dedi sarışın olan kız. Sarışın mavi gözlü güzel yüz hatlarına sahipti. '' Bence tam bir ahmak gibi.''dedi kumral olan. Bu sözler karşısında sinirleniyorduk. '' İçine kapanık biri gibi gözüküyor. Açıkçası onun bu okula ayak uydurabilceğine inanmıyorum.''diye devam etti. Daha fazla kendimi tutamayarak ağacın arkasından fırladım. '' Sizi kas kafalılar biraz daha bu konuşmaya devam ederseniz o küçük beyninizi koparırım.'' dedim sinirli bir bakış atarak. Cassandra ve Conerus'ta yanıma geldiler. Sarışın olan Conerus'a hayranlıkla bakarken kumral olan sinirli gözlerle bakıyordu. '' Amanda'ya katılıyorum!''dedi Cassandra. Gece evinin en korkulan grubu bizdik sanırım. Bize bulaşmak istemezlerdi. Kızlar saçlarını savurarak arkalarını döndüler. '' Bu arada o saçlarınızıda yolarım!''dedim Conerus'a sırıtarak.
Cassandra'yla gülümsedik. Conerus şaşkın şaşkın bize bakıyordu.'' Ne var?''dedim.
''Hiç sadece şaşırdım.''diyerek cevap verdi. Sanrıım bizden böyle bir çıkış beklemiyordu.
'' Yakında alışırsın''dedim. Elimize elmalarımızı alarak yürümeye başladık.
Yeni tanışmamıza rağmen Conerus'la iyi anlaşmıştık. Bu tanışma iyi dostluklara dönüşmüştü.

Rp Bitmiştir!

İlk gün
1 sayfadaki 1 sayfası