House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

.......İlk Karşılaşma......

3 posters
YazarMesaj
Meredith Dexter Dimly
Müzik Dersi Profesörü
Müzik Dersi Profesörü
Meredith Dexter Dimly

En Belirgin Özelliği : Hangi yönden baktığına bağlı....
Kediniz : Dafne:Buraya geldiğim ilk günden beri bana sadık kalan gri tatlı kedim....

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

.......İlk Karşılaşma...... Empty
MesajKonu: .......İlk Karşılaşma......   .......İlk Karşılaşma...... I_icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 7:21 pm

Meredith odasında tek başına oturuyordu çok sıkılmıştı.Oda arkadaşı Emma kütüphaneye ders çalışmaya gütmişti.Meredith ise sıkıntıdan ne yapacağını bilmiyordu müzik dinleyip dans ediyor,moda dergilerine bakıyor ama sıkıntısı geçmek bilmiyordu birileriyle sohbet etmek, konuşmak istiyordu.Avluya gitmeyi düşündü ve üzerindeki pijamaları çıkarıp en sevdiği pantolonunu ve askılı T-shirtnü giymeyi karar verdi ve giyinip odadan çıktı.Elinde telefonuyla yolda yürüyordu.Arada sırada eski okulundan arkadaşlarıyla mesajlaştığı için her ihtimale karşı yanında bulunduruyordu telefonunu.Sonunda avluya ulaşmıştı oradaki banklardan birine oturdu ve derin derin nefes aldı temiz havayı içine çekiyordu ve rahatlıyordu.Birden karanlığın içinden bir ses geldi sesin geldiği yöne baktı ve 'Kim var orada' dedi sesi titreyerek.Karanlık olduğu için kim olduğunu göremiyordu.Nihayet cevap geldi ve kim olduğunu söyledi....

Out rp:Meredith Dexter Dimly / Hannah Simon
http://tulsa-gecevi-rpg.yetkinforum.com
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : İri kahverengi gözlerim.
Kediniz : Eleanor, gri ve kabarık tüy yumağım ^^

Rpg Gücü
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: .......İlk Karşılaşma......   .......İlk Karşılaşma...... I_icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 11:41 am

Hannah, okulda sıkılmıştı. Sessizlik istiyordu. Sessizlikte dinlenmek istiyordu. Karanlıkta yürürken, banklardan birine oturmaya karar verdi. Temiz havayı içine çekti ve sırıtarak kendi kendine, "Temiz hava, bol gıda," dedi. Sonra ayağı yerdeki dallardan birine takıldı ve büyük bir gürültüyle yere düştü.
"Kim var orada?"
Hannah, bir kızın böyle dediğini duydu. Sık ağaçların içinden çıkmaya uğraşırken bir yandan da konuşmaya çalışıyordu.
"Ben Hannah. Hannah Simon."
Ağaçların arasından fırladı ve saçlarına takılan yaprakları silkeledi.
"Oh peki ya sen?"
"Ben Meredith Dexter Dimly."
"Tanıştığıma memnun oldum," diyerek elini Meredith'e uzattı Hannah. Meredith, Hannah'nın elini sıktı ve gülümsedi.
Meredith, elini oturduğu banka hafifçe vurdu.
"Otursana."
Hannah, Meredith'in yanına çöktü. Konuşacak konu arıyordu ama sonra aklına geldi. Buraya huzur içinde oturmak için gelmişti. Muhtemelen Meredith de bunun için gelmişti. Hannah, konuşmak yerine Meredith'in dış görünüşünü inceledi. Kahverengi dalgalı saçları Hannah'nın çok hoşuna gitmişti. Armasına bakılırsa 6. sınıf öğrencisiydi. Meredith, Gece Evi'nde tanıştığı 2. altıncı sınıf çaylaktı. Meredith, başını arkaya atıp gözlerini kapatarak temiz havayı içine çekiyordu. Hannah, onun huzurunu konuşarak bozmak istemedi.
Ama kısa bir süre sonra Meredith konuştu...
Meredith Dexter Dimly
Müzik Dersi Profesörü
Müzik Dersi Profesörü
Meredith Dexter Dimly

En Belirgin Özelliği : Hangi yönden baktığına bağlı....
Kediniz : Dafne:Buraya geldiğim ilk günden beri bana sadık kalan gri tatlı kedim....

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: .......İlk Karşılaşma......   .......İlk Karşılaşma...... I_icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 9:23 pm

'Ben Hannah,Hannah Simon' dedi.Karanlıktan çıkan kız.İsmini çok beğenmişti Meredith.'Hannah' gerçekten çok hoş bir isimdi.

'Bende Meredith Dexter Dimly'

Kızın saçı ve kıyafetleri kurumuş yaprak ve toprakla doluydu.Buraya gelirken bir yere takılıp düştüğü apaçık belliydi.Şimdi ise saçlarındaki yaprak kırıntılarını temizliyordu.

Hannah da onun gibi temiz hava almak ve sıkıntısını gidermek için gelmişti avluya.

Meredith oturduğu bankın boşta kalan kısmına eliyle vurarak 'Otursana' dedi kıza gülümseyerek.Hannah'ta gülümseyerek Meredith'in yanına oturdu.

Merdith başını arkasına atıp gözlerini kapatarak temiz havayı içine çekiyordu.Hannah hiç konuşmuyordu.Anlaşılan Meredith'i rahatsız etmekistemiyordu.Sessizliği Meredith bozdu çünkü okunuşmadan yapamazdı.

'İsmini beğendim,çok hoş' dedi samimi bir ifadeyle Meredith.

Bu iltifat kızın çok hoşuna gitmişti.

'Teşekkürler,bende çok seviyorum ismimi,sen,nde saçların benim çok hoşuma gitti,gerçekten çok hoş.'

'Ah...Onları bu hale getirmek kolay olmadı.Biraz bakım,biraz sevgi'dedi parmağını saçını dolayarak.

Hannah gülümsedi ve,

'Çok rahatlatıcı bi havası var değil mi?'

'Evet,en çok bu yönünü seviyorum insanı rahatlatıyor ve sıkıntısını alıyor.İnsanın içi burada huzur doluyor.'

'Tıpkı sihirli bir değnek gibi herşeyi unutturuyor insana...'

Meredith cevap vermek yerine başını onaylar gibi hafifçe öne arkaya salladı.

Aslında kolay kolay kimseyle arkadaş olmazdı.Ama Hannah'a içi çok ısınmıştı.Sanki dakikalar önce tanıdığı kişi değil de yıllardır arkadaş olduğu dostu gibiydi Hannah...

Araya yine sessizlik girmişti.İkiside temiz havanın keyfini çıkarıyordu.Bu sefer sessizliği Hannah bozdu,dost canlısı bir tavırla....
http://tulsa-gecevi-rpg.yetkinforum.com
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: .......İlk Karşılaşma......   .......İlk Karşılaşma...... I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 4:33 pm

Konu Kilit.

.......İlk Karşılaşma......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karşılaşma...
» -İlk Karşılaşma-