Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Tanrıça Melania

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Racheal Olivia McKenna
Biniciliğe Giriş Profesörü

En Belirgin Özelliği : Şımarıklık
Kediniz : Tidy:Huysuz ve tatlı biricik kedim :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Tanrıça Melania   Ptsi Ağus. 09, 2010 3:27 pm

Hayır,hayır o ölemezdi,annesi onu bırakıp gidemezdi.Melania annesini çok seviyordu.Ama artıknnesi yoktu onun sonsuzluk uykusuna dalmıştı ve artık gelmeyecekti.Babasını da daha doğmadanönce kaybetmişti Melania.Hiçkimsesi yoktu artık bu hayatta..

Ne yapacaktı? asıl yaşayacaktı bu acıyla? aklında hep bu düşünce vardı ve hiç çıkmıyordu bu düşünceler aklından...

Babası öldüğünden beri onun mezarının yanı başından ayrılmıyordu.Her akşam mutlaka uğrardı mezarına ve o gün ne yaptıysa babasına anlatırdı.Sıra annesine gelmişti.Artık annesine anlatacaktı herşeyini....

Çok özlüyordu onları her gece ağlayarak uykuya dalıyoru ve gözyaşları içinde kabuslar görerek uyanıyordu uykusundan.Okuluna gitmiyor,kimseyle konuşmuyor -nnesi ve babasının ressimleri dışında-,dışarıya hiç çıkmıyor.Evde yas tutuyordu.

Bir gece yatarken sessizce tanrıya dua etti ve bu duada anne ve babasını yaşıyor gibi görmek istiyordu,kendisini yalnız hissetiği zamanlarda anne ve babasının onun yanına gelip onu mutlu etmelerini istiyordu.Ve duası kabul oldu.Artık onun özel bir gücü vardı.Ne zaman isterse anne ve babasının dışında tüm ölülerle konuşabiliyor ve onlarla konuşmak isteyenere ölülerin mesajını iletiyordu.

Sessizce anne baba yanıma gelin sizi çok özledim beni yalnız bırakmayın korkuyorum dedi.Ve saniyeler sonra anne ve babası sanki ölememişler gibi karşısına dikilmişti.Hiç tereddüt etmeden ikisininde boynuna atladı Melania...

Ama onlarda bir uhaflık vardı.KIzlarına hiç yaklaşmıyor hatta ondan kaçıyorlardı.Melania durumu anlamıştı annesi ve babası kaçıyordu ondan...

'Neler oluyor,neden benden kaçıyorsunuz?' dedi ağlayarak.

'Sen artık kızımız değilsin biz başka bir dünyada yaşıyoruz orada çok mutluyuz sana bunu söylemek için geldik buraya.'

'Ama neden benim bir gücüm var ve sizi çağırabiliyorum bu sayede artık sizi her istediğimde görebilcem neden şimdi böyle yapıyorsunuz ölemden önce beni çok severdiniz şimde ne oldu anne-baba?'

'Dünya tersine döndü iyiler kötü,kötüler iyi oldu artık tabii bu bizim düyamızda biz buraya ait değiliz anlıyor musun değiliz burada olduğumuz sürece seni sevemeyiz taa ki sende ölüp bizim dünyamıza gelene kadar işte o zaman mutlu olabiliriz...'

'Ne yani siz artık kötü müsünüz.Hayır, olamaz buna inanmamı beklemeyin benden siz asla kötü olamazsınız hele baba sen asla kötü olamazsın.'

'Melania anla artık herşey tersine döndü bu dünyada iyi olana diğer dünyada kötü herşey değişti.Anla bunu...'

'Asla inanmayacağım buna ve sizi eski halinize getirmek için uğraşacağım beni seven anne babamı istiyorum ben ve bunu almak için ne gerekirse yapacağım.Anlıyor musunuz yapacağım....'

'Böyle birşey imkansız Melania biz artık KÖTÜYÜZ.' annesi son sözünü heceleyerek ve baskın birşekilde söylemişti bu söz Melania'nın kalbine işlemişti kendini çok kötü hissetmesini sağlamıştı.Ve olduğu yere düşüp bayılmıştı.Melania bayıldığı anbda anne ve babası bir kül bulutu gibi ortadan kaybolmuştu.

Saatler sonra Melania uyandı ve anne babasına ne olduğu hakkında kafa yormaya başladı.Acaba tekrar dua etmesi işe yara mıydı?Denemekten zarar gelmezdi.Yine sessizce tanrıya dua etti ve ondan anne ve babasını eski haline döndürmesini istemişti.Duasının kabul olduğunu bildiren bir işaret bir ses gelmemişti tanrıdan.Dakikalar sonra bir ses yankılandı dasının içinde o ses;
Ölülerin dünyasında büyük bir savaş olduğunu herkesin yoldan sapmış bir şekilde kötü olduğunu,iyilerin karanlık tarafta olduğunu söylüyordu ve bir kurtarıcı gelmzese dünyaya karanlık hükmedecekti artık bunları söylüyordu ses..

Melania ağlamaya başladı.Nelr oluyordu dünyayave ölülere?

O ses tekrar yankılandı ve onu o savaşta yol gösterici olarak seçtiklerini söyledi.

Saniyeler içinde Melania tıpkı anne ve babası gibi saniyeler içinde ortadan kayboldu.Gördüklerine inanamıyordu.Neler olmuş böyle diyordu sürekli.Büyük bir karaltının içi simsiyah kıyafetli insanlarla doluydu.Kendi arkasına baktığında ise birkaç tane beyaz kıyafetli insan vardı Melania'da beyaz bir lbise giymişti hani giydiyse artık.

Evde yankılan sesin sahibi Melania'ayaklaştı ve ona

'Bu dünyanın feraha ermesi senin elinde yavrum.'

'Ama nasıl ben sıradan bir insanım nasıl yapabilirim Efendim?'

'Hayır yavrum artık sen seçilmiş ve özelsin sen artık bir Tanrıça'sın.'

Melania şaşırmış bir şekilde;

'İnanamıyorum nasıl olur böyle birşey .'

'Sen Aydınlık'tan hiç şaşmadın kızım o yüzden.'

'O halde dünyayı kurtaralım Efendim hemen.'

'Özel güçlerin var artık kızım herşey senin elinde onların tanrısı Apollo'nun düşüncesi okuyabilir ve bir sonraki hamlelerinin ne olacağını bilerek bu işe başlayabilirsin böylece daha kolay sonuca ulaşabiliz.'

'Pekala o zaman hemen Apollo denen adamın düşüncelerini okuyarak başlayalım işe.'

Ve dediğini yaptı Melania Apollo'nun düşüncesi okudu bir sonraki hamlesini öğrendi.Aydınlık taraftakilerle birlikte savaşı başlattılar ve kazanmaları çok kolay oldu.Melania'nın özel güçleri Apollo'nunkine göre daha fazlaydı ve Büyük Savaş'ı Aydınlık taraf kazanmıştı.

Melania'nın nne ve babası artık onu seviyordu.Kötü değillerdi artık.Melania artık sonsuza kadar burada durabilirdi Tanrıça olmuştu artık.Ama o bunu istemiyordu o normal insanlar gibi yaşamak istiyordu.;İStediği gibi de oldu.Tekrar evinedöndü ve özel gücü hala onunlaydı.İstediği zaman anne ve babasını çağırabiliyordu.Ve artık çok mutluydu.Çünkü anne ve babası onu çok seviyorlardı eskisi gibilerdi artık......
Kullanıcı profilini gör
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Tanrıça Melania   Perş. Ağus. 12, 2010 3:12 pm

30-Betimleme~20
20-Uzunluk~20
20-Kurgu~15
10-İmla~10
10-Noktalama~10
10-Renk Uyumu~10

Puanın 85*.
Rütbe işlemlerin biraz uzun sürebilir.S

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Tanrıça Melania   Perş. Ağus. 12, 2010 8:17 pm

Teşekkürler Smile
Kullanıcı profilini gör
Katherine Pierce
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : güzel, sarışın , uzun boylu ve çok zeki
Kediniz : Beyaz renkte tüyleri var şişman ve çok tatlı ( Lexi benim şirin tatlı kızım )

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: Tanrıça Melania   Çarş. Ağus. 18, 2010 5:17 pm

gerçekten güzel olmuş...
Kullanıcı profilini gör
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Tanrıça Melania   Çarş. Ağus. 18, 2010 8:47 pm

Lütfen kaçıncı sınıf olacağınızı belirtiniz...

Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın.
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...
Kullanıcı profilini gör http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Racheal Olivia McKenna

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Tanrıça Melania   Çarş. Ağus. 18, 2010 9:45 pm

6. sınıf çaylak olmak istiyorum mümkünse bu arada saol Merve Smile
Kullanıcı profilini gör
Katherine Pierce
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : güzel, sarışın , uzun boylu ve çok zeki
Kediniz : Beyaz renkte tüyleri var şişman ve çok tatlı ( Lexi benim şirin tatlı kızım )

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: Tanrıça Melania   Çarş. Ağus. 18, 2010 9:47 pm

önemli değil canım dogruya dogru güzel olmuşSmile
Kullanıcı profilini gör
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Tanrıça Melania   Çarş. Ağus. 18, 2010 9:51 pm

tamam konu kilit...

Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın.
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...
Kullanıcı profilini gör http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Tanrıça Melania   

Tanrıça Melania
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası