House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..

+2
Arinna Jessica Elenora
Shekinah
6 posters
YazarMesaj
Shekinah
Yeni Üye
Shekinah

En Belirgin Özelliği : Vampir konseyinin yüksek rahibesidir.Yani Tüm Vampir ve çaylakların yüksek rahibesidir.Ve döğmesi profesörlerin simgesidir...
Kediniz : Despina..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 76
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. Empty
MesajKonu: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 1:50 pm

MéRhaßa aRkaDasLar ßéN éyLüL... aFR0Diti ç0k SéViy0ruM...zaTén ç0k ßéNziy0RuZ... Rpq HaKkınDa ç0k aZ Séy ßiLiy0rUM...AdMinLéR yaRdıMcı 0LuRsA ç0k séViniRiMm... Nyx Sizİ KuTSaSın... UquRLaR oLSuN... Wink
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 1:53 pm

HOŞGELDİN :DBENDE EBRAR! UĞURLAR OLSUN! NYX SENİ KUTSASIN
Shekinah
Yeni Üye
Shekinah

En Belirgin Özelliği : Vampir konseyinin yüksek rahibesidir.Yani Tüm Vampir ve çaylakların yüksek rahibesidir.Ve döğmesi profesörlerin simgesidir...

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:07 pm

tésékkürLér tanıStıqıma mémnun 0LduMm... Wink
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:08 pm

kaç yaşındasın tatlımm ?şahsen ben 14 yaşındayım cyclops
misafir5
Banned
misafir5

En Belirgin Özelliği : Onun güzelliği, son derece güzel olan vampirler için bile arasında sıra dışıdır
Kediniz : skylar ve gece evindeki tüm kediler benim sayılır...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:11 pm

h.q canım bende burda yeniyim adım serenay tanıstıqıma memnun oldum...kutsanmaya...Very Happy
Shekinah
Yeni Üye
Shekinah

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 2:35 pm

Mémnun 0Ldum aRkadasLar... ßéndé 14 yaSındayıMm canım... SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. Icon_smileSérénay canım sénDé H.q... SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. Icon_biggrin

Site içi Flood(Ard Arda mesaj) yasaktır...
Admininiz: Stevie Rea...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 3:30 pm

Hoş geldin tatlım.
Bende Serap
Shekinah
Yeni Üye
Shekinah

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 3:52 pm

hosßuLduk canım bndé mémnun 0Ldum... Wink
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 5:16 pm

Sitede zaten bir tane Afrodit var... Adınızı değiştirirseniz seviniriz...

Hoşgeldin.. Bende Gülşah...
Hanna Honeyyeager
Yeni Üye
Hanna Honeyyeager

En Belirgin Özelliği : ~Herkesten beyaz bir tenim ve sarı saçlarım var~
Kediniz : ~~

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 78

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 5:39 pm

hos geldin eylül Smile
merhaba ben ayse cnm.
Shekinah
Yeni Üye
Shekinah

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 6:01 pm

aysécim cnm memnun oldum.. çok merak ettim qülşahcım sen moderatör müsün de herkeze karışıyosun ? farkındamısın bilmiyorum ama bu sitede zaten bir sürü afrodit zoey var onlar değiştirceqi zaman bnde değiştirim sen rahat ol canım Wink
Erin Bates
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 10:01 pm

Cerencim biz zaten tanışıyoruz Smile Tuana ben.
Gülşah admin , konusmanda biraz daha dikkatlı olmalısın tatlım Smile
Sitedeki özel karakter rpg yazarak özel karakter oldu .Sonucta bi uğraşları var
Asıl Afrodit Serap . Her onune gelen istediği karakter olsaydı bir sürü kisi olurdu Smile
Siteye hosgeldin , ugurlar olsun !!
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 12:16 am

Gerçekten konuşmalarına dikkat etmelisin.
Gülşah sadece seni uyarmadı bu konuda.
Yanlış gördüğü şeyleri söylüyor.Diğerlerine söyledi.Ve biz Afrodit olmak için çaba gösterdik.Çabalarımız sonucu özel karakter edindik.Ve rpg gereği her özel karkterden sadece bir tane olmalı.
Bu arada Zoey ve Stevie Rae zaten diğer kullanıcılarıda uyardılar.Onlar hala değiştirmemiş.Merak etme böyle ısrarla devam ederlerse zaten uyarı alırlar.
Ve Gülşah admin.O uyarmıycakta kim uyarıcak bu konuda!
Erin Bates
Erin Bates

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 12:21 am

Afrodit doğru söylüyo.Gülşah ve Buket her konuda bize yardım ediyorlar ve gerektiğindede uyarıcaklar . Adını değiştirmediğin halde uyarı vermeleri çok normal çünkü bu siteyi onlar kurdu. + dediğimiz gibi bedavadan değil uğraşarak özel karaker olduk , alabileceğin birçok karakter daha var !
HERKES KENDİNDEN SORUMLU AYRICA BAŞKALARININ YAPTIĞI SENİ İLGİLENDİRMEMELİ !
Kurallara da dikkat edersen adminlere hiçbir şekilde kötü veya rahatsız edici bi kelime kullanmaman gerekiyor.Lütfen dikkat et ve özellikle adminlerle iyi geçin ! Smile Gülşahtan özür dilemelisin bence.. Koskoca bi siteyi kurmak , burdaki herkesle tek tek ilgilenmek kolay değil . Herkes basına buyruk haraket ederse sitede düzen kalmaz....
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 5:50 pm

Arkadaşlarımızında belirttiği gibi Moderatör değil site kurucusu yani Adminim...Ve istediğime karışabılmekte yetkim var çünkü sen şuanda bu sitenin kurallarını ihlal ediyorsun... Evet biliyorum birsürü Afrodit ve Zoey var ama ben onları sadece uyarıyorum... Uyarmadan direk üyeleri silersek veya adlarını değiştirirsek zaten biz niye kurdukki bu siteyi. Ama rütbeleri olan Afrodit ve Zoey kendileri Rp yazarak oldular... Tıpkı diğer özel karakterler gibi... Ve ayrıca biz sadece 2 tane Adminiz ve siteye her zaman giremiyoruz çünkü bizimde özel hayatımız denen birşey var.. 7 gün 24 saat bu sitede değiliz... Onun için zorluk çıkartmadan site kurallarına uyarsan seviniriz...

Shekinah
Yeni Üye
Shekinah

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 1:17 pm

Kusura bakmayın ama benim amacım sizleri kızdırmak yada terslemek değil farkındamısınız bilmiyorum ama bnde bu sitede yeniyim siz adminler yada modlar bize yardımcı olmalısınız ...kuralları yeni öğreniyorum ve üzgünüm ama ben sizi terslemedm o benim konusma tarzım tanıyanlar gayet iyi bilirler ...Ben adımı değiştiririm ama umarım baskalarıda değiştirir ve bu kural tek bana uygulanmaz...
hepinizle tanıstıgıma memnun oldum... SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. Icon_wink

Sitede Flood(Ard Arda Mesaj) Yasaktır...
Admininiz: Stevie Rea...
Erin Bates
Erin Bates

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..   SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN.. I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 1:57 am

Kimse kızmadı ama sorus seklin biraz tersti tatlım . Adını değiştirdiğine gore sorun kalmamıstır zaten . Adminlerin uyarılarını göz onune almıssın . Umarız diğerleride alırlar .
Tekrar hosgeldin Smile

SéLam BéN éyLüL CéRéN...Nyx Sizi KutSaSıN.. UqUrLaR oLsuN..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam :-)
» Selam (:
» selam.
» Uğurlar Olsun
» Uğurlar Olsun:)