House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni bir tanışma daha.

4 posters
YazarMesaj
Conerus Hell Greyn
Admin/6.Sınıf Çaylak/Karanlık Erkek
Conerus Hell Greyn

En Belirgin Özelliği : Gözleri olabilir mi?
Kediniz : Kedi sevmem ben, huni severim.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Yeni bir tanışma daha. Empty
MesajKonu: Yeni bir tanışma daha.   Yeni bir tanışma daha. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:06 pm

Avlu.
&Amy Clare.
&Amanda Sylise.

Yavaş yavaş alışıyordum galiba yeni okuluma, alışmaya çalışıyordum. Amanda bana yardım ediyordu bu konularda. Onunla ve Cassandra ile iyi arkadaş olmuştuk. Zamanımı sürekli onlarla geçiriyordum. Sürekli yürüyüşler yapıyorduk. Alt sınıf çaylaklarla uğraşıyorduk. Okulda onları pek sevmeselerde ben onları sevmiştim. Eski okulumda arkadaşım olduğu söylenemezdi. Burda ise ilk günden iki yeni arkadaş edinmiştim. Eski olayları unutturuyorlardı bana ve beni eğlendiriyorlardı. Amanda ile avluda dolaşıyorduk. Sürekli gözler üzerimizdeydi ve bundan biraz sıkılmaya başlamıştım. Amanda'ya gitmek istediğimi söyleyecekken karşıdan bir kız Amanda'ya seslenerek geliyordu: "Amandaaaa!"
Kız oldukça güzeldi. Yüz hatları belirgin, siyah saçlı, yeşil gözlü...
"Sanırım bu okuldaki kızların hepsi fazla güzel." diye düşündüm. Amanda kızı görünce gülümseyerek kollarını açtı...

En son Conerus Hell Greyn tarafından Salı Eyl. 07, 2010 3:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma daha.   Yeni bir tanışma daha. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 3:22 pm

Conerus ile avluda yürüyorduk. Bu sık sık yaptığımız bir aktivite haline gelmişti. Conerus iyi biriydi.Bize git gide alışıyordu. En azından ilk günkü tepkileri vermiyordu. Herkesin gözü üzerimizdeydi. Conerus'n bundan biraz sıkıldığını hissettim. Ama ben gözlerin üzerimizde olmasına alışmıştım. Okulun en popüler kişileriydik. Bizimle takıldığı için yavaş yavaş Conerus'ta bu gruba dahil oluyordu.
'' Amandaaaaa'' diye seslendi biri. Bu sesi hemen tanımıştım. Gülümseyerek kollarımı açtım. Amy'e sarıldım. Amy'le sarılmak huzur vericiydi. Ne zaman kendimi kötü veya yalnız hissetsem onun yanına giderdim.
''Seni gördüğüme çok sevindim hayatım.''dedim. Conerus bu da kşim der gibi bakış atmıştı. Hemen Conerus'a dönüp ''Sizi tanıştırayım. Bu Amy. Amy bu da Conerus. Yeni nakil olan çaylak. '' dedim.
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma daha.   Yeni bir tanışma daha. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 5:57 pm

Eskrim dersinden çıkmıştım ve açıkcası çok yorulmuştum. Ama bu yorgunluğumada değiyordu . Çünkü çok eğleniyordum. Ilık bir duş almıştım ve saçımı kuruttuktan sonra beyaz elbisemi giyip dışarı çıktım. Bir yandan elimle saçımı havalandırıyordum , bir yandan da çevreye göz gezdiriyordum. Yürürken çaylakların gözlerini üzerimde hissediyordum . Bu benim için olağan birşeydi. Güzel bir kızdım, okulda çevrem pek sosyal olmama rağmen genişti ( herkes beni tanırdı ) ve kimseyle muhatap olmadığım halde insanlar benle konuşmak isterlerdi. Bunu saçma bulurdum. Bir insana yüz vermediğinde geri çekilmesi gerekirdi ama öyle değillerdi . Ortam yapmak için insanlarla takılıyorlardı ve ben buna izin vermiyordum. Çevremdekileri görmezden gelerek avluda yürümeye devam ettim ve şu gece evindeki nadir yakın arkdaşlarımdan olan Amandayı görünce neredeyse havaya uçucaktım. Heyecanımı belirtmemeye çalışarak "Amandaaa" dedim . Kafasını benim olduğum yere çevirdi. Beni gördüğünde kollarını açtı ve birbirimizi kucakladık. İşte burada bana en çok huzur veren şeylerden biride Amandayla konuşmaktı. Çünkü burada diğerlerinden farklı olan nadir kişilerden biriydi ve birbirimizi çok iyi tanıyorduk. ''Seni gördüğüme çok sevindim hayatım.''dedi ve yanındaki çocuğu yeni farkettim. Bana baktı ve Amandaya bu da kim der gibi bir bakış attı. Amanda hemen 'Sizi tanıştırayım. Bu Amy. Amy bu da Conerus. Yeni nakil olan çaylak. '' dedi. Demekki herkesin bahsettiği çaylak buydu. Aslında o kadar da abartılcak birşeyi yoktu . Yeni olduğu için kimsenin dilinden düşmüyordu. " Demek yeni nakil olan çaylak sensin. Umarım diğerleri gibi değilsindir" dedim ve Amandayla imalı bir bakışmanın ardından gülümsedik. " Nese hoşgeldin tekrar" dedim.
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma daha.   Yeni bir tanışma daha. I_icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:07 am

Amanda'yla kızın kucaklaşmaları bittikten sonra bir kıza birde Amanda'ya baktım. Bakışımın anlamını anladı ve Amanda "Sizi tanıştırayım, bu Amy. Amy buda Conerus. Yeni nakil olan çaylak." dedi. Amy bir süre bana bakıp "Demek yeni nakil olan çaylak sensin. Umarım diğerleri gibi değilsindir. dedi. Ne anlamda dediğini pek anlamamıştım doğrusu. Amanda'ya bir bakış atıp gülüştüler ve cümlesine devam etti:
"Neyse, hoşgeldin tekrar."
İyi anlaşacağımızı umuyordum. Ayrıca niye güldüklerini ve umarım diğerleri gibi değilsindir derken neyi kastettiğini merak ediyordum. Dayanamayıp sordum:
"İki sorum var. Birincisi "umarım diğerleri gibi değilsindir" derken neyi kastettin Amy? Ve niye gülüştünüz?"
Sorduktan sonra yine birbirlerine bakıp gülüştüler. Biraz kızgın birazda sorarcasına bakış attım onlara. Aynı anda bana bakıp tekrar güldüler...
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma daha.   Yeni bir tanışma daha. I_icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:03 pm

Bahçede dolaşmaya çıkmıştım.Bugün nedense yanlız kalmak istiyordum.İçimde tuhaf bir his vardı.Birden konuşmalar duydum.Amy Amanda ve bi çocuk konuşuyordu.Bu çocuk şu conerus hell Greyn adındaki yeni çaylağa benziyordu.İlk defa görmeme rağmen tahmin etmiştim çünkü gece evinde dedikodular çabuk yayılırdı ve bu çocuğun yeni gelmesinden ziyade ne kadar taş olduğundan bahsediliyordu.Neyse ne taşlığı beni ilgilendirmezdi.Kızlara bir selam veriyim dedim yanlız dolaşmaktan sıkılmıştım hemde bu yeni taş çaylakla tanışmak için bir fırsat olurdu.Kendi kendime kıkırdadım ve:-''Hey Amy,Amanda selam nasılsınız bakalım.''dedim.Kızlar beni gördüklerine gayet sevinmiş görünüyorlardı.Birbirlerine bakıp gülümsediler.
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma daha.   Yeni bir tanışma daha. I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:15 pm

"Demek yeni nakil olan çaylak sensin. Umarım diğerleri gibi değilsindir.Neyse, hoşgeldin tekrar."dedi Amy. Amy'la gülüşünce Conerus tekrar soran gözlerle bana baktı. Daha sonra Amy' dönerek "İki sorum var. Birincisi "umarım diğerleri gibi değilsindir" derken neyi kastettin Amy? Ve niye gülüştünüz?" diye sordu.Bu sefer Amy'le kahkaha atıyorduk. O zaman Amy ve Conerus'un iyi anlaşcaklarını anladım. Ne güzel grubumuza bir erkek çaylak daha dahil olmuştu. Hemde diğerlerinden çok farklı olan bir çaylak.

Conerus sorusuna cevap beklerken -''Hey Amy,Amanda selam nasılsınız bakalım.'' dedi bir ses. Kafamı çevirdiğimde Arianna'yı gördüm.Amy'le gülümsedik. Sanırım ;Conerus bütün herkesi çevremize çekmeyi başarıyordu. onunla gezdiğimizden beri yanımıza kızların biri gelir biri gider oldu. Bunu düşününce tekrar gülmeye başladım. Daha sonra Arianna'ya cevap vermem gerektiğini düşünerek '' Arianna , iyiyiz. sen nasılsın?'' dedim. Ancak Arianna Conerus'a bakıyordu. İçimden '' Tanıştırma görevi yine bana ait.'' dedim.
'' Arianna , bu Conerus . Yeni nakil olan çaylak. '' dedim gülümseyerek...
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma daha.   Yeni bir tanışma daha. I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 7:44 pm

Tahmin ettiğim gibi hemen tanışma görevini amanda üstlendi.Ah bu kızı seviyordum.Hemen
-''Selam Conerus tanıştığımıza memnun oldum adını biliyordum.dedim.Conerus nerden biliyorsun der gibi yüzüme bakınca ona gülümsedim.
-''Hey nerden biliyo olabilirimki öğrenmen gereken şeylerden biri gece evinde dedikodular çok çabuk yayılır.Ve dedikodu olmasının sebeplerinden biriside senin baya bi taş olman.''dedim ve gülümsedim.Bunu duyan Conerus'un yanakları bi anda pespembe oldu ama oda gülümsüyordu.Kızlar bunu farkettiğinde hep birlikte gülmeye başlamıştık.Kendi kendime:
-''Ah!Arianna bu kadar açık sözlü olmamalısın.''dedim.Ama sanırım bunu içimden söylememiştim çünkü gülüşmeler kesilmiş ve bütün dikkatler benim üzerimde toplanmıştı.Yanaklarımın ısındığını çoktan hissetmeye başlamıştım bile.
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma daha.   Yeni bir tanışma daha. I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 3:16 pm

Bir şey demeden gülüşmeye devam ettiler Amanda ile Amy. Soruma cevap vermemişlerdi, veremedilerde. Bu sırada karşıdan bir kız "Hey Amy! Amanda, nasılsınız bakalım?" diyerek yanımıza geldi. Çevrem kısa sürede gelişecekti anlaşılan. amanda "Arianna iyiyiz. Sen nasılsın?" dedi. Arianna'nın dinlediği pek söylenemezdi. Bana bakıyordu. Gözler hep üstümdeydi zaten. Acaba ne zaman sonlanacaktı bu? Amanda bizi gördü ve "Sanırım tanıştırma görevi yine bana ait. Arianna bu Conerus. Yeni nakil olan çaylak." dedi. Arianna hemen "Tanıştığıma memnun oldum Conerus. Adını biliyordum." Herkes adımı biliyordu neredeyse. Kafamı salladım. Arianna devam etti:

"Nerden biliyor olabilirim ki? Öğrenmen gereken şeylerden biri Gece Evi'nde dedikodular çok çabuk yayılır. Ve dedikodu olmasının sebeplerinden biriside senin bayağı bir taş olman."

Açıksözlü biriydi anlaşılan. Aslında yanımıza gelen kızların gelme sebebide bendim. Yani Amanda öyle diyordu. Sürekli benimle dalga geçiyordu. Kızlar bana bakıp gülmeye başladılar. Anlaşılan utandığımı anlamışlardı. "Ah Arianna! Bu kadar açık sözlü olmamalısın." dedi Arianna. Gülüşmeleri bıraktık ve herkes ona döndü. Sanırım sesli düşünmüştü biraz. Tekrar gülmeye başladık. Amanda sürekli etrafa bakıyordu. Anlaşılan herkesin bize baktığını o da farketmişti. Arianna bir süre sonra "Benim gitmem gerek. Görüşürüz Amanda, Amy. Görüşürüz Conerus." diyerek yanımızdan ayrıldı. Yürümeye devam ettik...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Yeni bir tanışma daha.   Yeni bir tanışma daha. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 9:40 pm

"Nerden biliyor olabilirim ki? Öğrenmen gereken şeylerden biri Gece Evi'nde dedikodular çok çabuk yayılır. Ve dedikodu olmasının sebeplerinden biriside senin bayağı bir taş olman." dedi Lucy. Conerus hem şaşaırmış hemde utanmıştı. Biz Amy'le sırıtıyorduk . Daha sonra Kucy utanmış gibi bakarak "Ah Arianna! Bu kadar açık sözlü olmamalısınBenim gitmem gerek. Görüşürüz Amanda, Amy. Görüşürüz Conerus." dedi ve uzaklaştı. '' Conerus fazla ilgi topluyorsun ha ne dersin?'' diye şakalaştım. Amy başladı kahkaha atmaya. İnsanın yakışıklı kankası olması güzel bir şey tabi diye düşünürken aynı şeyi Amy söyledi. '' İnsanın yakışıklı kankası olması güzel bir şey tabi.'' diyince bir kahkahada ben patlattım. Conerus iyice utanmıştı. Yüzü kıpkırmızı oldu. '' Kızlar!'' dedi. Artık susmamızı bekliyordu. '' Tamam , tamam '' diye karşılık verdim sırıtarak. amy ve ben Conerus'n koluna girerek yola devam ettik. Conerus ise hala kıpkırmızıydı.

Rp Bitmiştir!

Yeni bir tanışma daha.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir çaylak daha..
» sLmm...yeni bir çaylak daha qeldi =) benide aranıza alırmısınız ???
» Tanışma =))
» Garip bir tanışma ^^
» Bir Oyun Daha :)