House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Natalia.

3 posters
YazarMesaj
Julié Helen Darcia
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Julié Helen Darcia

En Belirgin Özelliği : Lidercilik ruhu ve Cesur yapısı.
Kediniz : Helen .Beyaz tüy yumağım o benim.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Natalia. Empty
MesajKonu: Natalia.   Natalia. I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:11 am

Meredith eliyle sağ taraftaki camı göstererek
''Hayır, koltuklar şu tarafa ''dedi.

Mavi kotlu adamlar gül rengindeki koltuğu Meredith'in gösterdiği tarafa taşıdılar. Adamlar kenara çekilince Meredith yeni evinin salonuna göz gezdirdi. Mavi rengin üstüne gümüş renkli işleme yapılmış duvar kağıtları çok güzel duruyordu. Bunu Isabel düşünmüştü. Gül renginde iki büyük koltuk cam kenarında duruyordu. Büyük ekranlı televizyon onların tam karşına gelmişti. Böylece Isabel'le 'America's Next Top Model'i izleyebileceklerdi. Meredith özellikle salonla mutfağın birleşik olmasını istemişti. Bu ona her zaman daha pratik gelirdi. Mutfağın birleştiği yerin önünde dört yüksek sandalye vardı. Sol tarafta ise eski gibi görünen kitaplık vardı. Meredith gülümsedi ev harika görünüyordu.

''Tanrım burası muhteşemm olmuşş!!''
Isabel'in topuklarına karışan tiz sesi duyuldu.

Meredith ona döndü sırıttı.
''Bencede buraya bayıldım''

Isabel kahverengi kıvırcık saçlarını atıp odayı tekrar süzdü. Adamlardan biri Meredith'in önüne geçip bakmaya başladı. Meredith adamın yeşil gözlerini önceden farketmemişti. Gülümsedi. Belkide 4.Cadde yakışıklı kaynıyordur. Eşyaları getirirken çoğu insanla tanışma fırsatı olmuştu. Daha doğrusu 4.Cadde'ye adım atar atmaz insanlar onu ve Isabel'i sorgulamaya başlamıştı. Burada yaşayanlar oldukça zengin görünüyordu. 4.Cadde yeşilliklerle doluydu. Özel oturma bankları hergün temizleniyordu. Meredith eve gelirken banklarda oturan yaşlı kokoşların ona bakıp fısırdaştığını görmüştü. Ama Meredith bu tür şeylere pek aldırmazdı.

''I-ıh!!''
Adamın öksürüğü Meredith'i yerinden fırlattı.

Cebinden bi miktar para çıkartıp adama uzattı
''Evet, teşekkür ederiz. Başka taşınacak bişey yok''

Adam şapkasını küçük bir haaketle oynatıp peşinden gelen diğer işçilerle evden çıktı. Isabel kendini yeni koltuklara attı ve kumanya bastı. Televizyon kanallarını gezerken Meredith yeni mutfaklarına yürüdü. Etrafı inceledikten sonra somurttu. Alışverişe bile çıkmamışlardı daha.

''Isabel markete gitsek iyi olur yoksa akşam oratlıkta dolaşan karıncaları yeriz''
Eliyle mutfağın tezgahında dolaşan tek tük kaıncaları işaret edip kendinden iğrendi. Temizliği yarın yapsalar iyi olurdu.

''Harika sen markete git bende dışarıya çıkıp burdaki yakışıklıları keşfedeyim''
dedi büyük pencerelerinden aşağı bakarak.

Meredith ellerini kalçalarına koyarak
''Haklısın akşamda karıncalarla beraber tatlı olarak onları yeriz''

Isabel küçük bir kahkaha atıp
''Bence harika bir fikir'' dedi.

Meredith Isabel'in yanına gidip kolundan çekiştirdi ve kapıya sürükledi. Kapının dışına adım açınca Meredith derin bir iç çekti. 4.Cadde mis gibi kokuyordu. Meredith ve Isabel 4.Caddede yan yana dizili olan apartmanlardan 2 numaralı apartmanda oturuyordu. 2 Numara'nın kapıçısı Eduardo Meredith ve Isabel'in taşınmasında hep onlara yardımcı olmuştu. Bir tek Eduardo onlar hakkında fısıldaşmamıştı. Bu yüzden Meredith Eduardo'yu şimdiden sevmişti. Dışarı çıktıklarında Eduardo apartmanın önünü süpürüyordu.

Kapının gıcırtısını duyunca kafasını kaldırıp gülümsedi ve
''İyi günler bayan Houghton. Umarım güzel zaman geçiriyorsunuzdur.''

Meredith adamın yüzüne bakarak
''Teşekkürler Eduardo. Burası harika bir yer''

Adam gülünce yüzündeki kırışıklar arttı
''4.Cadde büyülü bir yerdir. Umarım kısa zamanda alışırsınız''

Meredith banklarda oturan insanların fısıldaşmalarına aldırmadan yaşlı adama gülümsedi
''Sandığımdan daha çabuk alışacağıma eminim'' dedi

Meredith ve Isabel 4.Cadde'nin geniş sokağında yürürken Meredith etrafı inceliyordu. İlkbahar'ın bitmesine az bir zaman kalmıştı fakat 4.Cadde'nin ağaçları hala yemyeşildi. Etraf güllerin kokusuyla sarmalanmıştı. Ağaçların kapattığı yolun kenarlarında banklar vardı. Biraz ilerde ise çocuklar için yapılmış büyük bir park vardı. Parktaki oyuncaklar oldukça kaliteli gözüküyordu. Yolun etrafından yürüyen kadınların büyük güneş gözlükleri ve yüksek topuklu ayakkabıları vardı. Seattle'da bunlar meşhur olmalıydı. Kadınlar birbirleriyle konuşup gülüşüyorlardı. Meredith etrafa bakıp gülümserken sarsıldı. Poposunun üstüne fena düşmüştü. Daha yaraları bile iyileşmemişti. Bu darbe onu fena afallattı.

Bluzunu düzeltirken kalın bir erkek sesi duydu
''Üzgünüm umarım canınız yanmamıştır''

Meredith kafasını kaldırınca şaşırdı. Oldukça uzun boylu yakışıklı bir adam ona yardım için elini uzatıyordu. Adamın koyu mavi gözleri dalgalı kahverengi saçları vardrı. Kot pantalonun üstüne ona çok yakışmış mavi bir t-shirt giymişti. Meredith istemedende olsa gülümsedi. Adam gerçekten çok yakışıklıydı. Adamın elini tutunca nedenini anlamasada kızardı ve kalkınca hemen elini çekti.

Eteğini çekiştirirken
''Sorun değil fazla bişeyim yok zaten'' diye geçiştirdi.

Matt kızın eteğini düzeltmesini izledi. Nedense ona hayranlık duydu. Mini eteğiyle tam Matt'i etkileyebilecek türdendi fakat Matt ona değişik şekilde hayranlık duydu. Upuzun sapsarı saçlarını atıp mavi gözlerini Matt'e dikti. Matt nedense onun tanışma gereksinimi duydu.

Matt elini uzattı ve
''Ben Matt'' dedi. ''4.Cadde'den misiniz?''

Matt Isabel'e kısa bir bakış atıp önündeki güzel kıza gözlerini çevirdi. Meredith Isabel'e baktı. Isabel Matt'i büyük hayranlıkla süzerken Meredith'e 'hadisene' der gibi başını uzattı.

Meredith Matt'in yüzünü incelerken elini sıktı
''Bende Meredith , oda Isabel'' dedi Isabel'i işaet ederken. Isabel selamlarcasına elini salladı. Meredith devam etti ''4.Cadde'ye yeni taşındık 2 Numara'ya'' Neden apartmanını vemişti ki?

Matt kızın uzun kirpiklerine bakarken gülümsedi.
''Bende 3 Numara'dayım. Komşuyuz yani. Tanıştığımıza sevindim. Umarım buraya çabuk alışırsın''

Meredith elini çekince Matt daha çok konuşmak istedi
''Eşyalarınızı yerleştirdiniz mi? Yardım edebilirim''

Meredith'in yüzü kızardı. Hemen biri onu burda öldürse kendini daha iyi hissederdi.

Meredith kolunu Isabel'e geçirdi
''A, teşekkür ederiz ama eşyalarımızı yerleştirdik. Sanırım gitsek iyi olur. Alışveriş yapmamız gerekiyor. Tanıştığıma memnun oldum Matt. Sanırım burda bolca karşılaşırız'' dedi ve yol boyunca yürümeye başladı

Matt kızın parfümünü koklarken. Bu duruma çok sevinmişti...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Meredith ve Isabel 2 Numara'nın kapısına gelince Meredith poşetlerden bikaçını Eduardo'ya verdi. Apartmandan içeri girerken yaşlı bir kokoş topuklu ayakkabılarıyla dışarı çıktı.

Meredith'i süzdü ve tiz sesiyle konuştu
''Siz apatmana yeni taşınanlar mısınız?''

Meredith yaşlı kadının kırış kırış olmuş cildine bakarken
''Evet, bu arada ismim Meredith'' dedi elini uzatırken

Kadın Meredith'in uzettığı eli görmezden gelerek eldivenlerini düzeltti
''Louise'' dedi. ''Genelde bayan Buchanan derler'' dedi dudaklarını bükerek

Meredith kadına sinir olsada belli etmeyerek
''Memnun oldum bayan Buchanan'' dedi . Bayan lafının üstüne basa basa

Kadın ince kaşını kaldırdı ve
''4.Cadde nezih bir yerdir. Buraya taşınanların gelenekleri bozmasına izin vermeyiz. Sizin gibi gençleri çok gördük. Umarım buraya yakışır şekilde davranırsınız. Soyadın neydi Meredith?''

Meredith duygularını belli etmeyerek
''Houghton'' dedi

Kadın etrafa bakarak biraz düşündü ve sonra
''Sanırım bu ismi duymadım. Yazık keşke tanıyabilseydim. Genelde 4.Cadde'de oturanları herkez tanır. Herneyse sen ve arkadaşın umarım buraya uyum sağlarsın Meredith fakat unutma 4.Cadde çok insan gördü sadece buraya uyum sağlayabilenler kalıcı oldu. Tanıştığıma memnun oldum Meredith. Güzel bir gün geçir''

Louise uzun topuklarına basarak merdiven katlarındann aşağı indi.

Meredith kadının sölediği lafları aklından geçirirken
''Umarım güzel bir gün geçirirsin Louise çünkü Meredith Houghton 4.Cadde'de kalıcı olmaya geldi''diye mırıldandı kendi kendine....

*Başka ste için yaptığım bir rp.
http://houseofnighturkey.yetkinforum.net/forum.htm
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Natalia. Empty
MesajKonu: Geri: Natalia.   Natalia. I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:31 pm

Betimlemeler , renklr iyiydi. Ancak kurgu daha iyi olabilirdi.
Puanın 84* Arrow
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Natalia. Empty
MesajKonu: Geri: Natalia.   Natalia. I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:09 pm

rütbe veriliyor konu kilit.
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

Natalia.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Natalia.