House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ufak Saldırı

3 posters
YazarMesaj
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Ufak Saldırı Empty
MesajKonu: Ufak Saldırı   Ufak Saldırı I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:52 pm

||||||||||||||
Amanda Sylise
Amy Clare
James D. Archibald

|||||||||||||||
Birinci tekil şahıs

Yine bir görüş gelmişti. Bu seferki çok korkunçtu. Saldırı küçükte olsa bana yapılıyordu. Batı duvarında gece yürüyüşü yaparken bir kuzgunun gözlerini görür gibi oldum. Ne olduğunu tam olarak anlamadığım için önemsemeden yoluma devam ettim. Ancak kuzgun beni önemsiyordu.
Üzerimde uçuşmaya başladı. O anda bir ağacın altına mı sığınsam yoksa koşmaya mı başlasam kestiremiyordum. Ben birkaç saniye düşünürken kuzgun benden önce davrandı ve gagasını koluna sürttü. Kolumda derin bir çizik oluşmuştu. Tam bu sırada Amy göründü. Fakat görüşüm burada bitmişti. Korkmuştum. Sırısıklam ter içindeydim. Görüşlerin en nefret ettiğim yanı buydu. Biraz temiz hava almak için her zaman yaptığım şeyi yaptım ; koruluklarda temiz hava almak ...

Zorlanarak duvarın üzerine oturdum. Temiz havayı içime çektim. '' Oh.'' dedim kendi kendime. Genelde geceleri korulukta kimse olmazdı. Sanırım karanlıktan korkorlardı. Bu kuzgunlar yüzünden bilirsiniz. Ancak ben karanlığın kızıydım. Tek başıma korulukta gezmek bana huzur veriyordu. Bir süre oturup görüşüm hakkımda düşündüm. Daha sonra oturduğum yüksek duvardan atlayarak geri dönüş yoluna yöneldim.
Ağaçların arasında gözler gördüm. Gizemli ve kırmızı...
Görüşüm bu kadar çabuk mu gerçekleşecekti? '' Yok yok. Görüşümde batı duvarındaydım.Göz yanılması sanırım .''diyerek yola devam ettim. Ancak gözlerim yanılmamıştı. Kuzgun üzerimde uçuşmaya başladı. Koşmaya başladığım sırada kuzgunun gagası kolumu zedeledi.
Kolumdan kan akmaya başlamıştı. Ümitsizlik ve korku içinde çığlık atarken karşımda Amy ve James'i gördüm.

Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

Ufak Saldırı Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Saldırı   Ufak Saldırı I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:19 pm

Kapıda James'in toplantıdan çıkmasını bekliyordum. "Her zamanki gereksiz Erabus toplantıları biraz daha erken çıksalar ne olur yani ? İçerde dünyayımı kurtarıyorlar " diye kendi kendime söyleniyordum ve o sırada arkamda kapı açıldı. Sırtımı kapıya dayadığım için tam içeri düşücekken güçlü iki kol beni omuzlarımadn yakalamıştı. Kafamı kaldırdığımda bu kşinin James olduğunu gördüm. Bana ne işin var burada der gibi bakıyordu. Bende hiç istifimi bozmadan ayağa kalktım ve " İnsan kapıyı açarken bir ses çıkarrı yere kapaklanıyordum " dedim kızgın bir şekilde bakrak. Oda " Çok üzgünüm Amy. Senin için içerden kapıyı tıklayıp açarım bundan sonra " dedi ve gülümsedi. Bende " Evet iyi olur " dedim gülerek. " Eee hadi akşam koşusu için seni bekliyordum. Unuttun mu yoksa?" dedim gözlerimi kısarak. " Oda " Yoo hayır unutmadım " dedi ve saçımı karıştırdı. İşte en nefret ettiğim şeyi yapmıştı.

İkimizde batı duvarından itibaren koruluğa doğru koşmaya başladık. Ondan daha güçsüz gibi gözüksemde koşuda kimse beni geçemezdi.Her adım atışımda vücudum otomatik olarak daha hızlı koşuyordu ve James 1-2 adım arkamda kalınca " Hey yaşlanmışsın moruk " dedim ve bir kahkaha attım. Sesim gecenin karanlığında yankılanmıştı ve bu beni bile ürpertmişti. İşte o an James durdu ve etrafı gözlemeye başladı. Onun durmasıyla otomatik olarak bende durdum ve etrafa baktım. Ters giden birşeyler vardı ve o anda Amanda'nın çığlığını duyduk. Sesin geldiği yöne koştuğumuzda yere çömelmiş bir şekilde kolunu tutarken gördük. Endişeli bir şekilde bunu ona neyin yaptığını düşünmeye başladım ve alaycı kuzgunların o iğrenç kahkahasını duydum. Jameste benle aynı anda irkilmişti.Amandaya tekrar baktığımda onu o halde görünce içimi büyük bir öfke kapladı ve elementim devreye girdi. Onun vücudumda bıraktığı o ısı tüylerimi ürpertmişti. Vücudumdan çıkan ateşin alaycı kuzgunun etrafını nasıl sardığını gördüm. O yere düşerken hemen Amanda'nın yanına gittim . Yaralı koluna bakarak " İyimisin tatlım ? " dedim ve o sırada bize iyice yaklaşan bir alaycı kuzgunun kırmızı gözleriyle karşılaştım
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

En Belirgin Özelliği : Sırtımda sürekli taşıdığım Kutsal Işık Okları ve Kendimden emin tavırlarım.

Rpg Gücü

Ufak Saldırı Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Saldırı   Ufak Saldırı I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:45 pm

Haftalık toplantımızı yapıyorduk. Bu aralar okulun güvenliğini 2 katına çıkarmamız gerekiyordu ortalıkta kuzgunlar daha sık dolanmaya başlamıştı ve çaylaklara zarar veriyorlardı. Toplantı bitmişti tam çıktığım sırada kapıya biri yaslanmıştı ve ben onu tutmasam yere kapaklanıyordu. Kim olduğunu tahmin edebiliyordum amy'di. Hiçbir şey olmamış gibi ayağı kalktı ve " İnsan kapıyı açarken bir ses çıkarır yere kapaklanıyordum " dedi. Birazcık sinirlenmiştim bu sözlerine ama ona bir türlü kızamıyordum. Bende " Çok üzgünüm Amy. Senin için içerden kapıyı tıklayıp açarım bundan sonra " dedim. Gülümsedim ve oda gülümseyerek " Evet iyi olur " dedi. " Eee hadi akşam koşusu için seni bekliyordum. Unuttun mu yoksa?" dedi bende " Yoo hayır unutmadım " dedim ve saçını karıştırdım işte en nefret ettiği şeyi yapıyordum ona şuan sinirden köpürdüğünü tahmin edebiliyorum.

Batı duvarından başlayıp koruluğa doğru koşmaya başladık. Aklım Aurnia'daydı bugün onu çok az görmüştüm çok özlemiştim onu... Hayatımın anlamını düşünerek yavaş yavaş koşuyordum hayallere dalmıştım ki Amy'nin Hey yaşlanmışsın moruk " sesiyle irkildim. Zavallı beni geçebildiğini düşünüyordu oysa ben düşüncelere daldığım için yavaş koşuyordum yinede onun böyle düşünmesine birşey demedim. O anda bir çift kırmızı göz gördüm ağaçtaydı hayır hayal görmüyordum... Otomatik olarak durdum. Amy'de birşeylerin yolunda olmadığını anlamış gibiydi yüzü solmuştu işte o anda Amanda'nın çığlığını duyduk. Sesin geldiği yöne doğru koşmaya başladık bu çığlığın nedenini biliyordum. Oraya vardığımızda Amanda'nın yere çömelmiş bir şekilde kolunu tutarken gördük. Tam o sırada bir alaycı kuzgun kahkası duyuldu... Tahminlerimde yanılmamıştım. Amy birden odaklanmaya başladı ne yaptığını biliyordum o anda karşı ağaçtaki alaycı kuzgunun yandığını gördüm. Kuzgun yanarken Amy Amanda'nın yanına koştu. Bense karşıdan bize doğru gelen kuzguna odaklanmıştım sırtımdan bir ok çıkarıp kuzguna hedef aldım ve okum parıldayarak kuzgunu tam kalbinden vurdu....
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...

Rpg Gücü

Ufak Saldırı Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Saldırı   Ufak Saldırı I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:14 pm

Çığlıklarımı duymuş olmalılar ki koşarak yanıma geldiler. Kuzgunu görünce durakladılar. Amy gözlerini yumdu. Konsantre olmaya çalıştığını hemen anladım. Ateş'i çağırıyordu. Gözümün önünde müthiş bir görüntü oluştu. Amy'n avuç içlerinde ateş topu vardı. Gerçekten beklenmedik bir şeydi. Onu kuzguna doğru fırlattı. Fırlatırken ne kadar öfkeli olduğu gözlerinden okunuyordu. Kuzgun ateşin verdiği acıyla sağa sola debelendikten sonra yere düştü. Amy koşarak yanıma geldi ve " İyimisin tatlım ? " dedi. Kolum çok acıyordu. Bedenim zaten görüş yüzünden halsiz bir haldeydi. Bir de kuzgunun hırpalaması beni zayıf bir hale getirmişti. Tam bakışlarımı Amy'e cevap vermek için döndürmüşken üstümüzde uçan kuzgunun kahkasını duydum. Korku dalgası vücudumu kaplamıştı. Gözlerimi kuzgundan alamıyordum. Tekrar kahkaha attı. '' Yeterrrr!'' diye bağırdım. Başımı bacaklarımın arasına aldım. Gözlerimden yaşlar akmaya başlamıştı. Ah bundan nefret ediyordum. Ağlamak istemiyordum. Güçsüz gözükmek istemiyordum. James okunu çıkardı. Aslında tam olarak ok olduğunu biraz geç anlamıştım. Okun parıltısıyla başımı o yöne çevirdim. Ben bir kılıç beklerken okuyla kuzgunu tam kalbinden vurdu. İçimden vay canına gerçekten söyledikleri kadar yetenekliymiş dedim. Tabi bunu dışıma vurmamıştım. Çok yakınlarım dışımda kimseyi övmeye niyetim yok. '' Amy burdan gidelim. Lütfen , hemen.'' dedim. Hala gözlerimden yaşlar akıyordu.
Amy ve James kolumun altına girerek hızlı adımlarla oradan ayrıldık. Batı duvarına geldiğimizde gücüm azalmıştı. Birden yere yığılcak gibi oldum. Çok susamıştım . O yüzden konuşmak istemiyordum. Elimle Amy'e dur işareti yaptım. '' Tatlım neyin var ?'' dedi o güzel sesiyle. '' Çok yoruldum. Biraz dinlenelim.'' dedim...

Amy Clare
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü

Ufak Saldırı Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Saldırı   Ufak Saldırı I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:30 am

Bize yaklaşan kuzgunu J. okuyla tam göğsünden vurdu. slında bu konuda usta olduğunu biliyordum ama bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. Ama bunu ona hiçbir zaman söylemeyecektim yoksa hemen havaya girerdi. Biranlık bunları düşündükten sonra Amanda 'nın "Amy burdan gidelim. Lütfen , hemen.'' demesiyle harekete geçtim.Jamesle beraber kolunun altına girerek onu buradan götürmeye başladık. Batı duvarına yaklaştığımızda artık gücünün azaldığını hissetmiştim. Bana dur işareti yaptı. Tedirgin bir sesle " Tatlım neyin var ? " dedim. "Çok yoruldum biraz dinlenelim " dedi. Hemen onu yanımızdaki iri ağaca sırtı yaslanacak şekilde oturttuk . Bende yanına çömelip hemn koluna baktım. Alaycı kuzgunun açtığı yara derindi ve kolundan hatırı saayılır bir miktarda kan akıyordu. Aslında çaylaklar çok çabuk iyileşirdi , vücutları kendini yenilerdi ve birazdanda Amanda'nın kolundan akan kan durucaktı . Mikrop kapma ihtimali varmıydı ki ? Yara çabuk iyileşiyorsa e mikropta kapmaz heralde diye düşünüyordum. Ama birşey yapmadan da duramazdım.Boş umutlarla çevrede kumaş parçası aradım ama dediğim gibi boş umut olduğu için bulamadım. Zaten bunu düşünmek bile aptalcaydı koskoca bahçede kumaş mı olucaktı. Sonunda üstümdeki en çok sevdiğim hırkaya baktım ve derin bir nefes verdim. Kendi kendime yenisini alırım dedim ve hırkayı çıkarıp alt kısmından bir büyük bir parça kopardım. Çıkan sesle Amanda banda "Ne oluyor " der gibi baktı. Onun bakışlarına karşılık vermeden kumaşı koluna özenle sardım . İşim bitince " En azından mikrop kapmıcak." dedim ve gülümseyen gözlerle Amandanın gecede bile parlayan deniz mavisi gözlerine baktım. Ama birşey farketmmiştim. Hemen saçını okşayıp " Amanda tatlım yeni bir görüş mü geldi ? İstersen anlatabilirsin bana . " dedim. O sırada James..
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

En Belirgin Özelliği : Sırtımda sürekli taşıdığım Kutsal Işık Okları ve Kendimden emin tavırlarım.

Rpg Gücü

Ufak Saldırı Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Saldırı   Ufak Saldırı I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:40 pm

Alaycı kuzgunu kalbinden vurduktan sonra yere düştü. Amanda ve Amy bana büyülenmiş gibi bakıyorlardı ilk defa onların yanında yeteneğimi kullanıyordum. Sonra birden Amanda "Amy burdan gidelim. Lütfen , hemen.'' dedi ve Amy ile birlikte kolunun altına girerek onu buradan götürmeye başladık. Batı duvarına yaklaştığımızda Amy " Tatlım neyin var ? dedi. Amanda ise "Çok yoruldum biraz dinlenelim " dedi. Hemen onu yanımızdaki iri ağaca oturttuk. Amy hemen yanına oturup saldırıda ona saldıran alaycı kuzgunun açtığı yaraya bakmaya başladı. Ben de yanına gelip yaraya baktığımda miğdemin burkulduğunu hissettim yara çok derindi ve bolca kan akıyordu. O an gerçekten Amanda'ya çok acıdım o daha bir çaylaktı ve aldığı yara... Amy etrafa birşey arar gibi bakyordu. Sonra Amy'nin yaptığına Amanda ve ben şok olarak baktık. Amy üstündeki en sevdiği hırkadan büyük bir parça koparmıştı. O hırka tüm eşyalarından daha değerliydi. Hırkadan kestiği parçayı Amanda'nın koluna Özenle sardı. " En azından mikrop kapmıcak." diyerek gülümsedi Amy. " Amanda tatlım yeni bir görüş mü geldi ? İstersen anlatabilirsin bana . " dedi. Demek Amanda'ya kuzgun saldırısından önce bir görüş gelmişti o yüzden bu kadar kötü görünüyordu. Gözleri kan çanağına dönmüştü. Amy ısrarla anlatmasını istiyordu sonunda Amanda anlatmaya başladı...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

Ufak Saldırı Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Saldırı   Ufak Saldırı I_icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 11:48 am

" Amanda tatlım yeni bir görüş mü geldi ? İstersen anlatabilirsin bana . " dedi Amy. James ise boş gözlerle bizi izliyor , arada bir etrafı koloçan ediyordu. Şimdi kendimi biraz daha güvende hissediyordum. Görüşüm beni yanıltmış mıydı?
Hemde 2. kez.
Görüşümün etkisinden henüz çıkamamışken bir de kuzgunların saldırısına uğradım. Kolumdaki yara derindi ve çok sızlıyordu. Kanama yakında azalacaktı. Bu vampirlikle ilgili bir şeydi. Gözlerimin hala kan çanağı gibi olduğuna adım gibi emindim. Amy'e cevap vermenin zamanı gelmişti sanırım.
'' Batı duvarındaydım. Bir kuzgun geldi ve bana saldırdı. Daha sonra sizi gördüm ama tam o sırada görüşüm bitti.Biraz hava almak için koruluğa gelmişti. Görüşümün bu kadar çabuk gerçekleşeceğini beklemiyordum. Zaten görüşümde batı duvarındaydık.'' dedim. Zor nefes alıp veriyordum. Çok susamıştım ve bünyem zayıf düşmüştü. Daha sonra gözlerim kapandı...

Ufak Saldırı
1 sayfadaki 1 sayfası