Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Şanslı Gün .

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Julié Helen Darcia
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : Lidercilik ruhu ve Cesur yapısı.
Kediniz : Helen .Beyaz tüy yumağım o benim.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Şanslı Gün .   Cuma Eyl. 10, 2010 4:42 pm

Derin bir nefes aldım ve içeri adımımı attım. Biraz kahve..Ah, evet. Kesinlikle şuan işime yarayacak en iyi şey buydu. Etrafı süzdüm ve gözüme çarpan ilk masaya geçtim. Sinirlerimin yatışmasını bekledim. Bugün herşey beni delirtmek iin vardı sanki !
Alışveriş merkezinde her zamanki saatlerimi yaşıyordum. Çaylak olmuş olabilirim ama bu modadan uzak kalacağım anlamına gelmezdi. Alışveriş benim hobimdi.
Kıyafetlere bakarken şu sıralar gördüğüm en güzel t-shirtü görmüştüm. Gidip t-shirte yapışmışken başka birinin elini hissettim. Ah, evet mükemmel ! Kız t-shirtü çekiştirmeye başlayınca benimde sinirlerim bozuldu ve bende çekiştirmeye başladım. Çocukça bir haraket olması umrumda değildi. O t-shirt benimdi !
Görevlilerden biri aynı bedenden başka olmadığını söyledi. Bu sefer kız daha çok çekiştirmeye başladı. O daha Natalia 'yı tanımıordu ! .
En sonunda lanet güvenlik görevlileri rahatsızlık çıkardığımızı söyleyip ikimizide kapı dışarı etti. Ve o t-shirt mağazada kaldı. Buna i-n-a-n-a-m-ı-y-o-r-u-m !
Harika şimdi bir daha oraya dönemezdim değil mi ? Güzel günüm rezi olmuştu !.
Kendi kendime söylendim. Bugünü o kızın mahvetmesine izin mi verecektim ? Ah, hayır buna hiç niyetim yoktu !
Masaya yaklaşan garson siparişlerimi aldı. Bol kafeinli kahve... İşte bu iyi gelirdi .
Kahvemi yudumlarken etrafı izliyordum. Birden tanıdık birini gördüm. Yüzüne baktım. Kahverengi dalgalı saçlar, uzun boy, iri gözler. Büyük alışveriş torbaları. Mükemmel !
Bu o lanet kızdı ! Evet, bugün kesinlikle beni deli etmek için vardı. Torbaları taşımaya çalışıyordu . Sinsice gülümsedim. En azından o torbaların birinde o güzel t-shirt yoktu. Başka tarafa bakarken kızı göz ucuyla izliyordum. En sonunda kız beni farketti ve yüzünü buruşturdu. Masaya doğru ilerledi. Hiç istifimi bozmadımve kahvemi yudumladım. Sinsice gülümseyip kıza doğru baktım.
'' İkimizde şanslı günüzdeyiz galiba ? ''
Kullanıcı profilini gör http://houseofnighturkey.yetkinforum.net/forum.htm
Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : kahve rengi saçlarım,Kalça sallama makinası ve herkezi hem korkutan hemde sevdiren bir yeteneğim var :D :D
Kediniz : :Candy: benim küçk tüy yumağım herkezle iyi anlaşır. beyaz ve sarı karışımı tüyleri var :):)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 94
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Şanslı Gün .   Cuma Eyl. 10, 2010 6:01 pm

Büyük bir sıkıntıyla yoğun kahve kokusunun geldiği yöne doğru yürmeye başladım. Gittikçe artan mükemmel kahve kokusu daha çok beni çekiyordu.Bugün mağzada olanlardan sonra beni en çok arhatlacak şeylerden birisi de Starbucks'tı.İçeriye girmeden önce kapıda durdum ve karşımda mağazada çekiştirdiğimiz t-shirt geldi aklıma tanrım ne rezil durumdu.Mağazadan kovulmuştuk.Telefonum çaldı arayan Chris'ti.Bütün morellerim yerine gelmişti. Büyük bir hevesle telefonu açtım.
"Alo,bitanem starbucks'tayım geliyor musun?" Beni şu anda tek rahatlatacak şey kahve ve Chris'ti.Telefondaki ses hiç hoşuma gitmemişti.
"Canım okulda işim uzadı.Sen keyfine bak".Büyük bir morel bozukluğuyla kapıdan içeri girmiştim.Ama hala aklımda o t-shirt vardı. Tanrım alamamıştım.Kızın yanına doğru yürümeye başladım aklımdan ne geçtiğini bilmeden yanına gittim ve ters bir şekilde konuştum.
-İkimizde şanslı günümüzdeyiz galiba ?. Kız beni umursamıyormuş gibi kahvesini yudumladı ve dönüp bana baktı.Bir şeyler söyleyecek sanmıştım. Ama sonra tekrar kahvesine döndü.
-Sizinle konuşuyorum....Sinirlenmeye başlamıştım.Cevap bile vermiyordu.Emlimdeki torbaları yere bıraktım ve ellerimi belime koydum artık çok sert bir duruşum vardı.Kız ayağı kalktı ve bana kollarını bağlayarak konuşmaya başladı. Sesi çok tatlıydı.Ama benim sinirim geçmemişti.Onun yüzünden T-shirt'ü alamaıştım...
Kullanıcı profilini gör
Julié Helen Darcia
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Şanslı Gün .   Cuma Eyl. 10, 2010 10:23 pm

Kızın sesini umursamadan kahvemi yudumlamaya devam ettim. Bir yandanda göz ucuyla onu gözetliyordum. Benden cevap almayı bekliyordu . İçimden güldüm. Daha yeni başlıyorduk değil mi ?
''Sizinle konuşuyorum...'' dedi.
Bu sefer baktığımda kaşlarını çatmış , ellerini beline koymuş bana bakıyordu. Kahvemi bıraktım ve şaşırmış gibi yaptım.
'' Ah, senin burda olduğunu farketmemişim '' dedim.
Sinsice gülümsedim. Sevimli görünmeye çalıştım. Ama içim içimi yiyordu. Ona hala çok fena sinirliydim. O olmasaydı güzelim t-shirt şimdi tobamda olurdu.
Yüzümü buruşturdum. Genelde istediğim şeyi alırdım. Alamadıklarımıda başkasına kaptırmazdım. Bu olayda öyle olmuştu.
Kız hala bana bakmaya devam ediyordu. Yüzünü inceleyince tanıdık geldi. Sanki alışveriş merkezinden önce onu görmüş gibiydim..
Hafif çıkık elmacık kemikleri ve -her zaman sahip olmak isteyeceim- iri kırmızı dudakları vardı.
Ah ! Nasıl anlamamıştım. Alnına dikkatlice baktım. Gözlerimi kıstım. Alnında... Ah, dövemesinin ucu hafifçe gözüküyordu. Gerçi bunu anlamak için oldukça dikkatli bakmak lazımdı. Ve biz çaylakların normal insanlardan çok daha iyi görüş yeteneği vardı. Şaşırmama gerekirdi.
Gece Evi 'ndendi . Tulsada başka bir Gece Evi yoktu zaten. Onunla tanışmamış olmalıydık. Hayret ! Bu kadar inatçı ve moda tutkunu biriyle tanışmamış olmak büyük şanssızlıktı.
Kıza bakıp gülümsedim ve unutmuş gibi
'' Otursana. Eminim birşeyler içmek istersin . '' dedim.
Kız başta tereddüt etti. Sonra kaşlarını kaldırıp bana şaşırmş gibi baktı. Kim şaşırmazdı ki ? Mağazada saç başa kavga eden kızlar gitmiş, yerine sakin ve nazik kadınlar gelmiş gibiydi.
Kız bana bakmaya devam ediyordu. Güvenilir bir gülümseme attım. Bu sefer elindeki torbalara bakıp başka seçeneği yokmuş gibi karşıma geçip oturdu.
Bir süre öylece oturdu. Sonra ben torbalarına göz diktim. Acaba neler almıştı ?
Konu alışveriş ve moda olunca dayanılmaz oluyordu. Her mağazayı didik didik edene kadar alışveriş yapmak istiyordum. Kızı inceleyecince benim gibi olduğu her halinden anlaşılıyordu.
Üstüne güzel mavi bir bluz giymişti. Altına onun rengine uygun bir kot etek. Ve.. Ah, ayakkabıları mükemmeldi !
Onunla nasıl tanışmamıştım ? Kesinlikle konuşucak çok şeyimiz olurdu. Gülümsedim. Tanışamaya can atıyordum. Sanki bir dakika önceki kin besleyen ben değilmişim gibi..
Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : kahve rengi saçlarım,Kalça sallama makinası ve herkezi hem korkutan hemde sevdiren bir yeteneğim var :D :D
Kediniz : :Candy: benim küçk tüy yumağım herkezle iyi anlaşır. beyaz ve sarı karışımı tüyleri var :):)

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Şanslı Gün .   Cuma Eyl. 10, 2010 10:56 pm

Kız artık bana çok dikkatli bakmaya başlamıştı. iyice tepem atmıştı verdiği cevaba.
-Ah ,Senin burada olduğunu fark etmemişim.dedi ve sinisece gülümsedi tam ağzımı açıp ters cevap vercektimki. Alnında ki işareti görmüştüm.Tanrım alışveriş deilisi bir çaylak var ve benim haberim yok.Gülümsedim.Topuklularımın üzerinde durmakta yorulmuştum.Girmediğim mağaza kalmamıştı.Kızda benim işaretimi fark etmişti galiba.Ondada kocaman bir gülümseme olmuştu suratında.Burnuma mükemmel kahve kokuları geliyordu.İçime çektim ve kızın dış görünüşünü incelemye başladım.Düm düz mükemmel hemde benimkiler gibi kahve rengiydiler.Dolgun dudakları ve iri gözleri vardı.Çok güzel bir kızdı.Giyiniş tarzı mükemmel! V yaka siyah düz üste dar geln bir badi altına bütün fiziğini ortaya çıkarcak bir kot vardı.Ayakkabılarına tapabilirdim mükemmellerdi.Kız eliyle sandalyeyi göstererk...
Otursana,Eminim birşeyler içmek istersin.Elimdeki torbaları bıraktım ve oturdum.Çok yorulmuştum.Kızla bir birimzie gülümsüyorduk.O benim torbalarıma bakıyordu bende onunkilere.Acaba neler vardı torbalarda.
-Tabiki içmek isterim.espresso machiato alıyım lütfen!Garson kız karşımda duran moda tutkunu kıza ve onunda sparişini aldı.Hala gözüm onun torbalaarındaaydı.
-Şey adım Emily 6.sınıf çaylağım...Sen?.Kızda gülümsedi ve kendini tanıttı çok tatlı bir ismi vardı.
-Natalia 5.sınıf çaylağım...Yok dayanamayacaktım.Torbalarada neler olduğunu sorqacaktım.
-Şey o torbalarda neler var gösterirmisin bende alışveriş tutkunluğu varda.Baya güldükten sonra Natalia torabadakileri tektek boşaltıp kıyafetleri gösterdi.Mükemmelleridi.Bütün kıyafetlere yorumlarım hazırdı...
Kullanıcı profilini gör
Julié Helen Darcia
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Şanslı Gün .   Cuma Eyl. 10, 2010 11:24 pm

'' Tabiki içmek isterim.espresso machiato alıyım lütfen! ''
Kıza baktım. Tanrım ! Kahve seçeneklerimiz bile benziyordu. Onunla nasıl tanışmamıştım ?! .
Gece Evi 'ne geleli 5 sene oluyordu. Onu görmemiş olmam doğaldı. Kim bilir Gece Evi 'nde başka cevherlerde vardı .
'' Şey adım Emily 6.sınıf çaylağım...Sen? '' dedi kız gülümseyerek.
Emily.. Bu ismi çok beğenirdim aslında. Önceki okulumda en yakın arkadaşımın ismide buydu. İster istemez acıyla gülümsedim. Bazen orayı gerçekten özlüyordum.
Kızın yüzüne baktım. Sevimli biriydi. Gülümsedim ve karşılık verdim.

'' Natalia 5.sınıf çaylağım... '' dedim.
Kız gülümsedi ve gözleri benim torbama kaydı. Biliyordum ! Aynı ben gibiydi. Moda tutkunu . M-ü-k-e-m-m-e-l !
Bir süre sonra kız mahçupça gülümsedi ve elini torbalara uzattı.
''Şey o torbalarda neler var gösterirmisin bende alışveriş tutkunluğu varda.''
İçten içe güldüm. Hiç sorun değildi. Bende elimi onun torbalarına atmamak için zor duruyordum. Gülümsedim ve
'' Tabii ki. Mağazada ki kavgamızdan sonra ikimizinde ne kadar alışveriş tutkunu olduğunu anlamak zor değil '' dedim ve güldüm.
Oda güldü.
Sonra elimi torbaya attım ve işte ! Aldığım bütün hazineleri dışarı çıkardım ve tek tek elime aldım.
Başta aldığım mavi elbiseyi gösterdim. Üzerinde gümüş işlemeleri vardı. Dekoltesi çok fazlaydı. Bunu alırken çok etkilenmiştim. Dekolteyi seviyordum napabilirim ?
Sonra aldığım kot eteği gösterdim fazlasıyla mini ve güzeldi. Üstümdeyken tüm vücut hatlarımı ortaya çıkarıyordu.
Sonra dayanamıyıp aldığım ayakkabıları çıkardım. Kız ayakkabılara büyülenmiş gözlerle baktı. Ayakkabı tutkusu !
Kız hepsine gülümseyerek ve büyülenerek bakıyordu. İşte ! Gece Evi'nde çok iyi dostlar edinmiştim. Ama..hiçbirinin moda anlayışı olduğu söylenemezdi. Bu yüzden okulda pek modayla ilgili konular açılmazdı. Fakat işaretlenmeden önceki okulumda çoğu konuştuğumuz konu bu olurdu. Yeni çıkan her kıyafetten haberim olurdu ve ilk fırsatta babamı soyup soğana çevirir alışverişe koşardım.
Şimdi ise bunu yapmak pek kolay olmuyordu. Dövememizi gizlememiz gerekiyordu ve okuldan pek fırsat bulamıyorduk. Ama daha önemlisi moda tutkunu kimse bulamıyordum !
Ama işte bu sefer bulmuştum. Gülümsedim. Bugün olduğundan daha garip geçiyordu.
Dayanamıyıp bu sefer kızın torbalarına elimi attım.
'' Dayanamıyorum. Hadi ama bana aldığın hazineleri gösterme sırası sende '' dedim.
Gülüştük ikimizde. Kız gülümseyerek elini torbalarına attı..
Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Şanslı Gün .   Cuma Eyl. 10, 2010 11:47 pm

İçten güzel bir gülümsemeyle cevap vermişti.
- Tabii ki. Mağazada ki kavgamızdan sonra ikimizinde ne kadar alışveriş tutkunu olduğunu anlamak zor değil.Ah tanrıçam bu kzıla çok iyi anlaşacaktık. Babam sağolsun bana limitisiz kart çıkarmıştı. Ve artık alışverişe gidecek bir çaylak bulmuştum.Kahkaha atmamak için kendimi zor tutmuştum.Aldığı kayafetlere bakarken.Hem giyiniş tarzımızda uyuyordu.Çok mutlu olmuştum artık bir alışveriş arkadaşım vardı.Kıayfetlerine bayılmıştım ama dikkatimi en çok ayakkabılara çevirmiştim.hertürlü ayakkabı almıştı. Bu kızla kesinlikle alışverişe çıkmalıydım.Kollarım ağrıyordu.Kız sonunda bitirdi ve benim torbalarıma uzandı.Meraklı bir şekilde soru yöneltmişti.
-Dayanamıyorum. Hadi ama bana aldığın hazineleri gösterme sırası sende.
-tabiki tatlım başlayalım...
Gülüştük. Ve tek tek göstermeye başladım...
İlk olarak mezuniyet kıyafetimi gösterdim.Kırmızıdı ateş kırmızısı,Kan kırmızısı.Önü diz üstü arkası yere kadar uzanıyor hatta yerlerde sürünüyordu.Büyülenmiş bir şekilde elbiseme baktı.Altına aldığım. 12 cm topuklu ayakkabımı gösterdim.Camdı her yeri ama tek özelilği kırmızı allevler vardı ama çok azdı.Sonra,Kot pantolonlaarımı,Ve ipekten buz mavisi süper kısa elbisemi gösterdim.Önü ve arkası süper dekolteydi.Natalia kıyafetlerime büyülenmişti resmen sıra ayakkabılarıma gelmişti.Bütün ayyakabılarımı çıkardım.Tam 8 çift ayakkabı almıştım.Bütün kıyafetlerimi ve ayyakabılarımı gösterdim.Torbalara yerleştirdikten sonra kıza döndüm ve iki soru sordum.
-Şey.ımm... Birgün birlikte alışveriş yapaalım mı? birde ne düşünüyorsun kıyafetlerim ve moda anlayışımla ilgili...
İkimizde kocaman kahkaha koparmıştık.Bu kızı sevmeye başlamıştım...
Kullanıcı profilini gör
Julié Helen Darcia
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Şanslı Gün .   C.tesi Eyl. 11, 2010 2:51 pm

'' Tabiki tatlım başlayalım...''
Emily aldığı her kıyafeti tek tek çıkardı. İlk önce ateş kırmızısı bir elbise. Ah tanrım her zaman sahip olmak isteyeceğim türdendi !
Onun altına uyumlu olması için aldığı camdan ayakkabıyı gösterdi. Onunda üstünde elbiseye uygun alevler vardı. Ama çok fazla desenli değildi sade ve şık görünüşlüydü.
Sonra aldığı muhteşem kotları tek tek gösterdi. Bu artık kesindi o Moda Tanrıçasıydı.
Ve sıra sabırsızlık içinde beklediğim şeylere yani ayakkabılara geldi.
Aman Tanrım !
Tam 8 çift almıştı. Ve hepsi birbirinden güzeldi. Kesinlikle mükemmel seçmişti. Değişik modellerdi ve çoğu topukluydu. Yani benim bayılacağım türden. Mükemmeldiler !
Aldıklarını tekrar torbaya yerleştirdikten sonra bana dönüp gülümsedi ve sordu.
''Şey.ımm... Birgün birlikte alışveriş yapaalım mı? birde ne düşünüyorsun kıyafetlerim ve moda anlayışımla ilgili...'' dedi.
Ne mi düşünüyorum ?! Bunu sorduğuna inanamıyordum. Ve birlikte a-l-ı-ş-v-e-r-i-ş !
İşte bu beklediğim şeydi. Sonunda modadan bi haber gezmeyi bırakacak ve moda hakkında konuşabileceğim bir arkadaş edinmiştim. Bu muhteşemdi. Üstelik eminim onunla alışverişe çıkmak mükemmel olurdu ona döndüm ve gülümsedim.
'' Şakamı yapıyorsun ? Bunlar mükemmel. Yani aldıkların. Sen Moda Tanrıça 'sısın. Bayıldım ! '' dedim.
Kız bunu duyunca rahatlamış gibi gülümsedi ve kızardı. Sonra aklıma geldi ve ekledim.
'' Ve bunu sormana bile gerek yok. Tabii ki alışverişe çıkabiliriz. Sonunda modadan anlayan birini buldum . İnanırmısın Gece Evi'ndekilerin çoğu modadan bile söz etmiyor ! Ben kesinlikle dayanamamam ! '' dedim.
Kız bunu duyunca onayla gibi kafasını salladı ve gülümsedi..

Spoiler:

Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Şanslı Gün .   C.tesi Eyl. 11, 2010 10:04 pm

Gülmüştük.Hayatımda gece evinde bu kadar çok modayı seven ve anlayan birisiyle tanışmamıştım.Çok tatlı bir kızdı.Soruma kötü bir cevap geleceğini sanmıyordum.hala şapşal gibi gülümsüyordum.Ayaklarımdan ağrıların geldiğini hissediyordum.Çünkü çok yorulmuştum. Son moda ayakkabilarımı değiştirsem mi diye düşünmedim bile çünkü moda için acıya razıydım.
-Şakamı yapıyorsun? Bunlar mükemmel.Yani aldıkların.Sen moda Tanrıça'sısın.Bayıldım !. Bu duyduklarıma inanamıyordum.BAzı arkadaş grubum vardı ama onlaarla moda konuşamzdık.Kahvemin tam sonuna gelmişten çok hoşuma gidecek bir cevap verdi.
-Ve bunları sormana bile gerek yok.Tabiki alışverişe çıkabiliriz.Sonunda modadan anlayan birini buldum.İnanırmısın gece evin'dekilerin çoğu moda dan bile söz etmiyor.Kesinlikle dayanamam.!Bu duyduklarım doğru muydu... Kıza bayılmıştım moda anlayışına,Alışveriş etmeye gelmesi beni çok mutlu etmişti...
-Tatlım valla biliyorum kimse modadan ne anlıyor , nede alışveriş yapıyorlar...Her hafta kaçıyorum alışverişe.Yapmadan duramam!...VE artık kalkalımmı okula ben arabamla götürürüm...Dibinde kalan kahvemide içtikten sonra ayağı kalktım ikimizinde hesabını ödemeye gittim.Natalia engellemye çalıştı ama ben kararlıydım.Tapuklularımızın üstünde zarif hareketlerle arabama yürümeye başladık.Arabaya geldiğimde gülümsedim.
-İyi ki seninle tanışmışım...
Gülümsedim.Oda aynı cevabı vermişti. İki moda tanrıçası bir arada vay be... okula doğru arabayı sürmeye başladım...

Rp bitmiştir...

Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Şanslı Gün .   

Şanslı Gün .
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası