House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kutsal Yol Örgüt Toplantısı

+6
Amy Clare
Johanna Rachelle Morgan
Loquisha Meredith O'Dowd
Daryna Hannah Simon
Arianna Lucy Warren
Amanda Sylise
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı Empty
MesajKonu: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 10:02 pm

Aurnia'nın odasından çıktığım gibi koşar adımlarla tapınağa geldim. Burası benim için en huzur verici yerdi. Nyx'n evi...
Derin bir nefes aldıktan sonra '' Neyin doğru neyin yalan olduğunu ayırt edemiyecek kadar kör mü oldum ben?'' diye sordum kendi kendime. Aslında tam olarak kör sayılmazdım. Ama görüşlerim , düşüncelerim eskisi kadar keskin değildi. Aurnia'yla yaşananlar çok garipti. İlk defa bir yabancının yanında ağladım , ona sarıldım ve ilk defa bir yabancıdan özür diledim.
Özür dileme gibi bir adetim hiç olmamıştı ama mecburdum. Yaptıklarımın sonucunu ödemek zorundaydım. O Nyx'n seçilmişiydi , ruhtu.
Ve kesinlikle Tsi Sgili değildi. Dövmeleri onun bir seçilmiş olduğunu ortaya koymuştu zaten. Görüşüm biraz daha açık olsaydı yemekhanedeki olaylar yaşanmayacaktı.
'' Yüce Nyx , Tsi Sgili'nin yüzünü görmeliyim. ne olur yardım et. Yalanlar arasında , onun içimizden biri olduğunu bilerek tehlike altında yaşayamayız. Ona karşı direnebilmek için önlem almalıyız. Kim olduğunu bilmeliyiz. Tanrıçam bize yardım et , bizi onun gazabından koru.'' dedim. Nyx duamı karşılıksız bırakmazdı , biliyordum. Mutlaka bir şekilde bana yardım edecekti.
Aklıma ilk gelen şeyi yaptım . Örgüt üyelerine mesaj attım. Birazdan hepsi gelecektir. Bu konu hakkında toplantı yapmanın zamanı gelmişti. Aurnia'nın Tsi Sgili olmadığını söyleyecektim. ancak ruh olduğunu söyleyemezdim. Bu ikimizn arasında bir sırdı. Zaten Nyx herkesin bilmesini istese bunu Aurnia'ya söylerdi.
Kapının açılmasıyla ''gurt'' diye bir ses duyuldu ve tapınağa ışık girdi. Gelen kişi...
Arianna Lucy Warren
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:31 pm

Amanda mesaj attığında odamda oturmuş müzik dinliyordum.Tabiki her zaman yaptığım gibide bi yandan dans edip diğer yandan elementim sayesinde saçlarımı uçuşturuyordum.
-''Ah tanrıçam! bu element iyiki benim.''dedim kendi kendime ama şuan böbürlenmenin sırası değildi çünkü Amanda tapınakta bizi bekliyordu.Hemen mp4'ümü bırakıp hazırlanmaya başladım.Önce her zamanki gibi gözlerime siyah kalemimi çektim.Herkes bu işi en son yapardı ama ben ilk yapıyordum benim Tuhaflığım işte.Sonra en sevdiğim beyaz kuru kafalı ceketimi giydim tabiki içimde gece evine ait olan t-shirtüm vardı.Bu ikilinin altına olmazsa olmaz siyah mini eteğimi giydim ve kırmızı çoraplarımı altına çektim.Artık tek bişey kalmıştı oda siyah topuklu çizmeleri giyip yola koyulmaktı.Hemen bunu yaptım ve yola koyuldum.Etraf sessizdi.Normalde hiç böyle olmazdı.Kendi kendime:

-''Umarım fırtına öncesi sessizlik dedikleri bu olmaz.''dedim.Tapınağa vardığımda etraf karanlıktı sanırım ilk gelen ben olacaktım.Yavaşca kapıyı ittim.Kapı ''gurt'' diye bir sesle açıldı.Gece evi çalışanlarına bir yığın küfür ettim ve kikirdedim.İçeri girdiğimde Amanda solgun görünüyordu ve etraf sessizdi.Bu kız hiç böyle olmazdı.
-''Hey selam tatlım nasıl gidiyo.''dedim.
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:51 pm

Kapıdan giren Lucy'di. İlk olarak onun gelmesine şaşırmıştım. Normalde hazırlanması yıllar sürerdi. Bu durumu biraz garipsemiştim. Hepsi aynı anda gelse daha memnun olurdum. Onlar gelene kadar düşünmek için fırsat bulmuş olurdum bende. Ancak Lucy gelmişti işte.
''Hey selam tatlım nasıl gidiyor?''dedi gülümseyerek. onun bu huyunu çok seviyordum. Her zaman güler yüzlü biriydi. Ancak sinirlenmesi fazla tehlikeli oluyor. Zaten bu yüzden gece evinin neredeyse tamamı onan korkuyor. Profesörler bile...
'' İyiyim , bekliyorum.'' dedim gülümseyerek. aslında pek gülümseyecek havada değildim. Gözlerimin hala kan çanağı gibi olduğuna emindim.Tam o sırada tekrar kapı açıldı. Bakışlarım Lucy'den kapıya doğru kaydı.
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : İri kahverengi gözlerim.
Kediniz : Eleanor, gri ve kabarık tüy yumağım ^^

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 2:34 pm

Yatağıma uzanmış sıkılmakla meşgulken Amanda'dan mesaj geldi. Sanırım her zamanki gibi havadan sudan bir mesajdı. Bu kızın mesaj hastası olduğunu biliyordum. Ben de mesajlaşmayı seviyordum. Hele bu kadar sıkılmışken. Telefonu heyecanla elime aldım ve mesajı açtım. Kutsal Yol Örgütü toplantısı vardı. Beni çağırıyordu. Aceleyle dolabımı açtım. Kot pantolonumu üstüme geçirmeye çalışırken neredeyse düşüyordum. Üstümde Evanscence T-shirt'ü vardı. Değiştirme gereği duymadım.
Koşarak Tapınağa girdiğimde Amanda ve Arianna'nın orada olduğunu gördüm. Amanda'nın yüzü, ruh hali çökmüş gibiydi. Ama özel bir meseledir diye sorma gereği duymadım.
"Selam Rose," dedi Arianna.
"Hoşgeldin Rose," dedi Amanda gülümseyerek. Ama kendisini gülümsemek için çok zorladığını farketmiştim.
"Selam kızlar, ne zaman başlayacak şu toplantı?" diye sordum.
Bir anda kapının açılmasıyla irkildim.

En son Rosella McMeller tarafından Çarş. Eyl. 15, 2010 2:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 2:53 pm

Yatağıma uzanmış, içimdeki karmaşayı çözmeye çalışıyordum. Aklım karşıktı. Kendime kızgındım. Nasıl yapabilmiştim böyle bir şeyi. Elimde olsa kendime okkalı bir yumruk atardım. Ben nasıl ilk kez konuştuğum birinin beni öpmesine izin vermiştim? Ben nasıl Dylan'ın beni öpmesine karşılık vermiştim? Ah Tanrıça'm! Ben değişiyor muyum? Nasıl böyle bir şeye izin vermiştim. Değişmek istemiyordum ki. Nefes alamaz olmuştum bu yüzden sırt üstü yattım ve gözlerimi yumdum. Saçlarımı çekiyordum. Kendimden nefret ediyordum. Ben kendime ettiğim küfürleri bitirmemiştim ki cep telefonuma mesaj geldi. İstemeyerekte olsa masanın üzerindeki telefona uzandım ve mesajın kimden geldiğine baktım. Mesaj Amanda'dandı. Yatakta doğruldum. Mesajda bizi tapınakta beklediğini yazıyordu. Önemli bir şey olmalıydı. Bir tür toplantı... Belki de Tsi-Sgili'yle ilgili yeni bir görüş gelmişti. Böylelikle şu tuhaf çaylağın üzerine daha fazla gidebilirdik. Daha fazla düşünmeyerek hızla yataktan kalktım. Üzerimdeki siyah şortumuçıkardım ve yatağımın üzerine fırlattım. Üzerimdeki siyah t-shirt'ün yakasına sınıfımı belirten armayı taktım ve dolabımı açıp elime ilk gelen siyah kotu geçirdim. Kabarmış olan kızıl saçlarımı aynanın önünde ne kadar düzeltmeye çalıştıysam da başarılı olamadım ve saçlarımı at kuyruğu yaptım. Hava çok soğuk değildi ve bende kolay üşümezdim bu yüzden yanıma ceket almadım ve ayağıma siyah spor ayakkabılarımı giyip telefonumu da cebime tıktıktan sonra odanın kapısını büyük bir gürültüyle kapattım. Merdivenleri koşarak iniyordum. Teleşlanmış ve heyecanlanmıştım. Kalbim sanki beynimde atıyordu. Hızla indiğim merdivenlerin birini görmedim ve takıldım tam düşecekken trabzana tuttundum ve yere kapaklanmaktan kurtuldum yoksa tapınağa kanlar içinde gidecektim.
Sonunda boğucu geceye ulaşmıştım. Biraz soluklandıktan sonra koşmaya devam ettim. Tapınağın merdivenlerini 3'er 5'şer çıktım. Tapınağın kapısındayken aklıma Jo geldi. Ona haber vermemiştim. Nerede olduğunu bilmiyordum bu yüzden hızlı arama tuşuna bastım ve Jo'yu aradım ilk çalışta açtı.
" Jo, çok üzgünüm. Sana haber vermeyi unuttum. Tapınakta Kutsal Yol Örgütü'nün toplatısı var. Hemen Tapınağa gel tatlım. Sana geç haber verdiğim için çok üzgünüm."
"Tamam Meredith. Hazırlanıp geliyorum. " dedi sesinde bir kırgınlık vardı. Bu kırgınlığın sebebi olmamayı diledim. Umarım bu yaptığım salaklık ve unutkanlık için Jo beni afederdi. Daha fazla Amanda'yı bekletmeyerek büyük tahta kapıyı zorlayarak açtım. Kapı açılırken kulak tırmalıyıcı bir ses olmuştu buna pek aldırmadım ve tapınağın ortasına doğru hızla ilerledim. Orada Amanda, Lucy ve Rose vardı. Amanda hiç üstünü değiştirmemişti. Solgun görünüyordu. Gözleri kıpkırmızıydı. Ya ağlamıştı ya da yeni bir görüş gelmişti. Lucy ise her zamanki gibi şıktı. Siyah mini eteği ve kırmızı çorapları vardı. Bu kız giyinmesini biliyordu. Ve yine vazgeçemediği kuru kafa desenli ceketi.. Rose'u pek tanımıyordum. 6.sınıf bir çaylaktı. Örgüt üyelerindendi. Kıza fazla bakmayarak yanından geçtim ve Lucy'e başımla selam verip Amanda'nın karşısına geçtim ve nefes almadan konuşmaya başladım.
- " Amanda. Ne oldu? Gözlerinin hali ne böyle? Yoksa yeni bir görüş mü? Tsi-Sgili ile mi ilgili? Onun olduğu kesinleşti mi?" Amanda elini havaya kaldırdı ve bende sustum. Ardından Amanda konuşmaya başladı.
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:27 pm

Yavaş yavaş gelmeye başlamışlardı. Ama şu lanet olası James nerde kalmıştı. Mesajıma bakmamıştı kesin. Ama ilk onun gelmesi gerekiyordu. Örgütün yardımcısıydı ve şimdi yoktu. Bekletiyordu. Bu durum sinirlerimi bozuyordu. Conerus ve Amy'de ortalıkta yoktu. Neredeydi bunlar?
" Amanda. Ne oldu? Gözlerinin hali ne böyle? Yoksa yeni bir görüş mü? Tsi-Sgili ile mi ilgili? Onun olduğu kesinleşti mi?" dedi Loquisha. Gözlerim gerçekten de kan çanağı gibiydi. Çünkü ağlamıştım , yaptıklarım için pişmandım. Elimi kaldırdım.'' Bu konuyla ilgili konuşacağım sizinle. Ancak eksikler var. Hepsi gelsin öyle konuşalım.'' dedim.
Kapı tekrar açıldı...
Johanna Rachelle Morgan
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..
Kediniz : Tera.. Benim beyaz, yumuşacık tüylü, şımarık kedim (:

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:35 pm

Bahçede dolaşıyordum. İçimde kötü bir his vardı. Ne olduğunu anlamamıştım ama barı duvarının orda dolaşırken hep içimde kötü bişeyler hissediyordum. Bu yüzdende bu tarafa pek gelmiyordum. Bahçede ilerlerken telefonuma mesaj geldi. Baktığmda Amanda'dan tapınağa gelmemizi istiyordu. Odama doğru ilerledim. Hem üzerimi değiştirip, hem de Meredith'e haber vericektim. Ben hızlı adımlarla odama doğru ilerlerken telefonum çaldı. Arıyan Meredithdi. Telefonu açmamla beraber hızlıca konuşmaya başladı. " Jo, çok üzgünüm. Sana haber vermeyi unuttum. Tapınakta Kutsal Yol Örgütü'nün toplatısı var. Hemen Tapınağa gel tatlım. Sana geç haber verdiğim için çok üzgünüm." demesinin ardından "Tamam Meredith. Hazırlanıp geliyorum. " dedim. Telefonu kapattım. Meredithin beni bekliceğiniş yada dha önce haber verceğini düşünüp kırılmıştım. Ama birşey olmuştur diye üzerinde durmayıp hızlıca odama girdim. Üzerine siyah badimi ve siyah pantolonumu giydikten sonra odamdan çıktım.
Tapınağa doğru ilerlerken aklımdakileri nasıl söyliyeceğimi düşündüm. Aurnia'nın seçilmiş olduğunu biliyordum. Bunu hem içimdeki ses, hemde bitkilerden duymuştum. Ama kesin olduğundan emindeğildim. Bunu Amanda'ya gizlice sormaya karar verdim. Tapınak'ta onu bir köşeye çekip bunları sorucaktım ve doğu duvarının ordaki ağaç hakkında hissettiklerimi de herkese açıklıyacaktım.
Tapınağa geldiğimde içeride Amanda, Lucy, Rose ve Meredith vardı. Hepsine selam verip Amanda ve Meredith'in yanına doğru ilerledim. Konuştuklarını biliyordum ama Amanda'yla bir an önce konuşup gerçekleri öğrenmeliydim.
"Amanda 1dakika bakarmısın ? Seninle konuşmam gerekn birşey var önemli ve gizli." dedim. Meredith'den hiç birşey saklamazdım ama bu konuda ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Bunu ilk Amanda'yla konuşmak daha akıllıca gelmişti. Amanda'ya cevap bekler gözlerle baktım ve Amanda da konuşmaya başladı.

En son Johanna Rachelle Morgan tarafından Perş. Eyl. 16, 2010 9:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amy Clare
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:43 pm

Yemekhaneden sinirle çıkmıştım. James'in saçma sapan davranışları beni sinir etmişti çünkü. Onu o kadar iyi tanıyordum ki gözlerindeki bakışlardan O Tsi sigili olan kıza ilgi duymaya başladığını hissediyordum. "Ahh !! Aptal şey ne olcak. O küçük beyn, olanların farkında değil." diye kendi kendime söyleniyordum .korulukta çimlerin üzerinde yatarken sinirimin geçmesi için elementimle oynuyordum. O bana her zaman huzur verirdi. Vücudumda nasıl oluştuğunu bile anlayamıyordum. Muazzam birşeydi bu. "Acaba beyin dalgalarımla mı bunu başarabiliyorum" diye düşündüğüm oluyordu. Ama elementimin ısısını damarlarımda hissediyordum. Vücudumda ağır ağır pompalanıp parmak uçlarıma geliyor ve orda dışarı çıkıp mükemmel şekiller yaralıyordu.

Her zaman 5.elementin yani ruhun kimde olucağını merak ediyordum. Kehanetlere göre ruh elementine sahip olan hem Nyx'ın seçilmişi hem de 5 elementi yöneticek birisi olucakmış. Bu kişi bütün kalbiyle Nyx'a bağlı biri olucakmış. Bütün çaylaklardan farklı olduğu anlaşılcakmış. Bu bilgileri sadece elementlere sahip olanlar ve Nyx'ın kahini yani Amanda biliyordu. Çünk biz gece evinde seçilmiştik ve diğer çaylaklar haricinde yükek rahibeden ayrı bir eğitim alıyorduk. Bunları düşünürken kendi kendime mırıldandım " Peki bu çaylak buraya ne zaman gelicek veya ne zaman işaretlenicek? " . Büyük ihtimalle bu yakın bir zamanda olucaktı . Çünkü Aramıza toprağın yani Conerus'un katılmasıyla 4elementi de tamamlamış olmuştuk. Su Meredith'de , Hava Luci'de , Toprak Conerusta ve ateşte bendeydi. Pki ruh kim olucaktı ?

Cep telefonumun titremesiyle yerimden zıpladım. Amanda'dan mesaj gelmişti. Örgütü topluyordu. Oflayarak ayağa kalkmaya çalıştım ama içimden hiç gelmiyordu. Ama gitmek zorundaydım. Mecburen ayağa kalkıp tanrıçanın evine doğru yürümeye başladım. Merdivenleri ayağımı sürerek çıkmıştım ve kapıyı büyük bir gürültüyle açtım. Çıkan sese kendimde şaşırmıştım. Salona girdiğimde bütün herkes bana baktı . Gözümün ucuyla Meredith , Lena, Jo, ve birkaç kişiyi gördüm. Jo ile Amanda konuşuyordu ve konuşmalarını bölmek istemedim . Belliki önemli birşeydi. Herkese selamı verip duvara yaslanarak " Eeee olay nedir ? " dedim .
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:04 pm

Ben de Amanda'ya milyonlarca soru sormak istiyordum ama canını da sıkmak istemiyordum.
Nasıl olsa toplantıda herşeyi açıklayacaktı.
Loquisha ve Amanda konuşurken ben de sıkılmış bir şekilde toplantının başlamasını bekliyordum.
Dakikalar sanki yıllar gibi geçiyorlardı.
Sıkıntıdan patlamak üzereydim.
O sırada bir kız içeri daldı. Adı yanlış hatırlamıyorsam Amy Clare'dı.
"Eeee olay nedir?" diye sordu.
Herkes gözlerini ona çevirdi.
Ama kimseye konuşmaya pek istekli değildi.
"Ben de çok merak ediyorum. Nasıl olsa toplantıda açıklanacak. Bekleyelim," dedim olabildiğince ukala görünmemeye çalışarak.
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:46 pm

Jo ve Amanda bir kenarda konuşurlarken Amy'nin yanına doğru ilerledim ve kolumu koluna geçirdim. Amy normal vücut ısısına göre daha sıcaktı. Elementi devredeydi. Elimle yavaşça kolunu sıktım ve konuşmaya başladım.
" Hey Amy. Elementini dizginlemelisin tatlım. Sanırım Amanda'ya yeni bir görüş gelmiş. Gözleri kan çanağı gibiydi geldiğimde. Bende nefes nefese olanları sordum. Tsi-Sgili ile ilgiliymiş." dedim ve sesimi alçalttım. " Ne dersin tatlım belki de bu tuhaf çaylak gerçekten Tsi-Sgili'dir ve bize de yolacak biri çıkmış olur. Hem elementlerimiz de bize yardım eder. Sen yakarsın ben soğuturum." dedim ve kahkaha attım. Bu ciddi ortama uygun düşmemiş olsa da bana gayet güzel bir fikir gibi görünmüştü. Bir anda anı gözlerimde canlandırdım. Gerçekten çok zevkli olurdu. Ama içimde bir şey bizim Tanrıça'nın seçilmişleri olduğumuzu ve elemntlerimizi zevklerimiz için kullanmamazı söylüyordu. Bu sesi boş vermeye çalıştım olmadı. O ses beynime hükmediyordu. Daha sonra Amy'e döndüm ve " Ateşim sence Tsi-Sgili bu kız değilse kim? Ama bence bu kız olma olasılığı yüksek.." dedim. Amy benim gevezeliğimden ya da beklemekten sıkılmış olmalı ki sesli bir şekilde ofladı. Bu oflamanın bana olup olmadığını bilmesem de gücenmiştim. Kolundan uzaklaşacakken Amy elini koluma koydu ve gülümseyerek konuşmaya başladı..
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:15 am

Ben de çok merak ediyorum. Nasıl olsa toplantıda açıklanacak. Bekleyelim," dei daha adını bile bilmediğim bir çaylak. Ona sanki bir morona bakar gibi baktım ve kafamı çevirdim. İşte o sırada yanıma Meredith geldi ve koluma girdi. En azından sevdiğim biriydi. Bana dokunduğu zaman biraz titremişti."Hey Amy. Elementini dizginlemelisin tatlım. Sanırım Amanda'ya yeni bir görüş gelmiş. Gözleri kan çanağı gibiydi geldiğimde. Bende nefes nefese olanları sordum. Tsi-Sgili ile ilgiliymiş." . Elementimin devrede olduğunun farkında değildim. Meredith'in uyarısıyla elementimi devre dışı bıraktım. Onun damarlarımdan çeklişini hissediyordum. Amanda'ya yeni bir görüş gelmişti ha? Hemde Tsi-Sgili ile ilgili. Acaba bu kız gerçekten Tsi Sgili olabilirmiydi? diye düşünürken Meredith'in sesi ile kafamı ona çevirdim. " Ne dersin tatlım belki de bu tuhaf çaylak gerçekten Tsi-Sgili'dir ve bize de yolacak biri çıkmış olur. Hem elementlerimiz de bize yardım eder. Sen yakarsın ben soğuturum." Bunu söyledikten sonra bir kahkaha attı. Gerçekten güzel olurdu. O anı gözlerimde canlandırmaya başladım ve kafamda canlanan sahneye gülümsedim. Yemekhanede elini ufacık yakmamla nasıl korkmuştu . Onu gerçekten yaksam neler yapıcaktı acaba diye düşünmekten kendimi alamadım. Ama o kızın elini yaktığımda içimde azda olsa da bir pişmanlık dolmuştu. Peki bunun sebebi neydi ?

" Ateşim sence Tsi-Sgili bu kız değilse kim? Ama bence bu kız olma olasılığı yüksek.." Kafam karışmıştı. Acaba bu kız gerçekten Tsi Sgili olabilirmiydi ? Kafamda bu sorular cirit atıyordu. İstemdışı yüksek sesle ofladım ve Meredith bunu üstüne alındı. Büyük ihtimalle gücenmişti . Bunu kolumdan çıkmasındn anlamıştım. Hemen elini tutarak " Hey sana sölemedim Mer. Kafam karışık. " dedim ve sesimi alçartarak " Yemekhanede onun elini yaktığımda ilk defa birine karşı suçlu hissettim kendimi"" dedim. Buna Mer bile şaşırmıştı çünkü kimseye yaptığımdan pişmanlık duymazdım. " Ama eğer o kız gerçekten Tsi Sgiliyse onun o küçük poposunu seve seve yakarım " deim ve kahkaha attım.
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

En Belirgin Özelliği : Sırtımda sürekli taşıdığım Kutsal Işık Okları ve Kendimden emin tavırlarım.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:31 pm

Tanrıçam ben böyle bir aptallığı nasıl yapmıştım... Aurnia...
Herşey o kadar hızlı olmuştu ki ben bile ne olduğunu anlayamamıştım
Birdaha onun yüzüne nasıl bakabilirdim...
Benimle asla konuşmazdı birdaha...
Doğu duvarındaki nöbete devam ediyordum. Tam o sırada telefonum aklıma geldi.
Amanda mesaj atmıştı Örgüt toplantısı vardı. Tam da toplantının sırasıydı...
Nyx tapınağının önüne gelmiştim. Nyx' in heykelinin önünde durdum.
Dizlerimin üstüne çökerek beni affetmesi için yalvarıyordum büyük Tanrıçamıza...
İçeri girdiğimde herkes gelmiş sayılırdı. Amanda bana sinirli sinirli bakıyordu
Amy de ordaydı ama ona bakmak bile istemiyordum... Tanımadığım birkaç kişi de vardı salonda
Tüm gözler üzerimdeydi...
Tek kelime bile etmeden geçip yerime oturdum
Conerus Hell Greyn
Admin/6.Sınıf Çaylak/Karanlık Erkek
Conerus Hell Greyn

En Belirgin Özelliği : Gözleri olabilir mi?
Kediniz : Kedi sevmem ben, huni severim.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:44 pm

Tapınağa doğru hızla yürüyordum. Amanda mesaj atmıştı, sanırım toplantı vardı. Bu sıralar fazla düşünceliydi. Görüşler onu yıpratıyordu. Yemekhanede olanlardan dolayıda sanırım sinirliydi. Aslında Aurnia'ya fazla yüklenmiştik. Nyx heykelini geçtikten sonra tapınağa girdim. İçeride neredeyse ben hariç herkes vardı. Girer girmez ilk baktığım kişi Amanda oldu doğrusu. Yanında bir kız vardı. Daha önce görmemiştim onu. Amanda'ya doğru yürürken sinirli gibi görünen Amy'e selam anlamında bir bakış attım. Zorla gülümsedi bana. Amanda'nın yanına vardığımda kulağına "Neler oluyor?" diye fısıldadım. Yanındaki kız konuşmasını kesmişti ve bana bakıyordu. Amanda'nın gözleri kan çanağı gibiydi, düşünceli görünüyordu...
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:03 pm

Kızlar alanda konuşurken herkes meraklanmıştı. Ama bende çok merak ettiğim için Amanda'yı bir köşeye çektim ve diyecelerimi aklımda toparlamaya çalıştım. Amanda bana meraklı ve solgun yüzüyle bakınca konuşmam gerektiğini anladım. Sessizce Amanda'ya "Bak Amanda sana birşey sorucam ama bana doğru cevap vermelisin. Bu gerçekten önemli" dedim. Amanda bu dediğimden sonra daha çok meraklanmış ve tereddüte düşmüştü. Ne soracağımı bilmediği için aklı karışsada başını tamam anlamında sallayıp " Tamam. Sor hadi." dedi.
Derin bir nefes aldım. Bundan ne kadar kendime eminmişim gibi gözüksede yinede doğru olmadığından ve rezil olacağımdan korkuyordum. Ama bu duyduklarımı düşündüklerimi Amanda'ya da söylemeliydim. Cevap vermediğim için Amanda'nın hafif kızgın ve meraklı bakışlarına karşılık derin bir nefes aldım ve " Aurnia Nyx'in seçilmişi mi? Bak bana doğruyu söylemlisin. Seninle konuşmadığım için kimseye söylemedim. Ama Aurnia'nın Nyx'in seçilmişi olduğuna eminim. Özel gücüm sayesinde bitkilerden öğrendim. " dedim.
Ne kadarda uzun konuşmuştum. Amanda'nın anlayıp anlamadığını anlamak için yüzüne baktım. Şok olmuş bir şekilde bana bakıyordu. Dediklerimden anlamadığından şüphe ettim ama bir süre sonra normale döndü ve yüzü düşünceli bir şekli aldı. Yüzünden de bunun doğru olduğunu anlamıştım. Ama bunu ondan duymaya ihtiyacım vardı. Amanda Nyx'in seçilmişiydi ve onun en azından bunu bildiğine emindim.
Bir süre sessiz kaldıktan sonra cevabı bekler gibi Amanda'ya baktım. Amanda sanki cevap verip vermemekte tereddüt eder gibiydi. Ama ben cevap almakta kararlıydım. Amanda'yla aramız iyiydi ve ona ısrar etmek istemiyordum. Zaten yüzü solgun ve yorgnu gözüküyordu. Onun bu halde olmasına dayanamasamda şuan bunları düşünmek için uygun ortam değildi. Tekrar yüzüm kararlı bir şekilde Amanda'ya baktım ve " Hadi Amanda cevabını bekliyorum. Daha fazla burda zaman kaybetmeyelim. Cevap verde diğerlerinin yanına dönelim." dedim. Ardından Amanda pes eder gibi derin bir nefes aldı ve konuşmaya başladı..
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 11:54 am

"Bak Amanda sana birşey sorucam ama bana doğru cevap vermelisin. Bu gerçekten önemli" dedi Johanna. Ne soracağını merak etsem de pek aldırış etmedim. Çok önemli ne olabilirdi ki? Tsi Sgili'den önemli hiç bir şey olamazdı. '' Tamam. Hadi sor.'' diyerek cevap verdim.
" Aurnia Nyx'in seçilmişi mi? Bak bana doğruyu söylemlisin. Seninle konuşmadığım için kimseye söylemedim. Ama Aurnia'nın Nyx'in seçilmişi olduğuna eminim. Özel gücüm sayesinde bitkilerden öğrendim. " deyince şok oldum. Bunu sadece benim bildiğimi sanıyordum. Ama özel gücü ona yardım etmişti.Nasıl cevap verecektim ona. kimseye söylememeliydim. Sonuçta Aurnia'ya söz vermiştim. " Hadi Amanda cevabını bekliyorum. Daha fazla burda zaman kaybetmeyelim. Cevap verde diğerlerinin yanına dönelim."dedi Jo. Ne diyecektim şimdi ?
Zaten öğrenmişti herşeyi. Kabul etmeliyim yenik düştüm.
'' Evet o seçilmiş. Ama bunu kimseye söyleme sakın. Bir süreliğine sır olarak kalsın.'' dedim. Bu arada Amy , James ve Hell gelmişti. Hell benim yanıma geliyordu. Araya girerek Johanna'yla olan konuşmamızı böldü.Johanna tamam der gibi başını salladıktan sonra yanımdan ayrıldı. Bense hala şoktaydım.
"Neler oluyor?" dedi Hell , fısıldayarak.Şimdi ona ne söyleyecektim. Örgütten gelmeyen var mı diye bakınıyordum. Yoktu sanırım.''Herkes geldiğine göre açıklayabilirm.'' dedim ona. Bana önce bana söylesen ne olur der gibi bakıyordu.Ona gülümsedikten sonra topluluğun bulunduğu tarafa doğru yürüdüm.

'' Aurnia'ya haksızlık ettik. Özellikle de ben. Çünkü o Tsi Sgili değil aksine çok iyi biri'' deyince herkes bana şaşırmış gözlerle bakıyordu...
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 3:07 pm

''Aurnia'ya haksızlık ettik. Özellikle de ben. Çünkü o Tsi Sgili değil aksine çok iyi biri.''
Ohh... Ağzım yarım metre açılmıştı. Tsi Sgili değil miydi? Onunla ilgili çok ciddi şüphelerim vardı.
Yani, Tsi Sgili'nin kıçını tekmelemeyi çok isterdim.
"Değil miymiş?" kendimi tutamadan haykırmıştım. Diğer herkes de benimle aynı şeyi yapmışlardı.
"Haksızlık mı ettik?" dedi Amy. Herhalde ona yaptıkları aklına gelmişti.
Güçlükle yutkundum.
Tanrıçam, bu herşeyi değiştiriyordu...
"Peki ya kim bu lanet olası Tsi Sgili?" diye haykırdım. Artık gözler benim üzerimdeydi...
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

En Belirgin Özelliği : Sırtımda sürekli taşıdığım Kutsal Işık Okları ve Kendimden emin tavırlarım.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 3:28 pm

"Aurnia'ya haksızlık ettik. Özellikle de ben. Çünkü o Tsi Sgili değil aksine çok iyi biri''
Yanlış mı duymuştum Amanda Aurnia'nın çok iyi biri olduğunu söylemişti.
Herkes şok içinde birbirine bakmaya başladı. Amy'nin suratı kızarmıştı. Ona yaptıklarından sonra...
Fısıldaşmalar başlamıştı
Amanda'nın yanıldığını biliyordum.
İçimden müthiş bi sevinç dalgası geçip gitti. Fazla uzun sürmedi sevincim. Bu gece onunla yaşadıklarımız aklıma gelince...
Amanda'ya sana demiştim der gibi bakıyordum. Kafasını öne eğmişti oda...
Kendimi topladım ve ayağa kalkarak konuşmaya başladım:
- Evet şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz. Kıza yapmadığınız kalmadı. Sizi affetmesini nasıl beklersiniz. Onun özel biri olduğunu ilk gördüğüm anda anlamıştım. Kötü olduğu aklıma bile gelmemişti. Ama siz Kahin'in görüşü yüzünden kıza neler yaptınız öyle!! Nyx Kötü olan birine eşi benzeri bulunmayan dövmeler nasıl verebilir ki? Unutmayın hayatta herkes yanılabilir... Nyx'in Kahini bile!!!
Herkes susmuş beni dinliyordu. Söylediklerimin etkisi birkaç dakika sonra göstermeye başladı. Amy ve Amanda kafaları önlerinde çıt bile çıkaramıyorlardı...
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 3:42 pm

"Evet şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz. Kıza yapmadığınız kalmadı. Sizi affetmesini nasıl beklersiniz. Onun özel biri olduğunu ilk gördüğüm anda anlamıştım. Kötü olduğu aklıma bile gelmemişti. Ama siz Kahin'in görüşü yüzünden kıza neler yaptınız öyle!! Nyx Kötü olan birine eşi benzeri bulunmayan dövmeler nasıl verebilir ki? Unutmayın hayatta herkes yanılabilir... Nyx'in Kahini bile!!!"
Güçlükle yutkundum. Amanda'nın yerinde olmak istemezdim. Resmen onun yerine ben karnıma bir yumruk yemişim gibi hissediyordum.
Ama James haklıydı. Nyx neden kötü birisine daha çaylakken böyle eşsiz dövmeler versindi ki?
"O haklı," diye mırıldandım kendi kendime.
Diğerleri de James'e hak vermeye başlıyorlardı...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 3:47 pm

"Evet şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz. Kıza yapmadığınız kalmadı. Sizi affetmesini nasıl beklersiniz. Onun özel biri olduğunu ilk gördüğüm anda anlamıştım. Kötü olduğu aklıma bile gelmemişti. Ama siz Kahin'in görüşü yüzünden kıza neler yaptınız öyle!! Nyx Kötü olan birine eşi benzeri bulunmayan dövmeler nasıl verebilir ki? Unutmayın hayatta herkes yanılabilir... Nyx'in Kahini bile!!!"dedi James.
Ah tanrıçam onun neden böyle bir şey yaptığı ortadaydı. Bunu ona söyleyerek rezil etmek istedim.
'' Senin niye böyle düşündüğünü de biliyorum. Beni konuşturmak zorunda bırakma. Sen zararlı çıkarsın!Ayrıca onunla nasıl konuşacağımızı bırakta biz düşünelim. Sen önce kendi k*çını kurtarmaya bak.'' dedim sinsice. Ne olursa olsun kimse beni yenilgiye uğratmış gibi konuşamazdı. Hele James hiç.
Dediklerimi anlamıştı.
Konuşmaya başladı....
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 4:08 pm

Çaylaklardan bazıları fısıldamaya başladılar. Haklıydım ben. Kızın üzerine çok gitmişlerdi. Sonra birden Amanda
'' Senin niye böyle düşündüğünü de biliyorum. Beni konuşturmak zorunda bırakma. Sen zararlı çıkarsın!Ayrıca onunla nasıl konuşacağımızı bırakta biz düşünelim. Sen önce kendi k*çını kurtarmaya bak.''
Söylediklerini anlamam biraz uzun sürdü.. Ahh Tanrıçam...
Amanda nerden bilebilirdiki bunu... Nasıl!!!
Ağzımı bile açamıyordum. Herkes ne olduğunu sorar gibi bana ve Amanda'ya bakıyorlardı.
Hiç kimse Erebus Oğlu ile böyle konuşamazdı.
-" Bunu nasıl ve nerden öğrendin bilmiyorum ! Bana ne olacağını bırak Amanda sen kendine bak asıl. Kahin'im diye geçiniyorsun ama Kahin olduğundan şüpheliyim. Yanlış görüşler görmeye başladın bakıyorum. Ne oldu Amanda Nyx yeteneğini mi aldı yoksa senden?"
Yine şok dalgası herkesin yüzüne tokat gibi yapışmıştı. Amanda bile büyümüş gözlerle bana bakıyordu...
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:02 pm

Pişmanlığım doğruydu. Nyx bunu bana fısıldamıştı sanki. Yoksa hayatımda kimseye yaptıklarımdan pişman olmazdım haksızda olsam. Ama James'in söyledikleri sinirime dokunuyordu. Şuan haksız olmasam onun üzerine gidip k*çını aleve verirdim ama kendimi sakin tutmaya çalışıyordum. Elementim devreye girmişti ve beni bile aşırı derece de ısıtmıştı. Biraz sinirden ve biraz utançtan yüzüm kızarmıştı.Sonunda patlamama sebep olan şey James 'in Bunu nasıl ve nerden öğrendin bilmiyorum ! Bana ne olacağını bırak Amanda sen kendine bak asıl. Kahin'im diye geçiniyorsun ama Kahin olduğundan şüpheliyim. Yanlış görüşler görmeye başladın bakıyorum. Ne oldu Amanda Nyx yeteneğini mi aldı yoksa senden?" bu sözleri demesi oldu. Şaşkınlıkla suratına baktım. Öfkem adeta gözlerimden fışkırıyordu. Ona bakarak ""Ne dedin sen ?" dedim öldürüce bir ses tonuyla. "Bana döndü ve ne dediğimi duydun Amy" dedi. Yaslandığım duvardan ileri doğru atıldım. Mer olucakları hissetmiş gibi kolumu tuttu ama vücudumun ısısı elini yakmıştı ve otomatik olarak elini çekti. Ben James’in üzerine yürürken arkamdan birinin Amy dediğini duymuştum.” Sen ne zaman büyüdünde amanda ya bunları söyleyebiliyorsun. Senin k*çını görüşleri sayesinde o kaç defa kurtarmıştı. Doğru o küçük beynin bunları hatırlamıyor olabilir dimi James Dean Archibald !!!” dedim ve artık yanına varmıştım. Elimi göğsünün üstüne bastırarak “ Yoksa yeni kahinimiz senmisinde Nyx’ın Amanda’nın yeteneğini aldığını biliyorsun.” Dedim alaycı bir ses tonuyla . “ Eğer bir daha ağzından böyle birşeyu duyarsam senin için çok kötü olur “ dedim ve James’in inlediğini duydum. Nedenini anlamamaıştım , çünkü hiçbirşey yapmamıştım. Daha sonra fark ettim ki parmak uçlarımdan çıkan kıvılcımlar gömleğini ve derisini yakmaya başlamıştı. Otomatik olarak geri çekildim. O gömleğini çıkarmaya uğraşırken Gerçekte bundan daha fazlasını yapabileceğimi biliosun J. Dedim. O sırada Conerusun konuşmaya başladı.
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn

En Belirgin Özelliği : Gözleri olabilir mi?
Kediniz : Kedi sevmem ben, huni severim.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:24 pm

Soruma cevap vermedi Amanda. Gerçekten merak ediyordum, herkes burada niye toplanmıştı? Bir şeyler dönüyordu burada. Amanda bana gülümsedikten sonra "Herkes geldiğine göre açıklayabilirim." dedi. Gözler onun üzerine çevrilmişti. Ve devam etti:
"Aurnia'ya haksızlık ettik. Özelliklede ben. Çünkü o Tsi Sgili değil, aksine çok iyi biri."
Yüzünde biraz pişmanlık var gibiydi. Herkes şaşırmış gözlerle ona bakıyordu. Bende şaşırmıştım. Yemekhanede pek hoş karşılamamışlardı onu. Herkes bir ağızdan konuşmaya başladı. Sonraki sessizlikten faydalanıp James ayağa kalktı ve konuşmaya başladı:
"Evet şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz? Kıza yapmadığınız kalmadı. Sizi affetmesini nasıl beklersiniz? Onun özel biri olduğunu ilk gördüğüm anda anlamıştım. Kötü olduğu aklıma bile gelmemişti. Ama siz Kahin'in görüşü yüzünden kıza neler yaptınız öyle! Nyx kötü olan birine eşi benzeri bulunmayan dövmeler nasıl verebilir ki? Unutmayın hayatta herkes yanılabilir. Nyx'in kahini bile!"
Bu laflar düpedüz başta Amanda'ya sonrasında ise Amy'e gidiyordu. James'in yüzünde sinirli bir ifade vardı. Ona sinirlenmiştim doğrusu. Amanda'ya, en yakın arkadaşıma, böyle laflar edemezdi. Zaten Amanda bunu onun yanına bırakmazdı. Amanda onun söylediklerini cevapsız bırakmadı:
"Senin niye böyle düşündüğünü de biliyorum. Beni konuşturmak zorunda bırakma. Sen zararlı çıkarsın! Ayrıca onunla nasıl konuşacağımızı bırakta biz düşünelim. Sen önce kendi k*çını kurtarmaya bak."
İşte Amanda'dan beklediğim cevap buydu. James'a sinirli sinirli bakıyordum, ama bir çoğu James'i haklı buluyormuş gibi duruyordu. Sanırım bir laf dalaşı çıkacaktı. James susmadı, ve Amanda'ya cevap verdi yüksek sesle:
"Bunu nasıl ve nerden öğrendin bilmiyorum! Bana ne olacağını bırak Amanda, sen kendine bak asıl. Kahinim diye geçiniyorsun ama kahin olduğundan şüpheliyim. Yanlış görüşler görmeye başladın bakıyorum. Ne oldu Amanda, Nyx yeteneğini mi aldı yoksa senden?"
Bu sefer ağır konuşmuştu. Sinirim daha fazla artmıştı. Ona yumrukla karşılık vermek güzel olurdu doğrusu. Yapmayacağımıda söyleyemezdim. Ben konuşacaktım ki Meredith konuşmaya atladı:
"J, hepimiz Nyx'in Amanda'nın özel yeteneğini elinden almadığını biliyoruz. O yüzünü görmediğini söylememiş miydi? Aurnia'nın hepimizden farklı olarak hilalinin içi dolu. Bu da bize bir işaret gibi geldi. Eğer Amanda'nın görüşleri olmasaydı yine onu yadırgamayacak mıydık işareti farklı olduğu için? Aurnia'ya hepimiz kötü davrandık. Sen hariç. Sadece Amanda'ya laf söyleyemezsin. Haksız çıktığımız ve yanıldığımız için Amanda'ya bu kadar yüklenme. Hoş, senin hala o kıza neden o kadar iyi davrandığını anlayamadım ama yakında çözerim."
Sonrasında Amanda'ya döndü ve devam etti:
"Peki haksızlık ettik, o Tsi-Sgili değil. Çok iyi biri ama bu hala onun dövmelerinin neden bizden farklı olduğunu açıklamıyor. İyiliğin sembolü falan olmadığına göre? İşaretleri tam olarak açıklanmadan ondan tam anlamıyla emin olamam."
Doğruyu söylemişti aslında. Dövmeleri bizden farklıydı ve hilali doluydu. aklıma çeşitli teoriler geliyordu. Seçilmiş olması bir ihtimaldi. Böyle biri normal bir çaylak olamazdı. Eninde sonunda ortaya çıkacaktı Aurnia'nın kimliği. Bu sefer Amy konuşmaya başladı. İyice büyüyor gibiydi bu kavga:
"Sen ne zaman büyüdünde Amanda'ya bunları söyleyebiliyorsun. Senin k*çını görüşleri sayesinde o kaç defa kurtarmıştı. Doğru o küçük beynin bunları hatırlamıyor olabilir değil mi James Dean Archibald!?"
Yanına vardı ve elini göğsüne bastırdı. "Yoksa yeni kahinimiz sen misinde Nyx'in Amanda'nın yeteneğini aldığını biliyorsun." diye devam etti. Bu sırada James inledi. Sanırım elementiyle küçük bir acı vermişti James'a. Geri çekildi ve "Gerçekte bundan daha fazlasını yapabileceğimi biliyorsun J." dedi sesini yükselterek. James bir yandan gömleğini çekiştiriyor, diğer yandanda Amy'e sinirli bir şekilde bakıyordu. Amy'e hak veriyordum. Kendimi tutamadım ve ben devam ettim:
"Bakıyorumda birileri Erebus Oğlu Lider Varisi olduğu için fazlasıyla havalara girmiş. Benim yakın arkadaşlarıma böyle çıkışamaz ve özellikle Amanda'yla böyle konuşamazsın. Eğer bunları küçük beynin anlayamıyorsa daha anlatıcı şekillerede başvurabiliriz. Aurnia'nın dolu hilali ve dövmelerini kim görse büyük ihtimalle böyle şeyler düşünürdü onun hakkında. Sen bu konuda farklı yaklaştın ve bunun sebebinide tahmin edebiliyorum. Erebusoğullarındansın diye fazla kaptırma kendini. Bir bakarsın ertesi gün, hoop, Erebus Lider Varisi James'cık YOK!"
Bunları derken üstümden bir yük eksilmiş gibiydi sanki. Fakat tapınağın sarsıldığının farkında değildim. Sakinleşmeye çalıştım, bu sırada sarsıntı durdu. James kızarmaya başlamıştı. Gözleri yuvalarından çıkacak gibi bana bakıyordu. Bunun bedelini elbet ödeyecekti. James'a sinirli bir bakış fırlatıp Amanda2nın yanına doğru yürüdüm. Bu sırada Amanda'nın yanındaki kız (Johanna.) konuşmaya başladı...
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:54 pm

Amanda'nın yanında duruyor olanları izliyordum. James Amanda'ya çok yüklenmişti. Bunun Amanda'nın suçu olmadığını çok iyi biliyordum. J konuştukça benim sinirlerim daha da arttı. Ben dhaa birşey söylemeden önce Meredith Amy ve Hell James'e kızmaya başlamıştı. Onlar kızdıkça ilk önce Amy j'nin gömleğini yaktı. Ardından Hell yeri sallamaya başlamıştı. Ortamda gitgide gerginlik artıyordu. Hell konuşmasını bitirip bize doğru yürümeye başlayınca bende tutamadım kendimi ve "Bak J bir daha Amanda hakkında her hangi bir kötü laf etme yada ona yüklenmeye kalkma. Bu tek Amanda'nın yaptığı birşey değil. Hepimiz ona ters davrandık. Senin iyi davranmanın nedenlerini de biliyorum özel gücüm sayesinde. Ama şimdi o konuyu açmayalım. Bir daha Amanda'ya yüklenirsen seve seve o konuyuda konuşuruz unutma. Zaten bence bu tepkilerle bir daha karşılaşmak istemezsin. Artık asıl konuya dönmenin zamanı geldi bence. Şimdi bende Amanda'ya katılıyorum Aurnia iyi biri." dedim. Herkesin gözleri bendeydi. Pek böyle çıkışlar yapmazdım ama birisi Amanda'ya yada yakın arkadaşlarımdan birine birşey derse böyle davranıyordum. J söylediklerimden dolayı bana ters ters ve kızgınlıkla bakıyordu. Benim olanları bildiğimden haberi yoktu ama öğrenmiş oldu. Amanda bunu bildiğiminde farkında değildi ama artık herkes yavaş yavaş gücüm sayesinde olanları kolaylıkla öğrenebildiğimin farkına vardılar.
Bir süre sonra ortam sakinleşmeye başladı. Amy ve Hell hala J'ye kızgın olsalarda yine de daha iyiydiler. Ardından aklıma batı duvarında hissettiklerim geldi. Bunları onlara söylemelimiydim bilmiyorum ama kendilerine dikkat etmelerini de istiyordum. En sonunda söylemeye karar verip Amanda'ya baktım. Birşey söyliyeceğimi anladı ve bana dikkatlice bakmaya başladı. Aurnia'Yı söylemiyeceğimi bildiği için rahattı. Bende derin bir nefes aldım ve " Arkadaşlar size son birşey söyliyeceğim. Bunu size ispatlıyamam ama batı duvarının orada biraz daha dikkatli olun. Oradaki açıklıktaki bir ağaçtan pek iyi şeyler hissetmiyorum." dedim. Herkes bana şaşkın gözlerle baksada ben Amanda'ya ve Meredith'e baktım. Meredith birşeyler hissettiğimin farkındaydı ama ne olduğundan emin değildi. Bunu benimle sonradan konuşacağından emindim. Amanda'ya baktığımda ise gözlerinde merak ve tedirginlik vardı. Bir süre sonra ne demek istediğimi herkes yavaş yavaş anlamaya başladı ve aralarında fısıldaşmaya başladılar. En sonunda Amanda herkesin dikkatini üzerine çekerek konuşmaya başladı..
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:57 pm

" Bunu nasıl ve nerden öğrendin bilmiyorum ! Bana ne olacağını bırak Amanda sen kendine bak asıl. Kahin'im diye geçiniyorsun ama Kahin olduğundan şüpheliyim. Yanlış görüşler görmeye başladın bakıyorum. Ne oldu Amanda Nyx yeteneğini mi aldı yoksa senden?"dedi James.
Bunun olmadığını biliyordu sadece beni yaralamak için söylemişti. Ona cevap verecekken bu konuşmaya benden daha çok sinirlenmiş kişilerin olduğunu farkettim.
Amy'nin gözlerinden ateş fışkırıyordu. "Sen ne zaman büyüdünde Amanda'ya bunları söyleyebiliyorsun. Senin k*çını görüşleri sayesinde o kaç defa kurtarmıştı. Doğru o küçük beynin bunları hatırlamıyor olabilir değil mi James Dean Archibald!?"
Yanına vardı ve elini göğsüne bastırdı. "Yoksa yeni kahinimiz sen misinde Nyx'in Amanda'nın yeteneğini aldığını biliyorsun." diye devam etti. James inleyince Amy'nin elementini kullandığını anlamıştım. Geri çekildi ve "Gerçekte bundan daha fazlasını yapabileceğimi biliyorsun J." dedi. James çok sinirlenmişti. Yapılanları yediremediği ortadaydı. Bense olanları izliyordum. Amy beni savunmuştu. Bu yüzden yanında huzur bulduğum kişi oydu. Ne olursa olsun her zaman bana destek olurdu yanımda olduğunu bilirdim.

"Bakıyorumda birileri Erebus Oğlu Lider Varisi olduğu için fazlasıyla havalara girmiş. Benim yakın arkadaşlarıma böyle çıkışamaz ve özellikle Amanda'yla böyle konuşamazsın. Eğer bunları küçük beynin anlayamıyorsa daha anlatıcı şekillerede başvurabiliriz. Aurnia'nın dolu hilali ve dövmelerini kim görse büyük ihtimalle böyle şeyler düşünürdü onun hakkında. Sen bu konuda farklı yaklaştın ve bunun sebebinide tahmin edebiliyorum. Erebusoğullarındansın diye fazla kaptırma kendini. Bir bakarsın ertesi gün, hoop, Erebus Lider Varisi James'cık YOK!" dedi Hell. Conerus'un beni bu kadar sevdiğini ben bile bilmiyordum. Bu yüzden gece evinde kardeşiim diyebileceğim sayılı kişilerin başında geliyor.Bir anda tapınak sarsıldı. Hell fazla sinirlenmiş olmalı ki böyle bir sarsıntı hissettik.Ona tehlikeli göründüğü zamanlarda Hell diye hitap ediyorum. James çıldırmak üzeriydi. Ağzımı açar gibi oldum ama bana sıra gelmiyordu bir türlü. şimdi Johanna James'in üstüne gidiyordu. "Bak J bir daha Amanda hakkında her hangi bir kötü laf etme yada ona yüklenmeye kalkma. Bu tek Amanda'nın yaptığı birşey değil. Hepimiz ona ters davrandık. Senin iyi davranmanın nedenlerini de biliyorum özel gücüm sayesinde. Ama şimdi o konuyu açmayalım. Bir daha Amanda'ya yüklenirsen seve seve o konuyuda konuşuruz unutma. Zaten bence bu tepkilerle bir daha karşılaşmak istemezsin. Artık asıl konuya dönmenin zamanı geldi bence. Şimdi bende Amanda'ya katılıyorum Aurnia iyi biri." dedi. Johanna'yı da bu yüzden seviyordum. Ne olursa olsun asıl olan konuyu unutmamıştı. Diğerleri gibi fısıldaşmalar yerine bizi uyarıyordu.
O anda James'in okları olmadığına çok sevindim. Sonuçta kızgınlıkla ne yapacağı belli olmazdı. Gerçi Amy ve Hell anında onu yerle bir ederdi.
Herkesin bakışı Johanna'daydı. Aurnia'nın iyi biri olduğunu benim gibi o da biliyordu. Gerçekten çok güzel bir güce sahip. Fısıldaşmalar devam ederken " Arkadaşlar size son birşey söyliyeceğim. Bunu size ispatlıyamam ama batı duvarının orada biraz daha dikkatli olun. Oradaki açıklıktaki bir ağaçtan pek iyi şeyler hissetmiyorum."dedi.
Gözlerimin şaşkınlıkla baktığına emindim. Çünkü şuan da herkes çok şaşkındı. Ve Johanna'nın dediklerinin doğru olduğunu biliyorlardı. Herkes şaşkınlıkla Johanna'ya bakarken ben James'e bakıyordum. Gözlerinden öfkesi anlaşılıyordu. johanna , Hell ve Amy arasında gidip geliyordu gözleri. Artık konuşma sırası bana gelmişti. James'e laf söylemekle söylememek arasında kararsız kaldım. Zaten Amy , Hell ve Johanna ona ağzının payını vermişti. Erebusun oğlularından olduğu için kendini bir şey sanıyordu. Ne olursa olsun ona saygı göstermemizi bekliyordu. Ama çizmeyi aşmıştı.Johanna'ya bakarak konuşmaya başladım.

'' James sana hiç bir şey söylemiyorum. Zaten cevabını aldın. Ve artık Johanna'nın dediği gibi konumuza dönelim. Aurnia iyi biri. Ona haksızlık ettik. Bunun nedeni ben olduğum için hepinizden özür diliyorum. Ancak sizde biliyorsunuz bütün ip uçları onun lehineydi. Johanna'nın söylediklerine gelince, hala çok şaşkınım ama onun doğru söylediğine adım gibi eminim. Özel gücü ona bir çok şeyleri anlatıyor. O ağaçta ne olduğunu bilmiyorum. Ama Johanna öyle hissediyorsa mutlaka bir şey vardır. Tsi Sgili'liyle alakalı olabilir gibi geliyor bana.'' dedim ve susmaya karar verdim. Zaten konuşacak takatim kalmamıştı artık. Yaşadıklarım çok fazlaydı. Sonra James konuşmaya başladı. Hala bana öfkeli gözlerle bakıyordu...
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 2:20 pm

İlk konuşan Amy olmuştu
-"Sen ne zaman büyüdünde Amanda'ya bunları söyleyebiliyorsun. Senin k*çını görüşleri sayesinde o kaç defa kurtarmıştı. Doğru o küçük beynin bunları hatırlamıyor olabilir değil mi James Dean Archibald!?"
Elini göğsüme koymuştu farkında olmadan elementi devreye girmişti. O kadar yakmıştı ki beni acıdan en sonunda inledim.
-"Yoksa yeni kahinimiz sen misinde Nyx'in Amanda'nın yeteneğini aldığını biliyorsun."
Neler saçmalıyordu bu kız. Yok daha neler yeni Kahin benmişim gülmemek elde değil.
"Gerçekte bundan daha fazlasını yapabileceğimi biliyorsun J."
Ateş elementi var diye beni tehidt mi ediyordu bu kız. Of bu çaylakları anlamak elde değil. Özel güçleri var diye bi b*k sanıyorlardı galiba kendilerini. Kiminle konuştuklarının farkında değillerdi anlaşılan.
-"Bakıyorumda birileri Erebus Oğlu Lider Varisi olduğu için fazlasıyla havalara girmiş. Benim yakın arkadaşlarıma böyle çıkışamaz ve özellikle Amanda'yla böyle konuşamazsın. Eğer bunları küçük beynin anlayamıyorsa daha anlatıcı şekillerede başvurabiliriz. Aurnia'nın dolu hilali ve dövmelerini kim görse büyük ihtimalle böyle şeyler düşünürdü onun hakkında. Sen bu konuda farklı yaklaştın ve bunun sebebinide tahmin edebiliyorum. Erebusoğullarındansın diye fazla kaptırma kendini. Bir bakarsın ertesi gün, hoop, Erebus Lider Varisi James'cık YOK!"
Hell... Herzaman kendini ön plana çıkarmak için yaptığı aksiyonlardan birini yapıyordu yine. Dikkate bile almıyordum bu bebeyi. Tamam azıcık haklı olabilirler Amanda'ya biraz fazla çıkışmıştım. Haketmişti ama...
- "Bak J bir daha Amanda hakkında her hangi bir kötü laf etme yada ona yüklenmeye kalkma. Bu tek Amanda'nın yaptığı birşey değil. Hepimiz ona ters davrandık. Senin iyi davranmanın nedenlerini de biliyorum özel gücüm sayesinde. Ama şimdi o konuyu açmayalım. Bir daha Amanda'ya yüklenirsen seve seve o konuyuda konuşuruz unutma. Zaten bence bu tepkilerle bir daha karşılaşmak istemezsin. Artık asıl konuya dönmenin zamanı geldi bence. Şimdi bende Amanda'ya katılıyorum Aurnia iyi biri."
Yavaş yavaş sinirlerim tepeme çıkmaya başlamıştı. Açık açık beni tehdit ediyordu. Bu ne cürret!!
-Arkadaşlar size son birşey söyliyeceğim. Bunu size ispatlıyamam ama batı duvarının orada biraz daha dikkatli olun. Oradaki açıklıktaki bir ağaçtan pek iyi şeyler
hissetmiyorum."

Bu kızın özel gücü bize çok yardımcı oluyordu. Batı duvarı'nı kontrol etmekte fayda var.
Sonunda Amanda konuşmaya başladı:
-'' James sana hiç bir şey söylemiyorum. Zaten cevabını aldın. Ve artık Johanna'nın dediği gibi konumuza dönelim. Aurnia iyi biri. Ona haksızlık ettik. Bunun nedeni ben olduğum için hepinizden özür diliyorum. Ancak sizde biliyorsunuz bütün ip uçları onun lehineydi. Johanna'nın söylediklerine gelince, hala çok şaşkınım ama onun doğru söylediğine adım gibi eminim. Özel gücü ona bir çok şeyleri anlatıyor. O ağaçta ne olduğunu bilmiyorum. Ama Johanna öyle hissediyorsa mutlaka bir şey vardır. Tsi Sgili'liyle alakalı olabilir gibi geliyor
bana.''

-" Evet Amanda şuan bu konuyu tartışacak vaktim yok. Daha önemli işlerim var. Siz çaylaklara gelince hepinizin yaşına veriyorum. Kiminle nasıl konuştuğunuza dikkat edin!. Birdahaki sefere bu kadar iyimser olmayabilirim. Erebus oğlu olduğumu ve çaylaklarla tartışacak vaktim olmadığını biliyorsunuzdur. Sizin bakıcılığınızı yapamam. Ayrıca Hell atıp tutmalarına dikkat et boyundan büyük laflar konuşma... Batı duvarını kontrol etsem iyi olacak.
Gerçekten bu bebeklerle harcayacak zamanım yoktu. Hepsi bana bakıyorlardı. Bu kadar sakin davranmamı beklemiyorlardı anlaşılan. Batı duvarını kontrol için hızlı adımlarla yürüyerek çıktım...

Kutsal Yol Örgüt Toplantısı
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Kutsal Damacana 2 : İtmen
» Kutsal Güç ve Aydınlık İçin..
» Burcu Güneş&Selami Şahin-Ben bu sevdayı kutsal bildim