House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Renesmee Alice Lâvin

2 posters
YazarMesaj
Renesmee Alice Lâvin
3.Sınıf Çaylak
3.Sınıf Çaylak
Renesmee Alice Lâvin

En Belirgin Özelliği : Sevecen ve deli dolu olmam
Kediniz : Lucifer

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 64
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Renesmee Alice Lâvin Empty
MesajKonu: Renesmee Alice Lâvin   Renesmee Alice Lâvin I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 11:54 am

Hayat ne kadar zor. Birini seviyorsun ama o seni sevmiyor.Onun için canını vermekistiyorsun ama o umursamıyor bile.Bir şarkı vardı benim sevdiğim o şarkı tam dabu olaya uygun aslında çünkü orada adam kadına ’Beni sevme ben farklıyım’ diyordu.Kadınise ''seni sevmekten vazgeçmeyeceğim'' diyordu.Bu olay benimde başıma geldi.Marc diyebirini sevmiş ona resmen tutulmuştum.Ben ona ‘Seni seviyorum.Ne olur beni bırakma.Bensensiz yaşayamam’ demiştim.O ise ’’Artık bitti Alice Seni sevmiyorum.Daha doğrusu tanıyamıyorum’’ demişti.

Haklıydı aslında.Kırmızı vampir olunca görüntüm değişmişti ama ben eski bendim.Ama bunu anlatamamıştım.Ne yaparsam yapıyım gitmişti. O gittiktensonra depresyona girmiş ve her yerimi parçalamıştım.Dostum dediğim kişiler bilebeni sakinleştirememişti.Onun için şiir bile yazmıştım.Şiir şöyleydi

Gidiyorum buralardan
Bırak kanasın yüreğim
Bırak son kez bakıyım
O yeşil gözlerine sessizce

Gidiyorum ama sunu bil
Gitmek hiç kolay değil
Çünkü seni seven bendim
Benden başkası değil

Bu şiiri onun yanından gitmeden yarım saat önce yazmıştım.Amabunu bile dinlemeyip çekip gitmişti.şiirde de dediği gibi onu benden başkası sevmemişti.Sevemezdide zaten.Çünkü o dik kafalı,bencil sersemin tekiydi.Aslında ben buna bile alışmıştım.Yaptığıhiçbir hareket beni rahatsız etmiyordu.Ama o bir daha dönmemek üzere gitmişti.

Aradan yıllar geçmişti ve ben hala güçsüzdüm.Kulağımakulaklığı takıp Aerosmith-Dream On dinlemeye başladım.Bu şarkının bana verdiğiduygu bambaşkaydı.Bana hayatıma devam etmem gerektiğini anlatıyordu.Onsuz yaşamam gerekiyordu.Bende öyle yapıyordum ama onu unutmak hiçkolay değildi benim için.Onun yüzünü bile görmek istemiyordum.

Aynaya her baktığımda aynı kişiyi görüyorum.Duygusuz bencil ve kibirli Alice’i.Beni bu hale sokan Marktan başkası değildi.Hiç tereddüt etmeden yatagımdan kalkıp yatağımın karşısındaki aynaya yumruk atıp kırılan parçasıyla bileklerimi kestim.Başım dönmeye başladı.Sanki dünya benim etrafımda dönüyordu.Kendimi garip hissediyordum.Yavaş yavaş bilincim kapanıyordu.Kan kaybediyordum.Kan kokusunu duyan vampirler odaya doluşmuşlardı.Gördüğüm kadarıyla önlerinde Sonja vardı.Bir yandan ağlıyorbir yandan da 'Dayan Alice Ne olur dayan'diye bağırıyordu.Beni se bunların hiçbirini duyamıyordum

Yüzüm solmuş gözlerimdeki yaşama hevesi tuzla buz olmuştu.Herşey mark yüzünden olmuştu.O lanet kişilik olmasaydı böyle şeyler olmicaktı.Beni revire götürürlerken tek düşündüğüm sonjanın haliydi.Bana kan içirmişlerdi.Gözlerimi açtığımda revirdeydim ve sonjada benim yanıma gelmek için uzun uğraş veriyordu.Ama izin vermiyorlardı.Dayanamayıp kapıdaki vampire yumruk attı ve benim yanıma koştu.Hala ağlıyordu ve gözler kıpkırmızı olmuştu.Yanıma gelip 'Alice sen ne yapmaya çalışıyorsun.Senin amacın ne 'diye bağırmaya başladı.O sırada benim ihtihar ettiğimi duymuş olucakki yakın dostlarımdan profesör Hera içeri girdi.Suratında endişe vardı.Haklıydı da.Mark yüzünden neredeyse kendi canıma kıyıcaktım.Ben bunları düşünürken Hera ise odanın içinde bir aşağı bir yukarı dolanıyordu.Bana birşey söylemek istermiş gibibir hali vardı.Ama üzüntüden konuşamıyordu.Ona bakıp yattığım yerden''Hey dururmusun lütfen.Zaten başım dönüyor hala.Marktan nefret ediyorum'dedim.Ben böyle deyince ağzını açıp konuşmaya başladı.Açıkcası ne dicek diye çok merak ediyordum.

"Hey durur musun lütfen? Zaten başım dönüyor hala. Marktan nefret ediyorum." deyince sonjanın suratı asıldı.Oda Mark'tan nefret ediyordu. Çünkü beni bu duruma sokan o idi. Eğer eline geçerse ona eziyet edecekti. "Ben de nefret ediyorum. O herif elime geçerse ona eziyet edeceğim. Daha sonra onu öldürmeyi hedefliyorum." Kızgınlık kulaklarıdan çıkacaktı. İçindeki siniri dışarıya çıkartırsa dünya karışırdı. Kimse bana böyle yapamazdı. Buna Markın hakkı yoktu zaten.Sonjada bunu biliyordu.Mark'ı öldürse hiç üzülmez bende ona zevkle yardım ederdim.Ona dönüp 'Eğer markı öldüreceksen sana seve seve yardım ederim.O aşalık herifi öldürmeden rahat yok bana'dedim.Buna sevinmiş bir hali vardı.Çünkü gözleri ağlamaktan kıpkırmızı olmuştu.Buda beni daha çok üzüyordu.Ona tekrar bakıp'Ne olur bu kadar üzme kendi.Bak ben iyiyim.Hiç birşey olmadı' dedim.Bana sarılmak için tekrar yanıma geldi.Onun sarılışını çok özlemiştim.

En son Renesmee Alice Lâvin tarafından Çarş. Kas. 03, 2010 8:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Renesmee Alice Lâvin   Renesmee Alice Lâvin I_icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 10:57 pm

Bu Rp çok kısa uzatınca bana pm at!
Renesmee Alice Lâvin
3.Sınıf Çaylak
3.Sınıf Çaylak
Renesmee Alice Lâvin

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Renesmee Alice Lâvin   Renesmee Alice Lâvin I_icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 10:31 pm

Güncelledim Smile
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Renesmee Alice Lâvin   Renesmee Alice Lâvin I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 6:16 pm

Bunu kabul edemem.
Lütfen başka bir Rp yaz ya da bunu düzenleyip, kısaltıp koy.
Renesmee Alice Lâvin
3.Sınıf Çaylak
3.Sınıf Çaylak
Renesmee Alice Lâvin

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Renesmee Alice Lâvin   Renesmee Alice Lâvin I_icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 8:53 pm

Güncellendi Smile
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Renesmee Alice Lâvin   Renesmee Alice Lâvin I_icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 8:59 pm

# Betimleme : 11 ~ 10
# Uzunluk : 15
# Kurgu : 14
# İmlâ : 6
# Noktalama : 8
# Renk Uyumu : 0

RP PUANI :64..
# Dersliklere tekrardan bir rp yazman gerekecek.. Renklendirmemişsin. Bir çok kelime arasında boşluk yoktu. Noktadan sonra boşluk bırakılıp sonra cümleye başlanır.
Lütfen Rpg kurallarımızı okuyunuz..

Renesmee Alice Lâvin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Renesmee Alice Lâvin
» Renesmee Alice Lâvin
» Alice&Jack
» Through the Looking-Glass(Alice Harikalar Diyarının 2. kitabı)
» Avril Lavigne "Alice"