House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

---Awakened ---

3 posters
YazarMesaj
Lilith Hex Rebelblood
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Lilith Hex Rebelblood

En Belirgin Özelliği : Bileğindeki siyah anahtar dövmesi---Kendim yaptırmadım herhalde. Hikayesi var.---
Kediniz : Kahve

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

---Awakened --- Empty
MesajKonu: ---Awakened ---   ---Awakened --- I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:51 am

---Awakened --- Rt10

“My love, speak to me. Tell me everything.” Neferet went to Kalona, kneeling before him, stroking the soft, dark wings that unfurled loosely around the immortal. “What would you have me say?” He didn’t meet her eyes. “Zoey lives.” Neferet’s voice was flat, cold, lifeless. “She does.” “Then you owe me the subservience of your immortal soul.” She started to walk away from him. “Where are you going? What will happen next?” “It is quite simple. I will ensure Zoey is drawn back to Oklahoma. There, on my own terms, I will complete the task you failed.”
"sevgilim,konuş benimle. Bana her şeyi söyle." Neferet, Kalona'ya gitti, ondan önce diz çöktü, gevşekçe etrafta açan yumuşak ölümsüz karanlık kanatları okşadı.

"Dediğime ne dersin"? Onun gözlerine bakmadı.

"Zoey, yaşar". Neferet'in sesi, düz, soğuk, cansızdı.

"O, yapar".

"Sen,bana senin ölümsüz ruhunun itaat etmesini borçlu olursun". Ondan kurtulmaya başladı.

"Nereye gidiyorsun? Sonra ne olacak?"

"Tamamen basit. Ben, Zoey'in, Oklahoma'ya geri çekildiğini garanti edeceğim. Ben orada, benim kendi koşullarımda, senin, başarısız olduğun vazifeyi tamamlayacağım."

Exonerated by the Vampyre High Council and returned to her position of High Priestess at Tulsa’s House of Night, Neferet has sworn vengeance on Zoey. Dominion over Kalona is only one of the weapons she plans to use against Z. But Zoey has found sanctuary on the Isle of Skye and is being groomed by Queen Sgiach to take over for her there. Being Queen would be cool, wouldn’t it? Why should she return to Tulsa? After losing her human consort, Heath, she will never be the same – and her relationship with her super-hot-warrior, Stark, may never be the same either…And what about Stevie Rae and Rephaim? The Raven Mocker refuses to be used against Stevie Rae, but what choice does he have when no one in the entire world, including Zoey, would be okay with their relationship? Does he betray his father or his heart?In the pulse-pounding 8th book in the bestselling House of Night series, how far will the bonds of friendship stretch and how strong are the ties that bind one girl’s heart?

Vampyre tarafından yüksek konseyi akladı ve Gece Evi Tulsa da onun yüksek rahibe konumuna döndü. Neferet, Zoey'den intikam almaya yemin etti.Kalona'nın üzerinde hakimiyet, sadece onun, Z.'e karşı kullanmayı planladığı silahlardan biridir. Ama Zoey, Skye adasında mabeti buldu ve kraliçe Sgiach tarafından orayı devralmak için yetiştiriliyor. Kraliçe olmak havalı olacaktı, değil mi?
Tulsa'ya neden dönsün ki?
Onun insan grubunu kaybetti sonra Heath, o asla aynı olmayacak — ve onun süper-sexy-savaşçısıyla onun ilişkisi, katı, asla aynı olmayabilir ve peki ya Stevie Rae ve Rephaim?Artık istemiyor.
Stevie Rae kimsenin giremediği dünyasına girdi ama hiçbir seçeneği yoktu kuzgunun,Zoey dahil ilişkileri iyi olabilecek mi?
Babasını veya kalbini ele verir mi?

En çok satan serirnin 8. kitabında,dostluk ne kadar uzak yada gergin olacak?
Bir kızın kalbini bağlayacak olan bağlar nasıl kuvvetli olabilir?

[Çevirebildiğim kadarıyla.]
BeTrAyAL
Yeni Üye
BeTrAyAL

---Awakened --- Empty
MesajKonu: Geri: ---Awakened ---   ---Awakened --- I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:50 pm

çıksın artık şu kitap ya
beklemekten sıkıldım
meraktan çatlıyacağım
BeTrAyAL
Yeni Üye
BeTrAyAL

---Awakened --- Empty
MesajKonu: Geri: ---Awakened ---   ---Awakened --- I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:51 pm

paylaşım için teşekkürler demeter
Lilith Hex Rebelblood
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Lilith Hex Rebelblood

En Belirgin Özelliği : Bileğindeki siyah anahtar dövmesi---Kendim yaptırmadım herhalde. Hikayesi var.---
Kediniz : Kahve

Rpg Gücü
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

---Awakened --- Empty
MesajKonu: Geri: ---Awakened ---   ---Awakened --- I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:54 pm

Bişey değil tatlım.Elimden geldiğince bir şeyler paylaşıyorum seri hakkında. Heycanlı bekleyiş evet.İnsan ne olcak acaba diye kurup duruyor kafasında.
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

En Belirgin Özelliği : Sırtımda sürekli taşıdığım Kutsal Işık Okları ve Kendimden emin tavırlarım.

Rpg Gücü
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

---Awakened --- Empty
MesajKonu: Geri: ---Awakened ---   ---Awakened --- I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:58 pm

BeTrAyAL
Sitede Flood ( ard arda mesaj) yasaktır.Eklemek istediğiniz olursa Edit'leyip ekleyebilirsiniz .

---Awakened ---
1 sayfadaki 1 sayfası