House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1. Masa (Hannah-Ace-Lilith-Ares)

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Ares Tiberia Vasilias
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ares Tiberia Vasilias

En Belirgin Özelliği : sol bilegindeki mor hilal ..
Kediniz : Saturday- beyaz ama sag kulagi hafif siyah, benim sakin kedim :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

1. Masa (Hannah-Ace-Lilith-Ares) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 1. Masa (Hannah-Ace-Lilith-Ares)   1. Masa (Hannah-Ace-Lilith-Ares) - Sayfa 3 I_icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:39 pm

Lilith'le Ace'nin atesliu atesli bir seyler tartistiklairni gördüm ve dans ettigim cocuktan izin isteyip yanlarina gittim. "Ne yaptigini saniyorsun?", diye bagirdi Ace. "Asil sen ne yaptigini saniyorsun?", dedi Lilith. "Cocuklaaar, durun neler oluyor?", diye daldim lafa. "Lilith erkeklerin arasinda dans ediyordu", dedi Ace agzini gözünü oynatarak, cok komik gözükmüstü, güldüm ve sonra kendimi toparladim. "Nee?", diye bagirdim. "Lilith inanmiyorum. Eger bir erkege yaklasirsan, kötü olabilir..", dedim ve Ace'e döndüm, "Bu arada, bende demin yaklastim, ama sanirim degisim tamamlandi artik kendimi kontrol edebiliyorum", dedim Ace bana gülümsedi sarildi ve konusmaya basladi.
Ace Skym
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ace Skym

En Belirgin Özelliği : Sessiz ve asosyal olmam ama bunlardan kurtuluyor gibiyim :D
Kediniz : Sharlot(Benim yaşlı ve bilge gözüken kahverengi kedim)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

1. Masa (Hannah-Ace-Lilith-Ares) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 1. Masa (Hannah-Ace-Lilith-Ares)   1. Masa (Hannah-Ace-Lilith-Ares) - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 8:14 pm

-Madem herşey iyi. Şerefe...
Kadehimi havaya ve bu hareketimin ardından onlarda kaldırdı. Ardından masamıza oturduk ve sohbet etmeye başladık. Güzel bir gündü. Herkes gülüyordu. Mutluyduk ama ben uzaklardaki kanat seslerini çok rahat duyabiliyordum...

RP BİTMİŞTİR

1. Masa (Hannah-Ace-Lilith-Ares)
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Lilith - Ares
» Hannah St John
» Emily&Hannah
» Daryna Hannah^^
» Lilith Hex Rebelblood