Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...
 
AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Nerissa&Alex

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hanna Honeyyeager
Yeni Üye
Hanna Honeyyeager

En Belirgin Özelliği : ~Herkesten beyaz bir tenim ve sarı saçlarım var~
Kediniz : ~~
Nerden : ~TuLsa Gece Evi~
Mesaj Sayısı : 553
Kayıt tarihi : 20/01/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 78
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Nerissa&Alex   Çarş. Şub. 03, 2010 4:08 pm

En güzeli olmalı diye düşündü Nerissa. Her zaman ki gibi en güzel partiyi ben yapmalıyım dedi kendi kendine. Niye telaşlandığına anlam veremiyordu.
Bu da öyle olacak, en mükemmel parti olacak diye düşündü. Ama bir sorun vardı. Vampirlerin gelmesini istemiyordu. Arkalarında hiç iz bırakmazlardı. Eğer onların adını andığını hissederlerse ölürdün. Anmasan da ölürdün. Bir şey fark etmiyordu yani.
Ayağa kalkmaya çalıştı ama başı dönüyordu. Geri yattı. Lanet olsun, dedi. Artık uyuyamıyordu. Yavaşça ayağa kalktı. Banyoya gitti. Soğuk suyla yüzünü yıkadı. Aynada masmavi gözlerini, biçimli kaşlarını, dolgun dudaklarını inceledi. Ben kusursuzum, buranın en güzel kızıyım diye düşündü. Niye beni öldürsünler ki, dedi kendi kendine. Daha sonra aklına Blake ve Alyssa geldi. Onlarda çok güzeldiler. Ama hiçbir şey fark etmemişti onlar için. Ağlamaya başladı. Bir ay sonra gidecekti buradan. Son partisini yapacaktı bu gece. Kapının çalmasıyla irkildi. Tanrım, bu saatte işleri ne diye söylendi. Yavaş yavaş merdivenlerden indi. Canı kimseyle konuşmak istemiyordu. Kapıyı açınca üzerine biri atladı.
‘’Hayattasın!’’ dedi Lila, ağlıyordu. Gözleri kıpkırmızıydı. ‘’Biraz sakin ol’’ dedi, Nerissa. ‘’Evet hayattayım, kurtuldum.’’ Lila ona sıkıca sarılıyordu. ‘’Anlat, nasıl kurtuldun?’’ ‘’Bilmiyorum’’ dedi Nerissa. ‘’Bayılmıştım uyandığımda yanımda Alex vardı. Son kez parti yapacaksın ve sonra buradan gideceksin yoksa ikimizde ölürüz, dedi başka bir şey demedi. Beni eve bıraktı. Çok korkmuştum zaten. Benden son bir parti istiyorlar.’’
‘’Nasıl yani?’’
dedi Lila ‘’onlara ziyafet mi hazırlıyoruz?’’ Nerissa başını hayır anlamında salladı. ‘’Birini arıyorlar kim olduğunu bilmiyorum, onlarda bilmiyor. Okuldaki herkesi toparlayabilen bir ben varım. Tek bir kişi için bütün okulun ölmesine izin veremem. Lütfen Lila bu kişi ben de olabilirim ama umurumda bile değil. Buradan defolup gitmeliler. Ne yapmam gerekiyorsa yapacağım.’’ Lila kaşlarını çatmıştı. Anlamaya çalışıyordu. ‘’Tamam’’ dedi ‘’Bu gün bitiyor bu iş..’’
Nerissa arabanın anahtarlarını ararken partiyi düşünüyordu. Bu son partisiydi. Mükemmel olmalıydı. Arabaya doğru yürürken ayağı yere takıldı. ‘’Nerissa bu akşam geçene kadar bir tarafını kırma’’ diye bağırdı Lila. Nerissa da ‘’sende artık çık şu evden’’ diye cevap verdi..
Nerissa vitrinde ki elbiselere baktı. Reyondaki tüm elbiseleri hızla geçerek gözleri gibi masmavi bir elbiseyi aldı. Hızlıca kabine girerek elbiseyi denedi. Elbise çok güzeldi. Dizlerinin biraz üstünde bitiyordu. Bütün vücut hatlarını gösteriyordu. Ama dar değildi. Omuzları açıktı. Sorun etmedi, saçlarını açık bırakacaktı. Dakikalarca kendisine yakışıp yakışmadığına baktı. Çok beğenmişti ama içinde küçük bir şüphe kalmıştı. ‘’Lila’’ diye seslendi ‘’nasıl olmuş?’’ Lila ya dikkatle baktı. İnsanların düşüncelerini gözlerinden okurdu. Lila’nın gözleri parlamıştı. ‘’Peri masallarında ki prensesler gibi olmuşsun’’ dedi. ‘’Teşekkürler’’ dedi Nerissa. Aslında o cevabını çoktan almıştı. Lila beyaz renkte elbise aldı. Nerissa’nın elbisesinden biraz daha kapalıydı. ‘’Ne olur ne olmaz’’ diye söylendi Lila.
‘’Eve dönme vakti’’ dedi Lila. Eve geldiler, siparişler gelmişti. Hemen temizliğe başladılar. Yerleri, camları her yeri temizlediler. Her şeyi yerleştirdiler. Nerissa son bir kez daha baktı etrafına, akşam her yer birbirine girecekti ama olsun, parti dağıtmak demekti.
Nerissa temizlikten sonra banyoya girdi. Suyun sıcaklığını ayarladı, küveti doldurdu, dinlenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyordu. Banyosunu yaptı ve aynanın karşısına geçti. Altın sarısı saçlarını özenle taradı. Saçlarını dalgalıydı, yinede maşa kullandı. Dalgalarını daha da belirginleştirdi. Hafif bir makyaj yaptı. Zaten partide yeteri kadar boya küpü olacaktı. Lila arkasındaydı, dikkatlice Nerissa ya baktı, ‘’dudaklarına daha koyu bir şeyler sür’’ dedi. Lila çok güzeldi. Yeşil gözleri vardı, saçları alev kırmızısıydı. İnsanlar onu hep çok samimi bulurlar diye düşündü Nerissa ama o asla yabancılara karşı samimi olmazdı..
En son olarak bir kutu parfümü üzerlerine boşalttı. Vampirler parfümden nefret ederlerdi. Hasta yaratıklar diye düşündü Nerissa. Kapı çalındı. İkisi de birbirine bakıyordu. Titremeye başlamışlardı. Bir süre öylece kaldılar, sessizliği bozan Lila oldu. ‘’Bu senin partin’’ dedi. ‘’Unutma senin partini ancak ölüm bozabilir, hadi aç şu kapıyı.’’ Nerissa önde Lila arkada merdivenlerden indiler. Nerissanın avuçları terlemişti. Yavaşça kapıyı açtı, Blake gelmişti. Lila homurdandı. Nerissa ‘’Hoş geldin Blake,’’ dedi. Gülüyordu..
Parti başlamıştı. Nerissa kimsenin ilk saat sarhoş olmasını istemezdi. Belki de bu yüzden herkes partilerine bayılırdı. Her şey yolundaydı. İkisi de rahatlamaya başlamıştı.
Nerissa mutfağına doğru giderken (kimsenin onun mutfakta öpüşmekten fazla bir şey yapamazdı, orası mutfaktı) kapı çaldı. Lanet olsun diye düşündü. Koşarak salona girdi. Lilayı arıyordu. Lila diye bağırmak üzereyken Lila’yı gördü. Lila ona bakıyordu başını hafifçe ne oldu der gibi salladı. Nerissa kapıyı işaret etti. Lila hemen yanına geldi. Yavaşça kapıya doğru ilerlediler. Nerissa açtı kapıyı. Zorla gülümseyerek ‘’Hoş geldiniz’’ dedi. Nerissa bir an bayılacağını düşündü. ‘’Merhaba,’’ dedi Alex. Aman tanrım diye düşündü Lila. İnsanken bana uğrayamaz mıydın demek istiyordu. Alex gerçekten çok yakışıklıydı, o kusursuz yüzüyle Nerissaya gülümsüyordu. Arkadakiler meraklı gözlerle içeriye bakıyorlardı. Paula , Mike , Jack .. Ahmaklar diye düşündü Lila.. Onlarda katıldılar partiye..
Nerissayla Lila birbirlerinin yanından hiç ayrılmadılar. Suç işlemiş çocuklar gibiydiler. Alex onları uzaktan izliyordu. Nasıl da korkuyorlar diye düşündü Alex. Küçük bir kahkaha attı. Paula ona bakıyordu. Alex omuz silkti. Paula bugün yeterince sinirini bozmuştu. Alex Nerissa’ya zarar gelmesine izin vermezdi. En azından kendini buna inandırmaya çalışıyordu. Nerissa çok güzeldi, Lila da güzeldi, çok fazla dikkat çekiyorlar diye düşündü. Parfümünü buradan bile alabiliyordu. Tekrar güldü. Parfümden nefret ettiğini söylemişti. Aslında bayılıyordu, çiçek gibiydi, masum ama kışkırtıcı bir kokusu vardı..
Alex bunları düşünürken balkondaki kız çığlık attı. ‘’Lanet olsun, rahat duramaz mısınız’’ diye söylendi Alex. Hemen gitti yanlarına ama vampirlerle ilgili bir şey yoktu. Üçüncü sınıflardan esmer bir çocuk kıza saldırıyordu. Aptal insanlar, bir şeyi de doğru düzgün yapın, diye düşündü. ‘’Hey’’ dedi. ‘’Hemen çekil oradan,’’ gerçekten çok sinirlenmişti. Çocuk şaşkınlıkla Alex’e bakıyordu. Bir an ne yapması gerektiğini bilemedi, gerçekten korkmuştu. Hemen geri çekildi.
Nerissayla Lila hareket edemiyorlardı. Nefes almaktan bile korkuyorlardı. Kızın yanına gitmeliydiler. Nerissa korku dolu gözlerle Lila’ya baktı. Lila’nın yüzü bembeyazdı, ne kadar korktuğunu görebiliyordu, gözlerini kapatmış sessizce dua ediyordu. Ayağa kalktı birkaç adım atmıştı ki Alex geldi yanına ‘’Önemli bir şey yok, üçüncü sınıflardan bir çocuk birinci sınıftan birini rahatsız ediyordu. Ben ilgilendim,’’ dedi.
Nerissa hareket edemiyordu, hiçbir şey yapamadı. Aval aval Alex’e bakıyordu. Alex gülümsedi ‘’hey, orda mısın?’’ dedi. Mükemmelsin diye düşündü Nerissa. ‘’Tamam ben gidiyorum, biraz su iç istersen’’ dedi Alex, ‘’bu kadar korkunç mu görünüyorum’’ diye söylendi.. Hayır demek istiyordu Nerissa harika görünüyorsun. Alex yavaş adımlarla uzaklaştı yanından, yanından geçtiği herkese gülümsüyordu. Bazıları gülümseyerek karşılık veriyorlardı. Ayık olanlar ise şaşkınlıktan sadece bakıyordu..
Artık bitti parti diye düşündü Nerissa. Herkes gitmişti. Sadece Lila ve Nerissa kalmıştı. Yanına oturan Lila’ya baktı, ona bir sürü şey söylemek istiyordu, ağlamak istiyordu ama hiçbir şey yapamadı. Sadece ağlayan arkadaşına bakıyordu. Burnunun aktığını hissetti, oda ağlıyordu. Paula geldi yanlarına ‘’selam, merak ediyorsunuz değil mi?’’ dedi. Gülüyordu.. Nerissa kusacakmış gibi hissediyordu kendini. Lütfen dedi içinden acı çekmek istemiyorum. Alex geldi yanına küçük bir öpücük kondurdu Nerissa’ya. Anlamıştı Nerissa, seçilen oydu. Lila’nın yüksek sesle ağladığını duydu. İnanamıyordu ama mutluydu. Lila’nın üzüleceğini biliyordu ama önce sevinir sanmıştı. Tam aksine ilk defa gördü arkadaşının bu şekilde ağladığını. Oda ağlamaya başladı ama üzüldüğü için değil, o an sadece arkadaşı için ağladı. ‘’Evet kızlar,’’ dedi Alex. ‘’İkinizde bizimle geliyorsunuz.’’


İkisi birden hee..Ayşecim durdun durdun bombayı patlattın canım.
Güzeldi ve ilginçte tabi
Puanın:78
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.
Nerden : Massachusetts, Boston
Mesaj Sayısı : 594
Kayıt tarihi : 15/11/09

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Nerissa&Alex   Çarş. Şub. 03, 2010 4:34 pm

konu kilit

_____________________________
Yıldızları süpürürsün, farkında olmadan,
Güneş kucağındadır, bilemezsin.
Bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür,
Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın.
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
 
Nerissa&Alex
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
House Of Night :: Rpg :: Güç Seviyesi-
Buraya geçin: