Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hannah St John

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hannah St John
Yeni Üye

Kediniz : ...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 62
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Hannah St John   Çarş. Şub. 10, 2010 10:07 pm

Barın kapısını hızla iterek açtım. Yaklaşık bir saattir takip ettiğim adamı gözden kaçırmam pahalı çizmelerle boka basmak gibi olurdu. Sahnede ve çoğu yerde Jack
Fussy adını kullanıyordu. Kimlik adıysa Noah Carl’dı. Barın dip köşesindeki masada oturuyorlardı. Çaprazındaki masa boştu. Hızla masaya oturdum ve Jack’i izlemeye devam ettim. Hakkında fazla bilgiye sahiptim. Uzun boylu ve zayıflıktan dokunsan kırılacakmış gibi bir hali vardı. Dalgalı ve kabarık saçları vardı. Güzel bir yüze sahipti. Biraz fazla bebek yüzlüydü. Yakışıyordu. Kendine özgü mimikleri ve hareketleri vardı. Bu onu sıradan bir insandan ayıran önemli özelliklerindendi. İçkisinden bir yudum aldı, kafasını arkaya attı ve ağzında içeceğini çalkaladıktan sonra yuttu ve cebindeki sigara paketinden bir sigara çıkardı.
Yanındaki adam –grubun gitaristi, adı Kurt McCartney- davranışlarını düzeltmesi için onu uyarıyordu. Gelişmiş derecede dudak okuma yeteneğim sayesinde Kurt’ün söylediklerini çok iyi anlıyordum. Benden söz ediyordu. Sanırım yaklaşık beş aydır onları takip ettiğimi yavaş yavaş anlıyordu. Fakat her seferinde farklı kılıklardaydım; dilenci, alışveriş yapan kadın, garson, farklı bir rock grubunun konserindeki gotik kız… Ama son bir haftadır hiç şekilden şekle girmedim. Kurt, bunu fark edecek kadar zekiydi. Jack, ondan daha zekiydi O da farkındaydı. Ama daha çok eğleniyormuş gibi bir hali vardı. Onu takip etmemin asıl sebebi; bir iz sürücü olmamdı. Çünkü o, özeldi.

Kurt, beni biraz daha süzdü ve Jack’in kulağına bir şeyler fısıldadı. Jack gözünü Bob’un -gurubun bateristi- yanında oturup sırıtan sarışın kadından –adı Taylor, Bob’un kız arkadaşı- ayırıp gözlüklerini çıkarttı. Elmacık kemiklerinin altında gizli kalmış gözleriyle bir süre beni izledi. Kurt’ün kız arkadaşı Emma, ne zaman gidiyoruz, dedi. Jack’in, sevgili kurbanımın aklından ne geçirdiğini merak etmeye başlamıştım. Bayanların kalkıp tuvalete gitmesinden yakın bir süre içerisinden kalkacaklarını anladım. Jack yine bana baktı ve ona gözlerimi hafif kısarak bir bakış attım. Şarabın parasını içki bardağının altına sıkıştırdım ve eşyalarımı toparlayıp bardan çıktım.

Arabama gittim ve aynadan kendime baktım. Kahverengi, uzun ve dalgalı saçlarımı ensemi açık bırakacak şekilde topladım. Gözlerime yaptığım koyu makyaj çoktan bozulmuştu. Kısa süre sonra dışarıdan gelen yüksek sesli kahkahalarla toparlandım ve aşağı doğru kayıp üzerimi koltukların rengindeki siyah paltomla gözlerim açık kalacak şekilde örttüm. Beni gecenin karanlığında kimse göremezdi. Ama Jack, her nasıl olduysa beni fark etmiş olmalıydı. Tam arabamın yanından geçerken cama vurmuş ve arkasına bakarak yürümeye devam etmişti. Onlar uzaklaşınca doğruldum. Sanırım gereksiz yere bu herif için şekilden şekle giriyordum.

Uzunca bir süre arkadaşlarıyla yürüdükten sonra onu dar sokaktaki arabanın yanında buldum. Ah, Tanrıçam! Ne uzun iş ama! Yanına geldiğimde bana soru işareti dolu gözlerle baktı. Hafif bir gülümsemeyle, ikimizinde unutamayacağı sözleri söyledim;
Jack Fussy, Gece seni seçti; ölümün doğuşun olacak! Gecenin tatlı sesine kulak ver. Kaderin seni Gece Evi'nde bekleyecek...
Kullanıcı profilini gör
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Hannah St John   Perş. Şub. 11, 2010 8:06 pm

Bu Rpg çok kısa.Düşük puan almak istemiyorsanız lütfen uzatıp bize haber verin.

Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın.
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...
Kullanıcı profilini gör http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Pierretta Scylla
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Hannah St John   Paz Mart 21, 2010 9:40 pm

Uzatılmadığına göre puanı veriyorum.

Akıcılığı iydi. Yer yer hatan vardı. En çok imla ve noktalamada yanlışların vardı. Renkleride gözümü yordu.

Puan 62-altmışiki.

Özel Karakter Olamayacaksanız Rütbe?

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Pierretta Scylla

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Hannah St John   Çarş. Nis. 21, 2010 6:02 pm

Rütbeyi Pm yolu ile atınız.
Konu Kilit.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Hannah St John   

Hannah St John
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» john morrison istanbula gidiyor ve bilgehan demir le röportaj yapıorr ve cocukbgazetelerinde magaznlerde morrison ın haberleriii varrrr
» 4 Ekim RAW Sonuçları
» Eve Torres
» WWE Kıyafet Alım/Satımı
» TABLE MAÇ WWE ŞAMPİYONLUĞU İÇİN JOHN CENA VS TRIPLE-H