House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rich & Rob...

YazarMesaj
Erik Kevin Williams
5. Sınıf Çaylak / Karanlık Erkek
Erik Kevin Williams

En Belirgin Özelliği : Karizmatik oluşu...
Kediniz : Sassha adında siyah, sırf tüy yumağı bir kedi .D

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Rich & Rob... Empty
MesajKonu: Rich & Rob...   Rich & Rob... I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 2:42 pm

...Rich'in ilk dersi boş olduğu için geç kalkması gerekiyordu, akşam öyle planlamıştı ama gördüğü rüyadan dolayı erken kalkmıştı.

Rüyasında bir ormandaydı, sadece o vardı. İlerde bir karaltı gördü ve oraya doğru yürümeye başladı. O yürüdükçe karaltı dahada uzaklaşıyordu. O gidiyor karaltı çoğalıyor fakat ulaşılması zor bir yer gibi durmadan uzaklaşıyordu.

_"Dur!" diye bağırdı Rich. Karaltı birden insan vücuduna döndü fakat yinede yüzü görülmüyordu. Rich hıçkırıklar içinde ağlamaya başladı. Kimdi o?

_"Kimsin sen? Lütfen dur!" diye bağırıyordu sürekli.

_"Richella sana geldim, buraya bak." diye bir ses duydu.Bu ses sağ taraftan geliyordu. Başını çevirdiğinde her yer aniden beyaz bir ışıkla kaplandı ve O çığlıklar atarak uyandı. Uyandığında yanakları ıslaktı. Tekrar uyumak istiyordu fakat aynı kabusu bir daha görmek onu hiç mutlu etmezdi.

Yataktan kalkıp ağır adımlarla banyonun olduğu bölüme doğru ilerledi. Bu rüyadan sonra pekte iyi sayılmazdı ama içindeki bir his bugünün güzel geçeceğini söylüyordu sanki. Banyoya girdiğinde ilk önce elini ve yüzünü yıkamak için aynanın karşısına geçti fakat yansımada gözlerinin şiştiğini, yüzünün çok solgun bir hal aldığını görmüştü. Hayretler içinde kendine bakıyordu. Sanki aynadaki yansıma o değildi de bir başkasıymış gibi yabancı duruyordu gözüne.*En iyisi duş almak belki rahatlayabilirim.* diye düşündü. Duşa girmek için küvetin suyunu açtı. Üstünü çıkardıktan sonra kırmızı tokasını -bu tokasını çok sevıyordu- küvetin yanına koydu. Küvetin içinde uzanmış suyu izliyordu. Su herşeye rağmen nasıl bu kadar berrak olmayı başarıyordu? Yukarıda asılı olan avizenin loş ışığı Rich suyu oynattıkça, su üstünde kristal parçaları gibi parlıyordu. Küvetten çıktığında yanında duran kırmızı bornozunu -bu kız tam bir kırmızı hastası- üstüne geçirdi. Kızıl saçlarını kuruttuktan sonra altına dar paça siyah kotunu, üstüne de kırmızı sweet-shirt'ünü giydi. Ardından ortak salona inmeyi düşündü. Harıl harıl yanan şöminenin karşısına geçip oturdu. Alevler her kıpırdadığında havada bır büyü yapılıyormuşçasına kıvılcımlar oluşuturup sönmesine sebep oluyordu. Kabusla ilgili birşeyler bulmaya çalışıyordu fakat bu kabustan hiçbir anlam çıkaramıyordu. Birden bir ses duydu. Bu saatte ortak salonda ondan baska kımse yoktu ki herkes dersteydi. Bu kimin sesiydi?

İlerde Robert'i gördü. Robert ona gülümsüyordu. Onun gülümsemesi Richella için farklı bir anlam ifade ediyordu. O kadar tatlı bir gülüşü vardı ki Richella onu gülümserken gördüğünde nefes almayı bile unutuyordu. Robert, Richella'nın yanına, şöminenin karşısına oturdu. Şöyle bir kez Richella'ya dönüp baktı ve gözlerini şömineye çevirdi. Alevleri izliyordu. Sanki çok derin düşüncelere dalmıştı. Sonra birden konuşmaya başladı.

_"Selam Richella. Seni burda beklemıyordum açıkcası." Sesi çok yumuşaktı ve konuşurken sanki nefesi, sonbaharın ılık ruzgarı yuzunu okşarmışcasına tuhaf, aynı zamanda çok yumuşaktı.

_"Sanada selam. Aslında ben seni burda beklemiyordum. Senin dersin yokmuydu?"

_"Ahh.. Evet vardı ama girmedim. Biliyorum Hogwarts gibi bir okulda böyle birşey serbest değil ama izinliyim. Sen?" Richella'ya o kadar tatlı bir bakış atmıştıki, Richella kendini yanı başında duran Robert'in kollarında eriyecek sandı.

_"Ben.. Şeyy..." Rich kendini toparlamakta zorlanıyordu. *Ahh Tanrım tam bır moron gibi davranıyorum. Benım sorunum ne?" diye düşünürken nihayet akıllıca şeyler soylemeye başladı.

_"İlk ders için izin almıştım. Kaç gecedir fazla uyuyamıyorum. Kabuslar..."

_"Bana anlatabilirsin belki beraber birşeyler bulabiliriz. Yani kabuslarınla ilgili.
" Robert haklıydı. O geleceğın Kehanet Profesörü olacaktı. Belkide anlatması gereken kişi sadece Robert'tı. Kafasını salladı ve anlatmaya başladı. Anlatırken Rob'a daha çok yaklaşmak ona sarılmak istıyordu. Birden Robert ellerini Rich'in omzuna attı. Tamam dışarıdan bakılınca bu arkadaşçaydı ama Rich, Robert'ın gözlerinde sanki başka birşeyler daha görüyordu. Robert'ta onu sevıyordu. Evet bunu anlayabiliyordu. Robert konuşmaya başladı.

_"Bence gördüklerin şöyle; bir kişi seni karanlıktan aydınlığa çıkaracak yolu gosteriyor. Sen bu yolda bir çok acı yaşayacaksın ama sonunda o kişinin yanında olacaksın." Richella bu sözleri kafasında durmadan tekrar ediyordu.

Birden rüyasındaki sesi yine duymaya başladı. Ses bu sefer bır kadın sesi kadar narındi. Ses, aralarındaki sessizliği bıçak gibi keserek uzaklaştı. Tekrar *Richella* ismini duydular. Robert Richélla'ya, Richella Robert'a bakıyordu. Sonra birden yanlarında bir kadın belirdi. Richella çok korkmuştu. Robert'a sarılmak istiyordu. Onların arasındaki güzel anları bozan bu kadını öldürmek istiyordu belkide. Kadın çok yumuşak bir sesle tekrar konuşmaya başladı.

_"Richella ve Robert iyilikte yanımızda olmanız için sizi daima koruyacağım." Bu kadın neler diyordu böyle? Richella'nın iyilikle ne alakası olabilirdi ki? O bir Slytherin'di.. Kadın Richella'nın düşüncelerini okumuş gibi;

_"Evet siz ikiniz. İkinizde iyi birisiniz. Slytherin'den olmanız hiçbir şeyi değiştirmez. Gelecekte büyücülüğü siz koruyacaksınız."

_"Ama biz sadece öğrenciyiz. Bilmediğimiz o kadar çok buyu ve sorun var ki..."
Bunu söyleyen Richella'ydı. Çok saçma bir konuşma yapmıştı ama haklıydı. Onlar sadece 5. sınıf öğrencisiydiler..

_"Zamanla çocuğum zamanla..." Kadın Richella'nın rüyasındaki gibi göz kamaştıracak beyaz bir ışıkla tekrardan ortadan kayboldu. Robert Richella'ya baktı...

_"Seni seviyorum Rich. Her n'olursa olsun..." Richella'nın gözleri dolmaya başladı. Zor bir hayat onu beklıyordu ama bu onun Robert'ı sevmesıne engel değildi.

_"Bende seni seviyorum Rob." Richella bu sözleri her zaman söylemeyi o kadar çok istemişti ki. Tüm hayalleri gerçek oluyordu. Rober ondan hoşlanıyordu. Tüm bunları düşünürken dudaklarına soğuk bir dudak değdiğini hissetti. Bu Robert'ın dudaklarıydı.

Dudağının soğukluğu her ne kadar içini ürpertsede ondan bir an olsun ayrılmak istemiyordu artık. O da Robert'ı tutkuyla öpmeye başladı. Robert geri çekildiğinde muzipçe gülüyordu. Richella zor nefes alıyordu. Birde üstüne Robert'ın gülüşünü görünce iyice nefes almayı unutmuştu...

Robert ayağa kalktı. Richella'ya elini uzattı ve kalkıp toparlanmasına yardımcı oldu. Ardından Richella'nın beline sarılarak şu sözleri soyledi.

_"Zor bır hayat bizi bekliyor Aşkım."

Not: Bu diğer puanlattığım Rpg'nın devamı değildir. Başka bir Rpg'dir...

Richella= Turkuaz
Robert= Mor
Diğer Kadın= Kırmızı
http://hogwarts-akademy.forumotion.com/
Misafir
Misafir
Anonymous

Rich & Rob... Empty
MesajKonu: Geri: Rich & Rob...   Rich & Rob... I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 3:00 pm

Akıcı ve Sürükleyici bir Rp'di. Renk uyumu göz yorucu değildi. İmla ve Noktalamada azda olsa hata vardı ama kendini geliştireceğine inanıyorum...

Puanınız 85...
İyi Rp'ler...

Özel Karakter seçmeyecekse ve Profesör olmayacaksan istediğin Rütbe?
Erik Kevin Williams
Erik Kevin Williams

En Belirgin Özelliği : Karizmatik oluşu...
Kediniz : Sassha adında siyah, sırf tüy yumağı bir kedi .D

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Rich & Rob... Empty
MesajKonu: Geri: Rich & Rob...   Rich & Rob... I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 3:05 pm

5.Sınıf çaylak olmak istiyorum
http://hogwarts-akademy.forumotion.com/
Misafir
Misafir
Anonymous

Rich & Rob... Empty
MesajKonu: Geri: Rich & Rob...   Rich & Rob... I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 3:08 pm

Onaylanmıştır...

Rütbeniz Verilecektir...

Konu Kilit Rich & Rob... Icon_arrow ...

Rich & Rob...
1 sayfadaki 1 sayfası