House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erik & Alondra

2 posters
YazarMesaj
Erik Kevin Williams
5. Sınıf Çaylak / Karanlık Erkek
Erik Kevin Williams

En Belirgin Özelliği : Karizmatik oluşu...
Kediniz : Sassha adında siyah, sırf tüy yumağı bir kedi .D

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 4:30 pm

Erik ağır adımlarla bahçede ilerliyordu. Belki içinde bir umut vardı. Bugün Alondra'yı görebilirim diye... Çünkü onu gerçekten seviyordu. Ama Alondra ona çok kötü davranıyor ve onu sürekli azarlıyordu. Neden anlamıyordu ki onu sevdiğini...

Tam koruluğun oraya geldiğinde bır kız sesi duydu. Fakat bu kız konuşmuyordu. Tam aksine ağlıyordu. Merak edip hızlıca yanına doğru ilerledi. Bayağı bir yaklaştığında büyük bir ağacın altındaki kişinin Alondra olduğunu gördü. Hayretler içinde kaldı. Adımlarını koşarcasına hızlandırdı ve yanına geldi.

_"Alondra iyi misin?" Alondra kafasını çevirdiğinde gözlerinde nefreti görmüştü Erik.
http://hogwarts-akademy.forumotion.com/
Misafir
Misafir
Anonymous

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 4:57 pm

"Alondra iyi misin?"Sesin sahibini tanıyordu.Kevin’dı bu.Ona sülük gibi yapışıp bir türlü bırakmıyordu.

“Canını yakmamı istemiyorsan git başımdan Kevin ! Seninle uğraşacak halde değilim.”Gözlerinin öfkeyle parladığını biliyordu.Kevin’ın ondan uzak durmasını istiyordu.Ona zarar vermeyi istemiyordu.Sadece bedensel olarak değil –zaten bu mümkün olamazdı- ruhsal olarak da onu etkilemekten korkuyordu.Gördüğü son kabustan sonra rahatlamak için koruluğa gelmişti ama şimdi çok daha rahatsız olmuştu.Kimseyi istemiyordu yanında.Yalnız kalmaya ihtiyacı vardı.Kevin’a bir kez daha baktı.Bir şey söyeleycek gibiydi…
Erik Kevin Williams
Erik Kevin Williams

Rpg Gücü

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 2:26 pm

_"Alondra yapma ama! Seni böyle görmeye dayanamıyorum biliyorsun." dedi Kevin. Alondra'nın elini tuttu. Gerçektende onu böyle görmeye dayanamıyordu. O onun herşeyiydi. Herşeyi böle üzgün olursa oda çok üzülürdü. Alondra'nın suratındaki öfke az da olsa iniş gibiydi. Ama hâlâ gözleri öfkeyle Kevin'ı izliyordu.

Kev tek elini kaldırarak gözyaşlarını sildi. Alonra'ya dokunmak onu mutlu ediyordu. Elleri her bir yanağına deydikçe Alonra'nın gözleri onun ellerini izliyordu. Kev onun birşey demesini beklıyordu ama Alondra sadece onu izliyordu...Birşeyler demek için ağızını yavaşça açtı. Ama hiç birşey demeden Kev'ın göğüsüne yaslanarak tekrar ağlamaya başladı.
Misafir
Misafir
Anonymous

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 2:34 pm

Artık dayanamıyordu.Kabullenmek istemese de Kevin'la olmak onu mutlu ediyordu.Hıçkırıklarının arasında konuşamıyordu.Sadece ona sarılmış ağlıyordu.Gördüklerine dayanamıyordu.Her gece babasını görmekten artık bıkmıştı.Ona ulaşamamak sinirlendiriyordu onu.Henüz kimseye şizofren olduğunu söylememişti ama davranışları onu ele veriyor gibiydi.Ama şimdi Kevin'a bunu söyleycekti.
"Kevin sana bir şey söylemeliyim."
"Ne oldu Alondra?"Sesindeki umudu anlamamak için salak olmak gerekiyordu.
"Ben...Ben şizofreniyim Kevin..."
Erik Kevin Williams
Erik Kevin Williams

Rpg Gücü

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 2:46 pm

_"Ben...Ben şizofrenim Kevin." dedi Alondra. Kavin şaşmış kalmıştı. Alondra ne demek istiyordu. Ama şimdi bu durumda üzülmüş gibi durursa bu Alondra'nın hem grurunu kırar hemde sadece ona söylediği için kendini pişman ettirirdi.

_"Bu bir sorun değil ki Alondra?" dedi Kevin. Tek istediği Alondra'nın üzülmemesiydi. "Sen ile ben olduğumuz sürece bir önemi yok Alondra." dedi Kevin. Alondra Kevin'ın gözlerinin içine bakıyordu. Kevin'da Alondra'nın... Onun gözleri altındaki derinliği görebiliyordu. Acıyı... Öfkeyi... Bir yandanda mutluluğu...
Misafir
Misafir
Anonymous

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 2:52 pm

"Bir gece odana gelip seni öldürebilirim ya da sadece bedensel olarak değil psikolojik olarak da zarar verebilirim.Bunu umursamadığını söyleme bana !"dedi öfkeyle.Onu ne kadar severse sevsin canından daha kıymetli bir yeri olamazdı Alondra'nın.Zaten bu yüzden ondan uzak durmaya ve ondan nefret etmeye çalışıyordu ya.Kimseye zarar vermemek için herkesten uzak durmaya çalışsa da Kevin onun peşini bırakmıyordu.Bu kim olsa sinirlendirirdi elbet.Kevin cevap vermek üzere ağzını açtı.Umarım düşündüğüm şeyi söylemez...
Erik Kevin Williams
Erik Kevin Williams

Rpg Gücü

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 2:59 pm

_"Geceleri odama gelmen hoşuma gider doğrusu." dedi Kev. Ardından sesine biraz daha ciddiyet ekleyerek konuştu.

_"Tabii kide umursamıyorum Alondra. Bana sen bedenen nasıl zarar verebilirsin ki." dedi. Kevın kaslı bir yapıya sahipti. Alondra'yı bırakın, kaslı biri gelse yinede Kev onu yenebilirdi. Alondra bir kez gözlerini Kev'de dolandırdı. Haklısın der gibi gözlerinin içine bakıyordu.

_"Hem sen beni sevdikten sonra gerçekten bir önemi yok..." dedi Kev.

Misafir
Misafir
Anonymous

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 9:31 pm

"Sana karşı ne hissettiğimi bilmiyorum Kevin...Hem beni hafife alma güçlü olabilirsin ama aynı şeyi ruhun için söyleyemem."Ne dediğinin o da farkında değildi.Kevin ona boş boş bakıyordu.Ne dediğini anlamaya çalışıyor gibiydi. "Bundan söz ediyorum.Ne dediğimi kimse anlamaz.Bazen ben bile ne dediğimi sorgularım.Böyle insanları kandırmak çok kolay.Bak senin kafanı da karıştırdım.Normal kişileri kandırmak kolaydır."
"Buradaki kimse normal sayılmaz Alondra."
"Biliyorum o kadarını."dedi ukala bir sesle. "Demek istediğim sana her an zarar verebilirim.Sürekli hayaller görüyorum ve sırf bu yüzden odamdan çıkmıyorum.Bunu son zamanlarda senin de fark etmiş olman gerekir..."Kevin düşünüyordu.O belki de fark edememişti ama Alondra’nin gerçekten sorunları vardı.Ve bunu çocukluğundan beri aşamadıysa şimdi de aşması mümkün olamazdı. “Ve bu arada iyileşebileceğimi düşünüyorsan yanılıyorsun.Hiçbir şey beni iyi yapamaz.Beni iyi yapabilecek tek bir şey var…”dedi ve tekrar hıçkırıklara boğuldu.Onu iyileştirebilecek yek bir şey vardı : Babasını yeniden görebilmek…Kevin’ın ona ne olduğunu soracağını biliyordu ama cevap vermek istemiyordu.Bunu hatırlatmak onu…Öldürüyordu…
Erik Kevin Williams
Erik Kevin Williams

Rpg Gücü

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 4:22 pm

_"Demek istediğim sana her an zarar verebilirim.Sürekli hayaller görüyorum ve sırf bu yüzden odamdan çıkmıyorum.Bunu son zamanlarda senin de fark etmiş olman gerekir..." Kev Alondra'nın dediklerini aklında tartmaya başlamıştı.

_“Ve bu arada iyileşebileceğimi düşünüyorsan yanılıyorsun.Hiçbir şey beni iyi yapamaz.Beni iyi yapabilecek tek bir şey var…” dedi ve hıçkırıklara boğuldu. Kev nedenini sormak istiyordu ama bu kadar üzüldüyse, bu kadar ağlıyorsa nedenini sormak yerine teselli sözcükleri kullanmalıydı.

_"Alondra bunu o kadar emin olarak söyleme. Belki senin ihtiyacın olan sevgidir." ne dediğini Kev bile geç fark etmişti. Alondra yanaklarını ellerinin tersi ile silerek Kev'e baktı.
Misafir
Misafir
Anonymous

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 2:18 pm

Alondra yanaklarını ellerinin tersi ile silerek Kev'e baktı.Ya Kevin onu anlamamakta ısrar ediyordu ya da onu gerçekten seviyordu.Fakat ne olursa olsun Alondra onu "sevmemeliydi".Özellikle ona zarar vermekten korkuyordu.
"Kevin anlamıyorsun.Ben senin düşmanın falan da değilim önceden hareketlerimi anlayamazsın.Evet fiziksel olarak sana zarar veremem ama ruhsal olarak ciddi anlamda çökebilirsin...İster inan ister inanma."dedi sinirle.Tam kalkacakken Kevin onu kolundan tuttu ve kendine çekti...
Erik Kevin Williams
Erik Kevin Williams

Rpg Gücü

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 8:07 pm

_"Kevin anlamıyorsun.Ben senin düşmanın falan da değilim önceden hareketlerimi anlayamazsın.Evet fiziksel olarak sana zarar veremem ama ruhsal olarak ciddi anlamda çökebilirsin...İster inan ister inanma." dedi sinirli bir şekilde Alondra. Tam kalkacakti ki Kev onun gitmesine izin vermemek için elinden tuttu ve onu kendine doğru çekti. Artık aralarında 2 cm'den daha az bir mesafe vardı. Alondra'yı öpmek istedi fakat onun bir hastalığı vardı. Bundan dolayı fevri davranabilirdi. Alondra ile aralarını biraz daha uzak tuttu.

_"Ruhsal olarak çökebilirim Alondra ama sana inanmadığım sürece. Ama ben sana inanıyorum. Her halinle seviyorum seni Alondra." dedi Kev. Alondra'nın gözlerinden kendi gözlerini bir an olsun bile ayırmıyordu. Birden Alondra'nın gözlerinde ateşler yanıyormuşçasına bir görüntü görmüş gibi oldu. Sonra Alondra'nın yüzü Kev'in sevdiği o masum ve şirin hâlini aldı...
Misafir
Misafir
Anonymous

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 8:22 pm

"Ruhsal olarak çökebilirim Alondra ama sana inanmadığım sürece. Ama ben sana inanıyorum. Her halinle seviyorum seni Alondra."Alondra ona önce sinirle baktı , sonra sakinleşti.Gözlerinin içine bakıyordu.Sanki neler hissettiğini görüyordu.Alondra ne kadar uzaklaşırsa uzaklaşsın Kevin'dan ayrılamayacağını şimdi anlıyordu.Sakin ifadesini yerini muzipliğe bıraktı.
"Bunu zaman gösterir..."dedi yarı dalgın yarı muzip bir sesle.Kevin ise şaşkın şaşkın bakıyordu ona.Kesinlikle yine bir krize falan girdiğini düşünüyordu.Ama Alondra ciddiydi.Ona bunu göstermek için Kevin'a iyice yaklaştı...
Erik Kevin Williams
Erik Kevin Williams

Rpg Gücü

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 8:44 pm

_"Bunu zaman gösterir..." Kev ne olduğunu anlamamıştı. Acaba yine bir krize mi girdi gibisinden düşünceler dolaşıyordu kafasında. Alondra bu durumda ciddi olduğunu belirtmek için Kev ile aralarındaki mesafeyi iyice kısaltmıştı. Kev artık Alondra'nında içindeki sevgiyi ona bahşettiğini anlamıştı.

Kendi dudaklarını Alondra'nın dudaklarına bastırırken içinde Alondra'ya karşı her zamankinden daha çok aşk barınıyordu. Kısa bir an dudaklarını birbirinden ayırdıklarında Alondra tatlı ve utanmış bir duruştaydı.

_"Seni her zaman seveceğim." dedi Kev. Evet onu hep sevecekti. Her n'olursa olsun...
Misafir
Misafir
Anonymous

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 4:46 pm

"Seni her zaman seveceğim."
"Beni hak ettiğim kadar sev Kevin.İnan bana aslında sevgini hak edecek biri değilim..."Alondra kendindeydi,ama değildi.Uçuyordu mutluluktan ama...Yine de garip hissediyordu.Kevin'a karşı besle"yemediği" duyguları ona karşı hissediyordu şimdi.Kevin ona aşk dolu gözlerle bakıyordu.Alondra henüz ona aynı gözlerle bakabilecek durumda değildi.Ama onu gerçekten sevmeye başlıyordu.Bir an sordu. "Burası canımı sıkıyor gitsek olur mu?"
Erik Kevin Williams
Erik Kevin Williams

Rpg Gücü

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 5:16 pm

_"Burası canımı sıkıyor gitsek olur mu?" dedi Alondra. Kev onun için herşeyi, onun istediği herşeyi yapardı.

_"Sen nasıl istersen." Aşkım... dedi. Onun mutluluğu herşey için önemliydi. Onun mutluluğu Kev'in mutululuğuydu. artık bir bütündüler. Tam o sırada Kev'in kedisi Sassha mırlaya mırlaya yanlarına gelmişti. Kevin bacağına yapışıp başını sürtüyordu.

_"Bu benim kedim Sassha." dedi Alondra'ya bakıp. Bribirlerine gülümsediler.
Misafir
Misafir
Anonymous

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 5:28 pm

"Kedini daha önce görmüştüm.Slipsy'nin elinden zor kurtuldu diyebiliriz."dedi gülerek.Kedi hala Kevin'ın bacağına sürtüyordu kafasını.Kediler sürtündükleri kişi veya eşyaya aslında onu sevdiğini değil "ona ait olduklarını" ifade ederlerdi.Black bunu fazlasıyla belirtiyordu.Alondra bir kez daha gülümsedi. "Kedin beni kıskanıyor galiba."Black Alondra'ya tısladıktan sonra yanlarından uzaklaştı.
"Aldırma.O kimseyi sevmez ama haklı olabilirsin."diye karşılık verdi Kevin.Sonra koruluktan çıktılar.
Pierretta Scylla
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Pierretta Scylla

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Erik & Alondra Empty
MesajKonu: Geri: Erik & Alondra   Erik & Alondra I_icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 10:34 pm

Rp Bittiğine Göre Konu Kilit... Arrow

Erik & Alondra
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cheyenne Alondra.
» Veee Erik......
» David Erik Swétey
» David Erik Swétey
» Erik'tim.Loren olarak döndüm.