House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Afrodit ile röportaj

+3
Darius
Amanda Sylise
Rahibe Mary Angela
7 posters
YazarMesaj
Rahibe Mary Angela
Yeni Üye
Rahibe Mary Angela

En Belirgin Özelliği : Tulsa-Benedik manastırının baş rahibesi Sokak Kedileri Derneği'nin yöneticisi kahverengi gözlü solgun orta boylu
Kediniz : çok kedim var

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 70
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +5

Afrodit ile röportaj Empty
MesajKonu: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 3:14 pm

''cehennemden gelme köpek'' konumundan zoey'nin yakın arkadaşlarından birine dönüştü Afrodit Lafont hakkında bazı bilgiler için röportajı okuyun.
Biz: İsmini gerçekte nasıl seçtin? İşaretlenip Gece Evi’ne gelmeden önce de adın Afrodit miydi yoksa ismini okula katıldıktan sonra sen mi değiştirdin?

Aphrodite Lafont: Pekala bakın bunun için cevabım çok açık benim kendi-kendine-sorunları-var annem bana kisiliğimi pek de yansıtmayan bir isim verdi. Ve hayır size eski adımı söyleyecek değilim. Her neyse ben ismimi İşaretlenip Gece Evine gittiğim zaman değiştirdim. Sizin gözünüz görmüyor mu? Görmüyor musunuz ben Afrodit'im.

Biz:Bize biraz Maleficent'tan bahseder misin? çok sinirli bir kediye benziyor.

Aphrodite: Maleficent kesinlikle bana benziyor; Anlaşılmamış...(ıhhh…burası çok bozuk bi çeviri oldu. Afrodit ile röportaj Icon_biggrin ingilizcesi şu:Malaficent is exacly like me : misunderstood because those of us who are discerning in our choice of friends tend to get called bitches by those less fortunate in apperance, intelligence and income As far as I'm concerned she's perfect just ask Darius Afrodit ile röportaj Icon_biggrin )....ben onla ilgilendiğim sürece Malaficent harika. Darius'a sorarız.

Biz: En son Zoey ve arkadaşlarıyla takılıyordun peki Korkunç, Savaşçı ve Eşekarısına ne oldu, onlarla hiç konuştun mu?

Aphrodite: Öncelikle geyik sürüsü için koca bir öğğk diyebilir miyim? Onların salak grubuna katılmak BENİM fikrim değildi, ama Nyx'in yolları anlaşılmazdır bilmem ne...bilmem ne...bilmem ne...ve burdayım. Gerçekten onları düzeltmek için ne gerekiyorsa yaptım ama ikizleri düzeltmeye calısmak annenizin 1990 model külüstür telefonunu bir iphone'a dönüştürmeye benziyor. Ve eski ''arkadaşlarım'''a gelince
koca bir Her neyse.

Biz: Ve biraz Darius ile olan ilişkinin iç kısmını öğrenmeye hayır demezdik...

Aphrodite: Tabii ki demezdiniz ama Zoey'den farklı olarak ben erkek arkadaş meselelerimi herkes bön bön baksın diye ortaya atmam. inanın bundan daha iyi işlerim var. Sadece Darius'un mükemmele fena bir şekilde yakın olduğunu söyleyeceğim. Ve kadın ile kedilerden kesinlikle anlıyor. Simdi beni rahat bırakın - saçımı düzeltmeliyim
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 5:10 pm

Biz: Ve biraz Darius ile olan ilişkinin iç kısmını öğrenmeye hayır demezdik...

Aphrodite: Tabii ki demezdiniz ama Zoey'den farklı olarak ben erkek arkadaş meselelerimi herkes bön bön baksın diye ortaya atmam. inanın bundan daha iyi işlerim var. Sadece Darius'un mükemmele fena bir şekilde yakın olduğunu söyleyeceğim. Ve kadın ile kedilerden kesinlikle anlıyor. Simdi beni rahat bırakın - saçımı düzeltmeliyim.

Ehuehuehu Tam Benden Beklencek Bir cevap. Very Happy Very Happy Very Happy
Darius
Yeni Üye
Darius

En Belirgin Özelliği : Bir savaşçının sahip olabildiği tüm özelliklere sahibim
Kediniz : Nefertiti

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:44 pm

Afrodit ile röportaj çok hoşuma gitti çok seviormm bu kızn konuşmasını yaa Very Happy
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 7:44 pm

Bende çok seviyorum bu kızın konuşmasını.
Neden acaba Very Happy
Neyse şaka maka benimde Afrodit'in en sevdiğim özelliklerinden biri.
Bu özelliğine bayılıyorum.
Başuna Afro olmadım bende.
Hihhii Very Happy
Erin Bates
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 7:51 pm

Bu kızın konusması harbi süper . İki sözünden birinde satasıyo eheh .d
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 8:43 pm

Aynı ben işte.
Zaten benim gibi olduğu için Afro'yu seçtim.
Very Happy Very Happy Very Happy
Erin Bates
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:14 pm

İkizleer hakkında söylediklerin gözümden kaçmadı değil Afrooditcim Evil or Very Mad

İhii . geek

Bu arada paylasımın için tesekkür ederiz Göksucum Smile
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:21 pm

süpermiş
bir afrodit klasiğixD
Rahibe Mary Angela
Yeni Üye
Rahibe Mary Angela

En Belirgin Özelliği : Tulsa-Benedik manastırının baş rahibesi Sokak Kedileri Derneği'nin yöneticisi kahverengi gözlü solgun orta boylu
Kediniz : çok kedim var

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 70
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +5

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 2:47 pm

ne demek rica ederim bu arada bende afroditi seviyorum konuşması süper
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 11:36 pm

Afrom işte yaa bende seviyorum bu kızı kendi tarzı var Afrodit ile röportaj Icon_biggrin
Serapımmmm tam bir afroooo
Lağğ bi danem arada banada iğne yollamıyo değilsin hani Afrodit ile röportaj Lol
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Serenity Lilith Athena

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 7:36 pm

Afro klasiği Very Happy
Seviyorum bu kızın karakterini Very Happy
Görmüyor musunuz ben Aphrodite'yim Very Happy Süper Very Happy
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Afrodit ile röportaj   Afrodit ile röportaj I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 10:43 pm

Zoey Redbird demiş ki:
Afrom işte yaa bende seviyorum bu kızı kendi tarzı var Afrodit ile röportaj Icon_biggrin
Serapımmmm tam bir afroooo
Lağğ bi danem arada banada iğne yollamıyo değilsin hani Afrodit ile röportaj Lol

Bende Afro kadar cadı olduğumu düşünüyorum.Aşkoş sanada rp'de iğne yollarım ama gerçekte asla.Bi tanecik klonum var benim Smile

Afrodit ile röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası