House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beni Rahat Bıraksanız?

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Beni Rahat Bıraksanız? Empty
MesajKonu: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 6:17 pm

Burası Seattle’dan daha “kolay”…diye düşünüyordu yemek salonuna giderken.Henüz onunla “tanışmak” için yaklaşan olmamıştı.Başkalarını terslemek istemiyordu zaten.Brandon kendisinden uzak durmaları için elinden geleni yapıyordu başkalarına karşı.fakat her zaman yaptığı değil kendi iyiliğini değil,onların iyiliğini düşünüyordu.

Yemek salonuna geldiğinde derin bir iç çekti.İçeride kimsenin olmaması içini rahatlatmıştı.Bir tepsi aldı ve atıştırmalık bir şeyler alıp boş masalardan birine oturdu.Canı bir şeyler yemek istemiyordu ama yalnız kalabileceği tek yer burası olsa gerekti.Ona huzur veren sessizliği dinlerken kapının açıldığını duydu.Bu kadar şansız olamam…
melior
Yeni Üye

En Belirgin Özelliği : -
Kediniz : -

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +10

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 8:57 pm

Aya , kendini çok garip hissediyordu. Her zamanki gibiydi elbette. Başı kazan gibiydi. Annesiyle ile konuşması sayesinde kendini daha ne kadar kötü hissedebilirdi ki. Birazcık daha kendini kötü hissetmek için yatakhane den çıkıp yemekhane ye gelmeye karar vermişti. Kafasında bir sürü tuhaf kıvılcımlar vardı. Ne olabilirdi ki ? Yani kıvılcımların ne olduğunu biliyordu. Aklını karıştıran ne olabilirdi ki ? Kafasını iki yana sallayıp bu gereksiz düşüncelerinden arınmaya çalıştı. Fakat gereksiz bir düşünceye sahip olmak , onun için gereksiz biri olmak demekti.

Oda yetmezmiş gibi , yemekhane de o çok sevdiği kolyesini düşürmüştü. En azından orada düşürdüğünü umuyordu. Eğer orada bulamazsa , kolyeyi aramayla uğraşmak istemiyordu. Belki de Nyaa saklamıştı. Kim bilebilirdi ki ? Aramadan anlayamazdı.

Kapıyı tek eliyle itip , tek eliyle de önüne gelen saçlarını geriye attı. Ve yemekhanenin kapısını sertçe açıp içeri girdi. Etrafına bakındı ve kaybettiğini düşündüğü masaya doğru yürümeye başladı. Bir an duraksadı. Önceden oturduğu masada biri oturuyordu. "Aman ne güzel " diye mırıldandı. Masanın yanına gelince durdu ve ona baktı. Bir an ne diyeceğini bilemedi. Omuzlarını silkip masanın altına eğildi. "Kusura bakma. Biraz rahatsız olacaksın." diye geveleyerek masanın altına iyice girdi. Ve işte onu bulmuştu. Fakat nasıl alacaktı ? Kafasını masanın üstüne çıkardı ve onun yüzüne bakınca , masanın altına kafasını geri sokup kolyesine uzandı. Ona bir şey söyleyecekti fakat haline bakınca vazgeçti.

Kolyesini tuttuğunda biraz çekti ama onu alamadı. Çünkü kolyesi , onun ayağının altındaydı. Aslında ayağı kolyenin üstündeydi.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 9:17 pm

Bir bu eksikti.diye düşünüyordu.Masanın altına eğilip kıza baktı.Bir şey arıyor gibiydi.Yere şöyle bir baktı sonra ayağının altındaki kolyeyi fark etti.Kolyeyi aldı ve masanın altından çıktı.Onun ardından kız da çıkmıştı.
"Sanırım bunu arıyordun.Üzgünüm görmemişim."dedi soğuk bir sesle sonra kolyeyi masanın üstüne koydu.Eline de verebilirdi ama kızın özel gücü olabilirdi ve ondan alabilirdi.Kız gülümsedi ve kolyeyi aldı.
"Teşekkürler."Bir an sessiz kaldı sonra yeniden konuştu."Ben Aya."
"Brandon."dedi soğukluğunu koruyarak.Kız konuşmak istiyor gibiydi ama bir şey bulamıyordu sanki.Beni rahat bıraksan?!
melior
Yeni Üye

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 9:38 pm

Aya kolyeyi elinde evirip çevirdi. Bir şey olmasından çok korkmuştu. Derin bir oh çekti ve gülümsedi. Brandon a "Yeni mi geldin buraya ? " diye elini havada gezdirdi. Tahmin ettiği halde sorma zahmetinde bulunmuştu. Gerçekten bu durum tam olarak ona göre değildi. Normalde kolyesini alıp arkasına bakmadan giderdi. Sevincinden havalara uçmuş bir şekilde elbette.

Çocuktaki soğukluğu farketmişti. "Acaba onu tedirgin eden şey ne ? " diye düşündü fakat ona bir şey söylemedi. Ne de olsa onu ilgilendiren bir durum yoktu ortada. Elindeki kolyeyi alıp boynuna taktı ve elini kolyenin ucundaki minik taşın üzerinde gezdirdi. Bu kolyeyi çok severdi. Ona bir arkadaşı hediye etmişti. Kolyenin zinciri uzundu ve ucunda denizyıldızı şeklinde oyulmuş bir aytaşı vardı. Bu taşın onu sakinleştirdiğini düşünürdü.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 9:50 pm

"Yeni mi geldin buraya ? "diye sordu Aya.Sanki cevabını bilmiyormuş gibi...Brandon sorusunu cevaplamadan gözlerini boşluğa dikti.Kızın kalkmaya niyeti yok gibiydi.Genelde bu kadar sessiz kaldığı zaman yanından hızla "kaçarlardı" ama bu kız sanki Brandon'a inat gitmiyordu.
"Gitmeye niyetin yok mu senin?"dedi sinirli bir sesle.Yalnız kalmak istiyordu sadece.Kız şaşkın şaşkın ona bakıyordu.Bakışları bir an sertleşti,bir an düşünür bir hal aldı yüz ifadesi daha sonra konuşmaya başladı...
melior
Yeni Üye

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 9:57 pm

Derdi neydi acaba ? Bu ne büyük kabalık diye düşündü. Anlaşılan birilerinden terbiye almamıştı. Sanki ailesi kendisine çok terbiye vermişti ya. Aya kafasını masaya eğdi ve bir süre öyle durdu. Aptal gibi göründüğünü biliyordu. Fakat sinirlenmişti yine de.

"Gitmeye niyetim yok mu ? Ha ! " diye mırıldandı. Bu masada 2 yıl boyunca oturmuştu ve bu 3. yılıydı. Defol git demediği eksik kalmıştı diye düşündü. Bir an ona tokat savurası geldi ama ona baktığında bunu yaptığı an , hareketin karşılıksız kalmayacağını tahmin etmişti. İstediğini yapmayacaktı. "Gitmeye niyetim yok. Senin var mı ? " dedi tek kaşını kaldırarak ve yemekhane kapısını işaret ederek.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 10:08 pm

Şeytan diyor vur şuna bir tane hem güçlerinden olsun hem de "biraz" canı yansın.diye düşünmeden edemiyordu.Bunu yapmayı sevmese de öfkeden gözü dönebiliyordu çoğu zaman.
"Seninle uğraşıcak değilim bücür." dedi ve ayağa kalktı.Anlaşılan burada da huzur yok.diye düşündü.Arkasını dönüp yürümeye başladı.Kızın peşinden geleceğini tahmin etmişti.Aya tam omuzundan tutacakken hızla döndü ve ondan bir adım uzaklaştı. "Tanrıça aşkına özel güçlerinden mi olmak istiyorsun?!Uzak dur benden !"

Out: Özür dilerim kısa oldu...
melior
Yeni Üye

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 10:29 pm

Aya , onun kendisine verdiği karşılığa güldü ve "Özel gücüm olduğunu da nerden çıkardın..tch... Belki de vardır. Fakat benim gücüm öyle kolay alınabilecek türden olmazdı" dedi şaşkın şaşkın ona bakarak. Aptal gibi görünmeye çalışmıyordu ama dışardan bakınca öyle anlaşılıyordu. Umrunda da değildi zaten.

"Omzundan tutmayacaktım.Sadece şunu ... " elini onun omzuna götürdü ve üzerindeki küçük böceği aldı. "alacaktım. Gördün mü ? Senin şu güçlerinden olma lafın anlaşılan şu zavallıcıkta tutmuş" diye kıkırdadı.
"Ha bu arada. Sen uzak dur " diyerek saçını geri attı ve yemekhane nin kapasından hızlı çıktı.Orada durdu ve "Derdi ne acaba bunun " diye söylenerek yemekhane nin oradan uzaklaştı..

RP Dışı :
Önemli değil benim ki de kısa oldu xD
Cassandra Xénia Valérie
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Xénia Valérie

En Belirgin Özelliği : Sezgisel gücü
Kediniz : Lola

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 10:34 pm

Xénia' nın karnı çok acıkmıştı. Yemekhaneye doğru yol aldı. İçeride yüzlerin gerildiğini fark etmişti eğlence zamanı diye geçirdi içinden yüzünde sinsi, soğuk bir gülümseme yerleştirerek onların yanına doğru yürüdü. Aya'dan hoşlanmıyordu. Xénia kimseden hoşlanmazdı zaten insanları kafasına göre kullanırdı. ikili oynardı her zaman. ve soğuktu. Aya' nın tartıştığı çocuğu daha önce görmemiş gibiydi. Evet bu çocuğu ilk defa burada görmüştü. Tatlı çocuktu. Ama Xénia'yı etkileyemezdi. Bu zor birşeydi.

"Hey burda ne oluyor?" diye araya girdi Xénia sesi buz gibiydi. Soğuk gözleriyle bir yeni çoğcuğa bir Aya'ya bakıyordu. Aya sinirliydi.Hİç birşey söylemeden oradan çıktı. Yeni çocuk ve Xénia birbirlerine bakıyorlardı.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 10:48 pm

"Hey burda ne oluyor?" Tam arkasında bir kız sesi duydu.Sesi buz gibiydi.En az Brandon'ın sesi kadar soğuktu.Aya sinirli bir şekilde kıza baktı ve yemek salonundan çıktı.Şimdi Brandon ve hiç yoktan olaya "dalan" kızdan başka kimse yoktu.Brandon yüzünü dikkatlice süzdü.Masmavi gözler donuktu ve duygusuz bakıyordu.Brandon gözlerini devirdi.
"Lütfen seninle de uğraşmayayım."diye söylendi.Fakat onun duyabileceği bir sesle söylemişti.Kızın tepkisini merak ediyordu...
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 10:55 pm

"Lütfen seninle de uğraşmayayım." diye söylendi. Xénia umursamaz bir şekilde ona bakıyordu. Bu dediğini önemsemeden çocuğun gözlerine kitledi gözlerini. Soğuk ama tanımaya çalışarak bakıyordu. Ama yüzü hiç tanıdık gelmiyordu. Kesinlikle yeniydi. Transfer olmuş bir öğrenciydi. Kaşlarını kaldırarak çocuğa baktı

"Kimsin sen?" diye sordu tıslarcasına.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 11:13 pm

Juli çok acıkmış yemekhaneye giden yolda kendı kendine söylenerek ilerliyordu. Az önce kedisi odasını dağıtmış, buda yetmezmiş gibi eşyalarını kapıya kadar dökmüştü. Üstüne üstün telefonunu bir türlü bulamamışt. E, haliyle odasını toplarken acıkmıştı. Yemekhanenin oraya geldiğinde gıcırdayan kapıyı hızlıca itmişti. Fakat olduğu yerde durakalmıştı. Karşısında bir çocuk ve onun karşısında, Juli'ye arkası dönük olarak bir kız duruyordu. Çocuğu değil ama kızı tanımıştı. Bu Cass'dı. Onları umursamamaya çalışarak durduğu yerden yemek tepsilerinin ve yiyeceklerin olduğu yere doğru yürüdü. O sırada Cass tıslarcasına çocuğa birşey söylemişti.

_"Kimsin sen?" Juli bakışlarını onlara çevirdiğinde ikiside Juli'ye baktı.

_"Benim için sorun yok konuşmanıza devam edebilirsiniz." dedi ellerini teslim olurmuşçasına havaya kaldırdı. Ve bu hareketine kendide gülmemek için zor durdu. Maksat ortam yumuşamasıydı. İkiside kaşını kaldırmış onu izliyordu. "Nee?" dedi Juli sesinde alaycılık vardı.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 11:24 pm

"Ah şimdi Seattle'da olmak vardı."diye söylendi tekrar.Buradaki herkes kaçık mıydı acaba?Eğer böyleyse burada uzun süre yaşamayazdı herhalde.Brandon önce yeni gelen kıza sonra da az önce gelen kıza baktı. "Sorunu cevaplamadım.Brandon.Seattle gece evinden 'postalandım." dedi alaycı bir sesle.Doğruydu.Profesörlerden birinin özel gücünü alınca buraya yollanmıştı.Kızların ikisini de tek tek süzdü.İkisi de düşünüyor gibiydi.Brandon'ın onlara yaptığı gibi onlarda Brandon'ı süzüyordu.Sonunda içlerinden biri konuşmaya başladı...
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 11:38 pm

"Sorunu cevaplamadım.Brandon.Seattle gece evinden 'postalandım." Xénia hala yüzündeki soğukluğu koruyarak- ve yüzüne birazda şaşkınlık eklenerek- bakmaya başladı. Ne diye atılmış olabilirdi ki gece evinden? Delercesine Brandon' a bakmaya başladı düşüncelerine odaklamıştı kendisini. Sadece duymak istediği düşünceleriydi.

"Neden?" diye sordu tekdüze bir sesle
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 11:46 pm

"Neden?" diye sordu tekdüze bir sesle.Bunu soracağını biliyordum. diye düşündü.Sonra gözlerini devirip konuşmaya başladı.
"Seattle'daki profesörlerden birinin özel gücünü 'emdiğim' için buraya gönderdiler."sesini kız gibi tekdüze tutmuştu.Yüzünü tekrar incelemeye başladı.Karışık bir ifade içindeydi.Gözleri duygusuz ama mimikleri şaşkın.Onun konuşacağını bekliyordu Brandon ama düşündüğü olmadı.Az önce "teslim olan" kız konuşmaya başladı...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 11:57 pm

_"Yeteneğin güzelmiş. Aslında bir Profesör'ün üzerinde gücünü uygulamak güzel. Yani onun gücünü emmek ama ne yazıkkı benim gücüm Profesörlerde..." Juli Brandon ve Cass'ın ona "saçmalamayı kes!" der gibi baktığını görünce sustu. "Evet güzel." dedi başını hafif sallayarak. "Bu arada siz ikiniz bence oturup konuşmayı deneyin daha düzgün olabilir. Ve bende sizi ayakta izlemiş olmam."

_"Sen nesin?" dedi Brandon. Sesindeki ton alaycıydı.

_"Adım Juli. Brandon. Tanıştığıma..." bu sözü devam ettirmek için onu şöyle bir süzdü. "...Memnun oldum." bir çırpıda sözünü söylemişti. Elini uzatmıştı. Tokalaşmasını bekliyordu ama sonradan Juli onun gücünün, güç emme olduğu hatırlayınca herhalde dokununca dıyerek elini geri çekti. "Kusura bakma alışkanlık." diyerek gülümsemişti. Cass ve Brandon Juli'ye "hangi gezegendensin?" der gibi bakıyordular.
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 11:46 am

Cass şaşkınlıkla konuşmalarını dinliyordu. Brandon' un yeteneği bayağı güzeldi. Ona ne olursa olsun dokunmayacaktı. Özel gücünden olmak istemiyordu. Ama ondan korkmuyordu da. Korkmak onun kişiliğine aykırı bir şeydi. Üçü birlikte masaya oturdular. Cass bir yandan yemek yerken bir yandan da Brandon' u süzüyordu.

"Yeteneğin.." diye başladı söze "Oldukça güzelmiş." diye devam etti düz bir sesle. Soğuk mavi gözlerini merakla Çocuğa dikti.

"Bu istem dışı mı gerçekleşiyor? Yoksa sen kontrol edebiliyor musun?" diye sordu.
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 1:23 pm

Afrodit kendini rahatsız hissediyordu.Nasıl hissetmesinki.Yine o görüşlerden birisi gelmişti.Görüşünde okula yeni bir çaylak geliyordu.Farklı bir Gece Evi'den taransfer olmuştu.Ve 6. sınıftı.Üstelik bu çocukta bir soğukluk hissetmişti.Aslına bakarsanız korkuyorduda.Bunlar tabiki sadece görüşündeydi.

''Belkide gerçekleşmez.''diyerek iç geçirdi.Ama biliyordu.Afrodit'in görüşleri hep doğru çıkardı.Onu rahatsız eden yeni bir çaylağın gelmesi değildi.Onu rahatsız eden görüşündeki soğukluktu.Görüş yüzünden çok acıkmış ve müthiş derecede susamıştı.Yemekhaneye gitmeye karar verdi.

''Bu görüşlerden usanmaya başladım artık!''diye söyleniyordu.Yemekhaneye girdi.Girdiğinde dikkatini çeken daha önce hiç görmemiş olduğu bir çaylaktı.
''Lanet olsun!''diye söylendi.
Arkası dönük iki kız vardı.Yanlarına gitmeye karar verdi.Görüşündeki soğukluğu yine hissediyordu.Arkası dönük olan kızların Juli ve Cass olduğunu gördü.

''Hey Cass!''dedi.Ve gerçekten korkuyordu.Bu çocukta kesinlikle birşey vardı.
Ve evet görüşündeki çocuk oydu.
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 2:28 pm

Brandon tam ağzını açıp konuşucaktı ki Afrodit' in sesini duydu.

''Hey Cass!'' diye bağırdı. Cass umursamazca kafasını ona doğru çevirdi.Korkmuş görünüyordu. Kaşlarını kaldırıp ona doğru baktı. Cassandra Afrodit' in düşüncelerini okudu. Bir görüş görmüştü. Onunla konuşmalıydı belkide.

"Hey buraya gelsene Afrodit. Gece evine yeni biri gelmiş" dedi ona dönüp ve sırıttı. Sonra Brandon' a hafifçe gülümsedi.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 2:52 pm

Bu istem dışı mı gerçekleşiyor? Yoksa sen kontrol edebiliyor musun?" Brandon tam konuşacakken arkasından bir kız sesi duydu.
''Hey Cass!'' diye sesleniyordu.Bir bu eksikti.Gelen kızı dikkatlice süzüyordu.Gerçekten güzel bir kıza benziyordu ama yüzü çük solgundu.
"Hey buraya gelsene Afrodit. Gece evine yeni biri gelmiş" Adı "Cass" olan kız Brandon' a hafifçe gülümsedi.Ama Brandon gülmüyordu.Tam yalnız olduğu için seviniyorken bir sürü "kız" toplanmıştı başına.
"Beni yalnız bıraksanız olmuyor mu?"Afrodit tam otururken sormuştu soruyu.Aslında soru değildi.En azından sayılmazdı.Afrodit'in onu dikkatlice süzmesi dikkatini çekmişti. "Ne sormuştun?Özel gücümle ilgiliydi sanırım.Kontrol edemiyorum.Karşımdaki kişi dokunursa da oluyor,ben dokunsam da..."
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 3:05 pm

Brandon' un bu cevabı üzerine Xénia kaşlarını kaldırıp baktı. "İlginç" diye mırıldandı. Brandon' un düşüncelerini duyup yalnız kalmak istediğini anlamıştı. Bu durumdan rahatsızdı. Xénia' da rahatsız olmuştu istenmediği yerde durmak ona göre değildi. Brandon' un gözlerine delici bir bakış atıp ayağa kalktı.

Adımı söylemedim dimi? Cassandra Xénia Valérie ben." dedi. Umursamaz bir tavırla saçlarını savurup yavaş adımlarla uzaklaşmaya başladı. Fakat arkada birinin ona seslenmesi nedeniyle durup tekrar o masaya doğru baktı
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 4:03 pm

_"Cass." dedi Juli. Niye gitmişti şimdi bu kız. Sorun yoktu. Yani Juli öyle sanıyordu.

_"Nereye gidiyorsun. Hadi ama beni bunların içinde..." derken bakışlarını Afrodit ve Brandon'a çevirdi. Juli Afrodit'i sevmezdi. Brandon'da da bir arkadaşı
"belki" olabilirmiş gibi bi izlenim vardı. "Yada beraber de oturabiliriz. Yani ikimiz. Bilirsin tek yemekten hoşlanmıyorum. Brandon'la yesem tek yemiş sayılırım. Var mı yok mu belli değil." derken Brandon "Deli misin kızım sen ya!" der gibi Juli'ye bakıyordu. Juli buna aldırmadan sözüne devam etti. "Afroditle yemek... Hayır hiç sanmıyorum." dedi. Afrodit öfke ile kükredi.

_"Merak etme seninle yemek yemeğe bayılan yok." dedi.

_"Evet tatlım doğru tahmın. Bayılmıyorum." dedi Juli. Ortam kızışmıştı.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 4:33 pm

"Ben gidiyorum siz kavga etmeye devam edin."dedi soğuk bir sesle ve ayağa kalktı."Kız kavgası" izlemeye niyetli değildi.Hızla ayağa kalktı ve kapıya doğru yürümeye başladı.Kafasında zaten bir dünya düşünce vardı.Odasını falan bulması gerekiyordu hem.Kapıya yaklaşmak üzereydi.Tam çıkacakken omuzunda bir el hissetti.
"Dur sadece şaka yapıyordum."Lanet olsun ! arkasına hızla döndü ve Julié'den bir adım geri çekildi.Bütün neşesi gitmişti kızın bir anda solgun görünüyordu.Brandon bir şey hissetmiyordu.Belki de gücü falan yoktur...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 7:18 pm

_"Ben gidiyorum siz kavga etmeye devam edin." dedi Brandon soğuk bir sesle. Ardından ayağı kalktı. Anlaşılan ortamda olan kavgadan pek bi' keyifsizdi. Kapıya doğru yürümeye başladı. Juli "Şimdi ne dedim ki ben!" dedi içinden. Tam kapıdan çıkıcakken Juli onun yanına doğru hızlıca ilerledi.

_"Dur sadece şaka yapıyordum." dedi omzuna dokunarak. O anda Brandon arkasını döndü ve Juli'den bir adım uzak durdu. Juli kendini sersemlemiş gibi hissediyordu. Beyninde ki herşey allak bullak olmuş, başı ağrımaya, herkesin seslerini uğultu şeklinde duymaya başlamıştı. Cass'ın sesini duydu.

_"Juli. İyi misin tatlım?" dedi Cass. Sonra Brandon'a dönerek "Onun bir özel gücü vardı." dedi. Galiba onun aklını okumuştu. Cass'ın özel yeteneği buydu.

_"Peki neden bana bir güç gelmedi?" dedi öfkeli ve aynı zamanda şaşkın bir sesle Brandon.

_"Çünkü onun yeteneği gücü engelleme." dedi Cass. Juli'nin başı onlar konuştukça daha çok ağrımaya başlamıştı.

_"Çocuklar yeter. Başım..." birden yere yığılmıştı.
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bıraksanız?   Beni Rahat Bıraksanız? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 8:05 pm

Bu Juli'den nefret ediyordu.Kızın işi gücü yokmuş gibi sürekli onunla uğraşıyordu.Birde bayılması eksikti.Brandon onu uyarmıştı dinlemeliydi.Bayan çok bilmiş yaptı yapcağını ve sonuçta ortada diye düşündü. O umrunda değildi.Cass onunla ilgilenebilirdi.Cass'ı seviyordu.İyi bir kızdı.Bir görüşü geldiğinde onunla paylaşırdı.Hatta bazı zamanlarda oda arkaşım olsa keşke diye düşünürdü.Ama çok daha önemli bir işi vardı.Görüşündeki çocukla konuşmalıydı.
''Cass sen Juli ile ilgilen benim şu yeni çocukla konuşmam lazım , acil.Ve daha sonrada sana birşey anlatmam lazım.''dedi.Brandon şaşırmıştı.Afrodit'e bakıyordu.Belkide bunun derdi ne gibisinden düşünüyordu.Ama Afrodit'in geçerli bir sebebi vardı ve onunla konuşmalıydı.Ve yemekhaneden bir an önce ayrılmak istiyordu.

''Brandon yalnız kalmak istediğini biliyorum ama konuşmamız lazım acil.''dedi.Brandon şaşkın bir halde başını salladı.Konuşamamıştı.Bunu beklemiyordu belkide.Afrodit yemekhanenin kapısını hızlı açtı ve dışarı çıktı.
''Görüyorsun bu Juli denen kız bana dayanamıyor.''dedi.Aslında çok korkuyordu Brandon'dan.Ama onunla samimi bir ortam yaratmaya çalışıyordu.Brandon'ın biraz yumuşamasını sakinleşmesini istiyordu..Aksi taktirde Brandon Afrodit'e çok kolay bir şekilde zarar verebilirdi.

''Brandon ben gelecekteki kötü olayları görebiliyorum.Özel gücüm bu.Ve seni gördüm.Yemekhaneye görüşten dolayı çok susadığım için inmiştim.Seni görünce çok şaşırdım.Bu kadar çabuk olmasını beklemiyordum.Sen gece evi için tehlikelisin.''dedi.Brandon ''Bunu bende biliyorum.Size sürekli söylüyorum beni yalnız bırakın diye ama anlamıyorsunuz.Üstelik benimle konuşmak istediğini söylüyorsun.''dedi.Afrodit bu ani çıkışı beklemiyordu.Ama Brandon'ada bir yandan hak veriyordu.Çocuk sürekli rahat kalmak istediğini söylüyordu.
Afrodit'te haklıydı.Görüşünü ona söyleme gereği duymuştu.

Beni Rahat Bıraksanız?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Beni Rahat Bırak !
» Lütfen Beni Anla
» Beni Benimle Bırak (Manga)
» ~~Yokluğundu beni öldüren ey sevgili~~