House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Burned (Yanmış )9.Bölüm

4 posters
YazarMesaj
Melinda Rose Gloom
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Melinda Rose Gloom

En Belirgin Özelliği : Sürekli değişen ruh halim...
Kediniz : Alice... Bu kedi ne kendini beyenmiş böyle xD off...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 95
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Burned (Yanmış )9.Bölüm Empty
MesajKonu: Burned (Yanmış )9.Bölüm   Burned (Yanmış )9.Bölüm I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 7:03 pm

Bolum 9
Stevie Rea

Gece, bir insan için dondurucudur. Neredeyse soğuk olarak önce buz fırtınasının, yer aldığı zaman birkaç gece olduğu gibi. O, bir yavru kuş için hatta olmuş olan soğuğa sahip olabilirdi. Ama, kırmızı bir vampir olmak, Stevie Rae, onun, pratik olarak ona imune olduğunu buldu. Hı. İyi, onun, güneşe imune olamadığına yakındı.
O sonra, onun, onun annesinin, onun, yedi olduğu zaman o ve plaja onun erkek kardeşlerini aldığını ayarlayanı yaptığı gibi hissetmeyecekti. Stevie Rae'nin, onun, öyle sıcak olacak olduğu, ve yeterli güneş ekranında koymadığı hiçbir fikri yoktu. O, öyle yanmıs arkasında ki deri soyulmaya başladı.
O şimdi, aynen sadece hissetti. Hemşirenin, onun arkasında koymuş olduğu krema, ve elleri gerçekten, yardım etmişti, ve o anlaşılan kırmızı bir vampir olarak, gerçek çabuk iyileştirebilirdi, ayrıca. Bir rüzgar, uçurdu, Stevie Rae'nin arkasını serinletti. o, iyi hissetti. Aniden Stevie Rae'nin, sonda saatler boyunca onun gibi onun hissini yapabilen onun arkadaşı Damien için bir güçlü arzusu vardı. O, onun gerçekten, onun arkadaşlarını ne kadar kaçırdığı ilk zaman boyunca fark etti. Özellikle Z, onun BFFi. O, ondan Rephaim'i niye tutmuştu? Eğer o sadece, ölmesi için ona izin vermiş olsaydı...
Ama hayır, o, onun gibi düşünemezdi, o özellikle şimdi, onla damgalandı. Ve o, onun, iyi derin aşağı, onun, nerede saydığı olduğu emindi. O sadece, onun babası tarafından yanlış yönlendirilmişti.
"Of Mee uf"! Stevie Rae, onun, doğu duvarda nereden onda uluyor olan Nala'yı bulmak için oturuyor olduğuna aşağı baktı.
"Hey orada, Nal. Ben, senin de, missinin Zoeyi olduğunla bahse gireceğim, hı?"
Wanın şaşırtıcı şekilde, onun ayaklarında aydınlattığı tombul küçük kedi, ağacın yukarısı ve dalın yavaşça karşısında waslked zıpladı, bundan dolayı o, Stevie Rae'nin yanında oturabilirdi.

"Rahatsız etme, kız. O, yakında gerçek arkada olacak, ben, söz veririm. O sadece, bazı şeyleri ayırmak zorunda." Sonra, aniden, hisseden Stevie Rae, sahip olmuştu, hastanede, dönmüş olurken, hatta daha kötüsü. O daha önce sadece, onu silkmişti, ama şimdi onda haykırıyordu.
"Somethin'in yanlışı". Stevie Rae, Nala'ya dedi. O sonra, onun cebinden dışarı onun cep telefonunu çekti, ve hız kadranında ilk sayıya vurdu. O, birkaç kez çaldı, Zoey, cevaplamadan önce. "Stevie Rae"? O, sordu, onun ses kızak köpeği.
"Zoey? Y 'all, iyi midir?"
"Hayır, gerçekten değil".
"Ben, onu bildim! Ne, oldu?"
"İyi, her şeyden önce karşılayan şey, kötü bir şekilde gitti, ve onların hepsi, bizim yerine Kalona'ya inanmıs görünuyor".
Stevie Rae, keskin bir nefeste emdi. "Onlar, ona nasıl inanabilir?!"
"Oh, o, çok ikna edici olabilir", Zoey, söylendi. "Neyse öyle, benim, kötü bir havada var, ve Stark bazı ortalama şeyler dendim, ve o sonra, uzakta gitti çünkü o, Kalona'nın, benim başıma sahip olduğu ve sonra Kalona'nın, Heath öldürdüğünü dedi".
"Ne?! Omigod!"
"Ben, bilirim. Ve Stark şimdi, kendini suçlamaktır."
İyi, onun hatasıdır, Stevie Rae, kızgın şekilde düşündü. "Daha çok haber"?
"Katı, ve ben, hastanede her ikisiyim".
"Ne? Sen, şimdi bana tili nasıl söyleyemezdin?!" Stevie Rae, sordu, onun gerçekten sadece, Zoey'in, rahatsız olduğuna ilgi duymasına rağmen. stark o lanet, onun, büyük peynir olduğunu düşünmek. Yaşamlar, ondan dolayı kayboldu.
"Diğer malzeme, daha önemliydi. Ben, şu anda kinda zayıfım, ve benim izim, doldurulmaz, ve daha çok eklenmez. Ve Neferet'in, tutmanın bazı türü üzerinde Stark var."
"Uh, Z, o, önemli türüdür. Sen, senin, şimdi sadece ortalama bir yavru kuş olduğun zaman bütünüyle özel olmak için nasıl varsayılırsın? Ve nasıl Stark, hala onda bazı kötü sol olduğu zaman senin savaşçın olabilir?"
"O, kötü değildir"! Zoey hemen, onu savundu. "Onun hatası değildir! O, onu uyandıran biridir. Kim, bilir, o, yapabilirdi, senin üzerinde kontrole sahip ol, ayrıca."
"O, yapar, benim üzerimde kontrole sahip olma". Stevie Rae, pozitifti.
"Sen, onu bilmezsin", Zoey, devam etti. "Katı, yapmadı. Ne, seni öyle özel yapar?"
"Ben, kırmızı vampirim, yüksek rahibeyim". Onun, sözcükleri dediği gibi, o, onun, doğru olduğunu bildi.

çeviriyi dzltebildiğim kadr dzlttm ...yne de üzgnm Burned (Yanmış )9.Bölüm Icon_razz
http://darkhouse.turkforumpro.com/index.htm
Rahibe Mary Angela
Yeni Üye
Rahibe Mary Angela

En Belirgin Özelliği : Tulsa-Benedik manastırının baş rahibesi Sokak Kedileri Derneği'nin yöneticisi kahverengi gözlü solgun orta boylu
Kediniz : çok kedim var

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 70
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +5

MesajKonu: Geri: Burned (Yanmış )9.Bölüm   Burned (Yanmış )9.Bölüm I_icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 11:26 am

olsun bulmuşsunya o yeter azda olsa bilgimiz oldu teşekkürler şu kitap çıksa artık
Melinda Rose Gloom
Melinda Rose Gloom

En Belirgin Özelliği : Sürekli değişen ruh halim...
Kediniz : Alice... Bu kedi ne kendini beyenmiş böyle xD off...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 95

MesajKonu: Geri: Burned (Yanmış )9.Bölüm   Burned (Yanmış )9.Bölüm I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:55 pm

saqol tatlım ama btün bölmlern fan ypımı oldğunu dşündğüm için artk paylşmıycam Very Happy
http://darkhouse.turkforumpro.com/index.htm
Cassandra Parker
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

MesajKonu: Geri: Burned (Yanmış )9.Bölüm   Burned (Yanmış )9.Bölüm I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 9:31 pm

ouff ouff herşey karışıo düğüm oldu olaylar 15 kitap yetmez bnce Laughing
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Burned (Yanmış )9.Bölüm   Burned (Yanmış )9.Bölüm I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 9:39 pm

Yeni çaylak Very Happy
Aramıza hoşgeldin.
Profilini Ad-Soyad şeklinde yap lütfen.
Ve hoşgeldin çaylak bölümüne yeni bir konu açabilirsin.

Burned (Yanmış )9.Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burned (Yanmış) 3. Bölüm
» Burned (Yanmış) 4. Bölüm
» Burned(yanmış) 6. bölüm
» Burned (Yanmış) 7. Bölüm
» Burned(Yanmış)8.Bölüm