House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Julie ve Lie'nin Aşkı

2 posters
YazarMesaj
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Julie ve Lie'nin Aşkı Empty
MesajKonu: Julie ve Lie'nin Aşkı   Julie ve Lie'nin Aşkı I_icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 11:54 pm

Julie ve Lie’nin Aşkı

Julie sağına soluna dönüyordu.Deli gibi terlemişti.Yine aynı rüyayı görüyordu.Yine Lie’yi kaybediyordu.Buna dayanamıyordu.Her gece aynı rüya.Her gece aynı korku.Bu rüyalar Julie’yi çok yıpratıyordu.Sürekli kendini çaresiz ve yorgun hissediyordu.Kan ter içinde kalktı.Zor nefes alıyordu.Yanında Lie’yi aradı.Ama Lie yoktu.Julie çok telaşlanmıştı.Haklıydı da nasıl telaşlanmasın?
En sevdiği insan , hayat arkadaşı , ailesi her şeyi oydu.Lie olamazsa hayatta olmazdı.
İçerden ıslık sesi duyuldu.
‘’Ohhh!’’dedi Julie.Rahatlamıştı.Lie ıslık çalıyordu.Demekki keyfi de yerindeydi.İçeri girdi.Julie’nin dudağına bir öpücük kondurdu ve ‘’Benim güzel karım niye böyle üzgün.’’dedi.Aslında bu pek soru sayılmazdı.Çünkü bunu neşeli bir şekilde söylemişti.’’Kötü bir rüya gördüm hepsi bu.’’dedi Julie , ama gözlerinden yaşlar dökülmeye başladı.Lie’yle liseden beri birlikteydiler.Hiç ayrılmamışlardı.Ve Julie Lie’yi kaybetmeyi göze alamıyordu.Her gece aynı rüya , her gece ızdırap ve korku.

‘’Ağlama bitanem ne gördüysen ben yanındayken o olmıycak , ağlama.’’dedi Lie.Lie ilk kez Julie’yi ağlarken görüyordu.O da duygulanmıştı.Kolay değildi.10 yıldır beraberlerdi ve hiçbir zaman Julie’yi ağlarken görmemişti.Ne yapması gerektiğinide bilmiyordu.Julie’yi kollarıyla sardı ve kendine çekti .Julie şimdi biraz daha iyiydi.Julie’nin tek ilacı her zaman Lie’ydi.
Lie doktordu.Ve her zamanki gibi işe gitmesi gerekiyordu.’’Hayatım biliyorsun işe gitmem gerek.’’dedi ve Julie’yi alnından öptü.Julie gitmesini istemiyordu.Ama bir şeyde diyemiyordu.Lie’yi yolcu etti ve içeri girdi. Önce yataklarını sonrada etrafı topladı.Sonra’’Bugün en yapsam.’’dedi kendi kendine.Aklına bir şey geldi.O rüyayı yalnızca kitap okuyarak unutabilirdi.Kitap evine gitsem iyi olur diye düşündü.Üzerini değişti ve yola çıktı.Kitap evine gitti.Kitapları çocukluğundan bu yana çok severdi.Kitaplara dalınca her şeyi bir kenara atar , sadece kitaba odaklanırdı.Kitap evlerinide çok severdi.Her yer kitap.
Hangi kitabı alacağına karar veremiyordu.Sonra kitaplara göz atmaya başladı.Uğultulu Tepeler , Ölü Kızın Dansı ve Romeo ve Juliet’i seçti.Kitapları aldı ve arabasına bindi.Hala içi çok tedirgindi.Birde ne görsün?Lie’nin arabası paramparça yolda.Hemen arabadan indi Lie’yi bulmaya çalışıyordu.Ağladığı fark etmemişti bile.Lie arabanın içinde yatıyordu.Anlaşılan çok fazla kan kaybediyordu.Julie deli gibi bağırmaya başladı.’’Ambulans bulun ambulans , nolur çabuk.’’diyordu.Elinden bir şey gelmiyordu.İçinde bir acı hissediyordu.Büyük bir acı bütün kalbini sarmıştı.Sonra bayıldı.Gözlerini açtığında nerde olduğunu çıkaramadı.’’Nerdeyim ben?Lie nasıl?’’dedi.Hemşire’’Sakin olun hanımefendi.Hastahanedesiniz.Kocanız ameliyatta.’’dedi.Julie tekrar ağlamaya başladı.Lie ölürse onun da yaşamasının anlamı kalmazdıki.Hemşire yardım etti , oturdu.Deli gibi ağlıyordu.Aklına Lie’yle olan anıları geliyordu.Mezuniyeti hatırlamıştı.Mezuniyet gecesindeki hallerini.Doyasıya dans edişlerini ve Lie’nin çekiciliğini.Tekrar hıçkırıklara boğuldu.’’Kalkmak istiyorum.Beni ameliyathanenin önüne götürün.’’dedi.Hemşire başıyla onayladı ve Julie’nin koluna girerek onu ameliyathanenin önündeki banka oturttu.’’Yüce tanrım o lütfen yaşasın , lütfen.’’diyordu.Durmadan ağlıyordu.Sonra kapı açıldı.Doktor çıktı.’’Lie nasıl?Lie nasıl?’’diyordu sürekli.’’Hanımefendi kocanız iyi.Tam zamanında ambulans gelmiş.Yoksa kan kaybından kaybedebilirdik.’’dedi.Julie’nin içine su serpilmişti adeta.’’Şükürler olsun tanrım.Şükürler olsun.’’diyordu.Yine ağlıyordu durmadan.Ama bu seferki sevinç gözyaşlarıydı.Daha sonra Lie'yi çıkardılar sedyede.Hemen yanına koştu.’’Aşkım ben yanındayım.Seni çok seviyorum.’’diyordu.Lie bunları duyamıyordu.Baygındı.Ama hissediyordu Julie’nin elini.Ve bu el onun hayatıydı.Lie’yi odaya çıkarttılar.Julie başından bir an olsun ayrılmıyordu.Aradan 2 gün geçmişti.Ama Lie hala gözlerini açmamıştı.Julie çok korkutordu.Doktorlara sorduğunda açacak bu normal gibi cevaplar alıyordu.Lie’nin elini tuttu.’’Beni bırakmadın bitanem.Seni çok seviyorum.Ve beni hiçbir zaman bırakma.’’diyordu.Lie bir sıcaklık hissetti.Sonra gözlerini açtı.Julie’yi görünce çok sevinmişti.Julie onun hayatıydı.Ve biliyorduki Lie ölseydi Julie’de yaşayamazdı.’’Bende seni seviyorum bitanem.’’dedi.Aradan 1 hafta geçti.Lie eve çıktı.Julie kendine bakamamıştı.Hemen bir duş almak istiyordu.Duşa girdi.Şarkı söylüyordu.Çok mutluydu.Lie onu terk etmemişti.Sonra birden düşündü.Ve hamile olabileceği aklına geldi.Duştan çıktıktan sonra Lie’nin yanına kıvrılarak yattı.Ona sarılmak istiyordu fakat canının acımasından korkuyordu.Ertesi gün Lie artık gerçekten iyiydi.Ayağa kalkabiliyordu.Julie ise çok mtluydu.Lie’den bir bebişi olacaktı.Bunu Lie’ye söylemeliyim diye düşündü.Ama sonra vazgeçti.Akşam güzel bir sofra kurarım.Öyle kutlarız dedi.Akşama türlü türlü güzel yemekler yaptı.Masayı çok güzel bir şekilde hazırladı.Ah tabi birde incecik zarif mumlar.Lie masayı görünce çok sevindi.’’Benim güzel sevgilim yine döktürmüş.’’dedi.Julie’de’’Olsun okadar kocam hala hayatta ve beni seviyor.Ben bir sofra hazırlamışım çokmu.’’dedi.Soru sormuyordu tabi ki.Masaya oturdular.Kadehlere şaraplar koyuldu.’’Lie sana bir haberim var.’’dedi.
‘’Söyle aşkım dinliyorum.’’diye cevap verdi
‘’Aşkım bir bebişimiz olcak.’’dedi.Gülümsüyordu.Hayatta en çok istediği şeydi Lie’den bir bebek.
‘’İnanamıyorum.Bu çok güzel bir haber hayatım.’’dedi.Julie’nin yanına gitti ve onu tutkuyla öptü.

Bebiş haa gülmekten öldüm Afrom.Biricik meleğim her zamanki gibi romantizim bir numara...
Yeni Puanın:95
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Julie ve Lie'nin Aşkı Empty
MesajKonu: Geri: Julie ve Lie'nin Aşkı   Julie ve Lie'nin Aşkı I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 4:44 pm

konu kilit Julie ve Lie'nin Aşkı Icon_arrow
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

Julie ve Lie'nin Aşkı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Kız ve Vampirin Aşkı
» Kanlı Bir Vampir Aşkı:Acı
» Rose'un ihaneti ve Damon'ın aşkı