House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Issız,soğuk e yalnız

2 posters
YazarMesaj
Misafir3
Banned
Misafir3

En Belirgin Özelliği : Kötü kırmızıyım hadi ama özelliklerimi biliyosunuz :D
Kediniz : -

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 76
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +100

Issız,soğuk e yalnız Empty
MesajKonu: Issız,soğuk e yalnız   Issız,soğuk e yalnız I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 3:26 pm

[size=12]Issız,soğuk
ve yalnız..

Yalnızca kendiyle baş başa biraz zaman geçirmek istiyordu.Kendi duyguları,kendi
düşünceleriyle boğuşacaktı.Kimsenin duyguları beynini bulandırmayacak,başına
milyonlarca ok saplamayacktı.Bu özelliği
gittikçe can sıkıcı hale geliyordu. Nedense bu ona bahşedilmiş bi yetenekten
çok bi hastalık gibi geliyordu.Adı dahi vardı zaten.Sinestezi...Farkettiğinde henüz
çok küçüktü.Böyle bi sorumluluğu küçük omuzlarının üzerinde taşıyamayacak kadar
küçük.Okuduğu her metin;yazdığı yazılar gözlerinin önünde renk cümbüşü
oluştururdu.Kan kırmızısı a’lar,çimen yaşili e’ler… Bunu ilk başlarda herkesin yaşadığını
sanardı.Ne zaman birine sorsa insanlar önce “hayır”der sonrada nerden geldiğini
anlayamadığı duygular zihnini bulandırırdı-Şaşkınlık,küçümseme gibi-.Yakınındaki
insanlardan yayılan renk dalgaları gözlerinin önünde garip bulutlar oluştururdu.Bu
özelliği –ya da hastalığı- yüzünden en yakın arkadaşından-Kayla :p aklıma isim
gelmedi yazarken mazur görün Issız,soğuk e yalnız Icon_biggrin- dahi olmuştu.Arkadaşı olduğunu düşünüyordu ya
da.Zihninden dalgalanan öfkeyi ve kıskançlığı anlayana kadar.Ne zaman etrafını
arkadaşlarından bir grup sarsa Kayla geriden Winter’i izler, etrafından anlayamadığı
mor dalgalar yayılırdı.Etrafını saran arkadaşlarından kurtulup ona doğru
yönelirdi.Sonra içini büyük bir nefret ve öfke kaplardı.En sonunda büyük bir
kavgayla eski en yakın arkadaşı sinsi düşmanı haline gelmişti.Tabi bi de evde
işler gittikçe garip bi hal almıştı.Bu hayatta onun tek yaşama sevinci babası
ölmüştü.Daha acısı yara dahi tutmamışken annesi kıllı bir maymunla
evlenmişti.Adamdan nefret ediyordu.Tiksiniyordu daha doğru olur.Adam çapaklarla
dolu kopkoyu gözlerini Winter’dan ayırmazdı.Onun için eve az uğrardı.Bidaha
asla o eve adımını atmayacağı olaya kadar.İğrenç herif, Winter’ın nadiren kendi
yatağında yattığı bi zamanda odasına girmiş ve bir süre Winter’ı
izlemişti.Sonra pis elleri Winter’ın porselen kadar beyaz vücudunda gezinmeye
başlamıştı.Winter uykusundan garip duygularla ve hislerle uyandı.Büyük bi
yaygara koparmak için ağzını açtığı sırada,adamın en az 10 senedir yıkamadığı elleri Winter’ın
ufak ağzını kapladı.Winter bu başbelası hastalığını devreye sokmayı
düşündü.Başarılı da oldu.Uzun tırnaklarını kendi bembeyaz kollarına saplayıp
ufak bi çizikle inledi.Duyduğu acıyı katlayarak pis herife yöneltti.Adam başını
tutarak yere yuvarlanmıştı.Wİnter’ın içindeki öfkesi dinmek bilmiyordu.Defalarca
adamın en az 6 tabaka yağdan oluşmuş göbeğine tekmeler indirdi.Maymunun
ağzından kan gelene kadar.O günden beri eve
gitmemişti.

Tüm bu anıları kafasından atarak yoluna devam etmeye çalıştı.Ilık rüzgar
çevresini sarmalıyor tarif edemediği bi rahatlık veriyordu

Etrafta hiç ses yoktu.Yalnızca rüzgarın sesi dolanıyordu.Ağaçların dallarına çarpan uğultulu,kasvetli fısıltılar..Bir de korkusunun melodik fısıltıları.Evet korkuyordu... Kabul etmesi ona zor gelse de korkuyordu.Korkusu kendini keşfettiğinden itibaren başlamıştı.

Kendinden başka kimsenin burada olmadığını bilsede gözleri sürekli birini arıyordu.. Arayan gözleri miydi yoksa kalbi miydi? Kasvetli bir gecede rüzgarla birlikte ilerliyordu ancak nereye... Ormanın içine daldı.Rüzgar adeta ağaçları konuşturuyordu..Gölgeleri sürekli Winter’ı izliyor gibiydi.. Bir ağacın dalına çıkmaya yeltendi. Yukarıdan belki birini görme umuduyla artık neredeyse hareket ettirmediği ufacık ellerini dala kenetledi.Kendini yukarı doğru çekerek dala oturdu.Kalbi düzgün ritimlerle atmaya başlayana kadar dala kafasını yaslayarak biraz soluklandı.

Arkasından bir ses duydu.Kendi düşüncelerinden hemen sıyrılıp gelenin kim olduğunu anlamaya çalıştı.Çok uzaktaydı.Zihninden hiçbir duygu dalgasına ulaşamazdı.. Kafasını arkaya çevirerek bir süre etrafı izledi.Hızla daldan indi.

-Kim var orda ?! diyerek yavaş yavaş sesin geldiği yere doğru ilerledi.Altındaki kuru yapraklar çıtırdıyordu.Aradığını bulmuşmuydu yoksa ?

-Kimsen gölgelerin arasında saklanmayı bırak.. Göster kendini bana . Sesi daha katı ve emredermiş gibi çıkmıştı.

Uzakta uzun bir silüet gördü.Ağacın arkasından belirmişti ve gittikçe Wİnter'a yaklaşıyordu.

-Aradığın şey ayağına kadar gelirken bu davranışlar sana yakışıyor mu?
dedi yaklaşan silüet.Sesi rüzgarın uğultuları arasında boğulurcasına çıkmıştı.Rüzgar adamın yüzüne dökülen kül rengi,biraz uzun saçlarını havalandırarak geriye doğru savurdu.

-Sen.. dedi dehşetle.Uzun zaman önce bütün umutlarından arınmıştı.Ta ki bu sesi duyana kadar.Evet aradığı oydu ama istediğini vermeyeceğini biliyordu.

-Her zaman nerede olduğumu biliyordun.Aradığımın sen olduğunu da.Neden şimdi buradasın?
Sesi buruk çıktı biraz.Gözlerinden birkaç damla yaş süzüldü.Rüzgar yüzünü yalayıp yüzündeki bütün yaşları sildi.

-En doğru zamanı kolluyordum.Beni gerçekten görmek istediğin zamanı.Birinin beni bu kadar arzulaması açıkçası beni biraz şımarttı, diyerek bir kahkaha attı.Wİnter sinirden ellerini yumruk şeklinde sıkmıştı.Öyleki tırnakları eline batmış ve porselen berraklığında bembeyaz kollarından kırmızı boncuklar süzülmeye başladı.Şimdi tam Winter'ın karşısında dikiliyordu.Yumruk şeklinde sıktığı ellerini tutarak havaya kaldırdı ve ellerini açtı.Kanayan elini
ağzına doğru götürdü ve elinden süzülen birkaç damla kanı yaladı.Menekşe rengi gözleri muzipçe Winter'a doğru bakıyordu.

-Bu kadar sinir yapmana gerek yok.İşte buradayım.Karşındayım.İstediğin de bu değil miydi ? Şimdi istediğini sor ,
dedi gülümseyerek.Hala ellerini tutuyordu.Ağaca doğru yöneldiler ve altına oturdular.Adam Winter’ı kollarının arasına aldı.

-Benden aldığın şey nerede?Neden zor zamanımda yanımda değildin? Kimsem yokken ve tek sana muhtaçken yoktun yanımda? dedi.
Yine ağlıyordu.Adamın göğsünü gözyaşlarıyla ıslattı.Yüzüne bakmak istiyordu fakat adamın kolları Winter’ıı öylesine sarmıştıki hareket edemiyordu.Daha sonra cebinden çıkardığı bir kolyeyi Wİnter’ın boynuna taktı.

-Tüm acılarının çaresi yalnızca bu kolye mi? Emin misin? Al yine de.. şimdi sana ait olan herşey burada.Senden uzak durmak zorundaydım.Nedenini sorma.Şimdi bu ürkütücü yerden bir an önce gidelim.Daha uygun bir zamanda aklını bulandıran tüm soruları sorarsın.Hepsini anlatacağım.Bu garip yerden bi an önce gidelim,dedi gülümseyerek.İkna kabiliyetini sınamaya gerek yoktu.Winter çoktan söylediklerine kapılmış buraya geliş sebebini dahi unutmuştu.Uzun zamandır göğsünün hemen üstündeki bu soğukluğu hissedemiyordu.Kolye boynundaydı.Çok daha rahat hissediyordu kendini şimdi.İkisi de yanındaydı.İkisinin de varlığını hissedebiliyor onlara dokunabiliyordu.

- Tamam gidelim, dedikten sonra adamın ellerinden tutarak kalkmasına yardım etti.Kalktıktan sonra Winterın ufak vücudunu kollarıyla sardı ve yürümeye başladılar.Ormandan bir an önce çıktılar.Issız yolda birsüre yürüdükten sonra şehre vardılar

Editledim.Biraz fazla anlattım sanki gereksiz yerlerde olabilir.Türk filmlerine bağladım biraz da Issız,soğuk e yalnız Icon_biggrin neyse sağlık
olsun.

Yeşil Çam tadı aldım sanki.Ama önemli değil.Güzedi canım.Ve en çok şuna bayıldım
6 tabaka yağdan oluşmuş göbeği...
Eline sağlık canım
Puanın:76

En son Winter Zhi tarafından Paz Şub. 28, 2010 10:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Issız,soğuk e yalnız   Issız,soğuk e yalnız I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 4:28 pm

tatlım kızın gücü hakkında bilgi ver istersen.
Yani editlersen daha iyi olur.
Düzeltince haber ver yeniden bakayım.. Issız,soğuk e yalnız Icon_smile
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Misafir3
Banned
Misafir3

En Belirgin Özelliği : Kötü kırmızıyım hadi ama özelliklerimi biliyosunuz :D
Kediniz : -

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 76
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +100

MesajKonu: Geri: Issız,soğuk e yalnız   Issız,soğuk e yalnız I_icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 10:19 am

Editledim elimden geldğince saçmalamadan anlatmaya çalıştım pek başarılı olamadım ama Very Happy Pm'den de attım.Tam bi baş belasıyım Very Happy
Aurnia Lilith Connolly
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Issız,soğuk e yalnız   Issız,soğuk e yalnız I_icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 4:04 pm

konu kilit Issız,soğuk e yalnız Icon_arrow
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

Issız,soğuk e yalnız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yalnız Bir Ruh Bu Konuşan
» Yalnız Benim Ol
» Yalnız Saatler..