House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE)

2 posters
YazarMesaj
Misafir3
Banned
Misafir3

En Belirgin Özelliği : Kötü kırmızıyım hadi ama özelliklerimi biliyosunuz :D
Kediniz : -

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 76
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +100

Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE) Empty
MesajKonu: Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE)   Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE) I_icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 7:13 pm

Polisiye-Gerilim severlere şiddetle önereceğim bir kitap.Bu adama tapılır.Kurguları inanılmaz ve cidden akılalmaz.Türkçe'ye çevrilern çoğu kitabını okudum.ELinizden bırakamadığınız bi kitap.Ya da ben bazı yerlerde bırakmak zorunda kalmıştım.Cİdden tüyler ürpertici..Gece evinin 12 kitabını toplasak bi Şeytan Yemini edemez Razz Kısaca OKUMALISINIZ!!

ŞEYTAN YEMİNİ
Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE) Seytanyemini
Grangé, farklı bir bakış açısıyla kaleme aldığı "Kötülüğün Kaynağı" üst başlıklı üçlemesinin ikinci kitabı şeytan Yemini’nde soluk soluğa okunan şeytani bir kara kitap yazdı.
Polisiye gerilim gibi başlasa da insanın tüylerini ürperten metafizik unsurlar romanda öylesine güzel harmanlanmış ki tüm insanlığın ortak sorgulamaları olan iyilik, kötülük, şeytan, inanç, satanizm, din, arkadaşlık ve ölüm konularındaki zayıflıklarımız öylesine ince yerlerinden yakalanmış ki soluksuz bir okuma vaat ediyor.
Ölüm yolundan geri dönmeyi başaranlar deneyimlerinde hep aynı verileri anlatırlar. Uzun karanlık bir yol ve ucunda görünen parlak bir ışık.Ya o yolun sonunda parlak bir ışık yoksa?..
Öldükten sonra geri dönenler hep iyilikleri mi beraberlerinde getirirler?..
Ölüme Yakın Deneyim "diğer taraf"tan dünyaya neler taşır?..
Araf’a yapılan yolculuktan herkes eskisi gibi mi döner?..
Araf yolcularını dünyaya kim, hangi şartla yolcu eder?..
Grangé nefes kesen sayfaların arasına metafizik ürpertilerin yanı sıra entomolojiyi, tıbbi, farmakolojiyi, böcekbilimi, kısaca bilimi yerleştirmekle, gerilim kadar gerçeklik ve mantık dengesinde de mükemmeli yakalamış

KONUSU:Birbirinin benzeri cinayetler işlenmektedir. Bu cinayetlerin ortak noktaları, katillerinin öldükten sonra hayata döndürülmüş ve uzun süre komada kalmış insanlar olmasıdır. Öldürülen kişiler de, onların komaya girmesine sebep olan kişilerdir. Bir tür intikam cinayetleridir bunlar. Ancak bu kişiler gerçekten katil midir? Yoksa sadece verilen emirleri uygulayan birer piyon mudurlar? Avrupa’nın birbirinden uzak kentlerinde işlenen bu cinayetler nasıl bu denli benzerlik içermektedir? Yoksa katil tek bir kişi midir? Kendini şeytanın yerine koyan, kendini şeytan sanan biri. Belki de şeytan gerçekten yeryüzüne inmiştir.

En son Winter Zhi tarafından Cuma Mart 05, 2010 7:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE)   Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE) I_icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 7:15 pm

Bende Grance 'ın birçok kitabını okudum kurgusu mükemmel bende şiddetle tavsiye ederim What a Face Very Happy
Misafir3
Banned
Misafir3

En Belirgin Özelliği : Kötü kırmızıyım hadi ama özelliklerimi biliyosunuz :D
Kediniz : -

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 76
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +100

MesajKonu: Geri: Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE)   Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE) I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:27 pm

Bi GRANGE'cı görmek mutlu etti beni... Siyah Kanı da tanıtcam Şeytan yemininden sonra en sevdiğim kitabı Twisted Evil
Amy Clare
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE)   Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE) I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:59 pm

Ben Koloni veKurtlar imparatorluğunu çok beğenmiştim

Şeytan Yemini(Jean Christophe GRANGE)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Siyah Kan/Jean-Christophe GRANGE
» Ölü Ruhlar Ormanı-- Jean Christophe Grange
» KOLONİ- jean chrisphe GRANGE
» Şeytan mı Melek mi?
» Romantik Şeytan