House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?

3 posters
YazarMesaj
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? Empty
MesajKonu: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 5:45 pm

"Tabi ki neden olmasın. İlk günlerde bende aynı şeyleri hissediyordum. Zamanla alışırsın. " dedi Amy ve gülümsedi. Rose da Deino'ya gülümsedi. " Teşekkürler Amy" dedi Rose. Gerçekten Amy'i sevmişti. Beraber yemek haneden çıktılar ve yatakhaneye doğru yola koyuldular. Yol boyunca pek fazla konuşmadılar fakat Amy bir ara dayanamayıp Rose'a ailesiyle ilgili sorular sordu..
" Ailem sadece annem ve en yakın arkadaşım Lissa'dan oluşuyor. Babamı hiç tanımadım. Zaten annemde pek bahsetmedi. Annem ise hep güçlü olmam gerektiğini söylerdi, etrafta çok fazla tehlike varmış." dedi Rose ve bir kahkaha attı. " Ne kadar komik değil mi? Etrafta hep kötülük varmış. Pehh! Sanırım terapiye ihtiyacı olacak ileri de annemin" dedi Rose. Ama Amy araya girdi. "Belki de annen haklıdır. Etrafımızda hep kötülük ve tehlike kol geziyordur." Rose, Amy'nin bu sözleri üzerine güldü fakat Amy gülmüyordu ve Rose'a dik dik bakıyordu. " Ne? Noldu?" " Ben ciddiyim Rose." dedi Amy. " O zaman bu dediklerini açıkla." dedi Rose. Amy derin bir nefes aldı ve konuşmaya başladı.
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 6:51 pm

"O zaman bu dediklerini açıkla"dedi.Sanırım fazla konuşmutum.İlk günden korkutmak istemezdim.Ama ağzmdan kaçtı işte.Konuşmamı bekliyordu.Derin bir nefes aldım.Söliyecekleimi toparlamaya çalışıyordum.Burada yolunda gitmeyen şeyler var.Dikkatli davran.Üzgünüm ama şimdilik bunları söyleyebilirim. dedim.Böyle kaçamak cevap vermemin sebebi nasıl açıklayacağımı bilmememdi.Rose ise hala şaşkınlıkla bakıyordu.
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 4:46 pm

" Burada yolunda gitmeyen şeyler var.Dikkatli davran.Üzgünüm ama şimdilik bunları söyleyebilirim. dedi Amy. Rose hala şaşkın şaşkın Amy'ye bakıyordu. Konuşmasını devam ettirmesi için bekledi fakat Amy devam etmedi. Amy'nin kaçamak cevaplar vermesi Rose'un dikkatinden kaçmamıştı ama buna kafa yoracak halde değildi.
" Pekala, ama bu konuşma burda bitmedi daha detaylı bilgiler istiyorum. Annemin dediği gibi düşmanını iyi tanımadan gardını alma." dedi Rose ve Amy'ye göz kırptı. Rose gecenin bu kadar güzel olduğunu ilk kez fark etmişti ve gülümseyerek Amy'ye döndü.
" Bu kadar güzel bir geceyi ilk defa görüyorum. Bu kadar huzurlu, bu kadar parlak, bu kadar sakin... Burada geceler böyle midir?" dedi Rose. Amy ise buruk bir şekilde Rose'a gülümsedi ve cevap verdi
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 4:57 pm

"Bu kadar güzel geceyi ilk defa görüyorum.Bu kadar huzurlu,bu kadar parlak,bu kadar sakin...Burada geceler böylemidir?dedi Rose.İçimden evet öyledir demeyi o kadar istiyordum ki ama yalan olurdu.Ama bunu Rose söyleyemezdim.Daha ilk günden korkmasına gerek yoktu.Sonuçta ona dikkatli davranmasını söyledim.Yüzüme buruk bir gülümseme yerleşti ve"Evet böyledir.Ama sakın gecenin bu sakinliğine kanma"dedim.Ya bugün ne kadar konuştum böyle.Kendimede şaşırıyordum.Rose son söylediğim şeye gene şaşırmıştı.Yine soru sorucak diye korkarken pemhreo kucağıma atladı ve rose çığlık attı.En azından dikkati dağilmıştı.Ah benim güzel gri yün topağım gene yardımıma yetiştin diye düşündüm ve kedimi öptüm.
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 5:05 pm

"Evet böyledir.Ama sakın gecenin bu sakinliğine kanma" dedi. Rose yine şaşkınlığını üzerinden atamıyordu. Tam soru soracağı sıradı hızla yanından geçen ve geçerken bacağına sürtünen gri bir cisim yüzünden çığlık attı. Bu çığlığının çok aptalca olduğunu düşünüyordu ama korkmuştu. Gri kedi Amy'nin kucağına atlayınca Rose çığlığını unutturmak ve korktuğunu göstermemek için kediyi sevdi.
" Çok şirin bir şey.. Ama az önce beni fena korkuttu.. Adı ne?" dedi Rose Amy ise kedisini bir kez daha öptü ve kıkırdayarak Rose'a cevap verdi..
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 5:38 pm

"Çok şirin bir şey... Ama az önce beni fena halde korkuttu..Adı ne?" diye sordu.Rose korktuğunu belli etmemeye çalışıyordu.Amy bunun üzerine kedisini kıkırdayarak bir daha öptü ve kedileri sevmezse burda işi zor diye düşündü."Adı Pemhreo.Kedileri sevmezmisin?diye sordu Amy.Rose'un suratından ne düşündüğünü anlamaya çalışıyordu.Bir süre Rose'un cevap vermesini bekledi.Sonunda Rose gülümsedi ve cevap verdi:
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 5:48 pm

"Adı Pemhreo.Kedileri sevmezmisin?" diye sordu Amy. " Tabii ki seviyorum.. Benim de bir kedim var adı Alexis.. En son odamdaydı, umarım hala ordadır bi de onu bulmakla uğraşmak istemiyorum. Odamdaysa ve yeni oda arkadaşımda oradaysa... Umarım Alexis rahat durur, pek uysal değildir de. Bu arada yeni oda arkadaşımı tanıyor musun? Nasıl bir kız?" dedi Rose. Çok konuşmuştu bu yüzden ciğerlerinde kalan tüm havayı sesli bir şekilde dışarıya üfledi, sonra da cevaplarını almak için Amy'ye döndü...
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 6:01 pm

"...Bu arada yeni oda arkadaşımı tanıyormusun nasıl bir kız?"dedi.Gerçekten oda arkadaşı kim diye düşündü Amy.İyi bir kız olmasını umuyordu.Çünkü Rose'u çok sevmişti.İyi bir kızdı."Gerçekten bilmiyorum.Umarım anlaşabileceğin biridir.Bu arada kedini çok merak ettim.Pemhreo'da çok huysuzdur yanımdan bir gittimi bir daha bulamam onu.Kafasına göre yanıma geliyor anlıyacağın."dedim ve güldüm
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 6:18 pm

" Anladım.. Sanırım bana sürpriz olucak.. Umarım Lissa kadar ve senin gibi iyi biridir. Eğer Alexis özgürlüğünden biraz olsun feragat edip yanıma gelirse onu görürsün. Pek benim yanımda durmaz. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün, aynı benim gibi ancak yapacak bir şeyi olmayınca yanıma gelir artık o vakte kadar ne yapıyorsa" dedi ve Rose'un kahakhası Amy'nin kahkahalarına karıştı. İkisi de gecenin büyüsüne kapılmış halde yatakhaneye doğru ilerlemeye başladılar. Amy hala Pemhreo'yu seviyor ve yatıştırmaya çalışıyordu. Pemhreo, Rose'dan pek hoşlanmışa benzemiyordu, sürekli Rose'a bakıp bakıp tıslıyor ve kafasını diğer yöne çeviriyordu.. Rose ve Amy ise Pemhreo'nun bu haline gülmekten başka bir şey yapmıyorlardı...
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 6:26 pm

Pemhredo Rose'dan pek hoşlanmamıştı.Aslında o Amy'den başka kimseyi sevmezdi.Hatta sevmeyi bırakın yanlarına bile yaklaştırmazdı.Amy ve Rose yatakhaneye giderken onun bu haline gülüyorlardı."İşaretlendikten sonra ailenin tepkisi nasıldı?"diye sordu Amy.Rose hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışıyordu.Sevdiği kişilerin geçmişlerini merak ederdi.Rose bu soru karşısında ona baktı."Şey merak ettim.Benimkilerin tepkisi değişik olmuştuda"dedi ve güldü.
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 5:04 pm

"İşaretlendikten sonra ailenin tepkisi nasıldı?"diye sordu Amy. Rose Amy'ye baktı ve o günleri düşünmeye başladı. "Şey merak ettim.Benimkilerin tepkisi değişik olmuştuda" dedi ve güldü.
"İşaretlendiğimde Springfield'ta yaşıyordum. Annemin tepkisi normalde bunu bekliyormuş gibiydi. Benim işaretimi gördüğünde sevinçten çıldıracak sandım... Sonra beni karşısına aldı ve kötülüklerle - yine onun tehlike zımbırtıları - savaşmam için daha iyi olmak için bir fırsat elime geçtiğini söyledi. Ve Springfield'ın sınırlarına yakın bir gece evine kendi bıraktı. Ama buraya gelmeme -sürülmeme- bayağı kızdı." dedi Rose ama yüzünde bir gülümseme vardı.
Amy şaşkınlıkla " Sürülmek mi?" dedi.
" Evet buraya gönderildim ama ben sürülmek demeyi daha çok seviyorum. Sadece bir kızın burnunu kırdım diye oldu bunlar." dedi Rose. Amy ise gözleri şaşkınlıktan daha da büyümüş bir şekilde ona bakıyordu.
" Ne var? Bana öyle bakma. Eski oda arkadaşım Lissa'yla herkesin ortasında dalga geçiyordu. Zaten çok sinir bir kızdı Lissa'yı ağlarken görünce dayanamadım ve suratına, tam burnun üstüne okkalı bir yumruk attım.. Sonucun da Profesör Ellen beni buraya göndermeye karar verdi. Peki seninkilerin tepkisi nasıldı?" dedi Rose. Amy şaşkınlıkla hala Rose'a bakıyordu ve nihayet yatak haneye girdiklerinde konuşabildi..
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 5:28 pm

Amy çok şaşırmıştı.Sıkı kız çıkmıştı Rose.Ondan böyle birşey açıkçası beklemiyordu.Dışardan baktığında sessiz nir kız gibi duruyordu.Aslında böyle olması hoşunada gitmişti.Kendisi gibi olduğunu düşündü.İyi anlaşacağını düşünüyordu bu kızla.Yatakhane'nin girişinde konuşmaya başladı:
"Benim ailemin tepkisi dediğim gibi değişik olmuştu.İlk duyduklarında benden korktular ama 5 dk geçmeden yanıma gelip resmen teselli ettiler.Aslında bende başta kendimden korkmuştum bir an.Sonrada buraya getireceğim eşyalarımı hazırlamama yardım ettiler Onların yüz ifadesi aklıma geliyorda hala gülmem geliyordedi Amy ve bir kahkaha patlattı.Rose'da gülmüştü.Yatakhanedeki kızlar onlara tuhaf tuhaf baktılar.
"Senin sevdiğin şekilde söyliyim iyiki seni buraya sürmüşler Rose"dedi Amy ve omzuna yumruğuyla dokundu.
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 6:59 pm

"Senin sevdiğin şekilde söyliyim iyiki seni buraya sürmüşler Rose" dedi Amy ve Rose'un omzuna yumruğuyla dokundu.
"Bilemiyorum daha bugün geldim. Umarım Lissa gibi iyi arkadaşlarım olur ama Mia gibileriyle uğraşmak istemiyorum" dedi Rose ve yüzünü buruşturdu aklına Mia'nın o yılana benzeyen suratı gelmişti. "Her nyse, daha konuşmak için uzun bir zamanımız olacak. Şu anda çok yorgunum biraz dinlenmek ve özgür kedimi bulmam lazım dışarda kalıp bana kızmasını istemiyorum." dedi Rose ve Amy'ye gülümsedi.
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 7:48 pm

Her nyse, daha konuşmak için uzun bir zamanımız olacak. Şu anda çok yorgunum biraz dinlenmek ve özgür kedimi bulmam lazım dışarda kalıp bana kızmasını istemiyorum." dedi Rose."Hadi gel sana odanı gösteriyimdedi amy ve merdivenlere doğru yöneldiler.Rose etrafa bakıyordu.Heralde yatakhanenin nasıl bir yer olduğunu düşünüyordur ddedi Amy içinden.Merdivenleri çıkıp Rose'un kapısının önüne geldiler."Odan burası.Yeni oda arkadaşınla iyi anlaşırsın umarım.Nese ben gidiyim iyi geceler."dedi Amy.Rose'da esneyerekİyi geceler.dedi.
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?   Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym? I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 4:30 pm

Konu Kilit.

Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece gece bana ilham gelirse...
» 1.Gece Evi Kanunları
» Gece Evi 12 Kitap
» Night (Gece)
» Eğlenceli bir gece