House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pembe Koleksiyon Serisi

2 posters
YazarMesaj
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Pembe Koleksiyon Serisi Empty
MesajKonu: Pembe Koleksiyon Serisi   Pembe Koleksiyon Serisi I_icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 6:49 pm

Pembe Koleksiyon Serisi 5887a32dff2042ce504c24aa6d0fc711
1-Aşk İşareti
Babası öldüğünde Rena hayatta yapayalnız kalmış ve o zamana kadar kendini ait hissettiği kilise evinden de ayrılmaya zorlanmıştı. Gidecek hiçbir yeri yoktu parası da. Nereye neye kime soğınabilirdi ki? Grange yakınlarında dimdik salınan büyük tahta haç onun huzur kaynağına dönüştü. Orada yerdeki toprağın arasına karışmış üç altın para buldu Rena ve daha sonra bunları Lansdale Kont 'una teslim etti. Rena ve Kont arasında insanın içini ısıtan bir dostluk başlamış oldu böylece genç kızın kısa hayatı boyunca tatmadığı türden bir dostluk. Ancak gelin görün ki bu mutluluk tablosu Mr. Wyngate adlı son derece zengin bir adamın Kont 'u kendi kızıyla evlenmeye zorlamasıyla bozulacaktı. Mr. Wyngate 'te uğursuz bir şeyler vardı ve son derece gizemli bir biçimde ona benzeyen bir başka adam da habersizce gelip gidiyordu.
Sonunda bir adam ölecek bir diğerinin ise kalbi fena halde kırılacaktı.

Pembe Koleksiyon Serisi Uzak_diyarlarda_ask_2007_1_25
2-Uzak Diyarlar Aşk
Yine yumuşacık su gibi akan bir aşk hikâyesi! Ve ruh halimizde yine bir Cartland nostaljisi. Tam da ihtiyacımız olduğu gibi. Hiç olmazsa birkaç saatliğine şerefinize!
Lavina elini onun elinden çekti. Ama içinde karşı tarafın elini istemeyerek bıraktığına dair garip bir his vardı. Koridora çıkıp çok sevdiği parçaları ve ata binerken dans ederken ya da sadece güneşe bakarken içinden geçenleri ifade ettiğini düşündüğü melodileri çaldı.
Şimdi Lavina müziğinin sevdiği adama hitap ettiğini ve ona anlattığı şeylerin hem her ikisi için hem de gelecekleri için önemli olduğunu biliyordu. "İyileşmelisin çok iyi olmalısın " dedi ona müziğin diliyle. "Seni cennetten çıkmış gibi görünen ve bu dünyaya ait olmayan bu melodilerden başka kelimelerle ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum."
Bir süre çalmaya devam ettikten sonra gidip adamın uyuyup uyumadığına bakmayı düşündü. Sessizce odaya girdiğinde onu gözleri kapalı buldu. Yanına diz çöküp tıpkı onun gibi gözlerini kapatarak çok yakında iyileşmesi için dua etti. Gözlerini tekrar açtığındaysa adamın kendisine baktığını görecekti...

Pembe Koleksiyon Serisi 9944-485-21-0
3-Aşk Yolunu Bulur
"Bu gece her ne olursa olsun bu senin başarın olacak " diye mırıldandı adam. "Gururlanmıyor musun?"
Kafasını sallamakla yetindi genç kadın. Gözlerinin pınarlarında dondu gözyaşları.
Ve bu adamın fark edemeyeceği bir şey değildi. Beklenmedik bir biçimde hiçbir şey bu güzel bu masum yaratığı tutkuyla öpmekten alıkoyamadı onu. Kafasını eğdi ve dudakları genç kadınınkilerin üzerine uzandı. Tam hayalini kurduğu gibiydi dudaklar en az hayalindeki kadar tatlı bir tadı vardı. Kısacık bir süre için genç kadının yumuşacık ılık nefesi içine doldu adamın ve o an sanki artık cennetteydi.
"Gina-"
Ve sonra bu büyülü an bozuldu. Gözlerini gördü Gina 'nın. Büyümüşlerdi korkmuşlardı.
"Gina-"
"Hayır hayır yapmamalıyız-"
Gina kendini genç adamdan kurtarmış ve geriye doğru bir adım atmıştı.
"Lütfen John bu olamaz.. Bırak unutalım unutmalıyız-"
"Unutabilir misin?" diye sordu John neredeyse öfkeli çıkmıştı sesi.
"Öyle yapmak zorundayım unutmalıyım."
Çılgınca kendini dizginlemeye çalışırken sesi John 'a kadar gidip geri döndü sanki.
İçinden çıkılmaz bir aşkın içine hapsolmuşlardı. Nafile bir çırpınıştı onların ki..

Pembe Koleksiyon Serisi 9944-485-25-8
4-Aşk Şatosu
Kont bir saniye için sessziliğe gömüldü. "Ortaya ne çıkacağını kim bilebilirdi ki?" diye mırıldandı sonunda. Balını çevirdi ve Jacina bu hareketin güçlü bir acıyı saklayabilmek için yapılan içgüdüsel bir hareket olduğunu fark etti. Bir anda hiç düşünmeden elini Kont 'un diğer tarafta duran elinin içine gömdü. Dokunuşuyla irkilmişti Kont.
Sonra parmakları genç kadınınkinin üzerine kapandı. Yeniden ona doğru döndü sanki rahatlamış gibiydi. JAcina elini dudaklarına götürdüğünde genç kızın kalbi olağanüsyü bir hızla çarpmaya başlamıştı. Baştançıkarıcı hisler yüm bedenini sarmaladığında Jacina bayılacak gibi hissetti kendini. Elini Kont 'un elinde sonsuza dek tutabilmek için neler vermezdi! Ne güçlü bir çekim yayıyordu bu adam! Kendini Kont 'un girdabına kapılmaktan alıkoyamıyordu.
"Bu zayıflık gösterisainden vazgeç " dedi Kont "güvenilir bir dostun yanındasın".
Güvenilir bir dost! İşte Kont 'un gözündeki tüm anlamı buydu. Tüm olan ve olacak olan buydu. Jacina gözlerini kapadı. Kont için birazcık daha fazlasını ifade ettiğini hayal ederek gözlerini kapadı birkaç saniye için. Bu yakışıklı adam ve bu güzeller güzeli genç kadının arasında aşılması gereken fazlasıyla büyük engeller vardı. Birlikte olabailecekler miydi acaba?
Barbara Cartland 'ın Pembe Koleksiyonu daha önce yayımlanmamış kitaplardan oluşan yeni bir seri.

Pembe Koleksiyon Serisi 8c37c5624a6e6064248a642b39708370
5-Aşk Daima Kazanır
Adam içindeki şiddetli arzuya karşı koyamayarak kızın ellerini yakalamış, sımsıkı tutyordu. Ona bakarken gözlerinde yanan bir ışık vardı ve kzı, yüzüne vuran ılık nefesini hissedebiliyordu. Rosina irkilerek adama bakınca gözleri buluştu, doğrudan doğruya ruhuna bakıyor gibiydi. Aynı esnada içinde, sanki adam da onun bakıyormuş gibi huzursuz edici bir his vardı.

Birden korkuya kapıldı. Sanki ona bütün fikirlerini ve duygularını açmış gibiydi. Böyle bir şeye nasıl cesaret ederdi?

İç dünyasını anlamaya nasıl kalkıştırdı!

Rosina gözlerini kaçırarak ellerini geri çekmeye çalıştı. 'Beni affedin', dedi adam. 'Bunu yapmak istememiştim' Yaptıklarınız beni hiç ilgilendirmez. 'Kesimlikle ilgilendirmez, ' dedi. Rosina, titrek sesle.

'Size yaşamınızın her anında başarılar dilerim, Bayan Clarendon. Siz, hayatın sunduğu bütün güzelliklere layıksınız'. Rosina farkında olmadan bir anda kendini ağlamanın eşiğinde buluverdi. Kendini toparlamak işçin biraz zaman kazandı, sonra onunla yeniden arkadaş olamayı dileyerek adama gülümsemek için döndü. Fakat o gitmişti.

Pembe Koleksiyon Serisi 193851goktekiyildizlark
6-Gökteki Yıldızlar
Misafir odasındaki adam, Sylvia'nın kanepeye, yanına oturması için ısrar etti. Kendisi de kolunu kanepenin üzerinden Sylvia'nın omuzlarına atmış, öylece oturuyordu. Sylvia, adamın elinin hafifçe sırtına dokunduğunun farkındaydı. Odadaki saatin on buçuğu gösterdiğini görünce başından aşağıya kaynar sular döküldü. Kaderine razı olup geceyi Endecott'ta geçirmesi gerektiğini biliyordu. Odasındaki şömine konusunu da Kont'a bu yüzden açtı. Polly'ye ateşi yakmasını söyleyebilir miydi, lütfen? Ne? Benim küçük kuşum üşüyor mu yoksa? diyen Kont'un sözleri neredeyse onur kırıcıydı. Tam bu sırada Polly kahveyle içeriye girdi. Sylvia, Kont'a cevap vermeden önce içeriye giren kıza şöyle bir baktı. Odayı soğuk buluyorum, evet. Özellikle şimdi daha da soğuk. Polly kahveyi önlerine koymak için eğilirken kendinden memnun bir şekilde sırıttı. Ateşe ihtiyacınız olmayacak, hanımefendi. Lordum oradayken buna hiç gerek duymayacaksınız. Sylvia dehşete kapılarak nefesini tuttu. Fakat Kont başını geriye atıp kahkahayla güldü. Şimdilik bu kadar yeter, Polly, seni yaramaz kız!...Polly, Sylvia'ya bir zafer edasıyla baktı ve odadan çıktı.Gençkız ne olduğunu tam olarak tanımlayamadığı bir hissin etkisiyle ateşler içinde kalmıştı..
Pembe Koleksiyon Serisi 26810
7-Aşk Gemisi
Rowena sessizce zindan hücresine geri döndü. Yeniden yalnız kalabildiği ve arkasından hemen yetişen can sıkıcı düşüncelerle yüzleştiği zamanlar bir avuntuydu. Sultan 'ın aşkı için asla yalvarmayacaktı çünkü o onun sevdiği adam değildi ve asla da olamazdı. Onun sevdiği erkek Mark 'tı.
Aşkı Mark 'tı.
En başından beri hep Mark 'tı.
Ona ne kadar uzun zamandır âşıktı ve ne zamandır bunu kendine itiraf etmeyi reddediyordu?
Belki de Mark 'ın onu çok sinirlendirdiği ama yine de garip bir heyecan hissiyle bıraktığı o ilk akşamdan beri. Ondan hiç hoşlanmadığını düşündüğü zamanlarda bile Mark onu hep heyecanlandırmıştı.
Sonra ormanda tekrar karşılaşmışlardı ve Rowena baş kaldırdığı halde onun gücünü hissetmişti. Kalbi ve içgüdüleri sevebileceği erkeğin tam da bu erkek gibi güçlü olması gerektiğini anlamıştı.
Barbara Cartland 'ın Pembe Koleksiyonu daha önce yayımlanmamış kitaplardan oluşan yeni bir seri.

Pembe Koleksiyon Serisi ZBK331566HH195_250
8-Tehlikeli Maske
Adam bir inilti eşliğinde yumruklarını sıktı, kalbindeki sırrı öğrenmeye çalışarak ağzıyla kızın dudaklarını örttü. Dudaklarına değen dudaklar tatlıydı, daha önceki öpüşmelerinde olduğu gibi büyük bir haz veriyordu ve bir an için çevredeki bütün sıkıcı şeyler yok olup geriye sadece ikisi kaldı. "Ola," diye mırıldandı adam, "Ola" Kız bir an için, şu anda bile öpücüğünde hâlâ hissedilen büyüye karşı gelmekten vazgeçti. Adamın kollarında her şeyi unutabilirdi. Ama sadece kısa bir süre için. İşte hemen sonrasında adamın ağzından o büyüyü bozan sözler döküldü. "Bana gerçeği söyle," diye yalvardı. "Anlat bana, Ola" Kız ona karşı direnmeye başladı. "Hayır," dedi öfkeyle. "Bırak beni. Bitti o iş. Bilmiyor musun?"

Pembe Koleksiyon Serisi 184761askonlarinolduk
9-Aşk Onların Oldu
"Siz büyüye inanmaz mısınız?" diye sordu Palyaço. "İnanmalısınız, çünkü kendi büyülerinizi kendiniz yapıyorsunuz. Şu anda beni esir olarak tutuyorsunuz ve büyünüz beni kuşatırken ben, dünyanın yapabileceği en kötü şeylerden korunmuş oluyorum." "Ama, siz?" Adam hızlı bir hareketle elini kızın ağzına götürdü. "Hayır," dedi ciddiyetle. "Size hiçbir şey söyleyemem, ancak bana inanmalısınız. Bu, çok mu zor?" "Burada benim yanımda olduğunuz sürece zor değil. Fakat siz yine gideceksiniz ve sonra ben korkup inancımı kaybedebilirim." "Hayır, kaybetmeyeceksiniz," dedi adam hemen. "Çünkü siz cesursunuz ve sizi hiçbir zaman tamamen terk etmeyeceğimi de biliyorsunuz. Ve bir gün?" "Bir gün ne?" diye fısıldadı Rona sabırsızlıkla. "Bir gün Tanrı izin verirse bizim de zamanımız gelecek. Bu arada?" Palyaço kızı kollarının arasına aldı ve dudaklarını dudaklarına bastırdı. Barbara Cartland´ın Pembe Koleksiyonu, daha önce yayımlanmamış kitaplardan oluşan yeni bir seri. Barbara Cartland efsanesi ile ilgili her türlü bilgiye www.barbaracartland.com adresinden ulaşabilirsiniz
Pembe Koleksiyon Serisi F67e94d8d90ae75973c71cff305c57b0
10-Aşk Kapıda Gözüktü
"Hepsi benim hatamdı," diye fısıldadı adam. "Siz beni affetmediğiniz sürece kendimi bağışlamayacağım." "Affedemem," dedi kadın boğuk bir sesle. "Bu geceyi asla, asla unutmayacağım." Çılgına dönen adam ne diyeceğini bilemedi. Bildiği tek şey saçları omuzlarına dökülen, yüzünden gözyaşları süzülen kızın görüntüsünden o güne kadar hiçbir şeyden etkilenmediği kadar etkilendiğiydi. "Dorina," diye fısıldadı. "Dorina?" Ancak kızın hıçkırıkları dinmedi ve onu teselli etmek dünyanın en önemli işi haline geldi. İçindeki şaşırtıcı heyecandan başka her şeyi unutan adam kıza sarılıp onu kendine doğru çekmek için uzandı. O güzel yaratığı kollarının arasına alır almaz da dudakları dudaklarını buldu. Barbara Cartland´ın Pembe Koleksiyonu, daha önce yayımlanmamış kitaplardan oluşan yeni bir seri. Barbara Cartland efsanesi ile ilgili her türlü bilgiye www.barbaracartland.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Pembe Koleksiyon Serisi   Pembe Koleksiyon Serisi I_icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 7:52 pm

Hımmm içinde aşk oldumu güzeldir zaten.
Hele bide seriyse bayılırsın.
Buda onlardan bide kitapları alcak kadar param olsa Very Happy
Saol tatlım.Güzel bir paylaşım.
Amy Clare
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: Pembe Koleksiyon Serisi   Pembe Koleksiyon Serisi I_icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 9:31 pm

Önemli değil canım
Evet kitaplar güzel ben ilk kitabınnı okuyabildim sadece :S
Ama alıcak olan varsa tavsiye ederim ilk kitabı çok güzeldi Very Happy

Pembe Koleksiyon Serisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight Serisi
» Açlık oyunları serisi
» Anita Blake Vampir Avcısı Serisi Gülen Ceset
» Ahaa...herkes braya...Dedikoducu Kız Serisi
» Cadı - Yasmine Galenorn (Ayın Kardeşleri Serisi-1)