Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...
 
AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Yeniden...

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Yeniden...   Çarş. Mart 10, 2010 7:31 pm"Love hurts,
But sometimes it's a good hurt and it feels like i'm alive.
Love sings,
When it transcends the bad things
Have a heart and try me 'cause without love i won't survive..."


Güzel sesiyle en sevdiği şarkıya eşlik ederken ılık su müthiş bir ferahlama hissi vererek pürüzsüz teninde dans ediyordu sanki. Bu hoş duyguyla gülümsedi ve suyu kapatıp havlusuna sarınarak duştan çıktı. Şarkıyı söylemeye devam ederek perdeyi açtı ve dışarıya şöyle bir baktı. Tenini yakmayacak cinsten kapalı bir cumartesi günüydü. Erken kalkmıştı, saat sabaha karşı 5'ti ve diğer Çaylaklar henüz ortalıkta dolanmaya başlamamıştı. Yani rahatça Gece Evi'nden ayrılarak gezip alışveriş yapabilirdi. Ama nedense o gün buna pek gönüllü değildi. Canı bütün gün tembellik yapmak, müzik dinleyerek kitap okumak ya da tırnaklarına bakım yapmak falan istiyordu. Bu yüzden odasında kalmaya karar verdi ve üzerine bir eşofman altı ile rahat bir tişört geçiriverdi.

Müziğin sesini kısmaya giderken ayağı bir şeye takıldı ve dehşet bir "Miyavvvv" sesi yükseldi. Lena eğilip Celia'yı kucağına aldı ve nazikçe okşamaya başladı. "Özür dilerim, kızım. Ama sen de ayak altında dolaşmaya devam etmesen iyi olur. Yakında burada bir tek ben olmayacağım." Ağzından çıkıveren son cümleyle bir anda önemli bir şey hatırladı. Bugün Gece Evi'ne yeni bir Çaylak geliyordu ve büyük ihtimalle Lena bu yeni çocukla odasını paylaşacaktı. Ah, yarın mıydı yoksa? Hafızasını çalıştırmayı denerken şarkıyı kapattı. Müzik onun her şeyiydi ama şu an biraz kafa dinlemek istiyordu...

Yatağına uzanmak üzere arkasını döndüğü anda kapıdan sabırsız bir "Tık tık tık" sesi duyuldu. Belki de yeni oda arkadaşıydı. Merakla gidip kapıyı açtı. Karşısında gördüğü kişi gözlerinin faltaşı gibi açılmasına ve Celia'yı elinden adeta fırlatmasına neden olmuştu.

"Aman Tanrım! K!"

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Krystal Leonile
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
avatar

En Belirgin Özelliği : Büyüleyici gözleri, güzel saçları ve o göz kamaştıran gülümsemesi..
Kediniz : Kaela* Yumuşacık tam beyaz olmayıp grimsi tüyleri olan, biraz yaramaz bi' kedidir..
Nerden : Karanlığın puslu derinliklerinden..
Mesaj Sayısı : 38
Kayıt tarihi : 28/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Yeniden...   Perş. Mart 11, 2010 9:55 pm

İşte oradaydı. Uzun bir yolculuktan sonra elinde bavuluyla bekliyordu. Ya da sadece ona çok uzun gelen bir yolculuktu. Yorgun düşmüştü. Her iki elinde de bavulları vardı. Bavulların büyük bir kısmı kıyafetle doluydu. Krystal kıyafetlerini, onları birbirine yakıştırarak giymeyi çok severdi. Hiçbir kıyafetini atamazdı. Fakat artık beğenmedikleri içinse son gelmişti. Bavulun geri kalanıysa özel eşyaları ve kedisi Kaela’nın eşyalarıyla doluydu. Ve kesinlikle ağırdılar.

Kaela onun en iyi arkadaşıydı. Tabii ki her Çaylak gibi o da Kaela tarafından seçilmişti. Onunla eski okulu olan Şikago Gece Evi’deyken yemekhanede arkadaşlarıyla oturduğu sırada yemeğinin üzerine zıplamasıyla tanışmıştı. Kaela sürekli miyavlıyordu, fakat Krystal’in yemekhanedeki uğultudan onu duyabildiği yoktu. Kedi de sonunda bu şekilde dikkatini çekmek istemişti. Ah, gerçekten bunu yapmak zorunda mıydı? Yani yemeğinin üstüne zıplamak konusunda.. Kesinlikle hiç hoş olmayan bir portre çizmişti. Hem arkadaşları hem de Krystal’in üstüne yemek sıçramıştı. Böyle zamanlarda Krystal’e olan en doğal şey de yüzünün kızarmasıydı. Yine engelleyemişti bunu. Fakat anlayamadığı bir şey vardı.. Gerçekten o kadar zıplamayı nasıl başarmıştı? Bir süre sonra ise birlikte gülüşüp kıyafetlerini temizlemeye başlamışlardı. Kedi de özür dileyen bakışlarla bakıyordu. Griye çalan yumuşacık tüyleri vardı. Krystal onu okşamaktan kendini alamamıştı. O andan itibaren Kaela’nın yaramaz bir kedi olduğunu anlamıştı. Fakat geçirdikleri bir yılın ardından Krystal, gerektiğinde Kaela’nın yaramazlıklarını bir miktar da olsa azaltmayı başarmıştı. Zaman zaman her kedinin yaptığı gibi Krystal’in yanından ayrılıp kendi başına gezse de, her seferinde Krystal’i bulmayı başarıyordu. Onun hissettiklerini hissedip değişik değişik miyavlamalar, mırıltılar ve başka kedimsi sesler çıkarıyordu. Bu kedileri çözmek zordu..

Şimdiyse elindeki bavulun üzerinde kıvrılmış yatıyordu. Krystal yürürken sallanan bavul ara ara Kaela’yı uykusundan bölüyordu. Bu sefer de şikayet edermiş gibi miyavlıyordu. “Sana söylemiştim. Bu bavul uyumak için iyi bir yer değil.” diye fısıldadı eğilerek. Bir miyavlama daha, “Miyaavv..”

Daha sonra Krystal sırtını dikleştirdi ve hala çalmadığı kapıya gözlerini dikti. Sanki o çalmadan kapı hokus pokus açılacaktı da?.. O’nu ne zamandır görmüyordu. Göremiyordu. S.. Ya da Lena da diyebilirdi. Fakat onların kendi aralarındaki lakapları buydu. K ve S.. Krystal ve Svetlena eskiden en iyi dostlardı. Hala da öylelerdi. Birbirlerini küçüklükten beri tanırlardı. Hiç ayrılmamışlardı. Krystal’in ailesi bile tanır ve çok severdi Lena’yı. Fakat S işaretlendikten sonra her şey birbirine girmişti. Krystal’in ailesi ondan uzak durur olmuştu. Çaylak ve vampirleri bir türlü anlamazlardı. Bu hareketlerinden de belliydi zaten. Belki de anlamak için uğraşmazlardı. Sürekli Krystal’i korumak istediklerini söyleyip ceza için neden uydururlardı. Lena’nın bir zarar verebileceğini düşünüp dururlardı. Saçma.. K, ne kadar anlatsa da, dil dökse de düşüncelerinden vazgeçmemişlerdi. Krystal’i, S’ten ayırmak için telefonunu elinden almış ve dışarı çıkma yasağı koymuşlardı. Ne zaman konuşmaya, buluşmaya çalışsalar engelleyip dururlardı.

Krystal de biliyordu, çok zamanları olmadığını. Çünkü S’in bir Gece Evi’ne gitmesi gerekiyordu. Daha fazla oralarda kalamazdı. Ailesi yüzünden vedalaşamadan ayrılmışlardı. Bu durum K’yı çok üzmüştü. Ailesiyle ne konuşuyor ne de onlardan herhangi bir şey istiyordu. En iyi dostundan ayrılmıştı. Bir veda bile edemeden.. Onlardan nefret ediyordu neredeyse. Onlar da Krystal’in bu durumunu görüp üzülmüşlerdi. Fakat asla pişman olmamışlardı.

Tüm bunların üstüne bir de taşınma işini çıkarmışlardı. S, Gece Evi’ne yerleşse de yine de görüşmemeleri için başka bir yere taşınma kararı almışlardı. Şikago.. İşte bu sayede gitmişlerdi oraya. Fakat Krystal de yalnızca birkaç ay sonra işaretlenmişti. Ailesi büyük bir şoka uğramıştı. K, ailesinin onu dışlayacağını düşünmüştü. Fakat olaylar düşündüğü gibi gelişmemişti. Uzak tutmaya çalıştıkları kendi başlarına gelince anlamaya başlamışlardı. Çaylakları ve vampileri.. Krystal’den büyük özür dileyerek kendilerini affetmesini istemişlerdi. Krystal çok zor da olsa onları affetmişti. Fakat hala onlara karşı soğuktu. Bu da ancak zamanla geçebilecek bir şeydi.

Şimdi de S’le güzel anıları zihninden geçiyordu. Krystal bunları düşünürken yüzü de mimikten mimiğe girmişti. Bir anda kedisinin telaşlı miyavlamalarını duydu. “Bir şey yok kızım. Yalnızca dalmışım, o kadar.” diyerek kedisini okşayarak yatıştırdı. Fakat kendisi de çok yorulmuştu. Ne kadar süredir orada dikiliyordu. Yüzündeki gülümsemenin farkında bile değildi. Elleri de bavulun ağırlığından kızarmaya başlamıştı. Bir yere otursa iyi olacaktı. Hemen kapıyı tıklattı. Kapıyı tabii ki Lena açmıştı. Kucağında bir kedi vardı. O kadar şaşırmıştı ki kucağındaki kedi bir anda elinden fırladı. Kaela da bir anda ürktü ve diğer kedinin peşinden odaya daldı.

"Aman Tanrım! K!" Gerçekten çok şaşırmıştı Lena.

“Selam S! Yeni oda arkadaşımı arıyordum da sanırım bu odada kalıyormuş belki biliyorsundur diye düşündüm.” Krystal’in yüzündeki gülümseme hala devam ediyordu. Ve esprisiyle beraber göz kırpmayı da unutmamıştı. Lena’yı gördüğüne o kadar çok sevinmişti ki bir anda tüm yorgunluğunu unutmuştu. Kaele’nın odaya daldığını bile fark etmemişti. Artık yeniden birliktelerdi..


En son Krystal Leonile tarafından C.tesi Mart 13, 2010 10:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Yeniden...   Cuma Mart 12, 2010 4:45 pm

“Selam S! Yeni oda arkadaşımı arıyordum da sanırım bu odada kalıyormuş belki biliyorsundur diye düşündüm.” Karşısında tatlı tatlı sırıtarak göz kırpan en iyi arkadaşına müthiş bir şaşkınlıkla bakmaya devam ediyordu. Söyleyecek kelime bulamadı. İşaretlendiği günden beri hiç bu kadar büyük bir sürpriz yaşamamıştı. Bu yüzü yeniden görmek... Mükemmel ve aynı zamanda hala gerçekmiş gibi gelmeyen bir şeydi. Hayatında hiç kimseyi böyle özleyeceği aklına gelmezdi. Krys'i tabii ki unutmamıştı. Ama onu hatırlamak kimi zaman acı veriyordu, yanında olamadığı için... Ve şimdi hiç beklemediği bir anda yanındaydı!

Lena, K'yi çok beklettiğini fark ederek heyecanla tuttuğu nefesini bıraktı. Elinden bavulu kapıp hızlıca odanın içine koymasıyla hala kapıda duran arkadaşına sevgiyle sarılması bir oldu. Kocaman tatlı bir kucaklaşmanın ardından sanki bıraksa kaçıp bir daha gelmeyecekmiş gibi kollarını tuttu. "Hala inanamıyorum. Bu gerçekten sensin! Şaşkınlığımı sonra gideririm, hadi içeri gir de buraya gelene kadarki maceralarını anlat, K!" *Tıpkı eski günlerdeki gibi...* diye geçirdi içinden ama bunu ona söylemedi çünkü ikisinin de gözleri dolmuştu bile, ağlamak istemezlerdi değil mi? Gözyaşlarının düşmesini engellemeye çalışır gibi parmağını alt kirpiklerinde gezdirdi fakat sonra bıraktı, ağlasa ne olacaktı ki? Nasıl olsa özlemi artık sona ermişti.

Odaya girebilsin diye hafifçe kenara çekildi, K coşkuyla kafasını sallayıp gülümsedi ve içeri adımını attı. Güzel yeşil gözleriyle etrafı tararken S de arkasından yürüdü. Dolabın kenarına bavulu bıraktı ve şirin bir sesle "Sanırım yeni bir yatak getirmemiz gerekecek." diyerek kıkırdadı. K de güldü, hoş kahkahasını ve muhteşem gülümsemesini görmek ona çok iyi gelmişti. Birbirlerine benzeyen kedilerinin hemen kaynaşıp oynamaya başladığını görünce gülümsedi. Sıkıcı bir günde çıkagelen en iyi arkadaşının yanına, kendi rahat yatağına oturdu. Meraklı gözlerle onu inceleyip "Vay canına, tam bir buçuk yıl oldu K! Hala hatırladığım kadar güzelsin." dedi ve dayanamayıp ona tekrar sarıldı... İşte yeniden beraberlerdi. Tıpkı 14 yaşlarında yaptıkları gibi, entrika dolu mükemmel dostluklarıyla bu okulu da sallayacaklardı. Yeniden...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Krystal Leonile
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
avatar

En Belirgin Özelliği : Büyüleyici gözleri, güzel saçları ve o göz kamaştıran gülümsemesi..
Kediniz : Kaela* Yumuşacık tam beyaz olmayıp grimsi tüyleri olan, biraz yaramaz bi' kedidir..
Nerden : Karanlığın puslu derinliklerinden..
Mesaj Sayısı : 38
Kayıt tarihi : 28/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Yeniden...   C.tesi Mart 13, 2010 10:30 pm

Lena, doğal olarak çok şaşırmıştı. Krystal de hala şaşırıyordu bu olanlara. Sevinci de bir o kadar büyüktü. Tüm bunlar gerçek miydi? Yoksa gördüğü son derece hoş bir rüyadan mı ibaretti? Eğer öyleyse sabah kalktığında hiç iyi hissetmeyecekti. Ama o gerçekti.. Ne kadar özlediğini ise S'nin yüzüne bakınca daha iyi anlıyordu. İki kızın yüzünden de bir şok ve sevinç dalgası geçerken bir süre kapıda beklediler.

Bekleyiş sona erdiğinde, Lena heyecanla K’nin elinden bavulu kapıp odaya koyduğu gibi sarıldılar. Bu kocaman sarılmadan sonra S, kollarını Krystal’den uzaklaştırmadan "Hala inanamıyorum. Bu gerçekten sensin! Şaşkınlığımı sonra gideririm, hadi içeri gir de buraya gelene kadarki maceralarını anlat, K!" deyiverdi bir solukta. Gözlerinin dolmaması gerçekten şans olurdu. Lena gözyaşlarının akmasına izin vermeyerek parmağını o masmavi gözlerinin altında dolaştırdı. K de ağlamak istemiyordu. O da gözlerini kırpıştırarak damlaların gözlerinde dağılmasını sağlamaya çalışıyordu. Böyle bir zamanda ağlamak uygun değildi, fakat yine de ne olurdu ki biraz ağlasalar.. Üzüntü değil, giderilen özlem ve mutluluğun gözyaşları olurdu bunlar. Bu nedenle Krystal artık gözlerini kırpıştırmayı bıraktı. Ve tabi ki dercesine kafasını salladı.

S, Krystal’in odaya girmesi için hafifçe yana çekildi. Krystal duyduğu sevinç ve heyecanla gülümseyip tekrar kafasını sallayarak, içeri ilk adımını atmış oldu. Az önce önünde ne kadar beklediğini bilmediği kapı arkasından kapandı. Artık yeni yuvasındaydı. S de odada arkasından geliyordu. K etrafına bir göz gezdirdi. Oda oldukça iç ferahlatıcı bir yerdi. Ne fazla sade ne de fazla gösterişliydi. S, yarısından fazlası kıyafetle dolu olan bavulu dolaba yasladı ve her zamanki o tatlı sesiyle "Sanırım yeni bir yatak getirmemiz gerekecek." diyerek kıkırdadı. Ah, o gülümsemesi hala değişmemişti.. Hala eskisi kadar sıcacıktı. Krystal de güldü. Bir yandan gülerken bir yandan da oldukça rahat olan yatağa oturdu. Oturduğunda ne kadar yorgun olduğunu hissetti bir anda. Yolculuk onu gerçekten yormuştu. Ama sonunda büyük bir ödül aldı denebilirdi. Bir dost ödülüne tekrar kavuşmuştu. S de yanına geldi ve oturdu. Gözlerini bir süre K’nin üzerinde dolaştırdı ve "Vay canına, tam bir buçuk yıl oldu K! Hala hatırladığım kadar güzelsin." dedi. Kollarını tekrar açtı ve sarıldılar. Bir buçuk yılın özlemini gideriyorlardı. “Sen de hala çok güzelsin S! Artık gerçek yuvama geldim diyebilirim.” dedi ve sıcacık bir gülümsemeyle baktı Lena’ya. Gerçekten de bir buçuk yıl öncesi kadar güzeldi. Masmavi gözleri hala aynı parıltıyla bakıyordu ve saçları Çaylak olmanın verdiği bir özellikle gürleşmiş, etkileyiciliğini kaybetmemişti. Ah, bu okul sıkı tutunsa iyi olurdu, çünkü macera treni iki güzel kızla kalkmak üzereydi..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Yeniden...   Paz Mart 14, 2010 3:25 pm

“Sen de hala çok güzelsin S! Artık gerçek yuvama geldim diyebilirim.” Krystal bu içten sözüyle tekrar Lena'nın gülümsemesine neden olmuştu. Kendisi de Gece Evi'ne ilk geldiğinden beri bu şefkat dolu ve tutkulu yeri yeni yuvası olarak kabullenmişti. K'nin Tulsa Gece Evi'ne ne sebeple geldiğini merak ediyordu. Ne zaman İşaretlendiğini bile bilmiyordu. Uzun süre görüşememelerinin tek nedeni baskıcı ailesiydi... Svetlena bir Çaylağa dönüşmeden önce onlarla çok iyi anlaşırdı. Krystal'le mutlaka her gün görüşürlerdi ve aileleri de birbirini severdi. Fakat daha sonra düşünce tarzları birbirine uymamıştı. Her ne olduysa artık önemli değildi, kaderleri onları elbet bir gün bir araya getirecekti ve o gün bugündü. Eski günler hep en harika anılarla hatırlanmalıydı, karanlık sayfalar yırtılıp atılırsa her şey daha iyi olurdu...

"Bundan sonra bizim yuvamız. Bir gün bunun olacağını biliyordum." dedi tatlı bir tebessümle. Onunla oturup saatlerce konuşmak isterdi tabii ki. Ama arkadaşı çok sevinçli olsa da yorgun görünüyordu. Biraz uykuya ihtiyacı olduğu barizdi. Kendisi daha yeni uyanmış sayılırdı, K onun yatağında uyurken o da kitap falan okuyabilirdi. Bu kadar beklemişti, bir Çaylağın uyuması gereken saat aralığı onu etkilemezdi artık.

"Evet, şu an meraktan ölüyorum ama yorgun görünüyorsun tatlım. Daha fazla ayakta kalmamalısın. Birkaç saat uyu, ben eşyalarını yerleştiririm. Dedikodular için çook zamanımız var." diyerek göz kırptı. K esnerken o da ayağa kalktı ve kedilerin yanına gitti. "Hey, bu sevimli bayanın adı ne bakalım? Celia'yla çok iyi anlaşmışlar gibi görünüyor." dedi kıkırdayarak. Gerçekten harika bir yıl olacaktı...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Krystal Leonile
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
avatar

En Belirgin Özelliği : Büyüleyici gözleri, güzel saçları ve o göz kamaştıran gülümsemesi..
Kediniz : Kaela* Yumuşacık tam beyaz olmayıp grimsi tüyleri olan, biraz yaramaz bi' kedidir..
Nerden : Karanlığın puslu derinliklerinden..
Mesaj Sayısı : 38
Kayıt tarihi : 28/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Yeniden...   Ptsi Mart 15, 2010 9:41 pm

K de artık yeni yuvasındaydı. Hem de S ile birlikte. Kader bir buçuk yılın ardından onları tekrar bir araya getirmişti. İşte kaderin insanı hem mutlu eden hem şaşırtan cilvelerinden biri daha.. Bundan bir buçuk yıl öncesini hala hatırlıyodu. S işaretlenmeden önce. Ve işaretledikten sonra. Ailesinin bu duruma karşı tutumu. Bundan yalnızca birkaç ay sonrada K'nin işaretlenmesi. K bunları düşünürken aklı, yorgunluğunun üzerine daha da bulanmıştı. Fakat artık bunları düşünmemesi gerektiğini anlayarak, düşüncelerinin üzerine kalın bir çizgi çekti.

S'nin "Bundan sonra bizim yuvamız. Bir gün bunun olacağını biliyordum." diyerek K'yı bu anılardan uzaklaştırması çok iyi olmuştu. Ah, kaderi çok sevmişti K. "Evet bizim yuvamız." diyerek tebessümle karşılık vermişti Krystal de. Lena "Evet, şu an meraktan ölüyorum ama yorgun görünüyorsun tatlım. Daha fazla ayakta kalmamalısın. Birkaç saat uyu, ben eşyalarını yerleştiririm. Dedikodular için çook zamanımız var." diyerek göz kırptı. Lena ve Krystal'in dedikoduları.. Bir türlü bitmek istemeyen konuşmaları. Onlar her zaman böyleydiler. Yan yanayken hiç suskun kalamazlardı. Elbet bir yerden bir konu açılır, sohbet veya dedikodu ederlerdi. Bu durum o kadar eğleceli ki aslında. K biraz daha sohbet etmek istiyordu. Fakat oldukça yorgundu. İyi bir uyku öyle iyi gelirdi ki.

Kendini esnemekten alıkoyamamıştı. Esnedikten sonra gözleri yaşlandı. Yaşların dağılması için gözlerini kırpıştırırken, S de ayağa kalkarak daha kapıdayken oynamaya başlayan kedilerinin yanına gitti. "Hey, bu sevimli bayanın adı ne bakalım? Celia'yla çok iyi anlaşmışlar gibi görünüyor." dedi kıkırdayarak. Haklıydı. Kediler çok iyi anlaşmışlardı. Mırlayarak, miyavlayarak sanki konuşuyormuş gibi hala oyunlar oynuyolardı. K de bu tüy yumaklarına bakarken kıkırdamaktan kendini alamadı. "Adı Kaela. Bu bayanın adı da Celia demek. Çok iyi anlaştılar gerçekten. Daha kapıdayken oynamaya başladılar." Hafif eğilerek yerde oynayan kedilere doğru baktı. "Kaela hiçbir kediyle bu kadar çabuk iyi anlaşamamıştır. Biraz yaramazdır da." Krystal muzip bir şekilde güldü. "Biraz uysallaştırdım gibi gerçi. Ya da o beni buna alıştırdı. Biliyorsun kediler bu konuda daha çok söz sahibi." diyerek kıkırdadı.

"Aslına bakarsan, evet biraz kestirsem hiç fena olmaz. Nasılsa artık birlikteyiz, istediğimiz tüm zamanlar bizim." diyerek gülümsedi ve yatağın üzerine bakındı. Yatağın üzerinde yumuşacık yastıklar vardı. Onların üzerinde mışıl mışıl bir uyku .. Ah, bir de eşyaları vardı. Ama onlar işin kolay tarafıydı. Zaten düzenli ve katlı bir şekilde konmuşlardı bavula. K, yastıklara doğru baktıktan sonra S'ye doğru döndü ve "İstemezsen bavulu yerleştirmesen de olur şimdilik. Zaten düzenli bir şekilde koymuştum bavula. Ben uyandıktan sonra birlikte de yerleştirebiliriz. Bir de tatlım belki ben uyandıktan sonra okulu dolaştırır, gösterirsin bana?" diyerek gülümsedi. Dinlendikten sonra bu gezinti için tamamen dinç olacaktı. S ile yeni yuvasında birlikte geçirecekleri yılı heyecanla bekliyordu..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Yeniden...   Salı Mart 16, 2010 12:21 am

K de yanlarına geldi ve kedilere daha yakından bakıp "Adı Kaela. Bu bayanın adı da Celia demek. Çok iyi anlaştılar gerçekten. Daha kapıdayken oynamaya başladılar.. Kaela hiçbir kediyle bu kadar çabuk iyi anlaşamamıştır. Biraz yaramazdır da." diyerek güldü. "Biraz uysallaştırdım gibi gerçi. Ya da o beni buna alıştırdı. Biliyorsun kediler bu konuda daha çok söz sahibi." diyerek tatlı tatlı kıkırdadı tekrar.

"Ben Celia'yı diğer kedilere yaklaştırmıyordum pek. Bilirsin, sağı solu belli olmayan varlıklar." dedi alaycı bir sesle. Krys tekrar güldü ve yatağa göz atarken "Aslına bakarsan, evet biraz kestirsem hiç fena olmaz. Nasılsa artık birlikteyiz, istediğimiz tüm zamanlar bizim." dedi hoş tebessümüyle. Lena da gülümseyip kafasını sallayarak karşılık verdi. Bavuluna doğru bakıyordu, ne düşündüğünü anladı hemen. "İstemezsen bavulu yerleştirmesen de olur şimdilik. Zaten düzenli bir şekilde koymuştum bavula. Ben uyandıktan sonra birlikte de yerleştirebiliriz. Bir de tatlım belki ben uyandıktan sonra okulu dolaştırır, gösterirsin bana?" Bu fikir Lena'nın gözlerinin parlamasına yetmişti.

"Tabii ki hayatım. Ben en çok ihtiyaç duyduklarını çıkarırım birazdan. Uyanınca da geri kalanını hallederiz sonra istediğin kadar takılırız Gece Evi'nde." diyerek göz kırptı. Daha ilk günden çok eğleneceklerdi. K onayladı ve vakit kaybetmeden üstünü değiştirip ona el sallayarak yatağa gitti. Svetlena söylediği gibi bavulu açıp en üstteki kıyafetleri çıkardı. Bilirsiniz işte, fazla karıştırmadan bulmanız gereken birkaç parça eşofman, kot falan... 

Krys uyurken kediler de saygılı öğrenciler gibi sessizleşmişlerdi. Lena bu manzaraya bakarak gülümsedi. Perdeyi hafif aralayarak bugünki hava durumunu kestirmeye çalıştı. Evet, gökyüzü bile onları çağırıyordu... Artık sıkılmak diye bir şey olmayacaktı.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Yeniden...   Salı Mart 16, 2010 12:23 am

Rp bitti, kilitliyorum. ^^
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
 
Yeniden...
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
House Of Night :: Gece Evi (2. Blok) :: 2. Kat :: Kızlar Yatakhanesi-
Buraya geçin: