House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni arkadaş!?

3 posters
YazarMesaj
Johanna Rachelle Morgan
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..
Kediniz : Tera.. Benim beyaz, yumuşacık tüylü, şımarık kedim (:

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 8:21 pm

Johanna odasına girmesiyle kısa bir şok yaşadı. Yanındaki boş yatağın üzerinde bir kedi ve yerdeki bavulları gördü. Kedi çok tatlıydı ama Tera’ya tıslıyordu ve bu kedinin nerden geldiğini merak ediyordu. Sonra aklına bugün başka bir gece evinden bir kızın bu okula geleceği ve aynı odada kalacaklarını hatırladı. İçinden umarım eski oda arkadaşım gibi olur dedi. Tera birden Johanna’nın kucağına atladı ve Johanna aniden sıçradı. Kucağında Tera ile yatağına oturdu ve tam o sırada kapı açıldı.
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 11:26 pm

Rose esneyerek Amy'ye iyi geceler dedikten sonra kapının önünde bir süre bekledi ve oda arkadaşının içeri de olmamasını, içerdeyse de ona kötü davranmamasını diliyordu çünkü birisiyle uğraşacak kadar kendini iyi hissetmiyordu. Oda arkadaş konusunda kendini avuturken içeriden gelen tıslama sesleriyle Alexis aklına geldi. Muhtemelen içerdeydi ve birisine tıslıyordu.. İçinden 'Umarım kimseye ya da odaya zarar vermez' diye geçirdi ve ağır bir şekilde kapıyı açtı. O anda, gözleri merak ve belirsizlike açılmış mavi gözlü, açık kahverengi saçlı ve beyaz tenli kızla göz göze geldi. Kız elindeki açık gri kedisini okşuyordu sanki yatıştırmaya çalışıyor gibiydi. Kedinin tıslamalarına ve bakışlarına bakılırsa Alxis'le karşılaşmış olmalı diye düşündü Rose. Gözlerini yatağa çevirdi ve Alexis'in tüylerini kabartmış bir şekilde tısladığını gördü. Rose'un içeriye girdiğini fark etmemişti bile. Kız, bir yandan Rose'a bakıyor bir yandan da kedisine sahip çıkıyordu. Alexis biraz daha tısladı ve yatağın ucuna doğru bir hamle yaptı - genelde bunu saldırı zamanlarında yapardı - fakat Rose'un "Alexis ! Buraya gel !" demesiyle Alexis yere indi ve hiç oralı olmadan Rose'un ayaklarının dibinde dolanmaya başladı. Rose eğilip Alxis'i kucağına aldı ve sakinleştirdi. Kız da gri kedisini düzenli yatağının üzerine bıraktı ve rahat bir şekilde oturdu. Gözlerini Rose'a dikmişti. Rose hala aynı yerinde duruyordu. Aradan geçen 5 saniye ikisine de uzun gelmişti ve kız en sonunda konuşmaya başladı..
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..

Rpg Gücü

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 12:18 am

Jo kedinin kızın seslenmesiyle yanına gitmesine çok şaşırdı. Kediden böyle bir şey beklemiyordu. Jo da rahatlayıp kedisini yanına bıraktı ve rahatça oturdu. Kızı izlemeye başladı. Kısa bir sessizliğin ardından ayağı kalkıp 'Merhaba ben Johanna Rachelle Morgan. Senin yeni oda arkadaşınım. Hoş geldin' dedi ve sarıldı. Kız sarılması üzerine çok şaşırdı ve bir şey söyleyemedi. Bunun üzerine Jo da geri çekildi ve kızın konuşmasını beklemeye başladı. Kız kısa bir sessizliğin ardından konuşmaya başladı..
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..

Rpg Gücü

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 7:34 pm

Kız ayağı kalkıp 'Merhaba ben Johanna Rachelle Morgan. Senin yeni oda arkadaşınım. Hoş geldin' dedi ve sarıldı. Bu Rose'u çok şaşırtmıştı ve bir şey söyleyemedi. Bunun üzerine kız da geri çekildi ve beklemeye başladı. Rose'un, Johanna'nın ondan cevap beklediğini sonradan fark etmesi, kızın onun jetonun köşeli olduğunu düşünmesini sağlamış olmalıydı, en azından Rose böyle düşünüyordu. Bu düşüncenin verdiği utangaçlıkla Rose başını hafif öne eğdi ve boğazını temizleyip saçını düzelttikten sonra ancak cevap verebildi..
"Hoşbuldum Johanna. Bende Rosemarie Hathaway. Oda arkadaşımın beni bu kadar sıcak karşılaması beni memnun etti. Sarılmana çok şaşırsamda mutlu olduğumu söylemeliyim." dedi Rose. Fazla konuşupta şimdiden kızın başını ağrıtmak istemedi ve Johanna'ya gülümsedi. " Eşyalarımı buraya getirdiğimde seni görememiştim sanırım yeni geldin. Üstünü hala değiştirmemişsinde." Johanna gülümsedi ve "Evet. Daha odaya gireli 5 dakika olmadan sen geldin." dedi tatlı bir sesle. Ve Rose'u elinden tutup yatağına çekti. Rose, kıza ve odaya moron bakışlarıyla bakerken kız çoktan karşındaki yatağa oturmuştu bile. Gerçekten çok sıcak kanlı bir kız diye düşündü Rose.
"Uyumak mı istersin yoksa konuşup tanışmak mı? Sanırım... Uyusan daha iyi olacak ." dedi Johanna sonunda sesinde bir burukluk vardı.
" Konuşup tanışmak fakat üstünkörü. Çünkü gerçekten yorgunum. " Rose'un uyku yerine konuşmayı tercih etmesinin 3 nedeni vardı. Birincisi gerçekten iyi bir kızdı, ikincisi 3 yıl boyunca ( tabii ikisinden biri değişimi reddetmezse ya da Rose bu okuldan da sürülmesse) aynı odayı paylaşacaklardı ve kız gerçekten onu tanımak istiyordu onun bu heycanlı halini bozmak istememişti. Ah bir de annesinin lafı ! 'Herkesi çok iyi tanı. Su uyur düşman uyumaz.!' Annesinin deli düşünceleri ve sözleri ona da bulaşmıştı.
Johanna,
"Hadi anlat o zaman " dedi. Rose da başlarda fazla istekli olmasa da Amy'ye anlattıklarından daha ayrıntılı bir şekilde annesini, Lissa'yı ve Springfield Gece Evi'ni anlattı. Johanna mükemmel duyarlı bir annesinin olduğunu ve Lissa'nın da çok iyi bir arkadaş olduğunu söylemişti. Tabii Mia ve Gece Evi'nden sürülmesiyle ilgili söz söylemeden de duramamış ve çok iyi yaptığını onunda başına böyle bir şey gelse aynısını hatta daha fazlasını yapacağını söylemişti. Rose anlatmaktan yorulmamıştı ama Johanna'nın da eski yaşamında ve şuanda neler yaptığını merak ediyordu.
" Hep ben konuştum. Şimdi sıra sende. Anlat bakalım işaretlenmeden önce neler yapıyordun? Şimdi neler yapıyorsun? Ailenden ve arkadaşlarından söz et. Ve burdaki en son haberleri yani dedikoduları merak ediyorum. Eski oda arkadaşımla her gece yaptığımız bir şeydir.. Sende sevmiyorsan da çok seveceksin." dedi ve sıratarak Johanna'ya baktı.
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 9:17 pm

" Hep ben konuştum. Şimdi sıra sende. Anlat bakalım işaretlenmeden önce neler yapıyordun? Şimdi neler yapıyorsun? Ailenden ve arkadaşlarından söz et. Ve burdaki en son haberleri yani dedikoduları merak ediyorum. Eski oda arkadaşımla her gece yaptığımız bir şeydir.. Sende sevmiyorsan da çok seveceksin." dedi. Bunun üzerine Johanna konuşmaya başladı. ‘Hayır bende severim. Ben Tulsa da yaşıyorum. Yani annemler burada ve beni ziyarete geliyorlar.’ Dedi ve annesiyle babasını anlatmaya başladı. Onları anlatırken çok mutluydu, çünkü ailesi hep Johanna’ya destek olmuştu ve onları çok seviyordu. Rose'un annesi, anlattığı kadarıyla çekilmez bir kadın fakat Johanna, Rose'un annesinin mükemmel olduğunu düşünüyordu. Tek başına bir kız büyütmüş ne kadar büyük bir sorumluluk diyordu ve bir yandan da Rose için üzülüyordu çünkü Rose babasını tanımıyordu. Ne kadar korkunç diye düşündü Jo.

Ardından konu eski oda arkadaşına gelince Johanna çok üzülmüştü. Onu çok özlemişti. ‘Sen gelmeden önce Jesse adında oda arkadaşım vardı. Çok iyi anlaşırdık. Her şeyi birlikte yapar, çok eğlenirdik. Ben okula geldiğimde ilk onunla tanışmıştım.Fakat 2 ay önce vücudu değişimi reddetti ve öldü’ dedi. Gözlerinden 2 damla yaş geldi. Johanna Jesse’yi Rose’a bütün detaylarıyla anlattı.

Rose da bu olanlara ne kadar üzülse de Johanna’yı teselli ediyordu. Ardından Johanna konuyu değiştirerek gece evini anlatmaya başladı. ‘ Gece evimizin rahibesi Neferetti. Ancak yaşanan olaylardan sonra Zoey rahibemiz oldu.’ dedi ve yaşanan bütün olan olayları anlattı. Rose Zoey'in 5 elementi kontrol etmesine çok şaşırmıştı Jo onun bu yüz halinin çok komik olduğunu düşünüyordu. Fakat çok şaşılacak bir şeydi vampirlerin tarihinde ilk kez bir vampir pardon çaylak 5 elementi kontrol ediyordu. Jo Zoey'in güçlerinden sonra kutsal çemberden bahsetti. Ve kırmızı bir vampir olan Stevie Rae'nin toprak elementi temsil etmesine çok şaşırdı. Jo bütün kırmızı çaylakları anlattı. Rose'un bu konu gerçekten ilgisini çekmiş olmalı ki can kulağıyla Jo'yu dinliyor ve heyecanlı kısımlarda yerinde duramıyor, oturuş şeklini değiştiriyor, tehlikeli olan yerlerde ilginç sesler çıkarıyordu. Resmen olayları bir bir yaşıyordu.

Johanna bütün olanları anlatırken uykusu çok gelmişti ve Rose’nin de uykusunun geldiğini düşündü ve ‘hadi artık yatalım Rose. Geri kalan bir şey varsa ben sana sonra anlatırım. Hem yorgunsun hem de yarın dersler başlayacak.’ dedi ve yatağını hazırlamaya başladı. Rose da bunun üzerine konuşmaya başladı.
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 5:34 pm

Jo , ‘Hadi artık yatalım Rose. Geri kalan bir şey varsa ben sana sonra anlatırım. Hem yorgunsun hem de yarın dersler başlayacak.’ dedi bir yandan da yatağını hazırlıyordu. Rose'un da uyku gözlerinden akıyordu ve esnemekten neredeyse ağızı yırtılacaktı. Jo'nun bu söylediğini koşulsuz şartsız kabul edecekti. " Evet bence de yatmalıyız Jo, gerçekten çok yorgunum. Alexis ve Tera da çok iyi anlaştı. Normal de pek sıcak kanlı bir kedi değildir. Umarım odayı çok dağıtmazlar." dedi Rose. Gerçekten de Tera ve Alexis çok iyi anlaşmışlardı. Odanın içinde bazen birbirlerini kovalıyorlar bazense birbirlerine hafif pati darbeleriyle vurup oynuyorlardı. Rose ayağa kalktı ve Alexis'in eşyalarını bir köşeye emanet bir şekilde yerleştirdi. Bavullarını da açıp yerleştirmek yerine dolabın önüne attı. Jo ise çoktan yatmıştı bile. Rose da yatağını açtı ama sonradan Jo'nun söylediği bir şey aklına geldi. Yarın dersler başlayacak! Rose yerinden sıçradı ve biraz yüksek bir sesle " Jo! Benim ders programım nerede?" diye sordu. Jo da uykulu bir şekilde Rose döndü ve gözlerini ovuşturarak cevap verdi.
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 10:38 pm

Rose’un " Jo! Benim ders programım nerede?" demesiyle Jo gözlerini ovuşturarak etrafa bakındı ve nereye koyduğunu düşündü. "Çalışma masasının çekmecesinde olması lazım Rose. Oraya bak" dedi ve Rose’yi izledi. Rose çekmeceden kağıdı çıkarıp " Evet buradaymış teşekkürler Jo " dedi ve Rose da tam yatacakken kendilerinin çıkardığı tıslama seslerinden irkildiler ve kedilerine baktılar. Oda da bir şey yoktu ve tıslamalarının sebebini anlamadılar. Jo yatağından kalkıp Tera’nın yanına gitti ve onu kucağına alıp okşamaya başladı. Bu sırada Rose da aynı şekilde Alexis’i kucağına aldı ve yatağına oturdu. Kediler biraz sakinleştikten sonra Rose konuşmaya başladı. "Jo, neden birden tıslamaya başladılar? Sebebini anladın mı? " dedi ve Jo’ya bakmaya başladı. Jo’ da hayır anlamında başını iki yana salladı ve " Hayır neden böyle yaptılar anlamadım Rose " dedi. İkisi de meraklı gözlerle kedilerine bakmalarına rağmen nedenini anlayamadılar ve bir süre sonra Jo " Neyse şimdi iyiler, sakinleştiler. Biz yatalım sabah kalkınca ne olduğuna bakarız" dedi ve Tera’yı yere bıraktı. Bu sırada Alexis de Rose’nun kucağından atlayıp Tera’nın yanına gitti. Jo tam yatacakken Rose konuşmaya başladı..
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 12:22 am

" Neyse şimdi iyiler, sakinleştiler. Biz yatalım sabah kalkınca ne olduğuna bakarız" dedi ve Tera’yı yere bıraktı. Bu sırada Alexis de Rose’nun kucağından atlayıp Tera’nın yanına gitti. Alexis gittikten sonra Rose tekrar yatağına uzandı ama aklını kurcalayan soruyu Jo'ya sormadan uyuyamayacaktı bu yüzden sormaya karar verdi . " Jo. Bu kötü bir şeyin habercisi değildir değil mi? Kedilerin deli gibi tıslaması... Yani buraya daha yeni geldim ve keyfini sürmeden kötülüklerle uğraşmak istemiyorum" dedi Jo da alaycı bir ses tonuyla ve tek kaşını kaldırarak " Rose. Sanırım annenin söyledikleriyle fazla kafanı yormuşsun ve benim anlattıklarımda biraz fazla gelmiş. Kırmızı çaylaklar, Tsi Sgili, Kalona, alaycı kuzgunlar falan... " dedi ve gülmemek için kendini zor tutuyordu. Rose başını öne eğdi ve " Sanırım öyle. Anneme akıl hastanesine gitmesini söylerken artık bizi beraber kapatırsınız " dedi Jo ise artık kahkaha atıyordu. Jo Rose'un gülmediğini görünce" Hey! Sadece şakaydı. Hadi artık yatıp uyuyalım yarın ders var ve güneş doğalı yaklaşık 2 saat oluyor, bu demek olu....." Jo olacakalrı anlatıcakken Rose pes etti ve " Tamam. Tamam. Yatıp uyuyalım. Bu kadar gevezelik yeterli sanırım." dedi... Jo da " Evet bu son gecemiz değil ki 2 yıl daha beraberiz"tabi ikimizden biri değişimi reddetmezse......[b] Jo sesli olarak söylemiş olmasada Rose duymuş gibiydi ya da bu sonu çok gördüğü için kendi kendine tamamlamıştı... Rose Jo'ya sırtını dönmeden önce iyi uykular diledi ve arkasını döndü. Bu gün yaşadıklarını gözünün önünden geçiriyordu. Uyumadan önce gün içinde yaptıklarını düşünmeyi çok severdi ve böylelikle uykusu daha erken gelirdi. Amy'le ilk tanışmasını, avlu da yürümelerini, ne kadar iyi bir kız olduğunu, Jo'nun ona sanki uzun yıllardır arkadaşmışlar gibi sıcak sarılmasını, Kalona'yı, Neferet ya da Tsi Sgili'yi, Alaycı Kuzgunları... Ve kırmızı vampirleri ve çaylakları düşündü. Aklına sonradan Jo'nun eski oda arkadaşı Jesse geldi. ' Acaba o da kırmızı çaylak mıdır? Acaba hiç görüştüler mi? İlk tepkileri neydi ? Yoksa kırmızı çaylak değildi de temelli öldü mü? 'diye aklından geçiriyordu ve o anda hiç yapmak istemediği bir şey oldu

[i][b]ve Rose sesli düşündü fakat bunun farkında bile değildi.
" Acaba Jesse de Kırmızılardan biri mi ? " diye mırıldandı. Fakat sesli düşündüğünü fark etmesi pek uzun bir zamanını almadı çünkü Jo üzgün bir sesle " Hayır. Jesse kırmızılardan değil... Keşke olsaydı, o zaman bir şansı daha olurdu. Ama o temelli öldü. " dedi Rose ise yaptığı gafı toparlamak için ağzının içinde " Üzgünüm. Çok üzgünüm. Seni incitmek veya üzmek istememiştim. Gerçekten bu konuyu kapatalım hiç söylemedim farzet zaten söylemekte istemiyordum sadece aklıma takılmıştı... Gerçekten üzgünüm. Cevap verme bile. Ben bir aptalım...." diye kendi kendine söyleniyordu. Jo ise bir şşşt sesiyle Rose'u susturdu vekonuşmaya başladı. Konuşurken sesi çatallı ve üzgün çıkıyordu.
[/i][/b][/b]
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 5:39 pm

"Üzgünüm. Çok üzgünüm. Seni incitmek veya üzmek istememiştim. Gerçekten bu konuyu kapatalım hiç söylemedim farzet zaten söylemekte istemiyordum sadece aklıma takılmıştı... Gerçekten üzgünüm. Cevap verme bile. Ben bir aptalım...." diye kendi kendine söyleniyordu. Jo ise bir şşşt sesiyle Rose'u susturdu ve konuşmaya başladı. " Cidden önemli değil Rose. Artık buna alışmam lazım ve biliyorum ki sende bunu isteyerek yada beni üzmek için söylemedin. Sadece aklından geçenleri dile getirdin ve bende merak ettiğin soruya cevap verdim. Jesse’nin kırmızı vampir olmasını bende çok isterdim en azından bir şansı olurdu ama öyle olmadı ve öldü. Buna artık alışmalıyım " dedi. Ne kadar söylediklerine inanmak istemese de doğruydu. Jesse ölmüştü, bunu biliyordu ve buna alışması lazımdı. Bunun farkındaydı ama yapamıyordu. Jesse öldüğünden beri onun yokluğunu hissediyordu ve hiçbir şey yerini dolduramamıştı. Ama bunları Rose’a söylemedi. Onun daha çok üzülmesini istemiyordu. En azından düşündüklerinden pişman olmamalıydı. Şimdi her şeyi öğrenmişti ve aklında soru kalmamıştı. Bu iyi bir şeydi değil mi? Rose bu arada "Jo gerçekten çok üzgünüm, seni kırmak istememiştim" dedi ve jo’nun yanına geldi. Jo da Rose’un bu kadar üzülmesini, pişman olmasını istemediği için "Rose tamam canım ben iyiyim. Sende üzülme. En azından bunu bana sordun ve ben de söyledim. Başka birinden öğrenmenden daha iyi. Hem bunu seninle konuşmak beni rahatlattı. İçimde tutmaktansa seninle konuşmak çok daha iyi " dedi. Rose da bu sözleri duyduktan sonra konuşmaya başladı..

Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 5:28 pm

"Pekala sen öyle diyorsan... Artık kendini üzmemelisin bu olay için biliyorum senin için çok zor ama burada hayat devam ediyor. O da senin hayatına devam etmen gerektiğini düşünürdü. Zaten vampirlerinde bizden istediği bu değil mi? Değişim doğal bir şeydir ve bir gün herkesin başına gelebilir. Bu arkadaşınızda olabilir siz de. Bazen 6. sınıfta bazense 3. sınıfta vücut değişimi red eder ve bunun ne zaman olacağını kimse bilemez.." dedi Rose. Çok fazla ama çokta doğru şeyler söylediğinin farkındaydı. Bu kadar bilgiyi ne zamandan beri beynin içinde barındırıyordu? Partilere kaçmaktan, dedikodu yapmaktan başka bir şey bilmediğini düşünürken bu kadar bilgiyi beynin içinde nereye saklamıştı? Rose bu bilgilerin kaynağı neredeyse onu daha sık kullanmaya karar verdi. İçten içe seviniyordu aslında boş bir kız olmadığı için. Jo " Haklısın. Benim de kabullenmem lazım. Ama çok zor bir şey bu Rose. Hemen unutabileceğimi sanmıyorum.." dedi.. Gözleri dolu dolu konuşuyordu. Rose Jo'yu bu halde görünce içi titremişti fakat onu avutmak için bir gram bile enerjisi yoktu. Uykusuzluğa dayanamıyordu ve bu huyundan da nefret ediyordu ama yapacak bir şey yoktu. Günün ilerleyen saatlerinde dersler başlayacaktı ve Rose'un kafasına biraz bilgi girmesi için uyuması gerekiyordu tabii aç karnına da ders dinlemezdi. Yarın resmi olarak okuldaki ilk günüydü bu yüzden çokta güzel olmalıydı. Tüm bunları yapması içinde erken kalkması gerekiyordu. Jo da uyuyarak kafasını dağıtabilirdi. " Jo... Biraz uyuyalım yarın dersler başlayacak ve benim kafama birşeyler girmesi için uyumam gerekiyor. Daha kalktığım da duş alıp hazırlanıcam. Kahvaltı falan derken derse geç kalmamak için erken kalkıcam.. Biraz normal bir şeyler yapıp uyuyalım. Hem sana da uyumak iyi gelir kafan biraz olsun dağılır..." dedi Rose.. Jo da başıyla onayladı ve uyumak için Rose'a iyi geceler dileyip sırtını Rose'a döndü. Fazla bir zaman geçmeden Jo derin uykuya dalmıştı bile ama Rose hala uyuyamamıştı. Yarın için heycanlıydı bunun çok saçma bir şey olduğunu biliyordu ama yine de heycanlıdı işte. Yatakta döne döne en sonunda nasıl yatacağını bulmuş ve uyumuştu..
Svetlena Xenoisse
Svetlena Xenoisse

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Yeni arkadaş!? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni arkadaş!?   Yeni arkadaş!? I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 7:08 pm

Rp sona erdiğine göre konu kilit.. ^^
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/

Yeni arkadaş!?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Arkadaş (:
» ~Yeni Bir Gün~
» Yeni arkadaşlar
» Ben de yeni geldimm =P =)
» yeni Bella