Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...
 
AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Gün doğumuna doğru...

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Gün doğumuna doğru...   Cuma Mart 12, 2010 8:24 pm

Lena'nın içinde çok tuhaf bir his vardı. Fena halde huzursuzdu, uyuması mümkün değildi. Bu yüzden oda arkadaşı Krystal -ve diğer çaylakların tümü de- uyurken yatakhaneden ayrıldı. Nereye gitmek istediğinden veya gitmesi gerektiğinden emin değildi. Yalnızca olduğu yerde kalamayacağını biliyordu. Belki de biraz hava almaya ihtiyacı vardı, belki de birileriyle konuşmaya. İyi de, bu saatte kiminle konuşacaktı ki. Sahiden, saat kaçtı? Kafasını kaldırıp baktı. Güneşin doğmasına az kalmış gibiydi. Fakat hava kapalıydı, güneşli bir gün olsa bu kadar rahat açamazdı gözlerini. Hava nasıl olursa olsun, çaylaklar gündüzleri uyurdu. O ise daha sabah olmadan kalkmıştı. Yani önünde koca bir gün vardı. Tek başına geçireceği bir gün... Pek iyi bir fikir değildi.

Ne yaptığını bilmeden avluya atmıştı kendini. Yürüyordu, sadece yürüyordu. Beyni karmakarışıktı. Bir sürü şey düşünüyor, ama aynı zamanda ne düşündüğünü bilmiyordu... Bir hışırtı duyar gibi oldu. Etrafına baktı fakat tek görebildiği belli belirsiz şekillerdeki ağaçlardı. Derin bir nefes alırken başı dönmeye başladı. Sendeleyerek tutunacak bir yer aradı. Arkasını döndü, taştan yapılma bir duvara yaslanmıştı. Görüşü pek net olmasa da doğu duvarında olduğunu anladı. Gece Evi'nin pek kullanılmayan giriş-çıkışıydı burası. Yalnız başına ne işi vardı ki burada? Ve neden gittikçe daha bulanık görmeye başladığına da anlam veremiyordu... İşaretlendikten sonra her şeyi daha net görmeye alışmıştı.

Kafasını iki yana salladı. Başında feci bir sancı vardı. Neler oluyordu böyle? Nefes alması güçleşiyordu. Gözleri kararıp duvarın dibine yığılmadan önce görebildiği son şey birkaç metre ileriden bakan bir çift endişeli mavi gözdü...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Ned Narion
Yeni Üye
avatar

En Belirgin Özelliği : Zeka
Kediniz : Benim kedim nankördü. Seçmedi beni ben de onu kesip yedim.
Nerden : Kaf dağı.
Mesaj Sayısı : 24
Kayıt tarihi : 06/03/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Gün doğumuna doğru...   C.tesi Mart 13, 2010 3:35 pm

Bir gün, yirmi dört saat ve insanlar neredeyse on saat uyuyorlar. Bir günün yarısından iki saat fazla. O iki saati de
işlerini yaparken yavaşlığından kaybetseler bir günlerinin yarısı boşa gitmiş oluyor. Bir gün, yarım gün; bir ay, on beş gün; bir yıl ise
altı ay oluyordu. Böylelikle otuz yaşına gelmiş bir adam sadece on beş yıl yaşamış oluyordu. Sonra da yaşlanmaktan şikayet edip duruyorlardı. Koridorlarda sessizce gezinirken yapması gereken şeyleri sıraya koyuyordu bir yandan da. Ya da koymaya çalışıyordu. Çünkü, her bir planını arkadaşlarına ayak uydurmaya çalışarak bozuyordu. Genelde yalnız gezerdi ama bazen insanın arkadaşa ihtiyacı olurdu.

Saatine baktı, güneşin ilk ışıklarının gözükmesine yaklaşık yarım saat vardı. Bir saat sonra da tamamen doğmuş olacaktı. Bir saat oyalansa, sonra kahvaltıya gitse, ya da önce yatağını düzenlese... Yine planlamaya dalmıştı kendi kendine. Aklını oyalaması lazımdı başka şeylerle, yoksa düşünmek delirtecekti belki de... Koridorun pencerisinden dışarı baktı. Hava güzel gözüküyordu. Bir ilkbahar akşamı, serin ama üşütmeyecek derece. Tam dışarılarda gezilecek vakit diye düşündü... Yine mi başlıyordu düşünmeye? Hayır, bu sefer başlamayacaktı merdivenlerden aşşağı inerken aynada kendine bakma fırsatı bulmuştu.

Üzerinde siyah badi vardı. İnceydi, Ned pek üşümezdi zaten. Kansız değildi ve her zaman ateşi varmış gibi sıcaktı vücudu. Giyindikçe üşüdüğünü düşünürdü genelde. Altında da yatarken giydiği koyu mavi eşofman vardı. rahat olmayı seviyordu. İnsanların güzel gözükmek için kendilerini sıkmaları, rahatsız etmelerine anlam veremiyordu. Yürüyemediği halde topuklu giyenler, zayıf göstermesi için dar giyip sonra nefes alamayanlar. Dikkat çekmek için tarzını değiştirip kendini çok çok daha güzel sananlar vardı halk arasında, dikkat çekiyorlardı yinede, çünkü insanlar palyaçoları severdi. Yüzünde bir ton makyaj yapan kızlar, saçını acayip şekillerde diken erkekler. Bir dakka ya, ne ara düşünmeye dalmıştı Ned?

Hemen üstüne başına çeki düzen verip merdivenlerden inmeye devam etti. Alk kattaki pencerelerden dışarıdaki bir hareket takılmıştı özüne. Uzun saçlarından kız olduğu belli olan birisi Doğu Duvarına doğru gidiyordu. Bu saatte ne işleri vardı dışarda? Neyse, bunu öylemeye hakkı yoktu Ned'in, kendisi de dışarıya çıkmayı planladığı için. Birden arkasını döndü, devasa ağacı neye benzetmiş olabilirdi acaba. Gözü karanlığa alışkın olmayan biri için odası bile korku merkezi olabilirdi aslında.

Hızlıca kızın yanına geldi. Pek çekingen biri değildi zaten. Böylelikle kolay arkadaş edinebiliyor ve istediği bir çok şeyi yapabiliyordu. Karanlık gecede,-ne kadar ay ışığı da olsa- kara kıyafetli birini görmek zor olmalıydı. Aynı zamanda sessiz yürüyebilmesi çok işini görürdü. Korkacaktı kız büyük ihtimal... Yaklaştıkça yavaşlattı adımlarını. Yavaşladıkça dikkat etti kıza. Dikkat edince anladı yere yığıldığını.

Svet...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Gün doğumuna doğru...   C.tesi Mart 13, 2010 3:58 pm

Biraz öncekinden de kötü bir baş ağrısıyla yavaşça açmaya çalıştı gözlerini. Hareket etmek istese de bir anda bedenine öyle bir yorgunluk çökmüştü ki bunu başarabileceğinden emin değildi. Bulanık görüşü beynindeki karmaşayı arttırıyordu. Kesik kesik soluk alıyordu. Hala yerde olduğunu elinin altındaki buruşuk yaprakları hissedince anladı. En azından cisimleri hala algılayabiliyordu. Yine de durup dururken bayılmasının bir nedeni olmalıydı...

Zorlansa da kafasını hafifçe yana çevirebildi. Düşmeden hemen önce gördüğü görüntü geldi aklına. Ah, sonunda biraz olsun net görebiliyordu. İlk fark ettiği şey yine aynı oldu. Nefes kesici mavi gözler... Hala endişelilerdi. Kimin gözleriydi bunlar? Doğrulmaya çalışırken sıcacık bir el koluna tutunup ona yardım etti. Sırtını duvara yaslayıp otururken daha iyi hissediyordu şimdi kendini.

Gözleri daha iyi görmeye başlayınca yanındakinin kim olduğunu anladı. Ned... Onu ilk gördüğünde 3. sınıftaydı. Yanlış hatırlamıyorsa yılbaşıydı. Ah, tabii ki yanlış hatırlamıyordu. Bu çocukla tanışmasını unutmak mümkün müydü? Lena için her zaman diğerlerinden farklı olmuştu o... Ondan neden bu kadar etkilendiğinden emin değildi. Fakat gerçekten çok hoş biriydi. Bu anında yanında olması da garip değil miydi? O da tek başında okulda dolanıyor olmalıydı.

Güçlükle gülümsedi. Zorladıkça fısıltıya dönüşen bir sesle konuşmaya çalıştı. "Ned... İyi ki buradasın."

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Ned Narion
Yeni Üye
avatar

En Belirgin Özelliği : Zeka
Kediniz : Benim kedim nankördü. Seçmedi beni ben de onu kesip yedim.
Nerden : Kaf dağı.
Mesaj Sayısı : 24
Kayıt tarihi : 06/03/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Gün doğumuna doğru...   C.tesi Mart 13, 2010 4:15 pm

"Ned... İyi ki buradasın." Kendini gülümsemek için kasmıştı biraz. Ardından az çıkan sesiyle söylemişti bir kısa cümleyi. Gülümsedi Ned'de karşılık olarak. Kendini daha rahat hissediyordu Svet'in yanında. Ama biraz da endişeli, yanlış bir şey söylemekten veya yapmaktan dolayı... Kendini küçük düşürmek istemiyordu...

Son anda engel olmuştu Svet'in sertçe düşmesine. Burada olduğu için gerçekten şanslıydı Svet. Ned de şanslıydı aslında böyle bir gecede en çok görmek isteyeceği kişiydi Svet. Ve onu görmesi büyük bir mutluluk vermişdi endişe ile beraber. Endişeliydi çünkü bu karanlık gecede tehlikeliydi birinin dışarıda olması. Tek başına ve genç birinin... Duvara yaslanarak oturduğunda kolunu bıraktı Ned Svet'in. Ne olmuştu? Niye bayılmıştı? Bayılmasına sebep olacak şeyleri düşündü bir anda. Ama şu durumda pek mantıklı bir sebep yoktu. Ama yine de sormayacaktı neden olduğunu. Sorulacak en kötü şeylerden biri olurdu bu.

"İyi misin?"
dedi gözlerinin içine bakarken. Hafifçe eline dokundu. Dokunmanın sözlerden çok daha etkili olduğunu biliyordu. Ama içinde bir de korku vardı, çekinmesinden, kızmasından ya da başka bir tepki vermesinden. Ama burada olduğuna mutlu olmuştu değil mi? Şu anda hiçbir şeye kızmazdı herhalde...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Gün doğumuna doğru...   Paz Mart 14, 2010 3:01 pm

Hoş bir tebessümle doğrudan gözlerine bakarak "İyi misin?" diye sordu. Lena elinde onun sıcacık dokunuşunu hissederek içtenlikle gülümsedi. Ama onun biraz çekingen bir tavrı vardı. Daha rahat hissedebilmesini dilerdi... Avucu yukarı bakacak şekilde duran elini kaydırarak Ned'in elini tuttu.

"Evet... Daha iyiyim."

Bir süre ikisi de konuşmadı. Fakat bakışları aralarında rahatsız edici bir sessizlik oluşmasını önlüyordu. Gözleri... O kadar etkileyici bakıyorlardı ki, çevredeki her şeyi unutup yalnızca onun gözlerini görüyordu adeta. Birden kendine hakim olamayak diğer eliyle Ned'in pürüzsüz yanağına dokundu ve yavaşça ona doğru yaklaştı. Hemen o anda ne yaptığının farkına varınca elini geri çekip gözlerini kaçırdı.

"B-ben... Özür dilerim." dedi mahcup bir tavırla. Nasıl bir tepki vereceğini düşününce daha da utandı kendinden. Kim bilir neler düşünecekti hakkında...

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Ned Narion
Yeni Üye
avatar

En Belirgin Özelliği : Zeka
Kediniz : Benim kedim nankördü. Seçmedi beni ben de onu kesip yedim.
Nerden : Kaf dağı.
Mesaj Sayısı : 24
Kayıt tarihi : 06/03/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Gün doğumuna doğru...   Paz Mart 14, 2010 3:57 pm

"Evet... Daha iyiyim." Svet'in de Ned'in elini tutması üzerine rahatlamıştı Ned biraz. Ama bu rahatlama beraberinde heyecanı da getirmişti. Kalbinin atışlarını hissetmeye başlamıştı, sessiz bir şekilde baktı sadece. Svet de susuyordu. Gözlerinin içine baktı hayran bir şekilde biraz. Durgunluğu Svet'in eli bozmuştu. Ned'in yanağına dokunmuştu. Eli yanağına dokunduğunda sanki bir ateş yanmıştı içinde tekrar. Ama anında geriye çekti elini Svet. Bu dokunuşun daha uzun süre olmasını isterdi. Hatta belki de hiç bitmemesini.

"B-ben... Özür dilerim." Her insan gibi mahcup bir şekilde aşşağı bakmıştı. Özür dilemesini istemiyordu Ned, böyle bir durum için. Ne yapmalıydı? Her gün böyle bir durum yaşamıyordu ki. Hatta daha önce kaç kere yaşadığını düşündü bir anda. Az... Svet'in yaptığından cesaret bulmuş birden bire 'Ne olacaksa olsun.' düşüncesi kaplamıştı bütün aklını. Bir sonraki hamleyi düşünmedi uzun zamandan beri ilk defa. Elini yavaşça götürüp nazikçe yanağına dokundu. Hafifçe yüzünü kaldırıp gözlerine baktı. Yanakları kızarmıştı. Gülümsedi Ned. Gözlerine bakarak.

Bir kızın gözlerine bakmak en çok isteyeceği şeylerden biri olurdu herhalde. Erkeklerin çoğu sevgilisinin göz rengi bilmezdi. Ve bu da kızları üzerdi sorduklarında. Ama Ned Svet'in mavi gözlerine kenetlenmişti. İçinden bağırıyordu aşkını. Ama, sadece içinden. Her konuda cesaretli olabilirdi ama bu zordu. Tekrar aklına geldi ne olacaksa olsun lafı. İçini dışına vurdu bir cesaretle.

"Dileme, çünkü..." Elini yanağından çekti. Mavi gözlerinden başka yerlere baktı. Gün ağarmaya başlıyordu tekrar söyledi. "Çünkü ben seni seviyorum."
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Gün doğumuna doğru...   Ptsi Mart 15, 2010 3:40 pm

Ned'e bakamazken elini yavaşça yüzüne yaklaştırdığını gördü. Aynı şeyi bir kez daha hissederken kalbi heyecanlanmış küçük bir çocuk gibi hızlanmaya başlamıştı. Öyle ki, gümbür gümbür kalp atışlarını duymasından şüphe ediyordu. Gözlerini kararsızlıkla beraber ona çevirdi. Sıcak parmaklarının zarif dokunuşu yanaklarının ısınmasına neden olmuştu, bunu hissedebiliyordu. Ned anlamlı bakışlarla gözlerinin içine bakarak gülümsedi.

"Dileme, çünkü..." dedi ve elini çekip gözlerini kaçırdı. Bir şey söyleyecekmiş ama çekiniyormuş gibi bir hali vardı. Lena cümlenin devamını tahmin edebilse de heyecandan ölecek gibi hissediyordu. "Çünkü ben seni seviyorum." Bu sözü ondan duymak inanılmaz bir şeydi. Duygularının karşılıksız olmadığını anlayınca kalbinde yeniden fırtınalar koptu. Yutkundu, bir an için bir şey söyleyemedi. Sonra hiç düşünmeden "Ben de..." dedi. "Ben de seni seviyorum Ned."

Sonraki hareketi öylece gelişiverdi. Bugün buraya gelirken bunun olacağını asla düşünemezdi. Ama kendine hakim olamıyordu. O karşısında durdukça yalnızca bakmak yetmiyordu... Ned'e iyice yaklaştı ve dudaklarına fazla uzun olmasa da sevgi dolu ve tutkulu bir öpücük kondurdu.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Ned Narion
Yeni Üye
avatar

En Belirgin Özelliği : Zeka
Kediniz : Benim kedim nankördü. Seçmedi beni ben de onu kesip yedim.
Nerden : Kaf dağı.
Mesaj Sayısı : 24
Kayıt tarihi : 06/03/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Gün doğumuna doğru...   C.tesi Nis. 03, 2010 5:27 pm

"Ben de..."

Gözlerinden heyecanı anlaşılıyordu Svet'in. Ned mutlu olmuştu. Çünkü heyecanlanması, güzeldi. Ben de diye yankılandı Svet'in sesi Ned'in beyninde ardından devamı geldi güzel yankının.

"Ben de seni seviyorum Ned."


Gülümsedi Ned refleks olarak. Diğer gülümsemelerinden farklı bir şekilde. Çok farklı. Elini tuttu yavaşça. Svet de yavaşça yaklaştı Ned'e. Yaklaştı ve biraz çekingen bir şekilde öptü Ned'i. Bu süre Ned'e o kadar uzun gelmişti ki o anda olduğunu bile unutmuştu. Tekrar ayağının yere bastığını hissetti Ned. Gözlerini açtığında Svet biraz geriye çekilmişti. Sessizce güldü. Elini hâlâ bırakmamıştı aşık Ned. Uzun süredir aşık olmasına karşın bu sefer aşkını gizlemeye çalışmıyordu.

"Aşkım..." büyük aşkım...

Etraf aydınlanıyordu. Gün doğmaya başlamıştı. Günün ışıkları ile beraber doğmuştum ben. Ve belki de Svet. Onun hayatını ne kadar değiştirirdi bilemem ama şu kesindi ki; benim için yeni bir gün doğuyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Gün doğumuna doğru...   C.tesi Haz. 05, 2010 11:56 am

"Aşkım..." diyordu Ned. Lena ışıl ışıl bir gülümsemeyle karşılık verdi. Ve sonra başını onun omzuna yaslayarak kollarının arasına gömüldü. İlk defa telaffuz ettiği bir kelimeymiş gibi o da sessizce "Aşkım.." diye teklarladı. İlk gerçek aşkım..

Şafağın sökmesine az kalmıştı fakat öyle mutluydu ki, gerçekten umrunda değildi. En azından güneş doğana kadar orada, Ned'e sarılarak anın muhteşemliğini yaşayabilirdi. Duvarın yanına gelene kadar ruhu büyük bir huzursuzlukla kaplıydı. Oysa böyle bir şey yaşayacağını nereden bilebilirdi? Şimdi içindeki tüm negatif duygular yok olmuştu adeta. Sadece o ve Ned vardı. Ve hem beynini hem kalbini büyük bir coşkuyla doldurmakta olan aşk..

Şafak vaktine doğru, Lena hayatının en güzel dakikalarını yaşamıştı. Bu geceyi asla unutmayacaktı...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Kayıt tarihi : 14/02/10

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Gün doğumuna doğru...   C.tesi Haz. 05, 2010 11:57 am

Geciktiğim için üzgünüm. Kilit.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
 
Gün doğumuna doğru...
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
House Of Night :: Gece Evi Bahçe :: Doğu Duvarı-
Buraya geçin: