House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)

+10
Misafir2
Johanna Rachelle Morgan
Loquisha Meredith O'Dowd
Venüs Davis
Erin Bates
Arianna Lucy Warren
Amy Clare
Svetlena Xenoisse
Amanda Sylise
Jared Chaki
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Venüs Davis
Kırmızı Çaylak
Kırmızı Çaylak
Venüs Davis

En Belirgin Özelliği : Düzgün hatlarım beni çekici kılıyor...
Kediniz : --

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 9:57 pm

gelirim cenk bak geliorum bak Very Happy insan insandır Very Happy kanda kandır Very Happy
Jared Chaki
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Erkek
Jared Chaki

Kediniz : kedileri sewmem

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:19 pm

Venüs Davis demiş ki:
gelirim cenk bak geliorum bak Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin insan insandır Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin kanda kandır Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin
Çok insancılım dimi.Very Happy Sınıfım bile ben değiştirmeden "insanım" olmuş.Kan kansa git bir kan bankasına ordan al.İnsanlarında canını yakma.Sanki yakabilecekmiş gbi.Harbi ya kendini vampirliğe çok alıştırmışsın sen baya kaptırmışsın.Sonunu bilemiyorum.Very Happy
Misafir2
Banned
Misafir2

En Belirgin Özelliği : Düzgün bir vücudum ve kızıl saçlarım bir vampir için fazla güzelim...
Kediniz : Skylar

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +100

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:20 pm

cenk demiş ki:
Profesör Neferet demiş ki:
bende lise 2'ye gidiyorum adım eylül falan filan... yazmaya bende bayılırım hatta fantastik tarzda epey bir denemem var. Valla ne rp karakterimde ne de bende hümanist bir düşünce tarzı yok senin insan sevgin aksine Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin iki halde de caniyim. Ama yinede hoşgeldin Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin ayrıca eğer istersen düşman olarak rp yazmayı çok isterim ve söyleyeyim benim karakterim uysal değil Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_tongue Düşman olabilecek birini bulunca baya bi konuşmuşum nese tekrar hoşgeldin Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin
Mennun oldum.Bende Polyanna.Eğer polyanna nın altında yatanları anlayabiliyorsan nasıl biri olduğumu anlamışsındır.Very Happy Bu arada senin için üzüldüm tatlım insanların egemen olduğu bir dünyada ve kendinde bir insanken onları sevmemek acı verici olmalıdır heralde.Herneyse fazla felsefeye gerek yok...Tekrardan memnun oldum.Ahh düşmanlığa gelince senin gibi bir düşmanım olsun istemem tatlım.Çünkü her türlü cani olan bir vampir çaylak herneyse işte akıllı kararlar veremeyebilir.Ehh buda beni tehlikeye atabilir.Neyse çok konuştum...Smile

insan sevmememi gereğinden fazla ciddiye aldın Polyanna Very Happy ayrıca düşmanlığı da yazmayı seviyorum dediğin için eğlenceli bir kurgu olur diye söylemiştim bunu da bu kadar ciddiye almanı beklemiyordum Very Happy
Jared Chaki
Jared Chaki

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:26 pm

Ahh şakaya şakayla karşılık vermek en iyi özelliklerimden biridir.Ve bunun şaka olduğunu karşısının anlamasını istemem.Sonra söylerim ama.Ayrıca polyanna değilim.(oda şakaydı.)Her neyse seninle rp yazmayı isterim doğruyu söylemek gerekirse...
Misafir2
Banned
Misafir2

En Belirgin Özelliği : Düzgün bir vücudum ve kızıl saçlarım bir vampir için fazla güzelim...

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:30 pm

Sevindim o zaman bu habere Very Happy Sitedeki ilk resmi düşmanımsın. Neferet'e bir düşman lazımdı, sonunda buldum. Twisted Evil
Jared Chaki
Jared Chaki

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:34 pm

Hayırlı olsun o zamn Neferet.Ama beni kendine düşman edindiğine pek sevinme derim doğrusu zira hiç beklemediğin biri olablirim.Tıpkı Polyanna gibi...Very Happy
Misafir2
Banned
Misafir2

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:45 pm

Bi şekilde başa çıkarım hiç merak etme Very Happy
Jared Chaki
Jared Chaki

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 11:01 pm

Başa çıkacağından hiç şüphem yok zaten.Ama yenme konusuna gelince iddalıyım:D
misafir5
Banned
misafir5

En Belirgin Özelliği : Onun güzelliği, son derece güzel olan vampirler için bile arasında sıra dışıdır
Kediniz : skylar ve gece evindeki tüm kediler benim sayılır...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 1:38 pm

hoşqeldin cenk.Bende serenay izmirde oturuyorum. UĞURLAR OLSUN! dicektimde demiyim sevmiormuşsun xD Neyse iyi forum lar o zaman xD
Erin Bates
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 5:51 pm

Ohom oncelikle . Polyanna'yı sevdim . :]

NEferet senin düsmanın bol ( Kisisel demiyorum tatlım karakter olarak . ]
Venüs Davis
Kırmızı Çaylak
Kırmızı Çaylak
Venüs Davis

En Belirgin Özelliği : Düzgün hatlarım beni çekici kılıyor...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 6:23 pm

Evet ikizime katılıorm ama Rp karakterin için diorum canım bunu Very Happy neyse benim Rp karakteri kimse sevmio zaten çok mutluyum Very Happy önemli olan RL zaten Very Happy
Misafir2
Banned
Misafir2

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:05 pm

Yok biliyorum tabi düşmanımın bol olduğunu Very Happy ama sizin karakterleriniz öğrenci olduğu için sizle düşman gibi rp yapamam o yüzden rp yapabileceğim bir düşman bulduğumu söyledim Very Happy
Erin Bates
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:17 pm

Profesör Neferet demiş ki:
Yok biliyorum tabi düşmanımın bol olduğunu Very Happy ama sizin karakterleriniz öğrenci olduğu için sizle düşman gibi rp yapamam o yüzden rp yapabileceğim bir düşman bulduğumu söyledim Very Happy

İhi doğru söylüyosun tatlım . Herkesin dişine göre .P

Zaten düşmanın karakter gereği ( Sadece Rp'lerde bol ) Bunun dışında düşmanın yok ihihi . I love you
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 3:40 pm

vay vay vay Bay İNSAN en sonunda kendini tanıtmış. Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin
Öncelikle hoş geldin Bay insan Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin
Beni tanıyorsun Zo senin tabirinle kurucu Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin
Hoş geldin Bay Cenk... Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Jared Chaki
Jared Chaki

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 9:52 pm

Yoğun istek üzerine tanıttım kendimi Kurucumm Very Happy Bu arada hoşbulduk Bayan kurucu Very Happy
Misafir1
Banned
Misafir1

En Belirgin Özelliği : -

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 21, 2010 12:00 pm

Ben de yeniyim ama hoşgeldin arkadaş..Chatboxta tanışmıştık ama bi de buraya yazıyım
Jared Chaki
Jared Chaki

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 21, 2010 12:50 pm

Saol abicim sende hoşgeldin...
Eliesha Cassandra Charles
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız

En Belirgin Özelliği : Gülümsemesi o kadar güzeldir herkesi büyüleyebilir... Yoldan çıkmış bir meleği bile...
Kediniz : Destiny... seni huysuzz kedii tüylerini her yer saçmandan bıktım artık ...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 82

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:45 pm

hoşgeldin cenk bende beste yeni sayılırım ve maalesef seni tanımıyorum bu kadar tanıdığın olduğuna göre çokk iyi vakit geçirirsin uğurlar olsuna ne gıcıklığın var bilmiyorum ama sen istemiyosan sölemem... Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin orta sona gidiyorum 14 yaşındayım... pehhh çok konuştumm sana iyi rpler.. Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_biggrin

En Belirgin Özelliği : Gülümsemesi o kadar güzeldir herkesi büyüleyebilir... Yoldan çıkmış bir meleği bile...
Kediniz : Destiny... seni huysuzz kedii tüylerini her yer saçmandan bıktım artık ...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 82

MesajKonu: Geri: Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)   Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:46 pm

insan olmann cidden kötüüüü her an ısırabilirim bu arada ben kötülerdenim... Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_twisted Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:) - Sayfa 2 Icon_cheers

Sitede Flood ( ard arda mesaj ) yasaktır .
Y. Mod : Erin Bates

Çaylak ailesinin arasına insan olarak girmek değişikmiş:)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Erik'tim.Loren olarak döndüm.
» en çıkarcı insan
» Çaylak El Kitabı 101
» Demigod Çaylak.
» sLmm...yeni bir çaylak daha qeldi =) benide aranıza alırmısınız ???