House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gizli Köşe...

3 posters
YazarMesaj
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 8:44 pm

Rahibe'nin verdiği bu ani kararı anlayamıyordu.Kendini en rahat hissettiği, gözlerden uzak batı duvarındaki gizli köşesine doğru usul usul yürüyordu.6. sınıf bir çaylaktı.Üç yıldır kendine ait odasına yanlız takılıyordu.Ve bundan gayet memnundu.Nerden çıkmıştı bu yeni aynı zamanda SORUNLU kız?Duyduğuna göre Amy'nin oda arkadaşı ölmüştü ve 4. sınıf çaylaktı.Ahh lanet olsun Rahibe nasıl böyle bir karar verebilirdi.Selamını bile almadığı bir kızla nasıl aynı odayı paylaşabilirdi."Bu çok saçma" diye söylenerek rüzgara ters yönde yürüyordu...
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 8:47 pm

Nerden çıkmıştı bu karar.Oda arkadaşımı daha yeni kaybetmiştim.Daha acım dinmeden bu kız nerden çıkmıştı ki?Kendini herkesten SOYUTLUYAN ve yanına kimseyi yaklaştırmayan bu kızla nasıl aynı odada kalabilirdi.Daha geçenlerde ona selam vermişti ve kız ona bakıp kafasını çevirmişti.Ne sanıyordu ki kendini.Amy daha fazla sinirlenmeden rahibenin kararını çözmeye çalışıyordu.Acaba ikimizde yalnız kaldığımız için rahibe bizi aynı odaya koyup bir odayı boşaltmayımı düşünüyordu.”Ahh saçmalama Amy.Gece evi çok büyük bir yer …” Amy sözünü tamamlamadan sesinin çok yüksek çıktığını fark etti.
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 8:55 pm

Olduğu yerde kalakalmıştı.Gizli köşesine sadece bir metre kalmıştı.Orada bir yabancı vardı.Bu nasıl olabilirdi.Kendini tek rahat hissettiği yer orasıydı.Kim.Hangi cürretle onun gizli köşesine gelebilirdi."Orası benim" diye tekrarladı.Ve gizli yerine, meşe ağaçlarının arasındaki boşluğa yürüdü.O karşıdaydı.Şu yeni oda arkadaşı diye sıfatlandırılan ama aslında POLYANNA tipli kız.Derin bir nefes aldı ve sırtı ona doğru ters kıza yürüdü."Vay Vay!! kimleri görüyorum.Amy'cik."
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:02 pm

Amy birden bir ses duydu ve arkası döndü.”Vay vay kimleri görüyorum Amycik”.Şu kendini bişey zanneden kızdı.Ne istiyorduki kavgamı.Kavga istiyorsa istediğini alabilirdi.Amy ses doğru döndü ve”Aaa sen konuşmayı bilirmiydin.Angelacık geçen selamımı almadığın zaman sende bu özelliğin olmadığını düşünmüştüm.Konuşabiliyormuşsun şaşırdım doğrusu” dedi Amy ve kafasını alaylı bir kahkahayla geriye attı.
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 8:00 pm

Angela Amy'in kahkasına kahkayla karşılık verdi.Polyanna Amy Angela'nın dilinden konuşmayamı çalışıyordu?Pek başarılı olduğu söylenemezdi.Takındığı nefret ve alaycı ses tonu çok sahteydi.Ve bunu anlamak Angela için işten bile değildi."Ahh Amy'cim bende şaşırmana şaşırdım.Senin gibi Polyanna'lar konuşabiliyorken benim gibilerin konuşmakla kalmadığını bir düşünsene."Angela Amy'in tavrını gerçekten komik buluyordu.Bu davranışlar Amy'ye göre değildi.Ne kadar zıt olurlarsa olsunlar herkes kendi olmalıydı.
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 11:15 pm

"Ahh Amycim bende şaşırmana şaşırdım.Senin gibi Pollanyalar konuşabiliyorkenbenim gibilerin neler yapabildiğini düşünsene"dedi Angela.Amy Angelanın tepkisini komik buluyordu.Bu kız neydi böyle uzaydanmı gelmişti."Senin gibiler derken ben senin Dünya üzerinde türünün tek örneği olduğunu düşünüyordum.Kendini insanlardan soyutladığın için kimin Polyanna olduğunu bilemezsin"dedi Amy.Angela onun polyanna olarak görüyordu.Amy ona polyannanın kim olduğunu kanıtlayacaktı.
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 11:50 pm

"Aha-aha!!Bu düşüncen beni svindirdi Amy.Dünya üzerinde bir türün tek örneği olmak.Hoş.Ahh bu arada kendimi sizden soyutlamama gelince, soyutlama göreceli bir kavram cesaret eden ve isteyen bana yaklaşabilir.Tabi ben istersem.Herneyse bu boş polimikle daha fazla vakit kaybedemem.Halletmem gereken daha doğrusu halletmemiz gereken bir sorun var.Şu oda arkadaşlığı dırdırı."Angela sıkkındı.Bu sorun onu sinirlendiriyordu.Hemde fazlasıyla...
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePaz Mart 21, 2010 12:40 am

“Benimde önemli vaktimi seninle geçirmem saçma zaten.Şu oda arkadaşlığı dırdırına gelince seninle hem fikirim.”Hala Prof. Neferet kararına anlam veremiyordu.Benim anlamadığım rahibe neden böyle bir karar verdi.Biz beyaz ve siyah kadar farklıyız.Bu olay çok saçma.Ve gün doğumuna bir saat kaldı eşyalarımızı yeni odaya taşıdılar.! saat içinde beraber o adaya gitmeliyiz.Neferet verdiği karardanda dönmez.”Angela Amyle aynı fikirde olduğunu belirten sıkkın bir tavırla kafasını salladı.fikirde olduğunu belirten sıkkın bir tavırla kafasını salladı
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:45 pm

"Ne yazık ki seninle aynı fikirdeyiz küçük fare.Yapabileceğimiz hiç birşey yok sende biliyorsun. "Angela Amy'le konuşmaktan nefret ediyordu.Ama buna mecburdu.Beraber yaşayacaklarsa Amy'nin uyması gereken kurallar vardı."Yani beraber kalmak zorundayız."dedi Amy alaylı bir tavırla."Malesef ama bazı kurallarım olacak.Uyman gereken kurallar.Ayrıntılarını anlatırım."dedi ve Amy'e gitmesi için işaret verdi.Ama Amy kımıldamıyordu.Bu karşı çıkışı Angela'ya Amy'yi sempatik gösterdi az da olsa.Küçük ve sempatik...
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePaz Mart 21, 2010 9:00 pm

"Nereye gidip gitmeyeceğimi sana mı sorucam.Kurallar tek taraflı olmıyacak seninde uyman gereken kurallar var."Amy ciddiyetini takınmıştı.Dünyanın çevresinde döndüğünü zanneden bu kıza çok şey öğretmeliydi.Yoksa onunla aynı odada kalması muhtemel bile değildi.Aklına özel eşyalarını toplaması geldi.Zatan Angela'da biran önce gitmesi için gözünün içine bakıyordu."Bu tatlı sohbet için teşekkürler.Artık eşyalarımı toplasam iyi olacak gün doğmak üzere.Odamızda görüşürüz oda arkadaşım"Amy alaylı konuşmasını bitirdi ve arkasını döndü.Bu kızı uyuz etmek çok hoşuna gitmişti.
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 7:14 pm

"Hey küçük fare burası benim gizli köşem.Yani sen gelmeden önce öleydi.O küçük çeneni kapalı tutabilirmisin."Angela gerçekten endişeleniyordu.Burası kendini rahat hissettiği tek yerdi.Ve bunu kimsenin öğrenmesine gerek yoktuAmy Angela'ya omzunun üstünden baktı ve."Merak etme." Angela nedendir bilinmez Amy'nin sözüne güvenmişti.Amy arkasını döndü ve oradan koşarcasına uzaklaştı.Angela meşe ağasına sırtını dayadı sürünerek yere oturdu.Bacaklarını uzattı.Elini havaya kaldırdı ve rüzgarı hissetmeye çalıştı...
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:28 pm

"Hey küçük fare burası benim gizli köşem.Yani sen gelmeden önce öleydi.O küçük çeneni kapalı tutabilirmisin."dedi Angea.Amy arkasını dönmeden "Merak etme" dedi ve son hızla ordan uzaklaşmaya başladı.İlk defa onu bu kadar endişeli görüyordu.Acaba neden bu kadar sinirli ve kaba davranıyordu insanlara yada bana mı böyle davranıyordu.Ama neden?Acaba çaylak olmayı iştememişti ve buradaki kişilerle o yüzdenmi ilişki kuramıyordu.Amy Angela'nın davranışlarının nedenini gerçekten çok merak ediyordu.Özellikle bu akşamki davranışının.Onu tanıdığından beri ilk defa bu kadar endişeli görmüştü.Aklına bir seçenek geldi.Acaba yalnız kalmaktan mı hoşlanıyordu.Eğer böyleyse onunla oda arkadaşı olmakta zorlanıcaktı.Ama belki ilerde tepkisi değişirdi.Hata arkadaş bile olabilirdi.Ah saçmalama Amy onla bir ilişki kurulamazdı ki.Onun da dediği gibi poyannalığı tutmuştu.Saçmaladın gene diye kızdı kendine "Sen bir POLYANNA değilsin" diye bağırdı.Çevresine baktığında çaylakların onabaktığını farketti ve kızarark odasına doğru ilerledi.Yeni odasına...
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 11:07 pm

Buradaki rp bitmiştir Very Happy
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Gizli Köşe... Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Köşe...   Gizli Köşe... I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 4:20 pm

Konu Kilit.

Gizli Köşe...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HERŞEY SENDE GİZLİ
» Bir genç kızın gizli defreti
» Değişim gerçek inanmanda gizli