House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Barbiel Dina Klein

+4
Erin Bates
Svetlena Xenoisse
misafir5
Eliesha Cassandra Charles
8 posters
YazarMesaj
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız

En Belirgin Özelliği : Gülümsemesi o kadar güzeldir herkesi büyüleyebilir... Yoldan çıkmış bir meleği bile...
Kediniz : Destiny... seni huysuzz kedii tüylerini her yer saçmandan bıktım artık ...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 82
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 4:43 pm

Barbiel Dina Klein Maggie-grace-14
Barbiel Dina Klein Maggie10

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Fiziksel özellikler :

Röfleli sarı saçları vardır. Çok tatlı bir gülümsemeye sahiptir. Gözleri koyu yeşil ten rengi açıktır. uzun boyludır ve vücut hatları aynı bir mankeninkine benzer.

Kişilik özellikleri :

İnanılmaz çekicidir. İstediği herkezi ve herşeyi elde eder. Mükemmel bir kızdır. Dayanıklıdır. Herkese güçlü görünmesine rağmen aslında çok duygusaldır. Birini sevdi mi bu sevginin büyüklüğünü tartışmaya bile gerek duymazsınız. Kötüdür ve iyilik onun için yalandır. Kimseye inanmaz bencildir. Arkasından konuşulmasından nefret eder. Ayrımcılık yapmaz her çeşit arkadaşı vardır. Onların seçimlerine saygı duyar.

Aile hayatı :

Barbiel Dina Klein, 21 Ekim 1983’de Columbus, Ohio’da dünyaya geldi. Ailesinin tek çocuğuydu. İşaretlenmeden önce onlarla birlikte oklahoma da yaşıyorlardı fakat işaretlendikten sonra ailesi onun gece evinde yaşaması gerektiğine karar kıldı. Annesi çok güzel bir bayandı aynı zamandada şarkıcıydı, babası bir şirketin genel müdürüydü. Ailesi ona melek isimleri vermiştir fakat bu isimlere inat o her zaman kötülüğü seçmiştir. Ailesi maddi ve manevi onun yanındadır. Her konuda destek olurlar. İşaretlendikten sonrada görüşmeye devam ettiler. Eğer o işaretlenmeseydi herkez onun iyi bir ressam olacağını söylerdi.

Kedisi : Buda benim çirkin^^mmmm...Adı destiny...Benim tersime herkezi çok sever ve herkezle iyi anlaşır. Bana kötülük yapanlardan nefret eder.
Barbiel Dina Klein 1113903604iran_kedisi_persian_33

Yapmaktan hoşlandığı şeyler :
*çikolata yemek
*alışveriş yapmak
*topuklu ayakkabı giymek (bayılırımmmm)
*resim çizmek (en iyi yaptığım şey)
*spor yapmak
*Dedikodu yapmak

Nefret ettiği şeyler :
*Arkasından konuşulması
*İkiyüzlülük
*Yalan söylenmesi

Korkuları :
*Başkaları tarafından nefret edilmek
*arkadaşlarını kaybetmek
*Böcekler

İconlar :
Barbiel Dina Klein A3
Barbiel Dina Klein 020
Barbiel Dina Klein Maggie29a
Barbiel Dina Klein M-31
Barbiel Dina Klein M-45
Barbiel Dina Klein Maggie25a
Barbiel Dina Klein 263015363_f66d8211f5_m
Barbiel Dina Klein Image3
Barbiel Dina Klein Maggie02
Barbiel Dina Klein Maggie08

~A R K A D A Ş L A R~

[Kardeşim Diyebileceğim İnsan]
[Dost]
[Yakın]
[Değer Verdiklerim]
[Kanımın Isınık Oldukları ]
[Sıradan ]
[Göz Aşinalığı Olanlar]
[Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Rakip]
[Hoşlanmadığım]
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
[Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Hayatımın Anlamı]
[Gözümün kaldıkları]
[Eski]
[Kullandıklarım]
[Şehvet Duyduğum]
[Karşılıklı]
[Arzuladığım]

~ P R O F E S Ö R L E R İ M ~

[Örnek Adıklarım]
[Sevdiklerim]
[Değer Verdiklerim]
[Saygı Duyduklarım]

~A R K A D A Ş L A R~

Barbiel Dina Klein Emilie-emilie-de-ravin-683439_100_100 ERİN BATES : (Kanımın ısınık oldukları)Farklı taraflarda olsakta görüşlerimiz çoğu konuda aynı . Çok yakın değiliz ama arada bir sohbet ediyoruz.Bazı yönlerden birbirimize benziyoruz.Farklı taraflarda olsakta aramız iyi.

Barbiel Dina Klein 2210 SWETLENA XENOİSSE : (Yakın)Fazla yakın değiliz ama bana karşı bir antipatisi yok. Kişiliğimiz pek uyuşmasa da iyi arkadaş olabilirdik, daha çok vakit geçirseydik... Şimdilik yalnızca arkadaşım. Yine de beni yakından tanımak isterdi.

Barbiel Dina Klein Willa-3-willa-holland-5906297-100-100 AMY CLARE : (Dost) Zarfina ve benle eskiden çok iyi arkadaştık ama biz farklı tarafa geçince aramız bozuldu.Ama eskisi gibi olmasada hala arkadaşız.

Barbiel Dina Klein Brenda-brenda-asnicar-1796945-100-100 ZARFİNA LUCİFER EREŞKİGAL : (Kardeşim diyebileceğim insan) İşaretlendiğim günden beri onunla çok yakın arkadaşız kötülüğe geçtiğimizde de beraberdik beni hiç bir zaman yalnız bırakmadı...Barbiel Dina Klein Icon_biggrin

Barbiel Dina Klein 21773_1267656556_100_100 ZOEY REDBİRD (Rakibim) Çok fazla bi muhabbet geçmedi aramızda iyide olsa kötü de ona her zaman gülümserim iyilerden olduğu için aslında benim rakibim ama onu görmemezliğe gelerek ondan nefret etmemi önlüyorum...

Barbiel Dina Klein Odette-odette-yustman-7280384-100-100ROSEMARİE HATHAWAY(İşe yaramazlar)Zarfina ve benim yakın arkadaşlarımdan biriydi. Ben kötü tarafa geçince ondan inanılmaz bir şekilde soğudum onu her görüşümde nefretle bakıyorum. O işe yaramazın teki beni hala kazanmaya çalışıyor ama boşuna uğraşıyor onu asla sevmiycem.

Barbiel Dina Klein Untitled245454545455656ux9 JOHANNA RACHELLE MORGAN(Zararsızlar) onu severdim fakat iyilerin tarafında olması beni deli ediyor ona nefretle bakıyorum artık tabii oda bana...mükemmel bir kötü olabilirdi ama o lanet olası zoey'den yana....

~ P R O F E S Ö R L E R İ M ~
Barbiel Dina Klein 24 YÜKSEK RAHİBE VE PROFESÖR NEFERET( Örnek aldıklarım) (sevdiklerim) en sevdiğim profesörsünüz o kadar güçlü o kadar kudretlisiniz ki bi gün sizin gibi olmayı diliyorum umarım yerinizi doldurabilirim akıl hocam...

Eklenmek için :

Ad-Soyad:

Kurgu:

Icon:

En son Barbiel Dina Klein tarafından Paz Nis. 04, 2010 8:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
misafir5
Banned
misafir5

En Belirgin Özelliği : Onun güzelliği, son derece güzel olan vampirler için bile arasında sıra dışıdır
Kediniz : skylar ve gece evindeki tüm kediler benim sayılır...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 5:10 pm

ZARFİNA LUCİFER EREŞKİGAL

KURGU: işaretlendiğin günden beri seninle çok yakın arkadaşız kötülüğe geçtiğimizde de beraberdik beni hiç bir zaman yalnız bırakmadın...Very Happy
icon:Barbiel Dina Klein Brenda-brenda-asnicar-1796945-100-100Barbiel Dina Klein Anto-brenda-asnicar-5251292-100-100
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Svetlena Xenoisse

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 5:35 pm

*Svetlena Xenoisse

*Iconlar lejantta mevcut, imzamdaki Lena'ya bir tık yeterli ^^

*Farklı bir kurgu yazmıştım ama karakter özelliklerini dikkate almamışım, değiştirdim Very Happy

Fazla yakın değiliz ama sana karşı bir antipatim yok. Kişiliğimiz pek uyuşmasa da iyi arkadaş olabilirdik, daha çok vakit geçirseydik... Şimdilik yalnızca arkadaşınım. Yine de seni yakından tanımak isterdim.

Edit; 2. resim sayfa düzenini bozduğu için boyutunu küçülttüm canım ^^
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Erin Bates
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 6:32 pm

Benide eklersen sevinirim canım . İcon lejantımda var .

Kurguya gelirsek .. Farklı taraflarda olsakta görüşlerimiz çoğu konuda aynı . Çok yakın değiliz ama arada bir sohbet ediyoruz.Bazı yönlerden birbirimize benziyoruz.Farklı taraflarda olsakta aramız iyi. ( Değiştirmek istersen değişebilirde . )
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 6:36 pm

Zarfina ve senle eskiden çok iyi arkadaştık ama siz farklı tarafa geçince aramız bozuldu.Ama eskisi gibi olmasaad hala arkadaşız (Aklıma bu kadar geldi :S )
iconlar lejantta canım eklersen sevinirim Very Happy

En Belirgin Özelliği : Gülümsemesi o kadar güzeldir herkesi büyüleyebilir... Yoldan çıkmış bir meleği bile...
Kediniz : Destiny... seni huysuzz kedii tüylerini her yer saçmandan bıktım artık ...

Rpg Gücü

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 6:51 pm

tmm canlarım ekledim Barbiel Dina Klein Icon_biggrin
Amy Clare
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 6:55 pm

Sağol canım Very Happy
Svetlena Xenoisse
Svetlena Xenoisse

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 6:59 pm

Teşekkürler tatlım ama bişey demek istiyorum, biz Barbiel'i nasıl gördüğümüzü yazıyoruz kurgu olarak.. Mesela Meltem Zarfina ve seninle arasının bozulduğunu söylemiş ama sen aynı şekilde yazınca mantıksız oluyo. Yani demek istediğim kurguları kendi karakterine göre ordan burdan biraz değiştirmelisin Wink
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/

Rpg Gücü

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 7:07 pm

uyşşşşşşş bide onla uğraşçaz yahu Very Happy BU arada bişe değil amy^mm
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 7:29 pm

iconlarım lejantta...
kurguya gelince iyi bir kızsın şu güzel son sınıf çaylaklardan olduğunda pek görüşemesekte karşılaşmalarımızda bir birimize gülümsüyoruz
işte böyle sen bulursun bi yerler Barbiel Dina Klein Icon_smile
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

Rpg Gücü

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 9:18 pm

tamam hayatım hallettimm dayanamadım seni kötülemeye böyle kurtardık napalım Barbiel Dina Klein Icon_wink
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 12:08 pm

Rosemarie Hathaway

Zarfina kötü olmadan önce bizi tanıştırmıştı o zamanlar çok iyi anlaşıyorduk ne zaman birbirmizi görsek gülümser ve laflardık. Fakat Zerfina taraf değiştirdikten sonra bile benimle aynı şekilde konuşurken, senin bakışların değişti ve benimle konuşmamaya başladın. Şimdi ise bana bakışlarında nefret görüyorum, ben ise hala seni kazanma çabasındayım ve sen bunun saçma olduğunu düşünüyorsun.. ( Aklıma bunlar geldi tatlım uygun bir yere ekle. Eğer kurguyu beğenmezsen değiştirebilirsin. Senin de bir düşmana ihtiyacın olduğunu düşündüm Very Happy )

Hoşlanmadığım uygundur.. Wink
İconlarım Lejantta.. Smile

Rpg Gücü

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 2:39 pm

hayatım kurgu süper sanırım haklısın bana da bi düşman lazım seni hala çokk seviyorum unutma ama tamam mı tatlım ? Barbiel Dina Klein Icon_biggrin
Johanna Rachelle Morgan
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..
Kediniz : Tera.. Benim beyaz, yumuşacık tüylü, şımarık kedim (:

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

Barbiel Dina Klein Empty
MesajKonu: Geri: Barbiel Dina Klein   Barbiel Dina Klein I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 6:21 pm

Beni de eklermisin..
Kurgu belli iconlarda lejantımda var..

Barbiel Dina Klein
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ofelya - Lisa Klein
» Albia - Lisa Klein ( siddetle tavsiye edilir)