House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İnci Gözyaşları

3 posters
YazarMesaj
Erin Bates
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

İnci Gözyaşları Empty
MesajKonu: İnci Gözyaşları   İnci Gözyaşları I_icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 5:48 pm

Erin çok mutlu hissediyordu.Biraz tek başına gezinip hayal kurmak istedi.Batı Duvarına gitmeye karar verdi.Koşarak gitti.Uyanalı bir kaç saat olmuştu.Kendi kendine kıkırdıyordu daha sonra bir ağlama sesi duydu.Duvarın en köşesinde Amy ağlıyordu.Erin hemen yanına koştu , elini tuttu.

" Amy !! Neyin var ? Neden böyle ağlıyorsun ? "
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

İnci Gözyaşları Empty
MesajKonu: Geri: İnci Gözyaşları   İnci Gözyaşları I_icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 6:16 pm

Amy bütün sabah uyuyamamıştı.Bunun sebebi odasını paylaştığı en yakın arkadaşının ölümüydü.Her akşam uyandığında veya gece yatağından kalktığında onun boş yatağını görüyor ve ağlamaya başlıyordu.Bu gecede onlardan birisiydi.Odasında yine o boş yatağı görünce dayanamayıp odadan çıkmıştı.Avluda yüremeye başladı.Uzun bir süre yürüdükten sonra çevresine baktı.Batı duvarına gelmişti.Buraya ne zaman geldiğini merak etmişti.Bir ağaca yaslanıp yere oturdu ve yaşlar gözlerinde sel gibi akmaya başladı.
" Amy !! Neyin var ? Neden böyle ağlıyorsun ? " Amy kafasını sesin geldiği yöne çevirdi ve "Ahhh erinn " deyip daha çok ağlamaya başladı.
Erin Bates
Erin Bates

Rpg Gücü

İnci Gözyaşları Empty
MesajKonu: Geri: İnci Gözyaşları   İnci Gözyaşları I_icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:45 pm

Amy " Ahh Erin " dedi ve daha çok ağlamaya başladı.Erin şimdilik soru sormamaya karar verdi.Amy'e sarıldı.Böyle durumlarda ne diyeceğini bilemezdi.Keşke neden ağladığını bilseydi.Amy'nin saçlarını okşadı,Amy onun kardeşi gibiydi.
" Canım , ne zaman hazır hissedersen o zaman anlatabilirsin . Şimdi ağla ve rahatla . " dedi
İki kız birbirlerine iyice sarıldılar . Amy kafasını Erin'in omzuna koydu.Erin içinden geçirdi. - Tanrıçam,lütfen bu çaylağa yardım et.İnci gözyaşları daha fazla akmasın yüzünden -
Amy ufak bir tebessümle baktı ve mırıldanarak

" Erin , rahatlamış hissediyorum . İyi hissediyorum fakat o güvende değil . " dedi . Erin korkmuştu.Amy her zaman herşeyi hissederdi .
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

İnci Gözyaşları Empty
MesajKonu: Geri: İnci Gözyaşları   İnci Gözyaşları I_icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 4:31 pm

Nolan'ın yemekten sonra dersi yoktu.Canı odasına çıkmakta istemiyordu.O yüzden bahçeyi dolaşmak istedi.Neden bilmiyordu ama tuhaf birşey hissetti ve batı duvarına doğru yürümeye başladı.Orada tuhaf birşey olduğunu hissetmişti ve buda doğruydu.Çünkü batı duvarına yaklaştıkça ağlama sesleri yakınlaşıyordu.İyice ilerledikten sonra ağacın arkasında birbirine sarılmış Amy ve Erin'i gördü.Neden ağladığını tahmin etmşti.Çünkü Amy'nin oda arkadaşının öldüğünü biliyordu.Yanlarına yavaşça yaklaştı ve Erin'in omzuna dokundu.Erin birden arkasına döndü ve Nolan'a baktı.Erin'inde gözleri yaşlıydı.Nolan çaylaklarını böyle görünce çok üzüldü ama konuyu bildiği için sadece Amy'e dokunup ona bakmasını sağladığı.Ardından da:
-''Sevgili çaylağım neden ağladığını tahmin edebiliyorum ama lütfen böyle yapma herkes bu süreci atlatamayabilir bunun bilincinde oldukları için çaylaklar buraya geliyor.Seninde kendini daha fazla üzmemen gerek biliyorum zor ama bunu yapmalısın.''dedi.
Yanlız kalmalarını istiyordu çünkü böyle daha çabuk atlatabilir diye düşünüyordu Nolan.Tam arkasını dönmüş giderken arkadan Amy ona:...

Amy Clare
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

İnci Gözyaşları Empty
MesajKonu: Geri: İnci Gözyaşları   İnci Gözyaşları I_icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 7:07 pm

Erin Amy'e sarıldı ve saçlarını okşamaya başladı." Canım , ne zaman hazır hissedersen o zaman anlatabilirsin . Şimdi ağla ve rahatla . "dedi.Amy kafasını erin'in omzuna koydu.Ağlaması biraz yavaşlamıştı.Erin amy'i teselli etmeye devam etti.Amy ne kadar iyi bir arkadaşa sahip olduğunu düşündü ve tanrıça'ya onuda yanından almaması için sessiz bir dua gönderdi.Erin yanına geldiğinden beri biraz rahatlamşıtı." Erin , rahatlamış hissediyorum . İyi hissediyorum fakat o güvende değil . " dedi.Amy'nin içinde böle bir his vardı.Neden olduğunu bilmiyordu ama ölen arkadaşı için bunu düşünüyordu.İçi huzursuzdu.Ne zaman böyle olsa peşinden kötü birşey oluyordu.Erin bu dediğine şaşırmıştı.Birden profesör nolan'ın sesini duydu :
-''Sevgili çaylağım neden ağladığını tahmin edebiliyorum ama lütfen böyle yapma herkes bu süreci atlatamayabilir bunun bilincinde oldukları için çaylaklar buraya geliyor.Seninde kendini daha fazla üzmemen gerek biliyorum zor ama bunu yapmalısın."dedi profesör ve arkasını döndü.Amy'nin içindeki kötü hissi Profesör'ünede sölemek istemişti."Profesörüm ben arkadaşım için üzülmüyorum buna alıştım ama içimde ki bir his bana onun güvende olmadığını söylüyor.O ne zaman aklıma gelse bu huzursuzluğu da beraberinde getiriyor.O güvende değil bunu hissedebiliyorum.".Amy içindeki bütün herşeyi sölemişti.Profesör Nolan bu dedikleri karşısında çok şaşırmıştı.
Erin Bates
Erin Bates

Rpg Gücü

İnci Gözyaşları Empty
MesajKonu: Geri: İnci Gözyaşları   İnci Gözyaşları I_icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 8:48 pm

Erin konuşmak istedi.Yersiz birşeyler söylemek istemiyordu.
" Profesor Nolan , belki saçma bulacaksınız ama Amy'nin hisleri kuvvetlidir.Bu kadar çok güçlü , hırslı çaylakların değişimi kabullenememesi ilginç.Fakat yapabileceğimiz birşey yok sanırım.Nyx'e dua etmeliyiz.O herkesi görür , Tanrıçam lütfen bize huzur ver . Her zaman yolunda olacağız , sende bizi aydınlat.. " dedi.
Profesor de , Amy de gülümsedi.Erin de kıkırdadı.
' Ne olursa olsun , Nyx bizimle olacak . Korkmaya gerek yok ' dedi Profesor.
Erin ve Amy başlarını salladılar.Bundan emindiler .
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

İnci Gözyaşları Empty
MesajKonu: Geri: İnci Gözyaşları   İnci Gözyaşları I_icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 3:50 pm

Nolan Erin ve Amy'nin başlarını salladıklarını görünce onlara gülümseyerek:
-''Nyx sizi kutsasın benim güzel çaylaklarım şimdi ben odama gidiyorum sizde çok geçmeden yataklarınıza dönün.''dedi.
Erin ve Amy aynı anda:
-''Peki profesör.''diye cevapladılar Nolan'ı.
Nolan arkasını döndü ve profesörlerin yatakhanesinin olduğu nloga dogru yavaşça yürümeye başladı.Garipti evet ama onunda içinde tuhaf bir his vardı ve Nolan gerçekten yanlışı doğruyu hissedebilen bir profesördü.Kendi kendine:
-''Tanrıçam sen bizi koru ve bize yardım et.''diyerek tanrıçaya küçük bir dua gönderdi.
Nolan Amy ve Erin'in yanından bayağı uzaklaşmıştı.Erin profesör gittikten sonra Amy'e:

Erin Bates
Erin Bates

Rpg Gücü

İnci Gözyaşları Empty
MesajKonu: Geri: İnci Gözyaşları   İnci Gözyaşları I_icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 10:25 pm

" Hadi bizimkilerin yanına gidip biraz eğlenelim .. " dedi
Bu gözyaşlarından sonra yapılacak en güzel şey eğlenmekti . Erin Amy'i nasıl sevindireceğini çok iyi biliyordu.Mesela indirime giren yeni çizmeler başlangıç için mükemmeldi.Amy'e ;
" Mm .. Biliyormusun , şuan gerçekten alışveriş yapıp,güzel bi Latte içebiliriz . "
Amy kafasını salladı.Buna gerçekten ihtiyacı vardı.
Kol kola , diğerlerini bulmak için yürümeye başladılar.İkiside olanları unutmuştu.Tek düşündükleri en güzel çizmeleri kimin kapacağıydı.Erin ve Amy düşündüler.Keşke her zaman için en büyük problemleri en güzel çizmeyi kimin kapacağı olsaydı .. İkiside biliyordu ki herşey yeni başlıyordu .
Erin Bates
Erin Bates

Rpg Gücü

İnci Gözyaşları Empty
MesajKonu: Geri: İnci Gözyaşları   İnci Gözyaşları I_icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 10:26 pm

Rp bittiği için Konu Kilit Exclamation

İnci Gözyaşları
1 sayfadaki 1 sayfası