Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Misafirlik mi acaba?

YazarMesaj
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Misafirlik mi acaba?   Cuma Nis. 02, 2010 5:49 pm

Sonunda biraz olsun rahatlamıştı Angela.Ağacın önünden kalktı, gökyüzüne baktı.Gün doğmak üzereydi.Bir an önce odasına gitmesi gerekiyordu.Yüzünde nedenini bilmediği bir tebessüm vardı.Biraz daha ilerledikten sonra tebessümü kahkahaya dönmüştü.Etrafta hiç kimse yoktu.O yüzden onu kimse göremezdi rahat rahat odasının kapısını açtı.O anda bütün neşesi gitmişti."Ahh lanet olsun.Hiç vakit kaybetmemişler." Angela bir an artık bulunduğu odanın odası olmadığını unutuvermiş ve buraya gelmişti.Aslında gitmesi gereken yer Amy'le aynı odada kalacağı yeni odasıydı.Odasıyla vedalaştı.Kapıyı usulca kapattı.Yeni odasına doğru yürüdü.Kapının önüne gelmişti.İçeri girmekte tereddüt yaşıyordu.Tam girmek üzereyken Amy'nin ağlama sesini duydu.Hem hıçkırıyor hemde dua ediyordu Tanrıçaya...
Kullanıcı profilini gör
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Cuma Nis. 02, 2010 7:07 pm

Avludan geçtikten sonra Amy yeni odasına doğru ilerlemeye başladı.Merdivenleri çıktı ve koridorda ilerledi.Nedense birden eski odasına gitmek istemişti.Aslında odasıyla ve eski oda arkadaşıyla vedalaşmak istiyordu.Ölen oda arkadaşıyla.Odasına ilerledi ve kapıyı açtı.İçerisi boştu.Boş,sessiz ve karanlık.Bu onu çok şaşırttı.Halbuki eskiden burda Maisyle ne güzel anlar yaşamışlardı.Üzgün oldukları zaman birbirlerini teselli etmiş,mutlu oldukları zamanda beraber eğlenmişlerdi.Ama artık bunlar eskide kalmıştı.O gitmişti.Bu dünyadan göçmüştü ve bir dahada geri gelmeyecekti.Bunları düşündükçe ağlamaya başladı.Amy bu boş odaya bakmaya daha fazla dayanamadı ve kapıyı kapattı.Artık son gelişiydi bu odaya.Bir daha bu kapıyı açmak için hiçbir sebebi yoktu.Ağlayarak eski odasından ayrıldı ve yeni odasına doğru ilerlemeye başladı.Bu kapıyı açtığında içerde olan eşyalarını gördü.İçeri girip yatağına oturdu.Bu oda ona herşeyiyle çok yabancıydı.Bu sefer daha fazla ağlamaya başladı.Maisy'i düşünmek onun canını çok acıtmıştı ve birden içini çok kötü bir his kapladı.Maisy'i düşündükten sonra hissettiği histi bu.Hep böyle oluyordu.Bu his Amy'e Maisy'nin tehlikede olduğu hissini veriyordu.Buna daha fazla dayanamadı ve
"Tanrıçam neden böyle hissediyorum.Biliyorum Maisy'nin ölümü beni çok üzdü ama onun tehlike de olduğu hissine neden kapılıyorum.Tanrıçam lütfen bana yardım et.Lütfen..."

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Cuma Nis. 02, 2010 8:03 pm

Kapının yanındaki duvara yaslandı.Amy'nin ağlaması durmuyordu.Sürekli dua ediyordu.Angela çevresinde kimsenin ağlamasından hoşlanmazdı.Hemen oradan giderdi.Ama şimdi.Öylece duruyordu.Amy'nin ettiği duada onu çeken birşeyler vardı.Duyduğu kadarıyla Amy'nin hisleri müthiş kelimesinin yetersiz kalacağı kadar iyiydi."Peki bu beni neden korkutuyor?Bu Amy'nin özelliği benimle ne alakası var...."bir süre öylece durdu.Yüzünde anlamsız ifadeler geziyordu."Yoo Neferet böyle bişey yapmış olmaz.Ama ya...Lanet olsun!"Angela yerinden büyük bir öfkeyle kalktı.Odanın kapısını savururcasına açtı.Gözleri Amy'i hemen bulmuştu.Amy Angela'dan gözlerini ilk defa kaçırıyordu.Çünkü gözlerindeki öfke ateşten daha tehlikeliydi.Ve bu Amy'i korkutmuştu.
Kullanıcı profilini gör
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Cuma Nis. 16, 2010 5:41 pm

Amy ağlayarak duasına devam ediyordu.İçindeki bu kötü his sanki onu öldürecekti ve neden böyle olduğunu merak ediyordu.Bu his tek Maisy'i düşündüğünde ortaya çıkmıyordu.Profesör Neferet'i gördüğünde de böyle oluyordu.Ama neden ? "Tanrıçam lütfen bana doğru yolu göster lütfen.Bu hislerin nedenini anlamama yardım et."Amy ağlayarak duasını okurken kapı sert bir biçimde açıldı.Gelen Angelaydı.Odaya girdiği anda gözleri Amy ile buluşmuştu.Gözlerinde öyle büyük bir öfke ve nefret vardı ki bu Amy'i korkutmuştu.Amy hayatında ilk defa gözlerini birinden kaçırmıştı.Ama bu tek Angela'nın nefretinden değil az önce Maisy için hissettiği şeyi Angela'nın gözlerine bakınca tekrar hissetmesindendi.Bu ise onu daha çok korkutmuştu.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Cuma Nis. 16, 2010 6:02 pm

Agela'nın öfkesi artıkça başının ağrısıda dayanılmaz hale geliyordu.Amy Angela'ya acıyla bakıyordu.Bu Angela'yı daha fazla sinir ediyordu.Gece evinin ayaklı postalarından duyduğu bir dedikoduda Amy oda arkadaşının öleceğini hissetmişti.Neferet o sırada ikisinin beraber çok fazla vakit geçirmesi için elinden geleni yapıyordu.Yani kendine yeni bir yöntem bulmuştu.Öleceğini düşündüğü çaylakları Amy'nin yanına gönderiyordu.Ve böylece hangi çaylağın öleceğini Amy'nin beyninini okuyarak öğreniyordu.Bunun farkında olan bir tek Angela'ydı.Bu canını daha fazla yakıyordu."Demek sıra bana geldi ha?" Angela alaylı bir tavır takınmak istesede bu sefer başarılı olamamıştı.Çünkü ölümü yaklaşıyordu...
Kullanıcı profilini gör
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Cuma Nis. 16, 2010 6:15 pm

"Demek sıra bana gelmişti ha ?" dedi Angela.Amy Angela'nın ilk başta ne dediğini anlamamıştı ama onun bakışlarında ki umutsuzluğu görünce hemen anladı.Neferet'in onları durup dururken aynı odaya koyması ilk başta şaşırtıcı gelmişti.Ama şimdi herşey netleşiyordu.Angela ölücekti ve bu histe onun ölümünün habercisiydi.Ahh artık bu hissin nedenini anlamıştı ama yanlış zamanda ve yanlış kişi üzerinde.Angelala hiç anlaşamadılasa da onun ölmesini istemezdi.Hem de bunun olacağını bile bile ona yardım edememek Amt iyice tüketecekti."Ne sırası? " dedi Amy inkar edicekti.Daha doğrusu etmesi gerekiyordu.Ama Angela aptal bir kız değildi.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Cuma Nis. 16, 2010 6:23 pm

"Ne sırası mı?Ahh Amy yapma!Neden bahsettiğimi gayet iyi biliyorsun.İnkar etmek karşındakini üzmemek için olsa bile gerçekten çok sahte.Sana hiç yakışmıyor."Angela artık Neferet'in verdiği kararın nedenini anlamıştı.Peki ama bu saçmalığa ne kadar devam edebilirdiki?Sonuçta Amy çok duygusal bir kızdı.Ve Neferet Amy'i ölecek çaylakları önceden öğrenmek için kullanmaya kalkarsa Amy ölümle kardeş olacaktı.Amy bunu kaldıramazdı.Sürekli ölümle burun burunayken nasıl katlanabilirdi ki bu acıya.Angela Amy'den nefret etmesine rağmen onun için üzülüyordu.Ve evet ölecekti ama ölmeden önce bu kızı bu beladan kurtaracaktı.Nasıl kurtaracağı hakkında bir fikri olmamasına rağmen...
Kullanıcı profilini gör
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Paz Nis. 18, 2010 12:56 pm

"Ne sırası mı?Ahh Amy yapma!Neden bahsettiğimi gayet iyi biliyorsun.İnkar etmek karşındakini üzmemek için olsa bile gerçekten çok sahte.Sana hiç yakışmıyor."dedi Angela.Amy hem çok üzgündü hem deçok sinirliydi.Üzgündü çünkü Angela'nın ölmesini istemiyordu.Sinirliydi çünkü Neferet onu bir maşa olarak kullanıyordu.Ve hayatta en nefret ettiği şey kullanılmaktı.Ama hala inanamıyordu.Bu nasıl olurdu?Angela nasıl ölebilirdi.Belki bunların hepsi bir rüya idi.Ama onun hüzünlü gözlerine baktıkça rüya olmaadığını anlıyordu.Hayatında hiç bu kadar kapana kısıldığını hatırlamıyordu.Maisy'nin ölümğnde bile böyle olmamıştı.Ama Angela'dan pek hoşlanmamasına rağmen niye bu kadar üzülüyordu.Ama birşey yapmalıydı.Ne olursa olsun Angela'nın ölmesine izin vermemeliydi.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Paz Nis. 18, 2010 1:06 pm

Amy konuşamıyordu.Anlaşılan Neferet'in yapmak istediğini oda anlamıştı.Angela daha fazla o odada kalmak istemedi.Bir bahane bulup yanlız kalmaya ihtiyacı vardı."Amy yetişmem gereken bir ders var.Belki senin şu hissin işe yaramazda ölmem.Geri kalmıyım.Neyse sonra görüşürüz." dedi ve odadan çıktı.Kızlar yatakhanesinden ayrılıp drama sınıfına hızla girdi.
Kullanıcı profilini gör
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Paz Nis. 18, 2010 9:10 pm

Amy Angela odadan çıktıktan sonra oturup bir süre için düşündü.Nyx'a okuduğu dualardan birisi de bu hissin nedenini anlamaktı.Ama bu kadar kolay olacağını düşünememişti.Hem de ondan nefret eden birisi sayesinde bunu öğreneceği aklına gelmemişti bile.Artık ne olduğunu anlıyordu.Ama bundan daha büyük bir problemi vardı.Angela ölücekti.Hem de bunu bildiği halde hiçbişey yapamayacaktı.Daha fazla bu kasvetli odada kalmak istemedi.Ayağa kalktı son bir kez odaya bakıp çıktı.Biraz kafasını dağıtmak için daha bu gece gittiği batı duvarına gidicekti.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Misafirlik mi acaba?   Paz Nis. 18, 2010 9:50 pm

Devamı Batı duvarında Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Erin Bates
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü