House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk - İhanet

+3
Arianna Lucy Warren
Kalona
Amanda Sylise
7 posters
YazarMesaj
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:42 pm

Giriş:

Unutmak istemediğini bile bile unutmaya çalışmak.Sevdiğini bildiğin halde sevmiyorum demek.Sevdiğini kendine bile açıklayamamak okadar üzücüki.Her an aklında o varken o yokmuş gibi davranmaya çalışmak.Gündüzleri hiç bişey yokmuş gibi ama akşamları anılara dalmak.
Aklına onu hatırlatan bir şey geldiğinde; farkında olmadan yanağından dökülen iki damla yaşı bile saklamaya çalışmak. Nedenini anlamak istemediğin bir ayrılığın ardından düşünmek düşünmek düşünmek.

Gerçekten sevmiymişti beni?
Gerçekten değer vermişmiydi?
Bu soruların içini sürekli acıtması.Bunun yanında yaşadıklarının gerçek olması için sürekli dua etmek.Nolur beni sevmiş olsun demek…

Ayrılığın verdiği acıyla sarsılmak.Her gece yastığa başını koyduğunda onu hatırlamak.Tatlı bir rüyayla uyanmak.Ardından bitmek bilmeyen hüzünle sarsılmak.Sadece rüyaydı ama ya gerçek olursa diye ümit etmek.
Onu kendinden bile kıskanmak.Sen gözlerine bakamazken başkalarının sürekli onunla olduğunu bilmek.

Herşeye rağmen sevmekten vazgeçmemek….

Hikaye Bölüm 1:

Jerry onu unutmak isteyip istemediğini bilemiyordu.Onu çok seviyordu.Ayrılıklarından sonra hayattan kopmuştu.Herşey onu hatırlatıyordu.Jack Jerry’e bensiz bir hayat kur ben öyle yapacağım demişti.Jerry’nin düşüncesini soran olmamıştı.Jeryy yalnızca tamam diyebilmişti.Zaman geçtikçe acısı dinmiyor aksine dahada artıyordu.Ayrılıklarından sonra Jack’le yüz yüze hiç gelmemişler , telefonla hiç konuşmamışlardı.Msn’de konuşuyorlardı ara sıra.Sıradan iki arkadaş gibi.
Sürekli barıştıklarını görüyordu rüyalarında.Yine eskisi gibi sevgili olduklarını.Gülümseyek kalkıyordu ama arkasından acıyla sarsılıp ağlamaya başlıyordu.
İşte olduğu günler daha iyi oluyordu.Biraz olsun unutuyordu onu.Ama geceleri yalnız kaldığında onun hayalleriyle yıkılıyordu.
Günlerden cumartesiydi.İş yoktu.
‘’Bugün eve tıkılmak istemiyorum.’’diye düşündü.Aklına kitap fuarı geldi.Kitap okumayı çok severdi.Ve yine aklına Jack geldi.Onunla kitap fuarlarına sürekli giderlerdi.
Jerry kot pantolonunu ve üzerinede beyaz yarımkollu tişört giydi.Saçları zaten oldukça güzeldi.Hafif makyaj yaparak dışarı çıkmıştı.Arabasına bindi ve doğruca fuara gitti.Kitapları görmek sevindirmişti onu.Fakat hiç beklemediği bir şey görmüştü.Sasha ve Jack el eleydi.Sasha Jerry’nin çok yakın arkadaşıydı.Bunu Jerry’e nasıl yapmıştı.Farkında olmadan gözünden iki damla yaş süzüldü.Elinin tersiyle sildi.Koşar adımlarla dışarı çıktı.Hıçkıra hıçkıra ağlıyordu.Jack onu unutmuştu.Sasha bir hafta önce Jerry’i teselli etmeye çalışıyordu.Şimdi ise Jack’le el eleydi.Jerry John’u aradı.John çok yakışklı çok iyi bir çocuktu.Jerry’nin Sasha’dan sonra en iyi arkadaşıydı.Tabi artık Sahsa kalmadığı için en iyi arkadaşı John olmuştu.
John: Efendim.
Jerry: John çok kötü bir şey oldu.Buluşmalıyız.Senden başka kimsem kalmadı.
John:Buluşalım canım.Ama önce bu kadar üzülme nolur.Hiç bişey için değmez.
Jerry:Port Cafe’ye gel bekliyorum.
John:Geliyorum hemen görüşürüz.

Jerry cafede beklemeye başladı.Bu ihanete nasıl dayanacaktı?
John tek sırdaşıydı artık.Ama Jerry’nin bilmediği bişey vardı.John deli gibi seviyordu Jerry’i.Jack’i hiçbir zaman Jerry’e yakıştıramamaıştı.Jack’in Jerry’i hak etmediğini düşünüyordu.Haklıydıda.Jack onu sevmemişti.Güzel olduğu için Jerry’le beraberdi.Jerry bunu bilmiyordu.Hala da anlamış değildi.

John geldi.Jerry ağlıyordu.John öfkeden deliye dönmüştü.Jerry’i kim üzmüştü?Jerry koşarak sarıldı John’a.

John:Geldim.Böyle yapma lütfen.Ağlama hiç bişey için değmez.
Jerry:John.Sasha ve Jack’i kitap fuarında el ele gördüm. 
John :Sahsa mı?
Jerry: Evet Sahsa iki güne kadar dostum olan kız.
John:Ağlama bitanem.Değmezmiş bak.Oturalım düzgünce konuşalım.

İçi acıyordu John’un.Jerry’e bu kadar yakınken onu bu kadar severken…Jerry’nin onu arkadaşı olarak görmesi çok üzüyordu onu.

Jerry:John ben artık burada yaşayamam.Herşey onu hatırlatıyor.
John : Peki nereye gideceksin?İşin , yaşamın nolcak?
Jerry: Amerika’ya gitmeyi düşünüyorum.Orda bir yazılım şirketinden iş teklifi almıştım.Jack’i bırakmak istemediğim için kabul etmemiştim.Kararımı değiştirirsem arayabileceğimi söylemişlerdi.Eve gidince onları arıycam.Yeni bir sayfa açıcam kendime.Onu hatırlatan her şeyi burada bırakıcam.
John:Peki ben?

Jerry cevap veremedi.Ne diyebilirdiki.John onun her şeyiydi artık.Ama İngiltere’den ayrılması gerekiyordu.

Jerry: John seninde benimle gelmeni çok istiyorum.Ama senin hayatına karışamam.Benim buradan gitmem gerek.Yoksa daha da kötü olucam.Amerika’da yeni bir sayfa açıcam.

John : Benim gelmeyeceğimi nerden biliyosunki?Teklif ettinmi ?(gülümsüyordu)

Jerry: (şaşkındı.mutluydu)Ciddmisin sen?

John:Evet ciddiyim.Zaten kimsem yok biliyosun.Bende bir iş bulabilirim sanırım ordan.

Jerry çok mutluydu.John sayesinde beklide daha çabuk unutabilirdi.Ama John’un onun için hayatını değiştirmesi onu üzüyordu.Niye böyle bir şey yapıyordu?Bilmiyordu.Ama mutluydu.

Cafeden ayrıldılar.Jerry eve gitti ve iş teklifi gelen yazılım şirketini aradı.Şirket hemen kabul etmişti Jerry’i.Jerry John içinde bir iş aradığını söyledi.Şirketin cevabı olumluydu.Rahatsızlığı sebebiyle bir mühendis işten ayrılmıştı.Yani Jerry John’ada bir iş ayarlamıştı.Aynı şirkette çalışacaklardı.

John’u aradı.Bu mutlu haberi vermeliydi.

Jerry:John sana çok güzel bir haberim var.Şirketi aradım.Beni kabul ettiler.Bir arkadaşım içinde iş aradığımı söyledim.Onlarda yeni bir mühendis çıkarmışlar işten.Onun yerine seni alıcaklar.Ve bir haftaya kadar görüşmeye gitmeliyiz.

John :İnanmıyorum.Jerry çok iyi birisin sen.Çok mutlu oldum.Ne zaman istersen gidebilirz görüşmeye.

Jerry: Hımmm.Ozaman ben uçak bileti ayarlarım.ararım sonra seni.(dedi ve telefonu kapadı.)

Biletleri ayarlamıştı.Hemen yarın gidiyorlardı Amerika’ya.
Bu arada Jack ve Sahsa evlilik hazırlıkları yapıyorlardı.Tabi Jerry bunlardan bi haberdi.Jack Jerry’i hatırlamıyordu bile.Ama Jerry’nin kalbi hala onun için atıyordu.

2 Hafta Sonra

John ve Jerry amerikaya gidip gelmişlerdi.İşleri hazırdı. Aynı evde kalacaklardı.Bunu Jerry istemişti.John’da çok sevinmişti.Jerry için John onun kardeşi gibiydi.Ama John onu gerçekten seviyordu.Jerry 25 John ise 27 yaşındaydı.İkiside bilgisayar yazılım mühendisiydi.Üniversitede tanışmışlardı.Ardından çok iyi arkadaş olmuşlardı.Jerry ve Jack 3 yıl beraber olmuşlardı.O kadar uzun zaman geçmesine rağmen Jack Jerry’i hiç sevmemişti.Sadece güzel olduğu için çıkmıştı onunla.İyi bir kariyeride vardı.Jack’in ailesi evlenmelerini istiyordu ama Jack her zaman başından savıyordu.Jerry’nin zaten kimsesi yoktu.Ailesi araba kazasında ölmüştü.

Jerry son hazırlıklarını yapıyordu.Artık Amerika’ya gidiyordu.Ama üzücü bir haberle sarsıldı.Jack ve Sasha evleniyordu.Ve utanmadan Jerry’e davetiye göndermişlerdi.

‘’Lanet olsun! Lanet olsun!’’diye bağırıyordu.Hıçkırarak ağlıyordu.Jack’le 3 yıl çıkmışlardı.Jack ona evlilikten hiç bahsetmemişti.Ama nasıl olmuştuda bu kadar kısa bir sürede Sasha ile evlilik kararı almışlardı?
Yoksa Jerry ile birlikteyken Sasha’yı mı seviyordu?
Onunlada mı beraberdi?

Jerry üzüntüsünü içine atmaya çalıştı.Düğün günü ise salona bir çelenk gönderdi.Üzerinde ‘’Başkalarının mutsuzluğuyla mutlu olmayı başardığınız için sizi tebrik ederim.Mutluluklar.’’ yazıyordu.John Jerry’i teselli etmeye çalşıyordu.Ama Jerry’nin içinde kopan fırtınayı dindiremiyordu.

Düğünün olduğu gün uçağa bindiler.

En son Afrodit Lafonte tarafından Cuma Haz. 25, 2010 9:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kalona
Kalona
Kalona
Kalona

En Belirgin Özelliği : Siyah Kanatlarım...
Kediniz : --

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 72

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 9:32 pm

Kızım işin gücün yokmu yazı yazıyon ya töbe töbe xD
Arianna Lucy Warren
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 9:03 am

Waayyyy süper olmuş devam et kesinlikle profesörün olarak rica ediyorum =) Very Happy
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...

Rpg Gücü

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 10:47 am

Tşk. ediyorum profesör.
İşim gücüm yok Can Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 2:14 pm

Wuuhhuuww !
Bitaneemm süper oLmuş buu.. !
Kesinlikle devamını yaaz ! (=
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 4:08 pm

Rica Ediyorum çaylağım =)
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..

Rpg Gücü

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 3:23 pm

Bitanemmm.. Devamı nerde ?
Bekliyoruz devamını .. yb yb yb yb Very Happy
Bak isyan çıkırırım Very Happy
Erin Bates
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:34 am

Serap'mm !
Ne diyim ben ya çok güzel olmuş , hemen YB eklemelisin .)
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 10:05 am

:]
Tamam yenisinide koyıcam Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:08 pm

Çok iyi oLurr. Very Happy Uzun zamandır bekLiyorum ( z ) Very Happy
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

Rpg Gücü

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:25 pm

:]

Canım yazılılar malum Very Happy
Johanna Rachelle Morgan
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..
Kediniz : Tera.. Benim beyaz, yumuşacık tüylü, şımarık kedim (:

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 3:20 pm

Bitanemm süper olmuş !
Bence devam etmelisin Aşk - İhanet Icon_smile
Yeni bölümü bekliyorum tatlım Aşk - İhanet Icon_biggrin
wmpr_mm
Yeni Üye

Aşk - İhanet Empty
MesajKonu: Geri: Aşk - İhanet   Aşk - İhanet I_icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 9:54 pm

ben yeni okumaya başladım süper yazmşsın saksak yb bekliyorum Very Happy

Aşk - İhanet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Betrayed(İhanet)
» Büyük İhanet...
» İhanet'in Diğer Kapak Resimleri