House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sürpriz bir hayat.

2 posters
YazarMesaj
Profesör Kevin
Yeni Üye
Profesör Kevin

En Belirgin Özelliği : YaLanci oLmaması.!
Kediniz : öLdüxD

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 61
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Sürpriz bir hayat. Empty
MesajKonu: Sürpriz bir hayat.   Sürpriz bir hayat. I_icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 1:43 pm

Yaşı daha çok gençti.Ama o yaşadığı hayattan çoktan bıkmıştı.Yaşıtları gibi sokaklarda,alış veriş merkezlerinde gezemiyordu.
Çünkü ailesinin durumu çok kötüydü ve ailesinin başında üvey bir baba vardı.Merlin 16 yaşındaydı.Uzun boylu,sarı saçlı,yeşil gözlü melek gibi bir erkek çocuğuydu.
Melekti melek olmasına ama üvey babası Mike ona şiddet uyguluyordu hemde sebepsiz yere...Annesi birşey yapamıyordu çünkü kocasından başka kimsesi yoktu.
Merlin bir gece her zamanki gibi elinde kitap balkonda bir yandan kitap okuyup bir yandan yıldızları seyrediyordu.
Sanki hissettmişti ve birden ayağa kalktı.Gözlerini uçsuz bucaksız karanlığa ve gökyüzüne doğru dikti.Kendi kendine:
-''Bu hayattan sıkıldım artık ne olur kurtuluyım.Hayatımda kimsenin inanmadığı ama benim varlıklarına kalpten inandığım
vampir ailelerinden birine katılıyım.''dedi
Bunu der demez gökyüzünden bir yıldız kaydı ve Merlin'inin içine tuhaf bir mutluluk doldu....
Gece geç olmuştu eğer yatmazsa üvey babası Mike gelip kötü şeyler yapabilirdi.
Bunu bildiği için merlin gitti üstünü değiştirdi dişlerini fırçaladı ve yattı.
Sabah onu büyük bir sürpriz bekliyordu...Saatler geçti ve sabah oldu.En azından Merlin öyle sanıyordu...
Uyandığında şaşırmıştı çünkü saat hala gecenin 2siydi.Etrafına bakındı ve o kendi yaşadığı yıkık dökük evde değildi.
Etrafı tamamen mumlarla bezenmiş şık döşemeli şato gibi bi yerdeydi.Yine kendi kendine:
-''Neredeyim ben ?? Rüya görüyorum galiba ama hayır olamaz rüya değil bu gördüklerim en azından rüyada olamayacak kadar
gerçek.''dedi.
Merlin kendi kendine bunları düşünürken arka taraftan bir ses geldi ve Merlin neye uğradığını şaşırdı.Çünkü karşısında hayatında hiç görmediği güzellikte bir wampir duruyordu.Orta boyluydu ama etrafına yaydığı buram buram güzellik boyunu akla bile getirmiyordu.Kumraldı.Saçları sırtına kadar iniyordu.Gözleri ateş kırmızısıydı.Ama bu kırmızılık düşmanlık ve kötülük hissettirmiyordu.Tuhaf bir şekilde insanı rahatlatıyordu.Merlin görür görmez profesöre aşık olmuştı.Ama konuşamıyordu.Profesör Merlin'e yavaşça yaklaştı ve elini Merlin'in yüzüne doğru uzattı.Merlin öyle tuhaf şeyler hissediyorduki mutluluktan havayamı uçsun yoksa bu tuhaf şeyi yaşadığı için düşüp bayılsınmı bilemiyordu.Profesör buğulu sesiyle sonunda konuştu ve söylediği tek şey:
-''Aramıza hoşgeldin Merlin.''oldu.
Merlin gördüğü güzellik karşısında adeta büyülenmişti ama duyduğu ses karşısında profesöre duyduğu aşk dahada büyümüştü.Merlin profesöre:
-''Neredeyim ben? siz kimsiniz ??''gibi kendince saçma sorular soruyordu ama profesör ona:
-''Korkma Merlin sen benim kaderimsin bende seninim.''dedi.
Merlin bunu duyduğunda mutluluktan havaya uçtu çünkü profesöre ilk gördüğü andan itibaren aşık olmuştu.Aslında adını bile bilmiyordu ama hemn sordu.Merlin'in kurduğu cümle Profesörü gülümsetmişti.Çünkü Merlin profesöre:
-''Birbirmizin kaderiyiz ama ben senin adını bile bilmiyorum güzel profesörüm.''demişti.Son söylediği kelimelr karşısında oda çok utanmıştı.Profesör Cevabını hemen verdi.
-''Ben drama profesörü Nol uzun zamandır seni bekliyordum.''dedi ve Merlin'i dudaklarından öptü.Merlin neye uğradığını şaşırmıştı ama mutluydu.Merlin soru soran gözlerle Nol'a bakıyordu.Nol ona:
-''Biraz sabret benim sevgili meleğim herşeyi zamanla öğreneceksin.''dedi.
Biraz zaman geçtikten sonra Nol Merlin'e okulu ve burda olanları tanımaya başladı.Okul 2 binadan oluşuyordu.Yemekhaneler,yatakhaneler,derslikler hep bir aradaydı.Merlin vampirlerle ilgili çoğu şeyi biliyordu ama soramadan edemedi.
-''Nol benim okuduğum ktaplardaki gibi sarımsaktan falan korktuğunuz yok dimi.''dedi.Kuduğu cümle sonunda Nol gibi oda gülümsüyordu.
-''Nol tabikide öyle birşey yok tatlım herşeyi zamanla öğreneceksin''dedi.
Merlin çok mutluydu ama gece evi serisinde okudğu gibi profesörmü çaylakmı olduğunu merak ediyordu.Tabiki buda Nol'a sorduğu 2. sorusu oldu.Nol ona:
-''Sen doğduğun günden beni bir wampir profesörüsün ama bunu bilmiyordun.Şimdi gerçekten yaşadığın hayata geldin ve insan hayatında yaşadıklarını çaylaklara ders olarak anlatacaksın.''dedi.
Merlin şaşkındı ama mutluydu.Çünkü Nol ile birlikte çok mutlu olacağını wampir ve sonsuz hayatında istediği herşeyi yapabileceğini biliyordu...

Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Sürpriz bir hayat. Empty
MesajKonu: Geri: Sürpriz bir hayat.   Sürpriz bir hayat. I_icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:35 pm

Uzunluk: 20-10
Betimleme: 35-20
Renk Uyumu: 15-12
İmla: 15-9
Noktalama: 15-10

Puanın:61
istediğiniz sınıf rütbesini bana pm olarak atınız.
KONU KİLİTSürpriz bir hayat. Icon_arrow
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

Sürpriz bir hayat.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manga-Hayat Bu İşte
» MANGA 2009 - HAYAT BU ISTE