House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sonun Başlangıcı

5 posters
YazarMesaj
Jared Chaki
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Erkek
Jared Chaki

Kediniz : kedileri sewmem

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 6:01 pm

Not:Batı Duvarı'ndaki Gizli Köşe
Kızlar Yatakhanesi'ndeki Misafirlik mi Acaba?
Kızlar Tuvaleti'ndeki İki Cins Çaylak rp'lerinin SONUÇ rp'sidir!!

Artemis'le beraber Batı duvarında geziyorlardı.Artemis'in o sıralarda tek derdi Amy'ydi.Jared bununla ne kadar dalga geçsede Artemis onunla konuşmayı çok seviyordu."Ahh Jared Ahh.Bu hisle baş edemiyorum artık.Açılmak istiyorum ama gözlerine baktığım zaman içimde bir şeyler akıyor.Jared ben ne yapacağım?"Artemis gerçekten aşık olmuştu.Jared'da bunu farketti."Artemis sana söyleyecek tek kelime dahi bulamıyorum çünkü bende aynı dertten muzdaribim kardeşim" Artemis Jared'ın birinden hoşlandığını bilmiyordu.Afallamış bir şekilde Jared'a bakıyordu."Ne? Ben birinden hoşlanamazmıyım?" diyerek güldü Jared.Artemis şaşkınlıkla gülme arasında gidip geliyordu.Jared'a "peki kim?" der gibi bakıyordu."Angela" Artemis'in gözleri büyüdü."Hadi canım!Jared sen ciddi misin?Dalga mı geçiyorsun?" Artemis tek kaşını kaldırıp Jared'a vurdu."Gayet ciddiyim.Ve evet biliyorum Angela sert ve hırçın.Biliyorum işim senden de zor." dedi Jared."Benimle dalga geçenede bakın." Artemis dalga geçmeye çoktan başlamıştı.Jared Artemis'in koluna vurdu gülerek.Artemis yere düştü.Elleriyle çimenleri kavradı.O anda Jared'ın gözleri büyüdü."Artemis çimenlere ne yaptın."Artemis Jared'ın ne demek istediğini anlamadı."Ha?" Jared Artemis'e elini uzattı ve onu ayağa kaldırdı.Artemis'e çimenleri gösterdi.Artemis çimenleri görünce "Bu-bu-bunu ben mi yaptım?" diye kekeledi.Jared çimenleri incelemek için eğildi.Elini çimenlere sürdüğü anda çimenler eski halini aldı.Artemis kollarını iki tarafa açıp "Noluyo lan! Smile " diye güldü.Jared'da şaşkındı ve ayakta onu izleyen Artemis'e döndü.Bakışmaları çimenle kendi aralarında gidip gelirken ağaçların arasından gelen bir ses bu bakışmayı sonlandırdı.
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Geri: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:38 pm

Amy bu akşam yaşadıklarına hala şaşkındı.Olayların hızına yetişemiyordu.Yeni bir oda arkadaşı olmuştu ve aynı gece onun öleceğini öğrenmişti.Bu onu çok sarsmıştı.En çok şaşırdığı da birbirlerinden nefret etmelerine rağmen bu kadar üzülmesiydi.Maisy'nin ölümünde bile böyle hissetmemişti.Anlamadığı dabuydu ya zaten.Angela'da onu çeken birşey vardı.Ama neydi.Busorunun cevabını merak ediyordu.Çevresine baktı.Batı duvarına olayların başladığı yere gelmişti."Belki de bütün herşeyin cevabını yine burada öğrenirim"diye düşündü.Batı duvarına iyice yaklaşmıştı ki o kötü hissi tekrar hissetti.Çevresine baktı.Kimseyi görememişti."Acaba bir çaylak daha mı ölecek"diye bir düşünce daha geçti aklından ve gözlerinden 2 damla yaş geldi.Eliyle yaşları silerek daha hızlı yürümeye başladı.Yürüdükçe hissin yoğunluğu artıyordu ve bu Amy'e acı veriyordu.Tam o sırada iki çaylak gördü.Daha dikkatli bakınca bunların Artemis ve Jared olduğunu gördü.Jared Artemis'i koluna vurdu ve Artemis gülerek yere düştü.Düştüğü zaman çimenleri elleriyle kavradı.Çimlere dokunduğu an bütün çimler kurudu.Amy ayağının altındaki çimlere baktı.Daha 1 dakika önce yemyeşil olan çimler şimdi kurumuştu.Amy İle Jared'ın bakışları aynı anda Artemis'e döndü."Artemis çimenlere ne yaptın."Jared tam da Amy'nin kafasındaki soruyu sormuştu."Ha?" Jared Artemis'e elini uzatıp onu yerden kaldırdı.Artemis'e çimenleri gösterdi."Bu-bu-bunu ben mi yaptım?"diye kekeledi.Jared çimenleri incelemek için eğildi.Elini çimenlere sürdüğü an da çimenler eski halini aldı.Amy tekrar ayağının altında ki çimlere baktı.Bu sefer de bütün çimler eski canlılığına dönmüştü.Tekrar Artemis ve Jared'a baktı.Artemis kollarınnı iki tarafa açıp "Ne oluyo lan?" dedi ve güldü.Amy tekrar bir his dalgasıyla sarsıldı.Bu sefer dayanamayarak dizlerinin üzerine düştü.Çıkardığı sesle Jared ve Artemis'in gözleri ona döndü.Amy ellerinii yere bırakarak "Bana yardım edin"dedi ve hıçkırıklara boğuldu.Artemis hemen Amy'nin yanına çömeldi."Amy iyi misin?Ne oldu? Bize anlatabilirsin."dedi.Amy Artemis'e baktı.Gerçekten endişeliydi.Ardından ayakta olanları izleyen Jared'a döndü ve "Angela ölüyor."dedi.
Adam Roynald
Erebus Oğulları Lideri
Erebus Oğulları Lideri
Adam Roynald

En Belirgin Özelliği : zekası
Kediniz : hayvanları sevmem

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Geri: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 12:57 pm

Artemis yeni gücüne çok şaşırmıştı. Yaşam alıyordu.En yakın arkadaşı ise onun tersiydi.Olayların gidiş hatına şaşırarak “Noluyo lan ?” dedi ve güldü.Tam o sırada ağaçların arasından bir ses duydu.Kafdasını sesin geldiği yöne çevirince Amy’nin dizleri üzerine düştüğünü gördü.”Bana yardım edin ! “dedi ve yere düştü.Artemis Amy için çok endişelenmişti.Hemen yanına koştu ve”Amy iyi misin.Ne oldu? Bize anlata bilirsin” dedi. Amy Artemis’e baktı..Bakışlarıyla olan biteni anlatmak istiyordu.Ve bu şaşırtıcı bir şekilde işe yaradı.Artemis Amy’nin bütün yaşadıklarını zihninde gördü.Buna çok şaşırdı.Ama Amy’nin 2 kelimelik cümlesi onu dünyaya geri getirdi..”Angela ölüyor.”O bunları söyledikten sonra Amy ağlamasında başka kimseden tek bir kelime bile gelmedi.Herkes çok şaşkındı.Bir süre sonra ilk tepki Jared’dan geldi.”bu şaka dimi.Amy şakaysa hemen söyle yoksa bir daha suratına bile bakmam.”Jared Amy’nin sözlerine inanmıyordu.Ama Artemis her şeyi Amy’nin zihninde görmüştü ve bunun şokundan konuşamıyordu.”Amy bana bak ve bunun gerçek olmadığını söyle hemen !” diye bağırdı Jared.Artemis o anda kendini toplayıp. “Doğru söylüyor Jared.”dedi.”Sen nerden biliyorsun.İkiniz bir olup aklınızca beni mi işletiyorsunuz.”Artemis artık sinirlenmişti “Artık bağırmayı ve saçmalamayı kes Jared.O çeneni bir kapada Amy olanları anlatsın.”Bakışlarını Jared’ın şaşkın yüzünde Amy’e çevirmişti.Artemis ne olduğunu zihninde görmüştü ama bunun hayal olduğunu düşünüyordu.Amy Artemis’in gözlerine baktı ve tam konuşacağı sırada hepsini ürperten bir çığlık duydular.Üçüde gözlerini çığlığın geldiği yöne çevirdi.Amy “Oh tanrıçam “dedi ve biz hala şoktayken ses doğru koşmaya başladı.Onun bu tepkisi ile biz de kendimize gelip sese doğru koştuk.
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Geri: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 6:39 pm

Kızlar tuvaletinden Afrodit'in kollarında çıktı Angela.Artık bedeninin her noktası uyuşmaya başlamıştı.Karnından giren ağrı başına çıkmıştı.Yüzü saniye saniye soluyordu.Afrodit onu sakinleştirmek için sürekli bir şeyler söylüyordu.Angela söylediği cümlelerden tek birini dahi anlamasa da kafasını sallıyordu.Önce avluya çıktılar.Ardından Batı duvarına gittiler.Ve sonunda meşe ağaçlarının yanındalardı.Afrodit yere oturdu.Bacaklarının üzerine Angela'nın kafasını koydu.Artık ikiside gecenin karanlığında olacakları bekliyordu.Afrodit ağlamaya devam ediyordu.Aynı zamanda Angela'nın elini tutuyor, nabzına bakıyor ve ona sarılıyordu.Angela'da kendini daha fazla tutamadı ve acısından gelen etkiyle ağlamaya başladı.Artık ağrısı iyice artmıştı.Kalbinin sıkıştığını hissediyordu.İçinden akıp giden birşeyler vardı.Ve onlar biraz sonra ağzından dışarı çıkacaktı.Ardındanda sisli ölümü kucak açacaktı Angela'ya.Bu yüzden ilk defa biriyle vedalaşmak istedi.Zorda olsa öksürüklerini bastırıp Afrodit'le konuşabilmişti."Afrodit..." "Angela kendini zorlama ben yanındayım." "Afrodit lütfen beni dinle.Biliyorum vedalardan hoşlanmıyorsun ama galiba bunu yapmalıyım.Ben.." Angela'nın konuşmasını bir öksürük nöbeti bölmüştü.Ve son öksürüğünde ilk kan damlaları gelmeye başlamıştı.Afrodit'e baktı.Ellerini yüzüne kapatmış hıçkırıklarını bastırmaya çalışıyordu.Angela daha fazla dayanamadı kendini Afrodit'in kucağına bırakıp "Afrodit bana yardım et.Ölmek istemiyorum.Canım çok acıyor.Lütfen.Daha yaşamak istiyorum.Korkuyorum Afrodit.Yok olmaktan korkuyorum." Afrodit Angela'dan böyle bir tepki beklemiyordu.Artık daha kötü ağlıyordu.Çünkü ona yardım edememek onu öldürüyordu.Angela titremeye başladı.Öksürük nöbetleri artmaya başlamıştı."Afrodit anneme ve babama onları çok sevdiğimi söylermisin? Benim için çok fazla üzülmesinler.Seni de çok seviyorum Afrodit.Evet iyi anlaşamıyorduk ama yinede seviyorum işte.Ölümüme dakikalar kala bunları söylemek belki saçma ama seni çok seviyorum Afrodit.Keşke böyle bitmesiydi yeni başlayan arkadaşlığımız." Afrodit sadece ağlıyordu.Gözlerinin altı iyice şişmişti.Angela son birşey istedi ondan.Zaten bu son konuşması olacaktı."Cebimde bir mektup var.Onu alırmısın?Üzerinde yazan isme verir misin?" Afrodit bu ricanın üzerine mektubu aldı ve kafasını salladı.Angela'nın öksürükleri artmaya başladı.Vücudundaki ağrı onu öldürüyordu.Ve beklenen sonunda oldu.Ağzından ve burnundan oluk oluk kan akmaya başladı.Yüzü iyice soluyordu.Afrodit birden hıçkırıklarıyla birlikte çığlık attı.Çığlığından bir dakika sonra Amy, Jared ve Artemis yanlarına geldi.Amy ağlıyordu.Angela'ya baktı.Kan kusuyordu hiç durmadan.Jared'ın gözünden iki damla yaş geldi ve gözlerini sımsıkı yumdu.Artemis ise olduğu yerde kalmıştı.Amy Angela'nın yanına geldi."Angela lütfen gitme.Senide kaybedemem. Angela konuşamıyordu.Jared'a baktı.Gözleri hala yumuluydu.Sessizliği bozan Angela'nın gözlerini yummasından sonra Afrodit'in sesi oldu!

En son Angela Parts tarafından Paz Mayıs 09, 2010 2:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Geri: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 5:20 pm

Angela ölüyordu.Ve Afrodit’ten son bir şey istedi.

"Cebimde bir mektup var.Onu alırmısın?Üzerinde yazan isme verir misin?"dedi Angela.Sesi pusluydu.Oluk oluk kan akıyordu.Afrodit’in tek yaptığı şey başını sallamak oldu.Daha sonra Jared , Artemis ve Amy geldi.Herkes çok telaşlıydı.Amy çok kötü olmuştu.Yüzü buz gibi oldu.Ve ağlamaya başladı.Amy "Angela lütfen gitme.Senide kaybedemem.'' dedi.Bunu çok içten söylemişti.Afrdoit’in tekrar ağlamasına sebep oldu.Afrodit biri için böyle ağlamazdı.En son oda arkadaşı Venüs öldüğünde böyle olmuştu.Ya Angela neden onun için ağlıyordu?
Daha yeni tanışmışlardı.
Jared’in yüzüde çok solgundu.Anlaşılan çok endişeleniyordu.Sonra Afrodit bağırmaya başladı…

‘’Birşeyler yapmalıyız.Hemen! Çabukkkkkkkkkkk! Ölüyor.’’dedi.Ve hıçkırarak ağlamaya başladı.Amy bayılmak üzereydi.Deli gibi ağlıyordu.

Afrodit Amy’e mi destek vermeliydi yoksa kendiyle mi uğraşmalıydı bilmiyordu.Daha sonra Amy’nin yanına gitti ona sarıldı.
‘’Amy kendine gelmelisin.’’dedi.Amy bir şey diyemiyordu.Sadece ağlıyordu.Angela’yla Amy pek iyi anlaşamazlardı.Ama anlaşılan kavga etmiş olsalarda Amy Angela’yı çok seviyordu.
Angela’dan ses geldi.

‘’Sizi seviyorum.’’dedi.Bu herkesin daha da üzülmesine sebep oldu.Amy ve Afrodit deli gibi ağlıyordu.Artemis ve Jared’de çok üzülüyordu.Jared’in gözleri dolmuştu…
Angela'nın son anları olmalıydı.Öksürüğü iyice artmıştı...
Jared Chaki
Jared Chaki

Kediniz : kedileri sewmem

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Geri: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 2:14 pm

Afrodit, Amy durmadan ağlıyordu.Jared gözlerini neredeyse on dakikadır kapalı tutuyordu.Elleriyse sımsıkıydı.Gözlerini açmak istiyordu ama onu bekleyen manzarayla nasıl baş edeceğini kestiremiyordu.Gözlerini açmak için kendini zorlarken ellerini biraz daha sıktı.Biraz daha,biraz daha...En sonunda açtı gözlerini gecenin puslu karanlığına.Önündeki görüntüde Angela aralıksız kan kusuyordu.Rengi iyice solmuştu.Terlemişti.Yüzünden akan terler gözyaşıyla buluşup çenesinden yüzünü terk ediyordu.Gözleri kapalıydı ama nefes alışları geceyi delip geçiyordu.Jared birden elinde bir acı hissetti.Gözlerini Angela'dan ellerine çevirdi.Tırnakları eline girmişti ve kanıyordu.Elinin hala sımsıkı olduğunu farketti.Amy'nin sesiyle ürperdi."Artemis yardım et ona.Lütfen!!"Artemis afallayark Angela'nın yanına diz çöktü.Boşta duran elini ellerinin arasına aldı.Amy Artemis'e zorda olsa gülümsedi.Ve Angela'nın saçlarını okşamaya devam etti.Ama biraz sonra Angela'nın rengi iyice solmuştu.Titremesi artmıştı, gözleri fal taşı gibi açılmıştı çığlık atıyordu.Acısı gözlerinden ateş gibi çıkıyordu.Artemis Angela'yı sakinleştirmeye çalışıyordu.Jared'ın yüzündeki ifadeler saniye hızında değişiyordu."Artemis bırak onu " diye bağırdı Jared.Artemis ne demek istediğini anlayamıyordu."Artemis ellerini onun üzerinden çek ve uzaklaş." Artemis"Jared ne dediğini anlamıyorum.Saçmalıyorsun.Kıskanmanın hiç sırası değil." dedi.Jared gözü dönmüş bir halde Artemis'i kolundan çekti ve Angela'dan ayırdı.Amy" Jared kendine gel sadece destek oluyor." diye bağırdı.Ama daha sonra Angela'nın titremesinin ve kanamasının tamamen durduğunu farkettiler.Amy hemen Angela'nın nabzına bastırdı parmaklarını."Atmıyor,atmıyor lanet olsun o ÖLDÜ." Amy Angela'nın üzerine attı kollarını ve yüzünü.Jared gözlerindeki yaşları artık saklamıyordu.Öfkeyle Artemis'e döndü."Bunu sen yaptın.Onu sen öldürdün." herkes anlamsız ifadelerle Jared 2a bakıyordu.
Adam Roynald
Erebus Oğulları Lideri
Erebus Oğulları Lideri
Adam Roynald

En Belirgin Özelliği : zekası
Kediniz : hayvanları sevmem

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Geri: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:58 pm

Amy Artemis'e bakıp "Yardım et lütfen " dedi.Artemis Amy'nin çok üzüldüğünü biliyordu.Nasıl yardım edeceğini de bilmiyordu.Ama belki destek olurum diye düşündü ve Angela'nın yanına gidip Amy'nin yanına oturdu.Angela'nın elini ellerinin arasına aldı.Amy 'e baktığında zorda olsa gülümsediğini gördü ama o anda vücudunda tuhaf bir çekim hissetti.Sanki daha da güçlenmişti ve her dakika gücü artıyordu.Bunun nedenini anlamamıştı.Bir anda bu akşam ki herşeyi unutmuştu.Çevresindeki herşeyden kopmuştu.Aslında kendini hiç olmadığı kadar iyi hissediyordu. Sanki bir yerden alıyordu bu gücü.Bir makinaya bağlanmış heran güçleniyordu.O an düşündüğü tek şey güçlenmesiydi.Çevresindeki herşeyden kopmuş hissediyordu.Amy'i,Jared'ı hatta Angela'nın gözlerinin önünde can çekişini bile unutmuştu.Sesler duyuyordu ama bu ona çok uzaktan geliyor gibiydi.Ve onu tekrar gerçek hayata çeviren Angela'nın çığlığıydı.Bu acı içindeki sesi duyduğunda dünyaya tekrar dönmüş gibiydi.Angela'ya tekrar baktığında rengi iyice solmuştu.Korkudan gözleri büyümüştü ve acıdan çığlık atıyordu.Neden biran da iyice kötüleştiğini anlamamıştı.Onu sakinleştirmek için " Angela sakin ol hayatım hiç birşey omıcak.Seni kurtarıcaz." dedi ve o sırada Jared'ın sesini duydu. "Artemis bırak onu " diye bağırmıştı.Jared'ın neden böyle bir tepki verdiğini anlamıyordu."Artemis ellerini onun üzerinden çek ve uzaklaş." dedi.Artemis "Jared ne dediğini anlamıyorum.Saçmalamayı kes.Kıskanmanın zamanı değil.! ! !"Çok sinirlenmişti.Ve onun siniri arttığı an da Angela'nın da çığlıkları artmıştı.Angela'nın tuttğu eli gözüne çarpmıştı.İkisinin etrafını siyah bir sis kaplamıştı.Bunu görünce herşeyi anladı.Artemis'in gücüydü ona gelen güç.Şok olmuştu ama bir el onu kolundan çekip bu şoktan çıkarmıştı.Amy"Jared kendine gel sadece destek olmaya çalışıyor." diye bağırdı.Ama hepsi Angela'ya bakınca onun titremesinin ve acı çığlıklarının durduğunu farketti.Hepsi şok olmuştu.Amy parmaklarını Angela'nın nabzına bastırdı.Hepimiz onun vericeği cevabı beliyorduk.Ama o birşey söylemek yerine Angela'ya ağlayarak sarıldı.Artemis çok şaşırmıştı.En yakın arkadaşını öldürmüştü.Artık dayanamayıp ağlamaya başladı."Angela'yı öldürdüm"dedi.Ve Jared'ın öfkeli gözleriyle karşılaştı."Bunu sen yaptın Angelayı sen öldürdün."Jared'ın ne dediğini sadece Artemis anlamıştı.Ve keşke anlamasaydım diye düşündü.
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Geri: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 4:22 pm

Konu Kilit.

Sonun Başlangıcı
1 sayfadaki 1 sayfası