Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kıyafet Seçimi ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Erin Bates
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Kıyafet Seçimi ?   Salı Nis. 27, 2010 5:45 pm

Erin ve Ross merdivenlerden çıkarken , Shaunee eşyalarını unuttuğunu söyleyerek tekrar avluya gitmişti.Erin odanın kapısını açtı ve Ross'u içeri sürükledi." Ben şimdilik duşa giriyorum tatlım . O sırada ne giyeceğimizi planlayalım" dedi ve koşarak beyaz havlusunu aldı.
Kullanıcı profilini gör
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: Kıyafet Seçimi ?   Salı Nis. 27, 2010 8:05 pm

Erin ve Rose ikizlerin odasına gelmişti. Erin çabucak hazırlanmak istiyordu bu yüzden Rose'â döndü ve " Ben şimdilik duşa giriyorum tatlım . O sırada ne giyeceğimizi planlayalım" dedi ve beyaz havlusunu kapıp banyoya girdi. Rose içeri de dolandı dolandı ama canı sıkıldı. Oda hazırlanmak istiyordu. Duşunu sabah almıştı ama yine de bir kez daha duş almalıydı o kadar çok şeyle uğraştıktan sonra duş almamak olmazdı. Sonuçta partiyi düzenleyenlerden biriydi ve göz alıcı olmalıydı. En sonunda Erin'in olduğunu düşündüğü bir yatağa çöktü. Oda gerçekten çok hoştu. Rose ikizlerin odasını daha süslü beklemişti. Pembeler morlar ve kırmızılar daha canlı renkler bekliyordu ama burası tozpembe ve kahve tonlarıyla bezenmişti. Herşey çok Lüks gözüküyordu.
Rose odayı incelemekten de sıkılmıştı en sonunda konuşmaya karar verdi.
" Eğer temamız eski çağlarsa Kleopatra gibi olucam. Ya da eski bir Mısır Tanrıçası olan İsis gibi... Ya da Yunan Tanrıçalarından biri gibi de olabilirim. Kısacası. Ben. Tanrıça. Gibi. Muhteşem. Ve. Gözalıcı. Olmak. İstiyorum." Rose oda da kendi etrafında bir kez dönmüştü ve son cümlesini yavaş yavaş söylemşti. Aynı adımlarıyla uyumlu bir şekilde. "Eski çağ teması iptalse beyaz uzun ve straplez olan belime kadar oturtmalı elbisemi giycem. Çok mu abartılı olur? Yoksa siyah boyundan bağlamalı diz üstündeki elbisemi mi giysem? Ama o çok parlak... Erin! Bir cevap versene. Yoksa beni dinlemiyor musun? Of! Erin ! Çık artık! ÇatLadım burda hadi tatlım!" Rose iyice sesini yükseltmeye başlamıştı ki. Erin beyaz banyo havlusunu sarınmış ve neşeli bir şarkı mırıldanarak banyodan çıktı. Rose ise kızgın gözlerle Erin'e bakıyordu. Erin Rose'un bu kızgın haline anlam verememiş ve şaşkın bir şekilde olan biteni anlamaya çalışır bir haldeydi. Rose Erin'e burnundan soluyarak bakıyordu o sıra da Erin konuşmaya başladı.

Sevmediği gerçeği cisimleşip
Bir duvar gibi yüzüne çarptığında,
Derin bir uykudan uyanmış gibi
Etrafa yabancı ve tanımaz gözlerle bakarsın.

Küçük bir anı hatırlamaya çalışırsın
Körelmiş beyninde.
Kalbine baktığında ise;
Büyük bir boşluk dışında hiçbir şey göremezsin.
Kullanıcı profilini gör
Erin Bates

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kıyafet Seçimi ?   Salı Nis. 27, 2010 9:12 pm

Erin'in banyoları meşhurdu.Kendi kendine şarkı söyler ve saatlerce orada kalabilirdi.Rengarenk aldığı sabunlara küvete atar , uykusu gelene kadar beklerdi ama bugün acelesi vardı.Aceleyle saçlarını ve vücudunu sabunladı.O sırada Ross'un seslerini duydu.
"Eğer temamız eski çağlarsa Kleopatra gibi olucam. Ya da eski bir Mısır Tanrıçası olan İsis gibi... Ya da Yunan Tanrıçalarından biri gibi de olabilirim. Kısacası. Ben. Tanrıça. Gibi. Muhteşem. Ve. Gözalıcı. Olmak. İstiyorum.Eski çağ teması iptalse beyaz uzun ve straplez olan belime kadar oturtmalı elbisemi giycem. Çok mu abartılı olur? Yoksa siyah boyundan bağlamalı diz üstündeki elbisemi mi giysem? Ama o çok parlak... Erin! Bir cevap versene. Yoksa beni dinlemiyor musun? Of! Erin ! Çık artık! ÇatLadım burda hadi tatlım!"
Erin duştan çıktı ve Ross'a şaşkın gözlerle baktı.Ross gerçekten sıkılmış ve sinirlenmişti.Erin onun bu haline şaşırdı fakat gülerek konuşmaya başladı . " Bence beyaz sana çok yakışır Ross .. Tabiki bu bileklikle . " dedi .Kendini affettirmek için 13.doğum gününde babasının ona aldığı kristal bilekliği Ross'un bileğine taktı ve " Bu gece harika olacaksın .Eski çağ teması geçerli sanırım . Biraz izin verirsen bende sana kıyafetlerimi gösteriyim . " dedi.Erin dolabının kapağını açtı ve çok açık pembe, dar bir elbise çıkardı.Elbise kısa ve sadeydi.Elbise tek omuzluydu.Erin elbiseye sarıldı.Bazen gerçekten deli olduğunu düşünüyordu ama elbiselerle dansetmek onun en sevdiği şeydi.Ross , Erine gülümsedi.Erin " Saçlarımı dağınık topuz yapmayı düşünüyorum , öndeki saçlarımıda maşayla dalgalandırırım ve eski çağ temasına uygun olsun diye bu kristal tacı takarım. " dedi ve koşuşturmaya başladı.Erin , Ross'un ne düşündüğünü tahmin edebiliyordu - Bu kız hiç yerinde durmuyor mu ? - Erin tahmininde yanılmamış olmayı dileyerek " Hayır Ross . Duramıyorum . " dedi .
Kullanıcı profilini gör
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kıyafet Seçimi ?   Çarş. Nis. 28, 2010 4:42 pm

Rose hala kızgın bir şekilde Erin'e bakıyordu fakat Erin şaşkınlığını üzerinden atmış ve gülerek konuşmaya başlamıştı. " Bence beyaz sana çok yakışır Ross .. Tabiki bu bileklikle . " dedi ve zarif kristal bilekliği Rose'un koluna taktı. Rose içinden bunun çok pahalı olduğunu ve onun olduğunu söyleyecek ve hediyeyi geri çevirecekken Erin hiç duraksamadan konuşmaya devam etti." Bu gece harika olacaksın .Eski çağ teması geçerli sanırım . Biraz izin verirsen bende sana kıyafetlerimi gösteriyim . " dedi ve dolabının kapağını açıp ve çok açık pembe, dar bir elbise çıkardı. Elbise kısa, sade ve tek omuzluydu. Erin elbiseye sarıldı ve odanın içinde dönmeye başladı bir yandan da konuşmaya devam ediyordu. Rose Erin'e gülümsedi. " Saçlarımı dağınık topuz yapmayı düşünüyorum , öndeki saçlarımıda maşayla dalgalandırırım ve eski çağ temasına uygun olsun diye bu kristal tacı takarım. " dedi ve Erin odanın içinde koşuşturmaya başladı. Rose aklından 'Bu kız hiç yerinde duramaz mı? ' dedi tam bu düşüncesini ona aktaracakken Erin soruyu duymadan cevap verdi :
" Hayır Ross . Duramıyorum . " dedi .
Rose ayakta durmaktan sıkılmış ve sağ tarafta bulunan yatağa oturmuştu. Erin'e tek kaşını kaldırarak baktı ve "Hey aklımı okumuyorsun değil mi?" dedi. Erin neşeli bir sesle "Hayır." dedi. Üzerinde hala havlusu vardı ve parti de giyeceği elibiseye sarılıyordu. " Erin eğer o muhteşem elbiseyi bir yere asmazsan kırışacak ve sen de parti de onu giyemeyeceksin. Ve hala havluylasın çok az bir vaktimiz kaldı.. Bu isteklerini yapman için çok fazla vakte ihtiyacımız var. Şimdi elbisen hakkındaki yorumlarıma geçiyorum. Bence bu tozpembe elbise sana çok yakışacak. Bir de taç takıcam diyorsun. Tam anlamıyla Prenses gibi olucaksın.. Saçlar sarı ve topuz, gözler mavi, toz pembe bir elbise, bir taç, ee Prens nerde?" diyerek Erin'e takıldı. Erin de küçük bir kahkaha attı. Rose başını eğdiğinde tamamen unuttuğu ve Erin'in az önce bileğine taktığı bilekliği gördü ve teşekkür etmediğini hatırladı. Rose kolunu kaldırıp bilekliği gösterdi ve
"Canım verdiğin bileklik için teşekkürler. Parti sonunda odaya geldiğimizde sana geri veririm. Orada veripte kaybolmasını istemem." dedi. Erin de konuşma sırasının ona geldiğine sevinmiş, sabırsız ve tatlı bir sesle konuşmaya başladı.

Körelmiş beyninde.
Kalbine baktığında ise;
Kullanıcı profilini gör
Erin Bates

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kıyafet Seçimi ?   Çarş. Nis. 28, 2010 5:39 pm

Rose sağ tarafta bulunan yatağa oturmuştu.Erin'e tek kaşını kaldırarak baktı ve "Hey aklımı okumuyorsun değil mi?" dedi. Erin neşeli bir sesle "Hayır." dedi. Üzerinde hala havlusu vardı ve parti de giyeceği elibiseye sarılıyordu. " Erin eğer o muhteşem elbiseyi bir yere asmazsan kırışacak ve sen de parti de onu giyemeyeceksin. Ve hala havluylasın çok az bir vaktimiz kaldı.. Bu isteklerini yapman için çok fazla vakte ihtiyacımız var. Şimdi elbisen hakkındaki yorumlarıma geçiyorum. Bence bu tozpembe elbise sana çok yakışacak. Bir de taç takıcam diyorsun. Tam anlamıyla Prenses gibi olucaksın.. Saçlar sarı ve topuz, gözler mavi, toz pembe bir elbise, bir taç, ee Prens nerde?" diyerek Erin'e takıldı. Erin de küçük bir kahkaha attı. Rose başını eğdiğinde tamamen unuttuğu ve Erin'in az önce bileğine taktığı bilekliği gördü ve teşekkür etmediğini hatırladı. Rose kolunu kaldırıp bilekliği gösterdi ve "Canım verdiğin bileklik için teşekkürler. Parti sonunda odaya geldiğimizde sana geri veririm. Orada veripte kaybolmasını istemem." dedi. Erin de konuşma sırasının ona geldiğine sevinmiş, sabırsız ve tatlı bir sesle konuşmaya başladı."Önemli değil Rose . Sana çok yakışaçak.Bu arada beyaz elbisede anlaştık mı ? Anlaştıysak saçların ve kime benzeyeceğin de önemli . Hadi anlat , sabırsız olduğumu biliyorsun . " Erin bunları yatağa uzanarak söylemişti o sırada kedisi Beelzebub , Erin'in kucağına atladı.Erin kediyi okşadı ve " Beelzebub duştan yeni çıktım . Hadi git de ikizimi bul . " dedi.Erin , kedisiyle konuşmayı çok seviyordu ama bugün çok işi vardı.Hemen odanın çoğunu kaplayan süslenme masasına gitti ,kurutma makinesi ve maşayı aldı.Ross'a "Sen anlatırken bende saçlarımı yapıyım " dedi.Rose elbisesini anlatmaya başladı o sırada Erin saçlarını kuruttu sonra maşa ile tamamını hafif bir şekilde kıvırdı , abartılı kıvırcıkları sevmiyordu . Topuzunu kıyafetini giydikten sonra yapacaktı.O sırada Rose konuşmasını bitirdi . Erin ona " Mükemmel olacaksın Ross . Sanırım prenslerin hepsi bugün seninle olacak ." dedi ve göz kırptı.
Kullanıcı profilini gör
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kıyafet Seçimi ?   Çarş. Nis. 28, 2010 8:19 pm

"Önemli değil Rose . Sana çok yakışaçak.Bu arada beyaz elbisede anlaştık mı ? Anlaştıysak saçların ve kime benzeyeceğin de önemli . Hadi anlat , sabırsız olduğumu biliyorsun . " Erin bunları yatağa uzanarak söylemişti o sırada kedisi Beelzebub , Erin'in kucağına atladı.Erin kediyi okşadı ve " Beelzebub duştan yeni çıktım . Hadi git de ikizimi bul . " dedi. Hemen odanın çoğunu kaplayan süslenme masasına gitti ,kurutma makinesi ve maşayı aldı.Ross'a "Sen anlatırken bende saçlarımı yapıyım " dedi. "Daha önce de dediğim gibi bir Tanrıça gibi olmak istiyorum. Beyaz straplez ve belime kadar oturtmalı bir elbise almıştım, belden aşağı bileklerime kadar düz iniyor, kalça kısmında ara ara kısa pile var bu da elbiseye hoş bir hava katıyor. Kleopatra gibi olmak istiyorum. Daha önceden Mısır mitolojisini çok fazla ilgim vardı. O yüzden oranın ağı altın takılarından bir kaç tane takıcam... Özellikle Kleopatra'nın boyunluk tarzı bir şeyi var ya ona hastayım. Boynunu çevreliyor falan... Saçlarımı nasıl yapacağım konusunda bir karar vermedim onu seninle, Shaunee ve Jo'nun ortak kararına bırakıyorum seçenekleri siz söyleyeceksiniz. Makyajımda sadece gözlerde belirgin olucak.." Rose konuşurken Erin de saçlarını kurutmuş ve maşayla şekillendirmişti. Erin Rose döndü ve "Mükemmel olacaksın Ross . Sanırım prenslerin hepsi bugün seninle olacak ." dedi ve göz kırptı.
"Prensler senin hayatım bana krallar, firavunlar lazım." dedi ve kahkahayı bastı. Erin de Rose'a gülüyordu. Rose gülmesini yarı da kesti ve "Tatlım işin bittiyse ben odama gidip duş alıcam ve hazırlanıcam. Bir de Jo'ya haber vermem Lazım.. Ahh Alexis beni fena yapıcak. 2 gündür ona hiç zaman ayıramadım. Kesin yanıma gelmiycek.. Erin sen de benimle gelir misin? Hem Jo'nun da fikri ihtiyacı olacağını düşünüyorum.." dedi.. Erin'in kesinlikle Rosela gelmesi gerekliydi. Çünkü Rose daha saçını ve makyajını nasıl yapacağını bile bilmiyordu. Ama Erin'in de işi çoktu... Rose ortak yol bulma umuduyla tekrar konuşmaya başladı.
"İstersen şöyle yapalım tatlım. Ben duşa giriyim ve çıkınca sana kısa mesaj atıyım sen de bizim odaya gel böylelikle sen de vakit kaybetmemiş olursun?" dedi ve kabul etmesi için ümit dolu gözlerle Erin'e baktı. Erin de ufak bir tebessümle Rose'a bakıyordu..

Körelmiş beyninde.
Kalbine baktığında ise;
Kullanıcı profilini gör
Erin Bates

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kıyafet Seçimi ?   Çarş. Nis. 28, 2010 9:02 pm

Rose "Prensler senin hayatım bana krallar, firavunlar lazım." dedi ve kahkahayı bastı. Erin de Rose'a gülüyordu. Rose gülmesini yarı da kesti ve "Tatlım işin bittiyse ben odama gidip duş alıcam ve hazırlanıcam. Bir de Jo'ya haber vermem Lazım.. Ahh Alexis beni fena yapıcak. 2 gündür ona hiç zaman ayıramadım. Kesin yanıma gelmiycek.. Erin sen de benimle gelir misin? Hem Jo'nun da fikri ihtiyacı olacağını düşünüyorum.." dedi.. Erin'in kesinlikle Rose'la gelmesi gerekliydi. Çünkü Rose daha saçını ve makyajını nasıl yapacağını bile bilmiyordu. Ama Erin'in de işi çoktu... Rose ortak yol bulma umuduyla tekrar konuşmaya başladı.
"İstersen şöyle yapalım tatlım. Ben duşa giriyim ve çıkınca sana kısa mesaj atıyım sen de bizim odaya gel böylelikle sen de vakit kaybetmemiş olursun?" dedi ve kabul etmesi için ümit dolu gözlerle Erin'e baktı. Erin de ufak bir tebessümle Rose'a bakıyordu.." Harika fikir Rose . Ben burada tırnaklarıma oje sürerken sen duşa gir . Bana mesaj attığında eşofmanlarımla odanıza gelirim , orada giyinir , saç ve makyajımızı yaparız.Harika olacak.Bu arada saçlarına Kleopatranın taktığı gibi bir taç takmalısın ve düzleştirmelisin.Tıpkı Kleopatra gibi ama taç çok süslü olmasın çünkü boynuna taktığın boyunluk yeterince ilgi çekicek . Birbirlerini tamamlarlar . Neyse seni oyalamayım . Telefonum elimde , mesajını bekliyorum canım ." dedi . Ross'ta gülümsedi ve odasına doğru yürümeye başladı .
Kullanıcı profilini gör
Erin Bates

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kıyafet Seçimi ?   Çarş. Nis. 28, 2010 9:03 pm

Rp burda bittiği için Konu Kilit Exclamation
Kullanıcı profilini gör