House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lexanna Brooke ...

5 posters
YazarMesaj
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 11:47 pm

Yine sıradan bir gündü Lexanna okuluna gelmiş ve ders zilinin çalmasını bekliyordu. Matematik dersinde sıra arkadaşı olan Kelly başını masaya koymuş ve gözlerini kapatmıştı. Uzun siyah saçları her bir yana dağılmıştı. Esmer olan yüzü önceki güne göre daha da solmuş gibiydi. Gözlerinin altıysa koyulaşmıştı. Lexanna Kelly'nin yanında durdu ve saçlarını okşadı..

- Kelly, tatlım iyi misin? dedi. Kellyi ağır ağır gözlerini açtı.

- İyi değilim... Dün yine uyuyamadım. Uyku sorunu yaşıyorum... Gözlerimi kapattığım anda görmek istemediğim şeyler görüyorum. Fakat görüntüler sürekli değişiyor ve ben içinde değilim sadece izliyorum. Hapsolmuş gibiyim. Sıcak... Çok sıcak.. Sanki yanıyorum fakat tenim yenileniyor... Acı hiç dinmiyor.. Sonra tiz bir kız çığlığı yükseliyor ardından da kalın ve güçlü bir erkek sesi... Ama erkeğin dediklerinden bir şey anlamıyorum...

Lexanna hiçbir şey demeden ve yerinden kımıldamadan Kelly'e bakıyordu. Bu olaylar ona komik gelirdi çünkü o kötü ruhlara, hayaletlere, meleklere, şeytanlara, kurtadamlara vb şeylere inanmazdı daha önce denemişti ve hiç kimseden ses çıkmamıştı. Fakat bu sefer ki ona gerçekçi gelmişti. Kelly yalan söyleyen bir kız değildi ve bunun gibi bir şeyi ilgi çekmek için yapmış olamazdı.

- Komik geldi değil mi ? Bana da saçma geliyordu. Başlar da... dedi ve iç geçirerek başını tekrardan masaya bıraktı.

- Hayır komik değil... Bu olaya tek yorumum sanırım fazla film izledin ve hayal gücün fazladan mesai yapıyor.. Biraz dinlen ve rahatlamaya çalış. dedi Lexi ve sırasına oturdu.

Kelly ders boyunca uyumuştu, Lexi de matematik öğrentmeni Bayan Warner'a Kelly'nin hasta olduğunu söylemişti. Bayan Warner bu yalana inanmasa da dersinde gürültü yapacak bir öğrencinin daha olmayacağına sevinerek ses çıkarmadı ve inanmış gibi yaptı.

Matematikten sonra girdiği edebiyat dersine de pek katılmamış ve Bay Colter'ı dinlemişti. Edebiyat dersini biyoloji ve fransızca dersi izledi. Fransızca dersi Lexi'nin en çok sevdiği derslerden biriydi ve bu dersteki Seth Faris felaket yakışıklı bir çocuktu. Lexi onun yanında geçerken saçlarını savurdu ve daha fazla kıvırtmaya çalıştı. Hem güzel hem de havalı bir kız gibi görünmek istiyordu Seth'e fakat bir sürtük gibi değil. Lexi sırasına oturdu ve dersin öğretmeni Bayan Gee'yi beklemeye başladı.

- Xanna! dedi muhteşem, kusursuz olan sesiyle Seth. Lexi ne yapacağını bilemeden Seth'e döndü ve gülümsedi.

- Efendim Seth.. dedi. Bu konuşmanın bir 'nasılsın?' dan ileri gideceğini düşünüyordu.

- Dün kü fransızca notları sen de var mı? dedi ve beyaz dişlerini göstererek gülümsedi.

- Evet... Fazla bir şey yazmadık. Genellikle anlattı Bayan Gee. İstersen öğle yemeğinde veya okuldan sonra sana anlatabilirim. dedi. Bunun bir buluşmaya doğru götürmek istiyordu Lexi..

- Teşekkürler Xanna.. Şimdilik notları vermen yeterli. Anlatımı bugün Anita yapacak.. dedi ve Lexi'nin o zaman farkettiği kolunun altında olan siyah saçlarını eliyle düzelten ve Seth'e aç gözlerle bakan o s.rtük Anita'yı gördü.
- Ah pekala.. dedi Lexi ve önüne döndü. Oysa Sethle buluşma hayalleri kuruyordu. Ne kadar güzel Xanna diyordu. Ona Xanna diyen sayılı kişilerden biriydi Seth ayrıca Lexi'ye göre adını en güzel tellaffuz eden kişiydi de...

Ders boyunca Seth ve Anita'yı düşündü. Kurduğu hayallerin bazılarında Anita'yı öldürüyordu ya da dövüyordu. Zilin çalmasıyla Lexi kurduğu hayallerde son bulmuştu ve şimdi öğle yemeğine çıkıyorlardı.

Lexi tek başına yemekhaneye doğru yürüdü. Yemekhanenini girişinde Kelly'i gördü ve Kelly ağlıyordu. Lexi Kelly'i kolundan tutmaya çalıştı ama başarılı olmadı Kelly bu hareketini önceden sezmiş ve kolunu savurmuştu.

- Kelly ! Kelly ! Beklesene. Ne oldu? diye seslendi Lexi.

Kelly de sesine hırçınlığını ve öfkesini katarak yükseltip cevap verdi.

- Lexi. Eve gidiyorum. Eve gitmeliyim. Beni çağırıyor. dedi ve koşmaya devam etti.

- Ne? Kim? Kim seni çağırıyor? Kelly ! diye arkasından bağırdı fakat Kelly otoparka çıkmıştı bile. Lexi Kelly'nin peşinden otoparka çıktı ve arabasıyla görüş alanından çıkan Kelly'e baktı. Bir anda arkadaşının beden dersinde daha önemli olduğuna karar verdi ve kararını değiştirmemek için hızla arabasına koştu. Hemen motoru çalıştırdı ve şehir içindeki hız limitini biraz aşarak Kelly'nin evine doğru sürdü.

*Kelly'nin Evi'nde...

Lexi paspasın altında duran anahtarı aldı ve kapıyı açtı. Kelly'i nerede bulacağını biliyordu. Odasında... Lexi merdivenleri çıktı ve soldaki ikinci kapıyı tıklattı. Cevap gelmiyordu.

- Kelly ! Tatlım orda mısın? diye seslendi fakat yine ses yoktu... Lexi dayanamadı ve kapıyı açıp içeri girdi. İçeri girdiği anda Lexi'nin gözleri fal taşı gibi açılmıştı. Çünkü Kelly yatağının ortasına oturmuş ve gözlerini karşısında duran siyah dumana dikmişti. Sadece arada bir başını sallıyordu. Lexi üzerindeki tutukluğu attı ve Kelly'e seslenmeye başladı ama Kelly ona tepki vermiyordu. Lexi Kelly'e ulaşamayacağını anlayınca cesaretini topladı ve siyah dumana döndü.

- Hey sen ! Nesin ve arkadaşıma ne yaptın?

Siyah duman kıvırıldı ve bir insan sureti şeklini aldı. Lexi'nin etrafında bir kez dolandıktan sonra Kelly'e döndü ve anlaşılmaz bir dilde ve kaba bir sesle konuşmaya başladı. Garip ses kesilince Kelly Lexi'ye döndü ve konuşmaya başladı.

- Sen ! Sonunda geldin.. Uzun zamandır seni bekliyordum.. Aslında bekliyorduk..

- Sorumu tekrarlıyorum... Sen nesin ve arkadaşıma ne yaptın?

Kelly siyah dumana döndü ve sadece ona baktı. Ardından siyah duman konuşmaya başladı. Ses kesildiğinde Kelly bir kez daha başını salladı ve Lexi'ye döndü.

- Kelly bize geldi. Beni o çağırdı. Şu anda sadece bir piyon, seni bana getirecek bir piyon... Ben kim miyim? Aslında beni çok iyi tanıyorsun.. Bir zamanlar sen de beni çağırırdın.. Beni merak edersin.. İşte karşındayım.. Ben O'yum..

Lexi'nin dili tutulmuştu. Konuşamıyordu... Bu O'ydu. Her zaman merak ettiği ve bir zamanlar hayran olduğu...

- Sen. Sen. Şeytan mısın? Bütün kötülüklerin başı... Lexi derin bir nefes aldı ve konuşmaya devam etti. Ben seni çağırdığımda niye gelmedin O zamanlar sana hayrandım, şimdi ise benim için bir hiçten başka bir şey değilsin...

Siyah duman kükredi ve herşey biribirine çarpmaya başladı. Bu sefer ses daha gür ve daha anlaşılmazdı.. Kelly konuşmaya başladı

- Zamanı geldiğinde seni bulacaktım ve zamanı geldi. Artık benimsin. Daha önce istediğin gibi... Lexi artık bizimsin.. Bize ait olmak zorundasın ve verdiğin sözleri tutmalısın...

- Artık istemiyorum.. O zamanlar çok ihtişamlı gelirdin bana ama artık değilsin ve onlar birer söz değildi..

Siyah duman bir kez daha Lexi'nin etrafını sardı.. Kelly'e söyledikleriyle Kelly konuşmaya başladı..

- Söz sözdür ve tutulmalıdır. Zorla yapmak istemiyoruz. Kendi rızanlakatıl bize ve herşeye sahip ol... Herşeye...

- Hayır. İstemiyorum. Senden sadece Kelly'i rahat bırakmanı istiyorum. Onunla olan bağını kes... Ona bunu yapma.. Lexi yalvarıyordu. İnanamıyordu. Şeytanla karşı karşıyaydı ve çok rahat bir şekilde konuşuyordu.

Şeytan odanın içinde ve Kelly'in etrafında bir kez dolanıp Lexi'nin tam karşısında durdu ve bir insan sureti şeklindeki duman topluluğuyla Lexi'nin gözlerinin içine bakıyordu. Ya da Lexi'ye öyle geliyordu. Şeytan konuştu ve Kelly tercüme etti.

- İstediğin yerine gelecek.. dedi ve siyah duman bir kez daha Kelly'nin etrafında dönüp boynunu çevirdi. Kelly'nin boynunu kırmıştı. Lexi bir çığlık attı ve Kelly'nin ynaına koştu. Kelly'nin cansız bedeni yatakta duruyordu.

- Hani onu rahat bırakacaktın ? Neden öldürdün onu? Nedeeen!? diye bağırdı.

Ayna da bir yazı belirdi.

' Herşey senin elinde. İstersen haberci kız yaşar.'

- Nasıl benim elimde? Ne yapmalıyım ? Tabii ki onun yaşamasını istiyorum. dedi Lexi ağlıyordu. Sesinde ise öfke ve korku tınısı hakimdi. Artık onunla baş başaydı. Kelly yoktu. Kelly ona güç veriyordu, yalnız olmadığını hatırlatıyordu.

' Kabul et.'
yazdı aynada..

-Neyi ?

' Bize katılmayı.'

Lexi çok zor bir karar vermek üzereydi. Bir yanda arkadaşı vardı diğer yanda hayatı... Lexi Kelly'nin onun yüzünden ölmesini istemyordu.. Derin bir nefes aldı ve kararını söyledi.

- İstediğini yapmam için iki şartımı kabul etmelisin. 1.si Kelly'i hayata geri döndür. 2.si Ben hiç var olmamışım gibi düzenle bu hayatı.. Ailemin ve arkadaşlarımın üzülmesini istemiyorum..

Şeytan garip bir ses çıkardı Lexi bu sesten güldüğünü anlamıştı. Aynada ' Şartlar kabul edildi. Sen de artık söyle.' yazdı.

- Kabul ediyorum dedi Lexi alçak bir sesle...

İşte hayatı değişime uğruyordu. Siyah duman Lexanna'nın etrafını bir kaç defa dolandı ve etrafındaki herşey eğilmeye , bükülmeye başladı. Fakat eğilen ve bükülen kendisiydi bunun farkında bile değildi. Şeytan Lexi'nin ruhunu bedeninden çıkardıktan sonra Kelly derin bir nefes aldı.. Lexanna'nın bedeni Kelly gözlerini açmadan kayboldu..

Lexi - Xanna veya Lexanna... Artık adı bu değildi. Bütün anıları siliniyordu. Gözlerinin önünden bugün Seth Faris ile yaşadığı anı geçti.. Seth'in ona bakışları içini acıtmıştı. Sanki. Sanki onu seviyormuş gibi bakıyordu. Bir kaç saniye sonra bu anının yerini siyah bir boşluk aldı. Lexi artık Seth Faris diye birini hatırlamıyordu. Herşey yavaş yavaş siyah bir hiçliğe dönüşüyordu..

O artık Lexanna Brooke değildi. O artık cehennem de oraya gelen ruhlarla sorumlu olan üst düzey bir şeytandı. Adı da Annie'ydi ve yeni hayatına gelen ilk ruhla başlıyordu...

- SON -
The Queen M
Yeni Üye
The Queen M

En Belirgin Özelliği : Güzellik ve azıcık kibir ( aman canım olsun o kadarda ) (:
Kediniz : Cashmere adlı beyaz pofuduk bir chinchilla

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 6:52 pm

Gizem harikasın (:
Devamını yazmanı istesem çok mu şey istemiş olurum (: Çünkü bu hikaye devam etmeli (:
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 3:58 pm

Teşekkür ederim Meliscim (:
Fakat bu hikayeyi bu kadarla sonlandırdım. Çünkü artık cehennemde ve orayı nasıL anLatacağımı biLmiyorum.. Belirli bir karakterim olmaz.. Şu anda devam ettiğim bir hikaye var. Ona yoğunluaşmak istiyorum..
Eğer onu bitirirsem veya uzun bir ara verirsem bunu devam ettrebiLirim (:
The Queen M
Yeni Üye
The Queen M

En Belirgin Özelliği : Güzellik ve azıcık kibir ( aman canım olsun o kadarda ) (:

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 6:22 pm

Peki (:
Öteki hikayeni de sabırsızlıkla bekliyorum (:
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 6:23 pm

O pek tutuLmadığı için kaLdırmayı pLanLıyordum .d Kmse okumuyor diye ama istersen koyabilirim yeni bölüm yarın falan.. (:
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 6:31 pm

Gizem sakın kaldırma ben o hikayenin devamını bekliyorum ! ! ! Lexanna Brooke ... Icon_eek
The Queen M
Yeni Üye
The Queen M

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 12:25 am

Hangi hikaye ki o (:
Aşkolsun lütfen kaldırma okumayı çok isterim (:
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 2:28 pm

Tamam MeLtem'm (: Ne biLiym bana kimse okumuyormuş gibi geliyordu ama yeni böLümünü yazar gönderirim (:
AdeLa Williams Meliscim (:
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 2:49 pm

Son mu yazıyo orda yanlış mı okudum.Ne sonu uleyn.Gizem Allah yarattı demem yolarım kız seni Razz Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 3:10 pm

Bebeğim yoLma.. Very Happy
Napyim bu kadarı aklıma geldi. ve ilk yorumumda söylediğim gibi zaman bulursam devam ettiricem Very Happy Bu arada ben seni yolmiyim hemen o hikayenin devamını gönder.. Lexanna Brooke ... Icon_mad Lexanna Brooke ... Icon_razz Very Happy
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 3:17 pm

ıııı şeyyy ımmm oldu o zaman Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 3:32 pm

Yaaa Very Happy Hemen istiyorum devamını Very Happy Süper bir başlangıçtı tadı damağımızda kaldı Very Happy Devamını istiyoruz Very Happy Bizi kırmazsın demi Dilara'mmmm (:
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 4:06 pm

Göderdim bile.Seni kırcağıma kafamı kırarım ben Very Happy ama sende beni kırma yolla gelsin devamı Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 4:22 pm

Tamam tatLm yarın göndericemm (:
Seni kırar mıyım hiiç ? (:
Sen iste yeter ki (:
Ve hemen okuyorum yeni bölümü (:
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 4:25 pm

Oku oku iyi saçmaladım Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 11:45 pm

Saçmalamak ? Ne dediğinin farkında mısın? Yoksa kendine getiriym mi? Süper ötesi bir bölümdü .d Hemen yeni bölüm istiyorum .d
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 6:57 am

Yeni bölüm.... benim sana söliceğim bütün kelimelerin özü bu... çabuk yaz.... Smile ve ayrıca çok müthiş olmuş. eline koluna sağlık..
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

Lexanna Brooke ... Empty
MesajKonu: Geri: Lexanna Brooke ...   Lexanna Brooke ... I_icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 5:21 pm

Canım bu hikaye bu kadar. Very Happy Adela Williams'a devam edicem .d
Hatta şimdi yeni bölümü koyucam siteye (:

Lexanna Brooke ...
1 sayfadaki 1 sayfası