House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3. Sınıflar İçin 1. Vampir Tarihi Dersi

YazarMesaj
Agora Lahita SangGreal
Vampir Tarihi Profesörü
Vampir Tarihi Profesörü
Agora Lahita SangGreal

En Belirgin Özelliği : Sarı uzun saçları,mavi keskin bakışlı gözleri,ve çatık kaşları.Ancak çatık kaşlarına rağmen yüreği çok yumuşak ve sevgi doldur...
Kediniz : Ghirea benim bir tanecik kedim...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

3. Sınıflar İçin 1. Vampir Tarihi Dersi Empty
MesajKonu: 3. Sınıflar İçin 1. Vampir Tarihi Dersi   3. Sınıflar İçin 1. Vampir Tarihi Dersi I_icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 8:24 pm

Agoro bu seneki yeni çaylakları görmek ve tanışmak için sabırsızlanıyordu.İki yıl önce burdan gitmiş ve fransada Paris Gece Evinde görev yapmıştı.Ve artık tekrar buradaydı.Agora sarı saçlı,mavi gözlü bir profesördü.Güzel bir kadındı.Profesörlük kariyerinde öğrencileri onu hep,sert ama uyumaş,yardım sever ve iyi bir profesör olarak görürdü.
Agora bu geceki ilk 3.Çaylak dersi için üstüne siyah uzun bir elbise giymişti.Yakası omuzlarını açıkta bırakıyordu.Kolları isponyol kesimliydi.Sınıfına gelen koridoru bitirip en sonun da sınıfına varmıştı.Çaylaklar yerlerini anlıyorlardı.Hepsi yabancılıyordu,kimileri bakışlarını çok sert bulmştu.Agora bunları umursamadı ve yerine oturdu.Ve ders zili çaldı.
-Uğurlar Olsun Genç Çaylaklar..
-Uğurlar Olsun diye karşılık verdi çaylaklar
-Sizler burda yenisiniz beni yeni gibi görüyor olsanız bile ben öyle değilim.
Agora nın sesi sınıfa hakimdi,gözleri çaylakları yokluyordu
-Adım Agoro Lahite SangGreal,2 sene önceye kadar buradaydım.Ancak Parise tainim alınsada işte yine burdayım.Sizlerin adlarını tekrar tekrar sormayacağım çünkü hemen unutulursunuz.
Agoranın minik tebessümü çaylakları rahatlatmıştı
-Şimdi bu seneki dersimize ufak girişler yapalım ve sizde söz alarak önce adınızı ve sonra cevabınızı verin..
Agora masasına doğru bir hamle yaparken çaylaklar kitaplarını açıyorlardı
-Pekala soyumuz nereye dayanıyor ?
Çaylaklar afallamış gibi oldular.Bunu fark eden Agora
-Nyx i düşünün o ve onun çocukları,mitolojide-yunan mitolojisinde- Nyx hangi tanrı yada tanrıçalardan geliyor ??
Sınıf bu sefer anlamıştı..
Orta sıralardan bir çaylak parmak kaldırdı ve Agora genç çaylağa söz hakkı verdi...

3. Sınıflar İçin 1. Vampir Tarihi Dersi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4. Sınıflar İçin Vampir Sosyolojisi Dersi
» 4. Sınıf Çaylaklar için 1. Vampir Tarihi dersi
» Vampir 101 Kitabı Fanlar İçin Geliyor
» Sınıflar ve Sembolleri
» 8.Kİtap Stolen'in çıkış tarihi