Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Acısız

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Acısız   C.tesi Tem. 10, 2010 7:55 pm

Serenity evine dönmeliydi.
Tulsa Gece Evi'nde yeniydi ve neden buraya gönderildiği hakkında ciddi sorulara sahipti.
Berlin'den Tulsaya neden gönderilmişti?
Odasında zemine çöktü.Her zaman bileğinde taşıdığı yabayı ve miğferi çıkarıp yere sürttü.
Parmağından akıttığı bir damla kanla yolculuğunu mühürledi ve ailesinin saraylarına gitmek üzere yola çıktı.

"Baba!"
"Serenity?"dedi Denizlerin Tanrısı gerçekten şaşkın bir halde.Denizlerin dibindeki muhteşem sarayında oturmuş her zamanki işleriyle ilgileniyordu.Serenity o an gerçekten saçma bir işe bulaştığını anladı.Hiç Olympos'a izinsiz gitmemişti ve şimdi şaşkın babasının karşısında saçmalıktan ibaret bir nedenden dolayı duruyordu.
Ayrıca ona baba diye bağırmıştı.Saygısızca.
"Üzgünüm."diye reverans yaptı."Üzgünüm Poseidon,Denizlerin Efendisi.Size gereken saygılarımı sunamadım.."
Poseidon muhteşem ifadesini bozmadan ayağa kalktı ve Serenity'nin yanına geldi.Serenity'nin kalbi öylesine hızlı çarpıyordu ki.
"Serenity senin davetsizce sarayıma gelmeni tabi ki affedebilirim.Sen benim kızımsın ve seni korumak benim görevim."dedi ve Serenity'nin elini tuttu.Maiyetine dönüp onları yalnız bırakmalarını emretti ve tahtına kurulup
dünyadaki en güçlü demigod olan Serenity'i dinlemeye hazırlandı.
"Baba beni affedin ama Tanrıçamla görüşmeliyim.Olympos'a bu yüzden davetsizce geldim,üzgünüm."
"Ama neden?Neden Nyx ile görüşmelisin?"
"Nyx ile görüşmek zorundayım çünkü anlamadığım şeyler dönüyor baba!Atina Gece Evi'nde Hades'in Furiaları ve Hephaistos'un peşimde olması nedeniyle ayrıldım evet ama Berlinden Tulsa istediği için ayrıldım.Ve Neferette beni korkutan birşeyler var."dedi zayıf bir sesle.Babasının bunu öğrenmesini istememişti.
Poseidon ilahi kaşlarından birini kaldırdı.
"Neferet?Yüksek rahibeniz değil mi?"
"Nereden biliyorsunuz?"dedi Serenity gerçekten şaşırarak.Poseidon güldü.
"Sen benim kızımsın.Bir tanrı olabilirim ama seni gerçekten düşünüyorum Serenity.Seni hep izliyorum,buraya geleceğini çoktan biliyordum,Nyxte birazdan burada olur.Senin bütün kararlarını biliyorum kızım."dedi Poseidon gülümseyerek.
Serenity şaşkındı.Athena'nın ve Aphrodite'nin gözünün onda olduğunu,Apollon'un doğumunda koruyucusu olduğunu biliyordu ama babasının onu bu kadar önemsediğini duymak içini ısıttı.
Tabii çok sevgili amcası Hades'in kendinden nefret etmesi ve onu Tartaros'a atmak istemesi içine çok su serpiyordu.
"Teşekkürler."diyebildi sadece.
"Bu arada Athena senden şikayetçi."dedi muzipçe.
"Neden?"dedi Serenity korkuyla.Athena'yı kızdırmak korkutucu olurdu ve Serenity Athena'nın ismini taşıyordu,yani Athena tarafından korunuyordu.Bunu kaybetmek istemezdi.
"Adını değiştirmek istiyor.Sadece Athena sana yakışmıyormuş."dedi gülerek.Serenity'nin gözleri doldu.
"Ne olmalıymış?"
"Poseathenyx."dedi babası masmavi gözlerinde gururla.Serenity bir an sendeledi.
Bu Hermaphrodite'den beri görülmemiş bir durumdu!
Düşman iki tanrının bir demigod için isimlerini birleştirmeleri.
Ayrıca Nyx ile de gururlandırılıyordu!Kendi tanrıçası!
"Bundan gurur duyarım."diyebildi sadece.
Ve o an Nyx tüm asaletiyle belirdi.
Serenity'nin ağzı açık kaldı.Bu kadar mükemmel bir tanrıçanın kızı olduğundan gurur duyuyordu.Önünde saygıyla eğildi.Tanrıçanın kokusunu duyumsadığında keyifle gülümsedi.
"Kızım."dedi Nyx sevgiyle."Kutsanmaya."
"Kutsanmaya."dedi Serenity saygıyla.Nyx ilerleyip Poseidon'un yanındaki tahta oturdu.Zerafeti tüm okyanusları doldurmuştu...
"Serenity.Kafanda sorular olduğunu biliyorum.Neden Tulsada olduğunu merak ediyorsun.Neden evinden gitmek zorunda olduğunu anlamıyorsun.Olympos'ta yaşamayı zaten istemedin buraya henüz gelemezsin.Atina Gece Evi'nde seni bekleyen tehlikeleri biliyorsun.Berlinde yakalanamazdın.Tulsa'ya Rahibem Neferet tarafından istendin.Çünkü bu benim ve Athena'nın arzusu.Bir demigodsun ve burada sana daha çok ihtiyaç olabilir.
Her zaman seninleyim kızım.Çaylaklarımı asla bırakmam.Gece senin doğuşun,dalgalar senin krallığın.Sen bir Olymposlusun ve benim tek demigod çaylağımsın.Bunu unutma ve kaderini çizmeye devam et.Çocuklarıma verdiğim en büyük hediyeyi biliyorsun."dedi gülümseyerek.
Serenity gülümsedi ve mırıldandı.
"Özgür irade."
"Evet.Ve sen bunu seçtin.Sana inanıyoruz kızım bütün bunların altından kalkacaksın."
Serenity gülümseyerek evine geri dönerken Nyx ve Poseidon'un gülümseyişleriyle kutsanıyordu.
Evine.
Tulsa'ya.
Kullanıcı profilini gör
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Acısız   C.tesi Tem. 10, 2010 8:30 pm

Bu kurguya bayıldım.
Puanın:93

Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın.
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...
Kullanıcı profilini gör http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

Acısız
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası