House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Serenity Lilith Athena

+5
Arinna Jessica Elenora
Amy Clare
Jeanne d'Arc
Shika Yei Iva
Serenity Lilith Athena
9 posters
YazarMesaj
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Serenity Lilith Athena

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Serenity Lilith Athena Empty
MesajKonu: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 4:33 pm

Serenity Lilith Athena
Olympos'tan gelmiş az sayıdaki çaylaktan biriyim ve Poseidon kızı olduğum ve Olympos Tanrı ve Tanrıçalarının neredeyse hepsiyle kan bağım olduğu için kanımdaki sihir oranı tüm demigodlardan daha yüksek.

Kişisel
Soğuk,zeki,moda algısı yerlerde sürünen,çalışkan,gururlu ve hafif kindarım.Poseidon sevgim yüzünden her yerde tanınan biriyim.Öfkemi kontrol edemem ve bu benim en büyük sorunum eh babam denizler kadar depremlerinde tanrısı Very Happy Olympos'ta doğduğumdan beri Hephaistos ve Hades benden nefret ediyor.Aslında Metis'in annem olmasından dolayı tanrı sayılıyorum ama Zeus Metis'i yok ettiğinden annem olarak Delphi Kahini Leaned gösteriliyor.Bu da beni Demigod yapıyor.
Serenity Lilith Athena 2942

Fiziksel
Minyon,büyük kahverengi gözleri ve beyaz teniyle porselen bebek denilen bir kız .

Serenity Lilith Athena 2952

Sevdiklerim
-Olympos'la ilgili herşey.
-Okumak,okumak ve gene okumak.
-Piyano,çello ve keman.
-Psikoloji
-Arkadaşlarla vakit geçirmek.
-Araştırma yapmak(Özellikle Kalona ve Tsi Sgili hakkında Very Happy)
-Mimari
-Edebiyat.Hem yazmak hem okumak.
-Yunanistan,Almanya.
-Tasarım yapmak.

Sevmediklerim
-Yalan söylemek
-Moda için insanların kendine yakışmayanları giymesi.
-Moda
-Kavga etmek.
-Peşime takılan tüm o canavarlar.
-Kalona ve Tsi Sgili.
-Sarı ve turuncu renk.
-Topuklu ayakkabılar.
-Yenilmek

~ A R K A D A Ş L A R~

[Kardeşim Diyebileceğim İnsan]

Serenity Lilith Athena Emma-emma-watson-12211945-100-100
Jeanne d'Arc:
Oda arkadaşım ve Gece Evi'nde en çok sevdiğim insanlardan.Olymposlu değil ama tam bir Olymposlu gibi davranıyor bu yüzden onu çok yakın görüyorum.Moda konusunda bütün Gece Evlerine yayılmış ilahlığından biraz faydalansam fena olmayacak Serenity Lilith Athena Icon_biggrin O benim Gece Evi'ndeki tek sırdaşım ve deliliklerimi asaletiyle dengeliyor.Bilgili ve zeki olması gözümdeki değerini epey arttırıyor umarım vampir olduğumuzda bile hep dost kalacağız.Ve kedisi Finn'le Zuko'nun birbirleriyle bağlı olması bizim dostluğumuza iyi bir işaret Very Happy
Serenity Lilith Athena Ciara-ciara-151548_100_100
Kramisha
Mavi bir çaylak olarak Kırmızı çaylakları sevme nedenim Stevie Rae'nin değişimiyle beraber değişen Kramisha'ydı.Kramisha'nın Zoey'nin yanında olması ve şiirleriyle bize Kalona ve Tsi Sgili'ye karşı hazır olma şansını vermesi çok hoş.Herkes gibi bende Kramisha'nın şiirlerini seviyorum ama beni Kramisha'ya çeken bu değil.Mavi-Kırmızı Çaylak ikililerinde Kramisha ve ben olağanüstü bir uyum yakalıyoruz çünkü ikimizin zekası Gece Evi'ndeki en parlak ve tehlikeli zekalardan Very Happy Bu da bizi tehlikeli düşmanlar kılıyor

Serenity Lilith Athena Jojo2
Johanna Rachelle Morgan
Önceleri sınıftaki en zeki kızlar olmamızdan dolayı gelen bir bağ vardı ama sonra Johanna benim asla vazgeçemeyeceğim biri oldu.O benim gerçek dostlarımdan.Her zaman onunla anlaşabiliriz kavga ederken bile çookk tatlıyız Very Happy
[Dost]
Serenity Lilith Athena 1710
Svetlena Xenoisse
Tulsa'ya geldiğim ilk gün tanıştık.O da bir Olymposlu olduğundan onu tanıdığımda çok sevindim burada yalnız olmamak güzel.O benim için önemli bir dost ve benim evimden olduğu için ona değer veriyorum.Lena gerçekten iyi biri.

Serenity Lilith Athena Icon
Loquisha Meredith O' Down
Loquisha ile Lena sayesinde tanışmıştık.Lo'yu cidden severim çok harika biridir.İlk başta çok soğuk görünmüştü ama tanıdıkça karakterinin güçlülüğü ve sağlamlığı beni çok etkiledi.Lena Lo ve ben 4.sınıflarda yakın bir üçlüyüz .
[Yakın]
Serenity Lilith Athena 69710c
Meredith Dexter Dimly
Nyx'in tarafında olan harika bir çaylak.Tanıştığımız ve arkadaş olduğumuz için çok mutluyum umarım hep böyle kalırız.
Serenity Lilith Athena Nina-nina-dobrev-8523852-100-100
Mesecina Despared
Gece Evi'ne ilk geldiğimden beri karşılaşıyoruz.Bu yıl Gece Evi'ni bitirecek olması beni üzüyor ama vampir olduğumuzda da görüşeceğiz.Mesecina çok sevimli biri ve modadan anladığı için elbiselerime destek oluyor Very Happy Ve kedisi Serena benim kedim Zuko'yla çok iyi anlaşıyor.
[Değer Verdiklerim]
Serenity Lilith Athena Lucy-lucy-kate-hale-2703027-100-100
Zoey Redbird
Hepimizin bu savaşta onun yanında olması gerekmez mi?Sırf Nyx'e duyduğu sadakat bile ona verdiğim değeri arttırıyor.Ayrıca o çok iyi bir kız Nyx'in Seçilmiş'i olmasına rağmen bir çoğunun yaptığı gibi havalanmamış.Tulsa'ya geldiğimden beri onu inceliyorum vardığım sonuç o kesinlikle lider.
[Kanımın Isınık Oldukları ]
Serenity Lilith Athena S-G-3-selena-gomez-11705953-100-100
Amy Clare
Nyx konusunda şüpheli ama bu kızı cidden seviyorum.Tulsa'ya ilk geldiğimde onun Olympos'a yakın olduğunu düşünmüştüm hala da böyle düşünüyorum.Çok tatlı özellikle saçları ve gülüşü çok güzel.Nyx hakkında fikirleri netleşirse harika bir vampir olacak.Onunla aramızın bozulmasını hiiç istemem.
[Sıradan ]

Serenity Lilith Athena Jessica-Alba-142
Angela Parts
Karanlık Kız olduğundan ritüellerden tanıyorum.Ara sıra koridorlarda görüyorum.Pek hoşlandığım bir çaylak değil tavırları kibirli olduğunu gösteriyor ama özellikle bir sorunum yok.
[Göz Aşinalığı Olanlar]
Serenity Lilith Athena Penn2
Dan Humphrey
Onu epeydir Jeanne'in dibimde görüyorum.Jeanne'den hoşlandığı çok belli ve benim moda özrümle genelde dalga geçiyor ama kırılmıyorum çünkü komik çocuk.Nyx yolunda olması Jeanne'in onunla olmasını istememin baş nedeni.
[Tanıdık]

Serenity Lilith Athena 03_D
Afrodit Lafonte
Tulsa Gece Evi'nin en tanınmış simalarından.Karanlık Kızların lideri olduğundan tanıyorum onu.Sadece ritüellerde karşılaştığımızdan çok konuşmuşluğumuz yok.Afro tuhaf ama ilgi çekici biri.O Nyx'in Kahini ve bu bize güzel bir avantaj veriyor.
Serenity Lilith Athena 2vj4bag
Hannah Simon
Pek tanıdığım biri değil,5.sınıf çaylaklardan ama hoş kız.Kitaplarla epey ilgilendiğinde sürekli kütüphanede karşılaşıyoruz.Genelde Mesecina'yla yanyanalar bazen beraber çalışıyoruz.

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]

Serenity Lilith Athena Avatar_1c72d01782b6_96
Emma Sun Montage
Elizabeth Nonickname'in yanından ayrılmayan üçüncü sınıf çaylaklarından.Kalona'nın tarafından olması beni gerçekten sinirlendirsede bu kıza kızgın değilim.Nyx yoluna en kısa zamanda dönmesini diliyorum.Arkadaşları gibi değil sadece Kalona gözünü kamaştırıyor.
[İşe yaramazlar]
[Rakip]
[Hoşlanmadığım]

Serenity Lilith Athena MileyIcon
Elizabeth Nonickname
Gece Evi'ne ilk geldiğinde hoş kızdı ama sonradan KalonaFanatikleri'nden oldu ve gerçekten çok değişti.Hoşlandığımı söyleyemem ama onu Nyx'e çevirmek için her Karanlık Çaylak 'a gösterdiğim nezaketi ona da göstereceğim.Umarım ruhundaki kötülüğü yok edip bize katılabilir.
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]

Serenity Lilith Athena Ina7ig
Kalona:
Tamamen tiksindirici.Gece Evi'ndeki herkesin ondan neden etkilendiğini anlayamıyorum bu adam saf kötülüğün maddesel hali.Çekici olmasıysa tam bir yalan.Nyx'in aleminin huzurunu bozduğu yetmemiş gibi topraktan geri döndü.Zoey'e takıntılı olması da huzur kaçırıcı bir durum çünkü Kalona'ya tapan çaylakların Zo'dan nefret etmesini sağlayıp birliğimizi bozuyor.Kısacası nefret ediyorum ve onun ölmesi için dua ediyorum.
[Baş Belası]

Serenity Lilith Athena 33
Conerus Hell Greyn
Tam bir baş belası.Çok havalı ve gıcık.Herkesin dikkatini çekmeye çalışıyor ama bu onu sadece baş belası yapıyor.O da benden hiç hoşlanmadığından birbirimize sorun yaratmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyoruz.

~ A Ş K ~

[Hayatımın Anlamı]
[Gözümün kaldıkları]
[Eski]
[Kullandıklarım]
[Şehvet Duyduğum]
[Karşılıklı]

Serenity Lilith Athena 27431_100_100
Dylan Summer
Tam bir muamma!Karanlık tarafta olmasına rağmen onunla aramızda birşeyler var.Ne Karanlık ne Aydınlık bizi beraber istiyor ama ne olacak bilemiyorum.Aynı sınıftayız ve ben ona derslerinde hep yardım ediyorum.Geleceğin ne getireceğini bilmek istediğim tek insan ^^
[Arzuladığım ]
[Beni Sevenler]

P R O F E S Ö R L E R İ M ~

[Nefretliğim]
[Örnek Adıklarım]
[Sevdiklerim]
[Değer Verdiklerim]
[Saygı Duyduklarım]

Serenity Lilith Athena 24zxaig
Profesör Nolan

Tulsa Gece Evi^ne geldiğimde ikinci dersim Drama'ydı ve Profesör Nolan'ı ilk gördüğümden beri seviyorum.Saygı duyduğum bir profesör ve dersi çok dikkat çekici.

Eklenmek için ;

Ad-Soyad:

Kurgu:

Icon:

Serenity Lilith Athena 2860
Serenity Lilith Athena 2959
Serenity Lilith Athena 2963

En son Serenity Lilith Athena tarafından Çarş. Ağus. 11, 2010 12:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
Shika Yei Iva
Vampir Sosyolojisi Profesörü
Shika Yei Iva

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 4:42 pm

Elizabeth Nonickname - karanlık taraftayım. Nereye eklersen ekle Smile
Serenity Lilith Athena MileyIcon
Jeanne d'Arc
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Jeanne d'Arc

En Belirgin Özelliği : Fransa'dan getirdiği güzel elbiseleri
Kediniz : Finn , beni ilk geldiğim gün seçti taa Fransa'dan

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 6:31 pm

Canım benide biliyorsun eklersin Wink
Serenity Lilith Athena Emma-emma-watson-12211945-100-100Serenity Lilith Athena Emma-emma-watson-12211940-100-100Serenity Lilith Athena Emma-emma-watson-12211946-100-100
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 11:23 am

Ekledim Very Happy Very Happy
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 1:50 pm

sağol tatlım eklediğin için şimdi eklicem bende seni Very Happy bu arada svetlena ile kuzeniz biz o olimpuslu ise bende öyleyimdir hehe Very Happy
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

En Belirgin Özelliği : Fransa'dan getirdiği güzel elbiseleri
Kediniz : Finn , beni ilk geldiğim gün seçti taa Fransa'dan

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 1:58 pm

Saol canım çok güzel yazmışsın Serenity Lilith Athena Lol
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 9:49 am

Yazmam mı Jeanne'm Very Happy
Sende Olymposlusun oleey yalnız değilim Very Happy Very Happy
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 9:54 am

hehe, demek ben zararsızım, görücezzz Very Happy
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:19 am

Şu an için Very Happy
Daha nefretlik bir cadı olmadın Very Happy
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:14 am

Serenity Lilith Athena Ciara-ciara-151540_100_100Serenity Lilith Athena Ciara-ciara-151548_100_100

Kramisha:)
Kurgu:
Nyx'denim.Şiirlerimi herkes gibi sende biliyor ve okuyorsun.Zoey'nin yanında seni ilk gördüğüm andan beri hoşlanıyorum senden:)
Gözlerindeki zeka pırıltıları beni çekenlerden...
Aslında neden seviyorum seni biliyor musun?İkimiz de tehlikeli derecede zekiyiz....
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:27 am

Güncelledim Smile
Umarım beğenirsin Very Happy
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:30 am

Vay canına Smile
Süpper!!
Teşekkürler bende seni ekliyorum:)
Cassandra Parker
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 4:47 pm

Serenity Lilith Athena Jessica-Alba-142bnide eklermisin? Smile
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 4:54 pm

Güncellendi.
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..
Kediniz : Tera.. Benim beyaz, yumuşacık tüylü, şımarık kedim (:

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 5:57 pm

Beni de eklermisin ? Kurguyu sana bırakıyorum..
Serenity Lilith Athena Jojo2
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 6:20 pm

Güncelledim Smile
Meredith Dexter Dimly
Müzik Dersi Profesörü
Müzik Dersi Profesörü
Meredith Dexter Dimly

En Belirgin Özelliği : Hangi yönden baktığına bağlı....
Kediniz : Dafne:Buraya geldiğim ilk günden beri bana sadık kalan gri tatlı kedim....

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:14 pm

Tatlım eklersen çok sevinirim kurgu sana kalımş icon lejantta var Smile
http://tulsa-gecevi-rpg.yetkinforum.com
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:38 pm

Güncelledim tatlım ^^
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: Serenity Lilith Athena   Serenity Lilith Athena I_icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 7:37 pm

Beni de ekler misin? Lejantıma bakıp karakterim hakkında bilgi edinebilirsin Very Happy

Serenity Lilith Athena
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeanne & Serenity
» Athena - Serseri Mayın
» Pallas Athena geldi
» Lilith Hex Rebelblood
» Lilith - Ares