House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yeni Bella

3 posters
YazarMesaj
kızıl
Yeni Üye
kızıl

En Belirgin Özelliği : fazla sessiz olması
Kediniz : jimjim, ne uslu bir kedidir bir bilseniz (!)

yeni Bella Empty
MesajKonu: yeni Bella   yeni Bella I_icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 10:05 pm

Saat her sabah olduğu gibi gene sinir bozucu bir şekilde çalıyordu ,hergün böylemi uyanması gerekiyordu. Mutfaktan gelen kızarmış ekmek kokusu karnın acıktığını hissettirmişti,fakat mutfaktan önce banyoya uğraması şarttı. Yataktan kalkıp ayaklarını sürüyerek banyoya doğru gitti yüzünü yıkadıktan sonra aynaya baktığında gördüğüne inanmadı gözleri…gözlerine ne olmuştu hayal mi görüyordu yoksa gerçekmiydi gözlerini açıp kapattı hayır gerçekti kahverengi gözleri kızıl bir renkteydi bu inanılmazdı ne olmuştu ona.Odasına geri döndü hemen üstünü giyinip kimseye görünmeden evden çıktı peki bu halde nereye gidecekti sonra müthiş sokalarda dolşıp duruyordu banka çöküp ağlamaya başladı ne oluyordu ona kafayımı yiyordu ne yapacağını bilmiyordu ayağa kalkıp koşmaya başladı kendini güvende hissedeceği bi yer bulana kadar koşacaktı bir anada durdu tam karşısında bir iz sürücü duruyordu bu olamazdı “ Bella Thorne gece seni seçti ölümün doğuşun olacak kaderin tatlı sesine kulak ver kaderin seni gece evinde bekliyor!”ayaklarını onu taşımaz oldu bayıldı birisi onu tutmuştu ama kim olduğunu bilmiyordu

Uyandığında annesi ağlıyordu ,ağlıyordu çünkü bende gidecektim tıpkı babam gibi oda bizi bırakmıştı annem o tek başına yapamazdı.Kahretsin! kahretsin! Ama olan olmuştu ölmek istemiyorsam gece evine gitmek zorundaydım sonra karşı koltuk oturan kişiye baktı onu tutan kişiydi sanırım

-gece evine gitmelisin kızım.annesi hala ağlıyordu neden onu seçmiştiki neden, ayğa kaltı bir veda etmeyecekti çünkü ağlamak istemiyordu hemen evden çıktı. Gece evine gidiyordu başka çaresimi vardı sanki.Gece evine geldiğin onu güzel bir kadın karşıladı iri yeşil gözleri vardı gerçekten çok güzeldi

-merhaba kızım ben Neferet gece evinin yüksek rahibesiyim.

Neferetin yanında hoş bir bayan daha vardı uzun saçları çok güzel görünüyordu.

-Ben lenobia binicilik hocasıyım

-merhaba adım Bella Thorne

Bella ayaklarının arasında bişeyin dolaştığını hissetti siyah renkteki bir kediydi bu

-Burada çok fazla kedi vardır. Galiba seni sahiplendi.

Bella gülümsemişti son birkaç gündür ilk kez gülüyordu ve bunun nedeni bir kediydi…

Odasında tek kalıyordu bunu kendi istemişti tek olmak çoğu zaman hoşuna giderdi şuanlık gece evindeki tek dostu kedisi jimjim di.gözlerine ne olduğunu hala merak ediyordu sonra aklına annesi geldi acaba şuan ne yapıyodur diye düşündü ve annesi karşısına geldi uyuyordu bir anlığınada olsa onu görmüştü bu harikaydı gözlerine olan şeyin bu olduğunu düşündü gündoğmak üzereydi artık uyusa iyi olurdu
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

En Belirgin Özelliği : Sırtımda sürekli taşıdığım Kutsal Işık Okları ve Kendimden emin tavırlarım.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

yeni Bella Empty
MesajKonu: Geri: yeni Bella   yeni Bella I_icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 12:08 pm

çok kısa olmuş çok az puan alırsın... Rp'ni uzatmalısın...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

yeni Bella Empty
MesajKonu: Geri: yeni Bella   yeni Bella I_icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 3:09 pm

Mert bu görev sana değil yetkililere ait.

Düşük puan almak istemiyorsan rp'ni uzatmalısın

yeni Bella
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~Yeni Bir Gün~
» Yeni Bir Başlangıç
» Yeni arkadaş!?
» Yeni bir misafir...
» Yeni Dersliğimiz