House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kayıp Sembol-- Dan Brown

2 posters
YazarMesaj
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

En Belirgin Özelliği : Sırtımda sürekli taşıdığım Kutsal Işık Okları ve Kendimden emin tavırlarım.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Kayıp Sembol-- Dan Brown Empty
MesajKonu: Kayıp Sembol-- Dan Brown   Kayıp Sembol-- Dan Brown I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:28 pm

Kayıp Sembol-- Dan Brown 9d8f4afb761e91156442d1310ee74d8d

Dan Brown; Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar'dan sonra Kayıp Sembol'de insanlığın yüzyıllardır beklediği bir gerçeğin peşinde... Harvard Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Kongre Binasında konferans vermesi için yakın bir arkadaşından davet alır. Ancak, Washington'a varır varmaz oldukça garip bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir oyunun ortasında bulur. Kongre Binas'na bırakılmış olan bir sembolün -yakın arkadaşı Peter Solomon'ın kesik eli- varlığını haber veren bir telefon, Langdon'ı hiç de yabancısı olmadığı bir dünyaya davet etmektedir. Antikçağlarda kullanılan bu sembolik çağrı, daveti alan kişiyi ezoterik bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir dünyaya sürükleyecektir. Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden Langdon, bir anda masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Artık cevaplanmas? gereken sorular vardır: İnsanlığın Altın Çağı, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa hikmetin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır?...
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kayıp Sembol-- Dan Brown   Kayıp Sembol-- Dan Brown I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:37 pm

Dan Brown'ın bütün kitaplarını okudum ama aradan en beğenmediğim buydu. Sonunu merakla bekledim çıka çıka incilden ayetler çıkmıştı ve buna sinir olmutum Very Happy
Alıntı :

Mert konu açarken önceki konulara bak . Açılmış konuları açma ulennn !!! Very Happy
James Dean Archibald
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
James Dean Archibald

En Belirgin Özelliği : Sırtımda sürekli taşıdığım Kutsal Işık Okları ve Kendimden emin tavırlarım.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kayıp Sembol-- Dan Brown   Kayıp Sembol-- Dan Brown I_icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:41 pm

Very Happy ben bu kitabınıda beğendim... onceden açılmış olduğunu görmemiştim pardon (:

Kayıp Sembol-- Dan Brown
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayıp Sembol
» Kayıp Ada
» Kayıp Gül - Serdar Özkan
» Dijital Kale / Dan Brown