House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurguda Gerekecek Özel Karakterler

3 posters
YazarMesaj
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Kurguda Gerekecek Özel Karakterler Empty
MesajKonu: Kurguda Gerekecek Özel Karakterler   Kurguda Gerekecek Özel Karakterler I_icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 5:53 pm

-Kalona ~

-Tsi Sgili Kraliçesine Dönüşen Profesör ~
Elizabeth Rose Tyler

-Kalonaya bağlı bir Karanlık Ordu Komutanı ~

-Kutsal ışıkta dövülmüş kılıcı kullanacak Erebus Lideri ~

-Kutsal ışığının ok'unu kullanacak Erebus Lider Yardımcısı ~ James Dean Archibald

-5 Temel Elementi Yöneten,Karanlık Kız/Erkek Lideri ~ Aurnia Iris Connolly

-Nyx'nin kahini ~ Amanda Sylise

Baş şifacı ~ A. Séptember Qixinâ

*Başvurmak için rp gücünüzün 85 üstü olması gerekmekte.

Başvuru Formu;

Karakter adı :
Hangi karakter :
Neden bu karakteri istiyorsunuz?
Karakter Hakkında bilgi ( kitaptaki karakterlerden ise o bilgiler aynı olmalı aksi halde başvurunuz kabul edilmeyecektir)
Ek Karakteriniz varmı varsa adı?
Başvurdugunuz karakterden 4 satırlık bir rp:

*Bu konun altına başvurun. Değerlendirmeyi Yalnız ben yapacağım diğer adminlerden istemeyin.

*Her başvuru kabul edilmeyebilir. Kurgunun temel karakterleri oldugundan bu başvurular önemli....

En son Aurnia Iris Connolly tarafından Çarş. Eyl. 15, 2010 7:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Shika Yei Iva
Vampir Sosyolojisi Profesörü
Shika Yei Iva

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: Kurguda Gerekecek Özel Karakterler   Kurguda Gerekecek Özel Karakterler I_icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:53 am

Karakter adı : Elizabeth Rose Tyler
Hangi karakter : -Tsi Sgili Kraliçesine Dönüşen Profesör ~
Neden bu karakteri istiyorsunuz? Kötü olmak benim doğamda var.
Karakter Hakkında bilgi : Rose, tamamen yoldan sapmış bir profesör, ayrıca da bunu kimse bilmiyor.
Ek Karakteriniz varmı varsa adı? yok

Saatin tik takları arasında nasıl uykuya dalabilirdim ki? Karşımdaki saat tam sabah ikiyi vurdu.
Bir yandan aklımdan dün olanları geçiriyor, bir yandan da saatin tik taklarıyla ritim tutuyordum.
Kalona benimle konuşmuştu, bu konuşma beni yoldan saptırmaya yetmişti. Gerçek kişiliğimi bulmuştum.
Kafamda tik taklar yankılanırken gözlerimi kapadım. Bunca düşünce içerisinde uykuya dalmak bir yetenek ister. İşte bende o yetenek var.
'' Uyu yüksek rahibem.'' bu onun sesiydi. Yüzümde bir gülücükle uykuya daldım.

En son Elizabeth Rose Tyler tarafından Cuma Eyl. 03, 2010 11:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Meredith Dexter Dimly
Müzik Dersi Profesörü
Müzik Dersi Profesörü
Meredith Dexter Dimly

En Belirgin Özelliği : Hangi yönden baktığına bağlı....
Kediniz : Dafne:Buraya geldiğim ilk günden beri bana sadık kalan gri tatlı kedim....

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Kurguda Gerekecek Özel Karakterler   Kurguda Gerekecek Özel Karakterler I_icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 4:47 pm

Başvuru Formu;

Karakter adı : Meredith Dexter Dimly
Hangi karakter :Baş Şifacı-Yüksek Rahibe
Neden bu karakteri istiyorsunuz? İnsanlara ve çaylaklara yardım etmek benim doğamda var.Asla kimseye sırtımı dönmem ve elimden gelen herşeyi onların iyi olması için yaparım...
Karakter Hakkında bilgi ( kitaptaki karakterlerden ise o bilgiler aynı olmalı aksi halde başvurunuz kabul edilmeyecektir):Yukarıdada dediğim gibi yardım etmek benim doğamda var ve bu karakterle insanlara elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak şifa dağıtmaya çalışacağım.
Ek Karakteriniz varmı varsa adı?Hayır yok...
Koridordan gelen çığlık sesleriyle yatağından fırlamıştı Meredith.Neler oluyordu böyle?Hemen üzerine siyah elbisesini geçirdi ve seslerin geldiği yöne doğru koştu.Ahh neler olmuştu böyle 3 çaylak kanlar içinde sedyelerde yatıyordu.Yardımcı şifacılar ellerinden geleni yapıyorlardı ama hiçbir fayda etmiyordu.Hemen olaya el atan Meredith çaylaklara birşey olmaması için kendini paralıyordu adeta.2 çaylağın durumu iyiye gidiyordu ama diğeri 3. çaylak onun durumu hala kötüydü.Onun için elinden gelen herşeyi yapmıştı.Daha fazla birşey yapamıyordu.Dakikalar geçtikten sonra 3. çaylak hayatını kaybetmişti.Bu ölüm Meredith'i çok sarsmıştı.İlk defa bi hastasını kaybetmişti.Şimdi ise o çaylak yakılması için bahçeye götürülüyordu....
http://tulsa-gecevi-rpg.yetkinforum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Kurguda Gerekecek Özel Karakterler   Kurguda Gerekecek Özel Karakterler I_icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 6:53 pm

Karakter adı : A. Séptember Qixinâ
Hangi karakter : Baş Şifacı-Y. Rahibe.
Neden bu karakteri istiyorsunuz? Eskiden yazdığım karakterilerimin hepsi karanlıktı ancak daha sonra iyileri de gayet iy yazabildiğimi de fark ettim. Y. Rahibeliği de Baş Şifacılığı da daha önce yazdım ve burada da iyi yazabileceğime inanıyorum.
Karakter Hakkında bilgi ( kitaptaki karakterlerden ise o bilgiler aynı olmalı aksi halde başvurunuz kabul edilmeyecektir): İlk bakışta buz gibi soğuk gibi biri görünür. Bu onun doğasında vardır. Aslında görüp görebileceğiniz en temiz kalpli kişidir Séptember. Herkese karşı eşit davranmaya çalışır ki bunu başarır. Soğukkanlılığını her olaya karşı koruyabilir. Çevresindekilerin kontrolünü bu yüzden kolayca alabilir. Her zaman doğruyu söylemekten yanadır ancak bir şeyleri saklamak zorunda kalırsa yalan söyleyebilir.
Ek Karakteriniz varmı varsa adı?: Alejandra Esmée Ãlvarez.

İçindeki sıkıntıyı bir türlü kontrol edemiyordu. Olaylardan en çok kendisi etkilenmişti aslında. En sevdiği arkadaşını ve çaylağını kaybetmişti. O'nları kurtaramamış olmak kendinden nefret etmesine neden oluyordu. Neden biraz daha erken gidemedim ki? Zihninde yankılanan soru üzerine gözlerinden iki damla yaş süzüldü soğuktan kızarmış yanaklarına. Kendine ve bunları yapan o Karanlık Melek'e lanet okuyordu içten içe. Bütün Gece Evi'ne söz vermişti, O'nu buraya sokmayacaktı ama bunu neden yapamıştı? Kayıplarını asla unutmayacaktı. Yaptığı ve yapamadığı şeyleri de öyle. "Tanrıça'm, lütfen, lütfen ışığını üzerimizden eksik etme. Bize yardım et." Sessizce ettiği duanın Nyx'e ulaşmasını diledi sessizce. Soğuk mavi gözleri sedyede yatan cansız bedenlere bakarken buzlu camın ardından bir gölge göründü. Kanatları olan bir gölge...
Aurnia Lilith Connolly
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kurguda Gerekecek Özel Karakterler   Kurguda Gerekecek Özel Karakterler I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:46 pm

A. Séptember Qixinâ
Başvurunuz Kabul Edilmiştir.
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: Kurguda Gerekecek Özel Karakterler   Kurguda Gerekecek Özel Karakterler I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:50 pm

Bir şey sorabilir miyim, yüksek rahibe ben değil miydim?
Aurnia Lilith Connolly
Aurnia Lilith Connolly

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Kurguda Gerekecek Özel Karakterler   Kurguda Gerekecek Özel Karakterler I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:04 pm

hayır canım sen sadece yoldan sapmış büyücü bir profesörsün.

Kurguda Gerekecek Özel Karakterler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurguda Gerekli Özel Yetenek Listesi
» Kitapta Adı Geçen Karakterler
» Çok Özel
» Özel Güç Edinebilmek İçin
» Profesörlerin Özel Odaları(Doğu Kanadı)