House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kutsal Yol Örgüt Toplantısı

+6
Amy Clare
Johanna Rachelle Morgan
Loquisha Meredith O'Dowd
Daryna Hannah Simon
Arianna Lucy Warren
Amanda Sylise
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 3:43 pm

Ortam bir anda gerilmiş ve herkes J'e yüklenmişti. Ben birşey söylemek istemiyordum. Çünkü J'yi çok fazla tanımıyordum. Su elementini kontrol ettiğim daha yeni yeni ortaya çıkıyordu. Daha önceden Amy ve Amanda'yla tanışıyordum fakat J ve Conerusla daha yeni tanışmıştım. Yorum yapmak bana düşmezdi. Sadece J çok fazla ağır konuşmuştu. Nyx asla Amanda'nın özel gücünü almazdı. Nyx'in bize verdiği yetenkleri geri aldığı görülmemişti.
Ortamın gerginliği benim başımı ağrıtmaya yetmişti. Bende elementimle oynamaya karar verdim. Bir denizin kenarında oturuyormuş gibiydim. Dalgaların kıyıya vuruşu, denizin mis gibi kokusu... Gözlerimi kapattığımda orayı görebileceğime emindim. Ortamın gerginliğinden sıyrılarak elementime yoğunlaştım. Gözlerimi kapattım. İşte denizin kıyısında oturuyordum. Ayaklarıma dalgalar geliyordu. Kulaklarımda sadece denizin kıyıya vurmasıyla çıkan foşş sesi vardı. Bir anda gerçekten denizin kenarında ve güneşin altında olmayı istedim. Eski zamanlardaki gibi güneşlenmeyi... Elementim beni kendine doğru çekiyordu. Onu her düşündüğümde biraz daha fazla denize yaklaşıyordum. Sadece ayaklarımda hissetmek istemiyordum denizi. Bir anda denizin büyülü ve temiz kokusu her yanımı sarmıştı. Martıların sesini bile netleşmişti. Güneşin altındaydım, tenim karıncalanmıyor ve rahatsız olmuyordum. Martıların ve deniz dalgalarının dışında bir ses daha vardı. Bu ses buraya ait değildi. Sadece bir kahkahaydı ama bu kahkaha deniz ve martıların kadar temiz bir kahkaha değildi. Aksine içinde güzellikten, duruluktan bir zerre bile barındırmıyordu. Arkama bakmak istemiyordum. Korkuyor muydum? Hayır. Sadece bu anın bozulmasını istemiyordum. Sol omzumda hissettiğim elin sahibine bakacakken, diğer omzumdaki güçlü el beni kendime getirdi. Gözlerimi açtığım anda deniz ve güneş kaybolmuştu. Ben güzel hayalimden şimdi ki zamana dönmüştüm.
Sağ omzumdaki elin sahibi çok güçlü olmasından da fark ettiğim gibi Adam'a aitti. Bana şaşkın gözlerle bakıyordu. O anda fark ettim ki ben duvar kenarında dizlerimi kendime çekmiş ve ellerimi dizlerimde bağlamış oturuyordum -aynı hayalimdeki gibi-. Ben daha bir şey söyleyemeden o konuşmaya başladı.

Spoiler:
Adam Roynald
Erebus Oğulları Lideri
Erebus Oğulları Lideri
Adam Roynald

En Belirgin Özelliği : zekası
Kediniz : hayvanları sevmem

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 3:02 pm

Odamdaki rahat koltuğumda oturuyordum. Elimdeki tenis topunu duvara atıp bana geri gelmesini izliyordum ve bu sırada da eskiyi düşünüyordum. Genelde düşünürken yapardım bu hareketi.Üstümdeki stresi alırdı. Biliyordum bu tuhaftı ama herkesin tuhaflıkları bana göre.

Vampirlik dönüşümümü tamamlayalı 2 yıl olmuştu . O zaman herhangi bir dalda profesör olmak yerine kendimi Nyx’a adayıp onun savaşçısı olmayı tercih etmiştim. Bundanad hiçbir zaman pişman duymamıştım. Doğru seçim yaptığımı 6 yıl önce çaylak olarak geldiğim bu gece evine şimdi lider olarak atanmamdan anlamıştım.Bu değişik ve gurur verici bir duyguydu. Değişikti çünkü bazen alışkanlık olarak Erabusların yatakhanesi yerine erkek çaylakların yatakhanesine gidiyordum ve çaylakalrın tuhaf bakışlarıyla karşılaşıyordum. Bazen de burada çaylak olarak eğitim görürkenki arkadaşlarımı görüyordum.Beni gördüklerine eskisi gibi yılışık bir şekilde selam vermek yerine sol ellerini göğüslerinde yumruk yapıp selamlıyorlardı beni.Bu durum beni eğlendiriyordu açıkçası. Sıkılmış bir şekilde ayağa kalktm ve okulun bana tanıdık olan doğu duvarına yürümeye başladım.

Doğu duvarında Nyx’ın evine varmıştım ki içeriden gelen sesleri duydum. Buradan bakıldığında sadece tapınağın açık kapısı görünüyordu. Merdivenleri çıktım ve tam onlara burada ne aradıklarını sorucakken içerideki bana tanıdık olan simaları gördüm. Dört element sahibi,kahin , benim işe yaramaz varisim, kısacası kutsal yol örgütü üyeleri. İçeriye girdim ve sırtımı kolona yasladım. Hiçbiri benim farkıma varmamıştı. Çünkü hararetli bir tartışma içindeydiler. Konuşurken saçmalamaya başlayan varisime daha fazla dayanamayan Amy onu bir güzel yaktı. Buna uzun bir süredir hiçbirşeye gülmediğim kadar gülmüştüm. Amy’den sonra ipleri eline tanımadığım bir çaylak aldı ve tapınağı salladı. İlk başta ne olduğunu anlamayıp saf gibi deprem oluyor sanmıştım ama tapınağı sallayan kişinin dış görünüşü bana çok benzeyen ve tanımadığım bir çocuk olduğunu gördüm. O sırada armasından 4.sınıf olduğunu anladığım bir kız Batı duvarındaki bir ağaçtan bahsetmişti. Bu dikkatimi çekmişti. Onun sözlerinin bitimiyle James konuşup tekrardan saçmalamaya başladı.
“”Evet Amanda şuan bu konuyu tartışacak vaktim yok. Daha önemli işlerim var. Siz çaylaklara gelince hepinizin yaşına veriyorum. Kiminle nasıl konuştuğunuza dikkat edin!. Birdahaki sefere bu kadar iyimser olmayabilirim. Erebus oğlu olduğumu ve çaylaklarla tartışacak vaktim olmadığını biliyorsunuzdur. Sizin bakıcılığınızı yapamam. Ayrıca Hell atıp tutmalarına dikkat et boyundan büyük laflar konuşma...”
Durumunu toparlamaya çalışıyordu ve söylediği her şey benim sinir katsayımı arttırıyordu.Bunlar Erabuslara yakışmıyacak sözlerdi. “Batı duvarını kontrol etsem iyi olacak.. “deyip kapıya yani benim bulunduğum bölüme yöneldi. Yanıma gelene kadar varlığımı fark etmemişti. “Nereye James ??” dedim tok bir sesle. Sesin enrden geldiğini anlamak için bir süre çevresine baktı ve sonunda beni görünce kendini toparlayıp “Batı duvarına efendim” dedi sanki demin çaylaklarla kavga eden kendisi değilmişte benmişim gibi. Birden içimde patlayan sinirim dışarı çıktı ve bağırarak “ Ne zamandan beri Erabusların görevi hayatı pahasına koruması gereken çaylakları tehdit etmek ,onlarla alay etmek , ağız dalaşına girmek , gerçek olmayan şeylerle yargılamak oldu James ?? Ne zaman onları aşağılamaya başladık ? Bunlar yeni kurallar mı yoksa? Eğer öyleyse neden benim haberim yok” dedim ve alaycı bir sesle devam ettim.” Hatta dur 1. kuralı ben söyleyeyim . Kural 1 - ben Erabusum bana hiç kimse bişey yapamaz “ Nasıl hoşuna gitti mi ?” dedim ve kahkaha patlattım. James ise gözlerini kaçırdı. “ Ben konuşurken gözlerime bak “ dedim . Daha sonra tapınağın ortasına doğru yürüdüm ve çaylaklara baktım.Hepsi benim bu halimi şaşırarak izliyorlardı. Tekrar James’e dönüp bir elimi cebime sokarak “ Bende seni akıllı sanardım. Böyle çaylaklarla uğraşılırmı ? Bunu ben bile denemem. Adamı iyi benzetirler. “ dedim ve Amy bakıp göz kırptım. O ise suratını buruşturmakla yetindi. “Bence sen Batı duvarını bırak görevine bunları öğrenmekle başla” dedim. O sırada arkamda bir hareketlenme hissettim. Gözümün ucuyla toprak elementine sahip olan çocuğun harekete geçtiğini gördüm.

Alıntı :
Benden sonra volkan yazıckmış eğer birisi yazarsa dağıtırım burayı Razz
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Kutsal Yol Örgüt Toplantısı   Kutsal Yol Örgüt  Toplantısı - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 7:22 pm

Yatağımda bir oraya bir buraya kıvranıyordum. Kabus görüyordum evet ama görüntü yoktu. Sadece dalgalanan simsiyah bir perde..
Ve birde sesler. Adımı duyuyordum. Farklı ağızlardan..
Ve sonra fısıltılar arasından tek bir ses oraya git diyor bana.. perde dalgalandığı için ortadan bir görüntü görüyorum. Burasını daha önce gördüm. Ses bana çığlık atarcasına bağrıyor.. GİT
Gözlerimi açtığımda kan ter içinde uyandım. Neydi bu ? Üstümü başımı giyinip gördüğüm yere doğru gitmeye hazırlandım. Oranın neresi olduğunu biliyordum.
Doğu duvarında 'Tanrıça evi' adını taşıyan bir küçük mabet evi vardı. Tam karşımda duruyordu şuan. İki basamağı çıktım be kapıyı açtım.
İçeri adım attığımda, saatler önce gördüğüm yüzler bana ürkmüşçe bakıyordu.
Neyapıyordu bunlar bu saatte. Herkesin suratı gergin, gözlerinden sinir fışkırıyordu.
Amanda'yı gördüm. Benden önce davranıp
-Ne oldu ? Ne işin var burda ?
-Tanrıça buraya gelmemi söyledi..
Cevabım herkesi dondurdu.
-Asıl bu saate sizin ne işiniz var burada ?
Etrafımdakilere göz attım. Tanrım burdaki tüm çaylaklar yeteneği olan çaylaklardı. Birden görüş alanımı yapılı bir vampir doldurdu.
-Rahibem sizi buraya yönelten nedir ?
Yuh! Gözlerimin yuvalarandan uçup gittiğine eminim. Karşımdaki Erebus Oğullarının Lideriydi. Herkes benden bu sorunun cevabını bekliyordu.
-Şey bi rüya gördüm. Tanrıça bana burayı gösterip git dedi.
Herkes bir birine bakıyordu. Amy yanıma gelip elimi tuttu.
-Tatlım neden buraya yönlendirildiğini bilmiyorum ama seni yatağına götüreyim istersen he ? Zaten bizde dağılıyorduk
Bana karşı neden bu kadar iyimserler ? Ben kimseyi takmıyor sadece Amanda'ya bakıyordum. Sadece ona. Gelip hepsine söylemişti. Tanrım ...!
-Amanda ?
-Anlattım..
-Amanda ???
Yüzünü kaldırdı ve gözlerini dikti bana.. Buraya çağrılmam iki sebeptendi. Biri sırrımın salınmış olması diğeri elementim olan ruha seslenilmiş olmasıydı..
-Ne var ?
-Burda başka şeyler olmuş...
Tanrım ruh elemnti ruhuma daha bahşedilmemişti ama daha önce olan rüm ruhani duyguları hissediyordum..
-Rahibem isterseniz sizi yatağınıza götüreyim..
Amandaya doğru yürüdüm.. Önüne çöktüm
-Kavga ettiler..
-Neden ? İkiside aynı şey için çalışırken niye ? Hepiniz dahildiniz değilmi ?
Amanda kafasını salladı. Herkes fısıldaşıyordu. Nerden bilebilir diyorlardı biliyorum... Onlara döndüm.. Özellikle Lidere
Sorum onaydı zaten.. Gözlerimi diktim ve sordum
-Neden Lordum ?
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

Kutsal Yol Örgüt Toplantısı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kutsal Damacana 2 : İtmen
» Kutsal Güç ve Aydınlık İçin..
» Burcu Güneş&Selami Şahin-Ben bu sevdayı kutsal bildim